LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous18.11.2009 - 22:47 Trvalý odkaz

    david: a ako dlho ho mas? tebe tiez mrzne? lebo vela ludi pise ze casto mrzne ale podla mna to je blbost...

    anonymous19.11.2009 - 11:14 Trvalý odkaz

    Killko: a neviete ze ci existuje temy ??? alebo kde ic hstahnem ?

    anonymous19.11.2009 - 16:22 Trvalý odkaz

    ivek: Ked ho pouzivas normalne tak nemam problem s tym zeby mrzol ale ak som ho dal spoluziakom ti nevedeli co robit od radosti tak stlacali hned mnoho ikon naraz a ak spostili 1gb film nespostilo im to hned tak tam zacali stlacat a im to jasne ze zamrzne ale mne este ani raz nezamrzol , toho zamrzania by som sa neobaval a temy na to neexistuju

    anonymous19.11.2009 - 16:37 Trvalý odkaz

    Vafankulo: Prosim vas mal by som taku otazku... mam moznost sa dostat k telefonom nokia 5800 express music a lg km 900 arena a vsak neviem sa rozhodnut funkciami umna vytazi arena ale potrebujem vediet aj daco co sa tyka stranky o prehackovani telefonu a tak ci nemusim za kazdu kravinu platit alebo ci sa da aj niekde stiahnut a ci je niekde dostupne nejake tie hry aplikacie popripade aj daco vecsie ci lepsie gps ak sa vobec da a tak... takze plosim pomozte NOKIA 5800 vs LG ARENA.... s ohladom na moju spravu hodnotte...

    anonymous19.11.2009 - 16:43 Trvalý odkaz

    Killko: Ja neviem myslim ze pre teba by bola lepsia a nokia lebo s tou som sa hral a mne to pride divne ... ale ja chcem ARENU je podla mna lepsia ako iPhone a lepsia nez jet takze kup radsej ARENU

    anonymous19.11.2009 - 16:46 Trvalý odkaz

    Vafankulo: + porovnajte prosim vas nokia 5800 vs LG arena aj bez ohladu na moju spravu :D:D nech mam prehlad :D

    anonymous19.11.2009 - 18:07 Trvalý odkaz

    Vafankulo: nieje blbe ze na arene nemozu byt temy?... je to pravda? neni ozne ich tam dat nikdy ani v blizkej buducnosti ? :D

    anonymous19.11.2009 - 18:24 Trvalý odkaz

    ivek: Ja keby som mal brat tak beriem odznova lg arena ...ked lipnes na tych aplikaciach tak si zober 5800 aj ja som bol niekedy taky lebo som mal n95 a tam sa davali super aplikacie ale som sa nejak preorientoval na toto , mne sa mobil vzhladovo paci . a ked si na to chcete stiahnut srandicky tak dajte www.mylgarena.com a tam je vsetko , hacknut sa to neda to nieje symbian a o temach sa vraj uvazuje ale zatial sa nic neobjavilo

    anonymous19.11.2009 - 18:30 Trvalý odkaz

    vafankulo: diky za okomentovanie a hlavne diky za tu stranku :D

    anonymous19.11.2009 - 19:58 Trvalý odkaz

    Killko: ako sa volatenamylgarena?? .... je to po anglicky a vidim zejetu velaludii tak pisme tam aj po slovensky ne? (ja po anglicky viem len trochu a moc sa tam nevyznam ...musi tam byt tolko toho ale ja si viem kedd tak stahnut obrazky a nic viac (este odtial mam Icq ... (od pondelka do piatku by som ju mal mat .

    anonymous19.11.2009 - 21:19 Trvalý odkaz

    ivek: Tak ja viem po anglicky a na tu stranku som este nic nepisal lebo nemam co , ja som si stiahol iba navigaciu a nejake aplikacie , ale dost dlho mi trvalo pri registracii kym som napisal tie ich pismenka a este dlhsie kym mi prisel email , nieje vela stranok na tento mobil a poznam len tuto ale to je stranka pre ludi co vedia anglicky .

