LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous10.12.2009 - 20:00 Trvalý odkaz

    ivek: Ja ked som ho mal tak je pekny atd ale fotak je fakt biedny a neda sa tam nic stahovat ale je fakt pekny

    anonymous11.12.2009 - 09:57 Trvalý odkaz

    ajka: cawte vseci co tu ste poradiliby ste prosim vas : 1.je to dobry mobil?? mne ide hladvne o fotak ci je taky aspon schopny..2.radsej by ste si kupili samsung s5600 alebo tento...3.pocula so ze dost sekaaa a neda sa donho stahovat temy..a treba tam stahovat aj daake programy?? dakujem kto ma cas aj na 77aly77@azet.sk

    anonymous11.12.2009 - 15:49 Trvalý odkaz

    ivek: Za 1 fotak v sere seka ale da sa odfotit aj dobre 2radsej tento na prlnej ciare za 3 mne nesekal temy sa nedaju , mne tam ani nechybali programy sa daju stahovat skus myarena.com alebo dajak tak mal som ten mobil dost dlho takze ak ta nieco zaujima ozvi sa

    anonymous11.12.2009 - 17:02 Trvalý odkaz

    pato: doriti jak sa regisdtruje to dvix?????????

    anonymous12.12.2009 - 10:10 Trvalý odkaz

    moso: Tento mobil mi uz objednali uz len cakam kedy pride newiem sa dockat

    anonymous12.12.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    Petooo: Chcel by som Vam len poradit ,ked casto mrzne Arena tak staci vybrat pamatovku alebo ju vymenit nie vsetky akceptuje ja som mal problem s 4GB od firmy Kingston , Inac to je pecka fonik :-)

    anonymous12.12.2009 - 11:04 Trvalý odkaz

    Petooo: Ahoj Admin , zabudol si napisat do parametrov ze ma tento telefon aj FM vysielac co strasne malo telefonov ma ,zatial co viem ma to NOKIA N97,kto chce pocuvat hudbu v aute z telefonu tak staci mu nastavyt vysielacie frekvencie napr.: 102,50MHz a na radiu to tiez vyhladat a spustit prehravac hudby na tel, a je to ... :-) uzitocna vec

    anonymous12.12.2009 - 18:27 Trvalý odkaz

    ajka: no cawko ivek diki za rady nakonec som si aj tak zobrala samsung lebo na buduci rok budem brat tento o triedu vyssi tak nechcem rodicov pripravit zbytocne o prachy ae aj tak dakujem vam ste super seci:-PP

    anonymous12.12.2009 - 19:49 Trvalý odkaz

    marian: treba tu aj napísa?, že ten fm vysiela? je slabý. je problém z neho dosta? dobrý zvuk do veže.

    anonymous13.12.2009 - 00:33 Trvalý odkaz

    matulka: no ja uz mam ten foonik a je moc bry..chvalim aj ten fotaak je bry. sice som este wifi nevyskusala..ale myslim ze bude fakcit heh este sa musim dostat uplne donho hhe ..lebo neviem ako presuniem urcite ikony na tu obrazoffku ..na rychlu volbu...tie fotky co sa tam daju dat su tiez supper..:) mne sa moc paaci, aj ked si budem musiet zvyknut na pisanie sprav..kedze na normalnej klavesnici to slo ovela rychlejsie he .. :) to nic ..ved prijmatel spravy pocka heh :)

    anonymous13.12.2009 - 11:54 Trvalý odkaz

    docasny: chcem sa spyta? že ?i by sa fon nespomalil keby tam dam napriklad 32gb pametovku plnu hudby a obrazkov atd? aebo aspom 16-ku lebo tu asi neskor kupim. a ešte 1 otazka ked sa pripojím ces wifi spustí mi to aj stranku napriklad že divoke kmene? za odp. dakujem

    anonymous13.12.2009 - 14:36 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: mne tam ide bitefight :D ale to je troška iné :) ale malo by to ís? :)

    anonymous13.12.2009 - 20:24 Trvalý odkaz

    eddie: DK na tom idu ale ked casto priblizujes napiseti nedostatok vnutornej pamete.. a vypne ti prehladavac

    anonymous14.12.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: nevie mi niekto pomoc? s tím aby mi šiel youtube na mobile ? tomaskoNZ@gmail.com , a inak asi si tento mobil vymením. Je to cool mobil ale tá hudba :/ keby bola hlasnejšia,kvalitnejšia tak tento mobil by som bral aj 10 na nohách :D

    anonymous15.12.2009 - 11:58 Trvalý odkaz

    fry: len sa nepohehkaj z toho mobili.

