LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous04.01.2010 - 19:05 Trvalý odkaz

    matthew: felers...a ty ma arenu z orangeu??

    anonymous04.01.2010 - 22:33 Trvalý odkaz

    matejko: no sorry ale ten pravopis lepši nebude...no takže ten display taky má by????takže ho nemám ís? reklamova????ale taky drahi mobil by nemal ma? vady...to len môj názor...

    anonymous05.01.2010 - 19:25 Trvalý odkaz

    Cengi: neviete niekto kde by sa dal koupit kryt na lg arenu? nikde som ho nenasiel

    anonymous05.01.2010 - 19:46 Trvalý odkaz

    felers: Áno mám ho z Orange. Je to vada (pod?a m?a) každého kusu takže s tým už ni? nespravíte... Mne to vôbec nevadí, dám si tapetu ktorá nepresvitá( hlavne aby na nej nebolo ve?a bielej, alebo vôbec) a je po probléme. Tak sa už to?ko ne?utujte, lebo ten mobil je dobrý :D

    anonymous05.01.2010 - 21:23 Trvalý odkaz

    matthew: Cengi aj mne by sa zisiel..lebo neviem ci mam ist reklamovat to, ze mi zadny kryt totalne vrzga. Najprv to bolo len v okoli fotaka, no teraz staci kdekolvek vzadu alebo zboku trolilinku pritlacit..a vrzga...vadi mi to hlavne pri telefonovani ked sa to preliacuje..

    anonymous05.01.2010 - 21:56 Trvalý odkaz

    Cengi: no to vrzganie aj mne zacina troch vadit kedze vsade v recenziach (aj tu) sa pisalo ze kryt je pevny a vobec nevrzga co nieje celkom pravda.

    anonymous05.01.2010 - 23:10 Trvalý odkaz

    matthew: tiez som to vsade cital aj jedna baba na fore to tu pisala...a je to pekna blbost lebo realita je uplne ina...mne to uz riadne praska

    anonymous06.01.2010 - 00:03 Trvalý odkaz

    kuko: kazdemu co uvazuje nad lg k900 arena, varujem pred vadami tohto telefonu, 1. od nova presvita displej ide na reklamacku a ani nie po hodine co ho mam spät to robi stale, 2. servis je otrasny vid bod c 1. a navyse je len jeden na slovensku.
    Nenechajde sa odrbat peknou cenou a funkciami, ta cena je taka pre nieco... skoda ze mi to doslo neskoro ale vam nemusi davajte na to bacha, btw na nete som nasiel vela rovnakych pripadov (dysplay) cize to nieje ojedinela chyba

    anonymous06.01.2010 - 00:34 Trvalý odkaz

    kuko: nj presnte ten isty problem mam, chod ho dat reklamovat vezmu ho urcite od teba mozno a zrejme aj daco tam vymenia ale ked ti pride mobil spät tak bude to robit znovu, cely proces potom este opakuj 2x a potom pytaj naspät peniaze.

    Re:felers ked toto je normalne tak ty niesi normalny urcite take smejdove displeje niesu na najlacnejsich mobiloch ked chces mat taky "normlany" ako vravis tak si musis kupit jedine lg arenu lebo inde taky "NORMALNY" displej nenajdes

    anonymous06.01.2010 - 00:37 Trvalý odkaz

    kuko: vezmu ho urcite od teba mozno... xD sry ale som unaveny :P, ma tam byt ze vezmu ho od teba, a daju ho na diagnostiku, mozno potom povedia ze mu nic nieje ale vezmu ho uricte ci sa prejavuje vada alebo nie

    anonymous06.01.2010 - 22:02 Trvalý odkaz

    matthew: chlapci mna z toho telefonu porazi...dnes mi padol z vysky 5cm...a na mieste dopadu telefonu je normalne diera...sak to je co za kvalitu...to keby mi padne z metra na zem tak sa uz dokopy asi neda...

    anonymous06.01.2010 - 22:32 Trvalý odkaz

    matejko: diky za radu hned ho tam zajtra asi zoberem.

    a mne newrzga. ?udne...viac ma sere ten display...:-((

    a padol my uz z 1m vysky na asfalt a nic sa mu nestalo, okrem škrabanca...