    anonymous19.11.2009 - 21:35 Trvalý odkaz

    Denisa: Martinko aby si vedel, ked ti niekto zavola a mas zmeskany hovor.. staci si na to kliknut a otvorit ho a posuvat doprava, a vsetky chyby ktore opisujes sa daju velmi lahko vyriesit, len sa treba s tym telefonom pohrat, pozri ja som mala Samsung Omnia a tiez je to skvely telefon len som ho nevedela ovladat a tak som nan nadavala.. ale kazdy telefon je niecim dobry , len si treba zvyknut a skusat aj doprava nie len bezvyznamovo stikat :)))

    anonymous19.11.2009 - 21:40 Trvalý odkaz

    eddie: heh.. omnia je dobry telefon len kvoli tomu ze ma windows mobile :D

    anonymous20.11.2009 - 02:48 Trvalý odkaz

    david: prosim vas ako je to so zablokovanim telefonu? nemate problem s tym ze ak ho date do vrecka tak sa vam odblokuje a zavolate na nejake cislo?

    anonymous20.11.2009 - 09:25 Trvalý odkaz

    marián: arena nie je funk?ne lepšie vybavená ako nokia 5800. arena má lepšiu len úvodnú obrazovku. pri to?ení videa nemôžeš na arene po?as natá?ania zoomova?, na nokií môžeš. arena sa nedá hacknú?, nokia ano. ovládanie fo?áku je jednozna?ne lepšie u nokie. iné vady areny som tu už opísal vyššie. pozri celú diskusiu. na nokiu 5800 sa dá nainštalova? úvodná obrazovka z nokie n97, takže ?alší nedostatok u nokie ubúda. na nokiu 5800 je už množstvo vydarených tém a aplikácií je už to?ko, že si vyberie každý. u m?a jednozna?ne ví?azí nokia 5800. pod?a toho ?o tu píšu ?udia má arena nemotorné a nepreh?adné ovládanie. arenu som si chcel kúpiu? aj ja ale vôbec ne?utujem, že som sa rozhodol pre nokiu 5800. arena má príliš ve?a nedostatkov.

    anonymous20.11.2009 - 15:44 Trvalý odkaz

    xxx: Ja som sa tiež rozhodoval medzi arenou a 5800 - sú v rovnakej cenovej katregorie. Vyhrala arena. Je pravda, že na 5800 nájdeš ove?a viac aplikácií a má rýchlejší foták. Ja osobne foták využijem raz za mesiac, takže to mi nevadí. 5800 je predsa prvá dotiková nokia, takže displej má oproti aréne na nižšej úrovni a to u m?a zavážilo najviac.

    anonymous20.11.2009 - 17:32 Trvalý odkaz

    ivek: Arena sa preto neda hacknut lebo ani nemusi a lg arena je daleko lepsia ako nokia 5800 , ja by som to za to nemenil , je jasne ze sa vam nepaci ked s nou neviete robit ani si do nej veci stahovat nokia nema taky dobry display a ani fotak a na . Mne sa 5800 nepaci je to hnusny mobil so 3,2 mpix fotakom. Nokia sa musi hacknut preto lebo tie aplikacie su blokovane takze to ze sa moze hacknut je skor nevihoda ..