    anonymous15.12.2009 - 17:07 Trvalý odkaz

    ivek: Tomaskonz radsej sa s tou vymenou nepoponahlaj, ja keby som mohol moju vymenu vratit vratil by som to hned sice moja teraz samsung omnia je dobry mobil ale chyba mi moja arena na mojej omnii je hudba este tichsia :(

    anonymous15.12.2009 - 18:16 Trvalý odkaz

    Matus: Vymenim LG BL20 Chocolate za LG KM900 arena a k tomu ešte aj doplatím nejake tie eurá. kontaktuje ma 0902119530, bananas44@azet.sk

    anonymous15.12.2009 - 19:22 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: mno ja by som sa šiel kukn=u? niekedy s kamošom do shopov, a tak by sme pokukali ale neviem asi si ho nechám len ten fiwmware ma štve že t musím zobra? operátorovy , lebo mne to niak nejde :) a bez arény nechcem by? :D saj cool mobil zato mne zam?za :D ale tak 4gb karta 3gb zaplnene :D preto som kúpil 8GB , do telefónu dávam len tie ?o fotím norálne je tam možnos? že sa to zmaže a to by som nechcel ... takže ked mi vie niekto pomoc? s tím firmware alebo ako sa to volá napíšte mi.

    anonymous16.12.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    matthew: Tak telefon mam uz aj ja, odporucali mi ho aj v Orangei tak som ho vzal. Prve dojmy su celkom fajn..ale mam dost otazok na vlastnikov tohto fonu. Prve co ma zaraza je, ze ked mi niekto vola zvoni to vlastne uplne od ticha a postupne sa zosilnuje(pritom zosilnujuce zvonenie mam vypnute). Dalej co sa tyka fotoaparatu, v recenzii som cital ze sa da spustit dlhsim stlacenim tlacidla fotenia..mne to nefunguje. Taktiez zvuk pri foteni je aj v tichom rezime(neda sa s tym nieco spravit?). Dalej, displej. Neviem ci to je len moj problem, ale casto krat sa mi stava ze vobec nereaguje, najma ked mam telefon polozeny na stole, a ovladam ho polozeny...ked je v ruke uz to nie je taka hroza...najhorsie je na tom myslim tlacidlo sluziace na krok naspat, to nereaguje dost casto, mozno by pomohla kalibracia ale neviem ju najst. Taktiez mam pocit, ze telefon sa mi pretaca absolutne zbytocne do horizontalnej polohy aj ked ho mam vertikalne. Posledne co ma zaraza je extremne sekany prehliadac ked som na Wi-Fi. Posuvanie trva hrozne dlho, casto vypadavaju obrazky atd...firmware mam V10_d...budem vdacny za akukolvek radu

    anonymous16.12.2009 - 22:34 Trvalý odkaz

    robinho: matthew:v prvom rade urob tvrdy reset cez servisne menu kod.das vytacanie a zadas 1809#*900#.pozor vsetky subory sa vymazu!!!treba zalohovat!!! ja som si resetol a celkom to pomohlo.daj vedet potom

    anonymous16.12.2009 - 23:06 Trvalý odkaz

    to matthew: 1. daj si hlasnejsie zvonenie 7 hlasitost a ine zvonenie 2. dlhsie stlacenie fotaka funguje v inom firmwari vo V10d nefunguje 3. zvuk fotaka sa neda v tomto firmwari vypnut, riesenie iny firmware tam to ide 4. displej je ok treba si zvyknut niektore firmware ho este vylepsuju a jemnejsie je to ked este strhnes tu najspodnejsiu foliu 5. ovladanie na stole ano je to tak je horsie v tomto firmwari, opat to vylepsuje novy firmware V10P 6. pretacanie je tvoja vlastnost, u mna uplne v pohode podla mna to je subjektivne 7. daj si minioperu, firmware V10P trocha vylepsuje signal wifi 8.viac sa dozvies v diskusii na mobilmanii uz je tam viac ako 210 stran o tomto telefone plus viac info o telefone na http://www.mylgarena.com/