    anonymous07.01.2010 - 01:06 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: no tak mne spadol asi 3 krát mobil , a inak každe rano z ruky ke? som v posteli a zapínam skype :D ale to je iné :) no tak mne spadol na kryt na obrazovku asi ešte nie . no to s tým volaním ma ta troška trápi ale tak nato že mobil používam skorej na po?úvanie hudby prezeranie obrázkov a videoklipov tak mi to až tak nevadí :) , mne sa niekdy ani nejde pripoji? na moje WIFI ? niekdy musím až vypnú? mobil FW:V10F (?eský)

    anonymous07.01.2010 - 04:06 Trvalý odkaz

    LG arena: AHOJTE...arenu mam cez pol roka, spokojnost na 90 percnet. Telefon dobry, ziadne sekenie, ziadne spomalene reakcie, fotak mensim sklamanim, video ma potesilo, reprak nic moc,na slnku viditelnost slaba, ale inak ok..Chccem sa spytat ci len ja som taky blbec a dal som zanho 370 eur, alebo?..:D..a este otazka, vnoci v spanku som ho zahodil cez celu izbu a rano pozeram ryha(skrabanec) cez cely display, .da sa to vymenit, ten kryt, alebo co to je..a co by ma to asi stalo.???..diky za info..

    anonymous07.01.2010 - 23:39 Trvalý odkaz

    matejko: :-) tak toto ma rozosmialo ze si ho zahodil cez celu izbu...:D ja nemozem...ale reklamacia ti na to asi platit nebude...jedine servis za vlastne.

    anonymous08.01.2010 - 16:18 Trvalý odkaz

    pepo: ako stahovat video z youtube do areny

    anonymous08.01.2010 - 16:21 Trvalý odkaz

    pedro: Ahojte vie niekdo vipnut zvuk na fotaku arene

    anonymous08.01.2010 - 23:44 Trvalý odkaz

    matthew: pepo a pedro: pomoze vam flash FW...zvuk pri foteni sa da ale vypnut iba v nejakom nemeckom FW myslim...

    anonymous09.01.2010 - 16:28 Trvalý odkaz

    Jerry: matthew: arena sa da vobec flashnut?! o tom som nepocul

    anonymous09.01.2010 - 19:58 Trvalý odkaz

    pedro: dik a nevies o neakej aplikacii

    anonymous09.01.2010 - 21:52 Trvalý odkaz

    matthew: pozri forum mylgarena.com ;-)

    anonymous10.01.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    Alex: Neviete kde sa da oiednat silnejsiu bateriu do areny?Lebo som cital ze je aj 1800mAh, 2000mAh a asi aj 3000 mAh

    anonymous11.01.2010 - 19:38 Trvalý odkaz

    bubka: zdravim, mozte mi pomoct, ma arena v specialnych znakoch pri pisani SMS aj grecku abecedu?? nejake LGcka to maju... dik

    anonymous11.01.2010 - 23:18 Trvalý odkaz

    lolo: Ludia nechapem jak mozete kupit telefon s uzavretym OS. Ani navigaciu nerozbehate v pouzitelnom programe, tak naco je taky mobil? nokia 5800 ma symbian, da sa rozbehat niekolko profi navigacnych softov (okrem tej nokia maps), pouzivam to v aute ako plnohodnotnu navigaciu a uplna spokojnost. Nezerie to ziadne data, davam si tam aktualne mapy podla vlastneho vyberu. 5800 ma sice slabsi procesor aj displej, ale to neskutocne mnozstvo hier, aplikacii, vychytavok, to nikdy uzavrety operacny system v arene nenahradi, aj ked je neviem ako pekny a rychly. http://nokia5800.sk/ 5800 prehra aj divx cez divx player, ale je aj mnozstvo rychlych konvertovacich softov do mp4, alebo stranok so stovkami dabovanych filmov a serialov upravenych na rozlisenie 5800. Ako pikosku na zaver, nokia 5800 ako volant k PC: http://www.youtube.com/watch?v=00PKV5xCL24

    anonymous12.01.2010 - 19:53 Trvalý odkaz

    speed: mam problem, ked si do mobilu nainstalujem 30 hier(priblizne), tak mi zacne pisat ze maximalne dosiahnuty pocet Java aplikacii....stalo sa to niekomu? co s tym mam robit?