    anonymous20.11.2009 - 18:17 Trvalý odkaz

    porovnanie : tieto dva telefony vyzaduju individualne poziadavky buduceho majitela. ak chces byt now trendy a pocuvat rytmusa na ulici ako ti nadava z telefonu tak jednoznacne ber 5800 ma super repraky ak chces stylovy mobil, ktory mozes vytiahnut aj pred sefom tak ber arenu. ak nosis okuliare a nevidis uz dobre tak ber arenu , 5800 ma miniaturne zakladne "tlacitka" do ktorych musis tukat stylusom. 5800 ma viac navrh pri pri navigacii ale az po hacku daneho zariadenia. Ak chces napratat do toho vela zbytocnych aplikacii tak ber 5800, sice do areny das vela zakladnych veci co potrebujes k zivotu je ich menej ako pri 5800, ale su. ak si fotomaniak tak ber arenu, foti lepsie ako 5800. ak chces tocit videa tam ma navrh arena ale s jednym ale a to je ten ZOOM, treba zvazit ci to pre teba hra velku rolu.Ak chces pocuvat hudbu hlavne v sluchatkach tak ber arenu dolby mobile v sluchatkach je nadhera 5800 sa nechyta nato. k 5800 dostatnes myslim v orangii viac ...puzdro,stylus,tvkabel takze vybava je bohatsia. ak si potrpis na kvalitnom spracovani telefonu tak ber arenu , 5800 je viac plastova. ked si maniakfilm tak myslim ze v prezerani filmov je lepsia 5800 ako arena a to kvoli tym reprakom plus v lepsom prehravani divx, na arene musis konvertovat do formatu.co sa tyka celkoveho ovladania telefonu u mna vyhrala arena, kvoli jednoduchosti.dotykovy display je lepsi u areny ako u 5800 zase moj nazor. celkoveskore podla mna je, arena 71:73 nokia5800 ale fakt zalezi na tom co clovek preferuje v mobiltelefone.ked milujes "otvorenyOS" nemas co riesit 5800 je pre teba ako stvorena.obidva telefony su celkom cool, arena ma tu nevyhodu ze ludia su viac navyknuty na nokiaveci, arena vyzaduje chvilu cas aby si sa s nou zoznamil a zamiloval si ju. hawk

    anonymous20.11.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    ivek: Komu by vadilo ze to nema navigaciu tak to neje az taky problem staci troska pohladat po nete a najde sa navigacia , samozreme ze nebude az taka vymakana ale da sa a ja tu mam taky problem , snazim sa najst format na film ktory by vyhovoval arene ale nejde mi ziaden ( myslim z tych lepsich nie 3gp a pod. ) a dat film na plne rozlisenie a troska mi vadi ze tam nejde ani mpeg .... nwm mmozno ja robim nieco zle alebo som dal zly format zvuku neviete pomoct ?

    anonymous21.11.2009 - 12:04 Trvalý odkaz

    ivek: Tak hosi ja uz vam radit s tymto mobilom nebudem vymienam ho za samsung omnia . Dufam ze som vam s nim pomohol .

    anonymous21.11.2009 - 13:37 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: mám arenu asi mesiac a som s nou docela spokojný , niekdy sice zamrzne ale nejde wifi. ale sta?í reštart a ide v pohode :) asi pojdem operátorovy a dam si aktualirova? freeware alebo ?o to je :) inak nevýhoda tohto telesonú pomalšie reakcie dal som si tam 4gb kartu veci mám nanej a niekdy treba troška po?ka? , inak dobrý mobil :)

    anonymous21.11.2009 - 13:38 Trvalý odkaz

    Killko: na buduci tyzden uz ho budem mat uz je objednanyy :)

    anonymous21.11.2009 - 14:28 Trvalý odkaz

    marian: displej si pozri na slnku. potom nenepíšeš, že ten ne nokií5800je slabší. má síce menšie rozlíšenie ako arena ale to okom nedokážeš rozlíši?. farebnos?ou, kontrastom avidite?nos?ou na slnku tomu z tej nokie ni? nechýba.

    anonymous21.11.2009 - 15:22 Trvalý odkaz

    eddie: co sa tyka vyditelnosti displeja je na tom nokia lepsie....
    ivek... dobra volba.. omnia je lepsia ako Arena :D

    anonymous21.11.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    pato: marian ty radsej uz drz hubu sak ani v kontaktoch neveis robit a nadavas na mobil sa nauc a potom pis..

    anonymous21.11.2009 - 19:22 Trvalý odkaz

    ivek: Ale lg arena bol velmi dobry mobil , sa mi pacil viac ako samsung omnia , nwm mozno je to tym ze omniu mam iba den .