    anonymous17.12.2009 - 00:11 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: no a inak kto by mi pomohol s inštaláciou firmwaru ? lebo nechcem zobra? mobil pre? :)

    anonymous17.12.2009 - 21:45 Trvalý odkaz

    matthew: chalani dik moc za radu...fakt si to cenim. Takze vlastne jediny moj problem je FW? Lebo v Orangei mi tvrdili ze v Arene maju najnovsi tak som myslel ze to bude okej, fakt pekne od nich. Pozeral som forum, len neviem aky FW vybrat, bol by som rad aby tam bola slovencina...a neviem ci v tych FW bude..poradite ktory je pre mna najvhodnejsi? Dikes

    anonymous17.12.2009 - 22:04 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: dal som si niak V10f ale ajtak mi nejde youtube :(

    anonymous18.12.2009 - 15:14 Trvalý odkaz

    to matthew: mne uz ti "odbornici" v orangii tvrdili vselico, tak preco ked pripojim arenu cez lg pc suite vyzve ma to na novy update firmwaru..mam V10d..ten postup je taky ze si mozes dat hocijaky firmware aky chces, tu su opisane plusy a minusy firmwarov http://www.mylgarena.com/index.php?topic=2378.0 na mylgarena najdes aj linky na stiahnutie suborov potrebnych na update aj tu je par firmwarov http://www.handy-faq.de/forum/lg_km900_arena_forum/70119-lg_km900_arena… otazka je now ...zrusi ti novy firmware zaruku na telefon ? diskutovali sme o tom, ale neprisli sme k zaveru. niektori tvrdia ze ano niektori ze nie, treba sa opytat orangu ci to budu akceptovat.najvhodnejsi je zevraj V10p_00 (UK) ale pozor plati ..co vyhovuje mne nemusi vyhovovat tebe !

    anonymous18.12.2009 - 15:30 Trvalý odkaz

    to tomaskoNZ: ako sa pripajas na youtube ? cez wifi ? aky mas firmware ? s f firmwarom ich je strasne vela Czech Republic KM900 ACZE V10f 00_4 2009-12-14, Europe Open ANEU V10f_00 -262-07-OCT-27-2009, Australia AUS V10F 00_3 2009-08-28 a dalsie....vyhovuje n?mecký V10V_02_4. P?edevším má to, co v?tšina ostatních FW ne, a to možnost vypnutí otravného zvuku spoušt? : Umí playlisty, YouTube p?es Wi-fi, fotí rychle a do jisté míry kvalitn? a videa jsou také na velmi slušné úrovni. Bohužel nevím, jak je to s GPS a e-mailem, ty nepoužívám...

    anonymous18.12.2009 - 18:26 Trvalý odkaz

    ginter: je k nemu v orange stylus /dot. pero/ pouziva sa vobec

    anonymous18.12.2009 - 19:35 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: samozrejme že cez wifi.. nebudem zato plati? :) mne sa niak podarilo da? tu V10f ale ako to neviem a teraz si to neviem aktualizova? ževraj mám najnovšiu verziu,, no a tak mne ke? už tak ide o to nech to neseká alebo pomenej:) vedeli by ste mi s tím niekto pomoct cez skype alebo ICQ ? v?aka:)

    anonymous18.12.2009 - 21:25 Trvalý odkaz

    matthew: caute no poziadavky na FW by som mal taketo: moznost youtube cez wifi, vypnutie zvuku fotenie, hlavne nech to nemrzne a idu dobre a rychlo prehliadace a hry(cize celkovo lepsia java) a pokial je to mozne slovensky jazyk...da sa nieco taketo zohnat?? teraz mam ten V10_d...a este ma napadlo ze by to mohlo hlasnejsie hrat lebo sa mi stava ze nepocujem ani zvonenie..dikes