    anonymous12.01.2010 - 23:19 Trvalý odkaz

    Cengi: mne sa to tiez deje neviem v com je probelm ale mne to velmi nevadi kedze sa na mobile velmi nehram

    anonymous12.01.2010 - 23:48 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: možno to bude s niakou pametou na lg cookie som mohol da? asi 11 hier ,, a tu :? neviem , mam tam max len skype ;)

    anonymous14.01.2010 - 14:27 Trvalý odkaz

    fry: máš úplnú pravdu. nokiu 5800 mám aj ja a som mimoriadne spokojný. arena je nedotiahnutý pokus o kvalitný mobil. nechápem, ako môže niekto vyrobi? v podstate kvalitný displej, ale na slnku ho nepre?ítaš. a tých nedotiahnutých vecí je tu viac. viac menej je to škoda, lebo dizain to namá zlý.

    anonymous16.01.2010 - 04:37 Trvalý odkaz

    bager: Ahoj lolo. To na YT nie je 5800-ka, ale N95. N 5800 asi nemá motion-pohybový senzor

    anonymous16.01.2010 - 19:52 Trvalý odkaz

    Cengi: skusal uz niekto z vas 120fps video na arene? Podla mna je hrozne. Viewty robi 120fps uplne plynule na arene to dost seka. Existuje nejaky FW ktorym by sa dala zlepsit kvalita a plynulost tak ako je to na viewtym?

    anonymous16.01.2010 - 22:06 Trvalý odkaz

    RUdo: Prosim Vas neviem mi niekto pomôc? s hudobným prehráva?om. Ked vložím hudbu (album) do fonu cele mi to rozhádže a zobrazuje to po jednej pesni?ke. A vôbec neviem ako to mam zmeni?, alebo ako mam hudbu uloži? do fonu tak, aby mi to zobrazovalo poriadne, cely album v kope a nie kazdu pesnicku po jednom. Dakujem

    anonymous18.01.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    capino13: s tymto fonom som spokojny...rozbehal som na tom aj gps cez wetravel aj ked je to sice pomale ale polohu pri pohybe ukayuje celkom presne ale nemozme od tlefonu cakat to iste ako do riadnej GPS ky...ale mam problem spustit videa na youtube..cez wifi mi to slape ale cez orange world nie a nie..tak ak nieco budete vediet tak piste....a este k divixu...divix som tiez sputil len s tym malim rozlisenim ako tu uz bolo pisane..ale ja si to ripnem na mp4 a dam tam rozlisenie 720x480 a je to pecka...take male HD :) jedine co mu mozem vytykat tak je slaba baterka..ja by som dal dal ovela vacsiu ked uz tam davali kapacitny display a este k tomu s takym rozlisenim..inac je to fajny fonik...

    anonymous20.01.2010 - 19:10 Trvalý odkaz

    LG...: ja by som sa ln chcel informovat ci sami oplati kupit tentoo foon,lebo nad nim rozmyslam...dufam ze mi poradite..dakujem.

    anonymous22.01.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    matejko: chces radu??? isto nekupuj!!!

    anonymous23.01.2010 - 00:08 Trvalý odkaz

    Cengi: LG... podla toho co od neho o?akavaš ak ti nebude vadit a ti parkrat zamrzne (co sa mne uz dlhsiu dobu nestalo:) tak ho kludne zober ja som s tymto mobilom spokojny a zatial sluzi na zaciatku mi par krat zamrzal ale teraz uz asi mesiac bez zamrznutia mobil nieje extra rychly ale ani extra pomaly je to taky normalny priemer aspon pre mna. Trochu ma zamrzelo vrzganie zadneho krytu v oblasti fotoaparatu ale da sa s tym zit. Mobil mi uz par krat spadol na zem a stale nieje na nom vidiet ani jeden skrabanec. Vela ludi nadava na bateriu ale ja ni mne vidrzi v pohode aj tri dni pri normalnom vytazeny (par telefonatov, par fotiek, Hudba). Takze to je moj nazor na tento inak celkom vydareny fon ktory ma samozrejme este stale nejake bugy co sa SW tyka ale stale prichadzaju nove FW a je z coho vyberat zial ani jeden este nieje dokonaly. Tak to je asi vstko dufam ze som pomohol :)

    anonymous27.01.2010 - 00:30 Trvalý odkaz

    Dzesi3: Dnes som si ho kúpila z Orange ... a umieram z neho , je to super mobil x) síce som maturovala 3 hodiny nad tým , ako ho zapoji? do Pc ale už mi to ide , huráá x)

    anonymous27.01.2010 - 20:17 Trvalý odkaz

    mottak: ludiA neviete nehodou aky ma arena procesor a RAM???