    anonymous21.11.2009 - 21:54 Trvalý odkaz

    Eiko: A pre?o si ju teda vymenil?

    anonymous21.11.2009 - 22:48 Trvalý odkaz

    ivek: Chcel som skusit nieco ine ale teraz to lutujem

    anonymous22.11.2009 - 11:05 Trvalý odkaz

    marian: hubu drž ty. nájdi tu ?o len jednu vetu, kde som ja napísal, že neviem nie?o nastavi? v kontaktohc. nau? sa pozorne ?íta?. písa? sa nau? ty. píše sa však a nie sak. sak môže by? tak akurát nejaké vreco.

    anonymous22.11.2009 - 11:46 Trvalý odkaz

    marian: Celkom s tvojim porovnaním nesúhlasím. Klávesy sú dos? ve?ké. Na alfanumerickej klávesnici je ve?kos? kláves 9*13 mm. To bohato sta?í na písanie prstom. Klávesnica na celý displej je tiež dos? ve?ká. Pero treba použi? len pri minikverty klávesnici. ?o sa týka fo?áku je síce pravda že arena má o dva mpx viac, ale ovládanie je zlé. Dokia? ty na tom koliesku nie?o nastavíš, tak plánovaná scéna je dávno fu?. Na nokií 5800 môžem nastavova? parametre fo?áku oboma prstami sú?asne a zárove? sa mi zobrazuje náh?ad, takže vidím, ako ktoré nastavenie ovplyvnilo kvalitu fotiek. Najvä?ší problém u fo?áku v arene je to, že od stla?enia spúšte po skuto?ne odfotenie uplynie sekunda. Toto je zásadný nedostatok pri fotení. Takýto dlhý odstup od stla?enia spúšte po samotné odfotenie nemôže by? ani u mobilu. Súhlasím s tebou, ?o sa týka zvuku. Dodávané slúchadlá k nokií 5800 sú hanbou pre tento mobil. Úplne degradujú inak výborný zvuk u tohto mobilu. ?o sa týka displeja, tak o tom som tu už písal. Je pravda, že arena ho má o nie?o vä?ší a aj rozlíšenie je lepšie ako u nokie, ale v ?itate?nosti na slnku jednozna?ne vyhráva nokia 5800. súhlasím aj s tým, že mobil je ur?ený pre rôzne kategórie užívate?ov. Tie rozdiely v opera?nom systéme a aplikáciách sedia, je len na tom ktorom ?loveku ?o si vyberie.

    anonymous22.11.2009 - 11:53 Trvalý odkaz

    pato: ach ty lama nokia ma vacsi displey ako arena

    anonymous22.11.2009 - 12:38 Trvalý odkaz

    marian: áno máš pravdu v tom že nokia má displej o 1*5 mm vä?ší. ale inak sa tu správaj slušne. tu sa vymie?ajú názory. zato že s niekým nesúhlasím mu nebudem nadáva?. tie nedostatky areny opísali ?udia v rôznych diskusiách a recenziách. nie je to môj výmysel. pre objektivitu ich však treba uvies?. to nie je o tom, ?i ja na nejaký mobil nadávam. mne je úplne jedno kto si ?o kúpi. ak si niekto kúpi mobil ?o vie len telefonova? je to jeho vec. nemôžeš poprie? ani jeden nedostatok areny ?o som tu napísal. a to je podstatné.