    anonymous28.01.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    tv orange: dostal som dakych 180mb od orangu na pozeranie televizie...mam lg arenu km900 pustim to a nejde to...napise nepodporovany format suboru...co mam s tym robit ? ake nastavenia dat...vsade som dal nastavenia orange world...mam V10 d firmware

    anonymous28.01.2010 - 13:54 Trvalý odkaz

    to mottak : staci dat ctrl f a vyhladat na tejto stranke procesor 23.10.2009 15:42 maros mail · UA · IP
    [procesor a ram] u areny mohla byt lepsia ram skoda ze je len 128 mb ale procesor je cekom fajn Dual ARM 9- 264 MHz... Arena má dle všeho procesor ARM 926 EJ-S toto som nasiel na dalsom fore

    anonymous28.01.2010 - 17:10 Trvalý odkaz

    JAKUb: Chcel by som sa spytat ako je to s nahravanim videa lebo na nejakej stranke som cital ze sa daju natacat videa 120FPS ?i je to pravda... chcel by som si ho kupit je to dobra volba???

    anonymous28.01.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    Cengi: JAKUb: 120fps sa daju natacat ale nieje to boh vie co spomalene videa sekaju. Na lg viewty je tato funkcia ovela plynulejsia

    anonymous28.01.2010 - 19:50 Trvalý odkaz

    to jakub: video toci dobre len ked je svetlo..v slabo osvetlenej miestnosti slabe videa aj pri nocnom rezime aspon mne sa to tak zda, 120 fps nahravat ide este som to nevyuzil vypada to takto http://www.vbox7.com/play:90582a82 , nemoznost zoomovat pri toceni videa-slaba stranka pred tocenim sa trocha zoomovat da, nie lg arena neni dobra volba

    anonymous29.01.2010 - 21:14 Trvalý odkaz

    matt: ako je to so streamom videa cez prehladava? niekde som cital ze to ide a niekde ze nie. idu aj ine video servery ako youtube?

    anonymous30.01.2010 - 00:02 Trvalý odkaz

    tomas: ja mam tento telefon,dnes som si ho zobral z orangu,nabijam ho akurat ale je to uzastna pecka,ma to vsetko aj pre narocnejsich,GPS,Wifi,5 mpix,8gb pamete,a ovladanie dotykoveho dispeja je tiez velmi dobre a hlavne rychle

    anonymous30.01.2010 - 14:32 Trvalý odkaz

    Arenastrike: cawko mam lg arenu a je to podla mna super mobil fotky robi velmi pekne aj videa v normal podmienkach ... youtube som rozbehal ked som v netovych profiloch vsade nastavil pripojit cez wifi...ale este ma zaujima kvalita divix videa ten prilozeny konverter mi konvertuje na rozlisenie smieschy tusim 320x180 ci kolko nvm max a je to straasna kvalita ... este ze som objavil ze to podporuje IPOD format videa co je fakt slusny format ale cel by som nieco ete lepsie nepoznate neco ?

    anonymous31.01.2010 - 03:15 Trvalý odkaz

    kaiba: Zdravim. Potreboval by som poradit. Co by som mal z orangu brat na akciu, LG arena alebo Samsung Jet? Telefony mi pripadaju dost podobne a neviem sa rozhodnut. Fotak je pre mna dost dolezity, ale aj tie mi parametrovo pripadaju dost podobne.

    anonymous31.01.2010 - 19:22 Trvalý odkaz

    toxin: youtube funguje bez problemov... len treba nastavit v v MENU-PRIPOJENIE-Nastavenia streamingu- a tam nastavit internet a nie streaming ako je povodne...

    anonymous31.01.2010 - 19:24 Trvalý odkaz

    toxin: a pre konvertovanie pouzivajte Xmedia Recode tam sa da nastavit priamo mobil LG Arena a dekoduje filmy v plnom rozliseni pre mobil ;-)

    anonymous31.01.2010 - 19:36 Trvalý odkaz

    toxin: a pre tych co tu vkuse na tento mobil nadavaju...akoze neviem co ocakavate od mobilu za 80e na pausal...je to normalny priemerny dotykovy mobil a je aj za taku cenu ak sa vam napaci ze sem tam je spomaleny alebo neviem co tak si kupte HTC alebo daco podobne za 300-500e...

    anonymous31.01.2010 - 21:26 Trvalý odkaz

    KING: lg arena je velmi dobry mobil ja ho rozmislam kupit lebo sa mi paci a ma dobry fotak