    anonymous22.11.2009 - 15:19 Trvalý odkaz

    pato: jj mas pravdu a preto sa ti ospravedlnujem.. inak nemozes hodit na seba nejaky kontakt? najlepsie icq marian

    anonymous22.11.2009 - 20:36 Trvalý odkaz

    Killko: ake ste si pstahovali aplikacie hodte sem aj linky ... pls mam len operu icq a skype ... diiki :)

    anonymous22.11.2009 - 20:52 Trvalý odkaz

    rado: Caute, chcel by som vas poprosit o radu. Mam taky problem, ze nedavno som si kupil LG km900 arena a neviem co som porobil s nastaveniami, ale ked chcem volat, tak mi vypise nasledujuci text:"Volat mozte iba pevne cisla" a ked chcem poslat sms, vypise:"odmietnute FDN". Ak niekto viete, co s tym, napiste, prosim.
    Dakujem

    anonymous22.11.2009 - 21:02 Trvalý odkaz

    pato: rado daj tvrdy reset a mas po starostiach
    1809#*900# a zde telefon uvést do ?istého znovu nastavení (tzv Hard reset) ale vsetko ti vymaze

    anonymous22.11.2009 - 21:28 Trvalý odkaz

    haw: cus ludia tak v stredu si idem pre arenu ale mam taky otazocku da sa okrem mylgareny.com este niekde neco stahovat do areny.... + vsimol som si ze vela na arenu veci nieje ..podla vas bude casom viac a viac aplikacii... je to tym ze je novy mobil este len alebo ich nebudem az tak mnoho jak napr na nokie a tak...

    anonymous23.11.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    konikbm: Ak by ste chceli nejake info oh?adne prehravania divx, alebo xvid v tomto telefone, tak ma kontaktujte na mail. Ak nebudem zaneprazdnený a budem vedie?, tak poradim. Môžem poveda?, že pozera? filmy v tomto phone je parada

    anonymous23.11.2009 - 14:45 Trvalý odkaz

    Killko: neviem zobrazit tvoj email ale arena prehrava aj ine formaty ako 3gp ??? lebo kebyze to prehrava DivX alebo MPG4 bolo by to super tak ako to jee?

    anonymous24.11.2009 - 10:55 Trvalý odkaz

    ivek: Ja som vlastnil arenu teraz mam omniu a neda sa to porovnat , wm je super operacny system a take aplikacie ake mi idu na omnii na arene vzivote nepojdu , k tomuto mobilu by som sa uz nevratil , a nerobte si iluzie ze zacnu robit vymakane java aplikacie lebo to sa nestane.

    anonymous24.11.2009 - 13:15 Trvalý odkaz

    cena: Samsung SGH-i900 Omnia 358,00 € vs LG KM900 Arena 229,00 €

    anonymous24.11.2009 - 13:57 Trvalý odkaz

    marián: ty meníš mobily ako ktosi špinavé ponožky.

    anonymous24.11.2009 - 15:22 Trvalý odkaz

    ssssddw: stym ze na lg arena sa nebudu robit aplikacie mno neviem neviem....treba pockat tak do roku 2010 ale tak do polky roky 2010 a uvidite ake aplikacie dokazu byt aj na lg arena ...

    anonymous24.11.2009 - 16:57 Trvalý odkaz

    felers: prvá otázka: pre?o mi presvitá displej? dá sa to odsráni?? druhá: ke? odpojím sluchatká tak sa mi niekedy stane že mi neprepne normálne na reprák ale ostane to na slúchadlách!!! o s tým?

    anonymous25.11.2009 - 08:00 Trvalý odkaz

    ivek: Na to mam len jednu odpoved hodit o stenu , na javu sa uz nebude robit vela aplikacii a ked tak tak max 1-2 dobre a to bude vsetko na windows mobile alebo symbian su uz dnes vypeckovane hry ktore maju 200 mb - teroaz som jednu stiahol a je tam fakt super grafika ale nemyslim si zeby sa java hry alebo java aplikacie dostali aspon na uroven porovnatelnu s wm alebo symbianom ,

    anonymous25.11.2009 - 18:03 Trvalý odkaz

    Dotazik: Jedina otazocka:pustim si na Arene videa z YouTube cez Wi-Fi????dakujem.ak to tu uz je prejednavane tak sorry asi som to prehliadol.diki

    anonymous25.11.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    felers: ?akujem za odpove? a choj do riti