    anonymous18.12.2009 - 23:47 Trvalý odkaz

    to ginter+tomaskoNZ+matthew: vyskusaj tieto nastavenia
    1) Nastaveni -> Pripojeni -> Pristupove body -> WIFI,,ak tam wifi nemate tak Novy (Nazev: WIFI, Nosic: WLAN)
    2) Nastaveni -> Pripojeni -> Profily Internetu -> wifi..ak tam wifi nemate tak ..Novy (Nazev: WIFI, Pouzit proxy:
    Vypnuto, Pristupovy bod: WIFI)
    3)Nastaveni -> Pripojeni -> Nastaveni prohlizece -> Profily (aktivovat profil WIFI)
    3.5 pripojenie...nastavenia streamingu...internetovy profil WIFI ..tu pozor stlacit disketu !!! to vlavo hore
    3.6 nastavenia...pripojenie...nastavenie java...profily..tu vyskusat aj internet aj wifi
    4) Nastaveni -> Wi-fi (zapnout a vyhledat tu tvoji)
    to matthew
    najdi si to v tych firmwaroch, co dany firmware robi a co nerobi...link som tu postol..slovencina tam bude alebo cestina o to sa neboj
    to ginter
    nie stylus nedostanes a nefunguje nato hocijaky stylus, vie sa len o tomto http://www.youtube.com/watch?v=3w6_Au-XnmU

    anonymous19.12.2009 - 16:10 Trvalý odkaz

    matthew: no pozeram na tom fore ale je to updatovane 3 sept.09...a popis FW nevidim

    anonymous19.12.2009 - 17:11 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: no tak mam to tak nastavené a ni? ... možte mi da? link na ten " V10V_02_4 " to že vie vynú? zvuk pri fotení atd. :)

    anonymous20.12.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    godlike: pls poradte mi lebo mam arenu a nic som s nu nerobil a neda sa mi zamknut nvm preco predtym to islo a ptm nic proste aby sa zamkol nvm, to nastavit pls help

    anonymous20.12.2009 - 22:57 Trvalý odkaz

    ivek: Praskni tym o stenu mozno to pomoze ,

    anonymous21.12.2009 - 09:26 Trvalý odkaz

    eddie: staci vybrat bateriu!! ked je mobil zapnuty!!

    anonymous22.12.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    matthew: chalani mozno som detailistia, ale predsa mi to neda. vsimol som si take divne mozem to nazvat male skvrny na displeji vedla hodin(vidiet to len pri tych 4 rychlych obrazovkach). pytam sa aby som sa uistil ci to nie je len u mna a nie je to vada displeju. dik

    anonymous23.12.2009 - 00:09 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: fuuu ja tam ni? nevidím , max ke? som sa nato kukol tak je prechádzanie odtie?ov farby ale že škvrna ? keby si to vedel "ukáza?" kde presne. by som sa mohol kuknú? :)

    anonymous23.12.2009 - 09:36 Trvalý odkaz

    matthew: jak mas vpravo hore hodiny...a uz len kusok vedla nich zprava zostava ku koncu displeja...tak tam take odtiene...alebo skrvnky...

    anonymous23.12.2009 - 16:13 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: to su odtiene tej danej farby, asi sa im to nepadarilo dobre nastavi? alebo ?o .

    anonymous23.12.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    matthew: cize mas to tam aj ty?? inak vsimol som si to aj na dalsom mieste...toto vyzera uplne ako skvrna...ale je to ocividne V displeji...ako mas napriklad prve z tych 4 skratenych menu...tak v prvom riadku skratiek za tretou...tiez uz ku koncu displeja to mam..

    anonymous24.12.2009 - 02:50 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: no tak presne neviem ?o myslíš ale to je asi len prechádzanie farby , kukni fotky mobilu tuto a skús porovna? :)

    anonymous24.12.2009 - 13:21 Trvalý odkaz

    ivek: aj ja som mal ten problem so skvrnami a preto som ho menil , urcie to nieje ziadne nastavenie alebo odtien alebo nejake prkotinky , je to v displeji

    anonymous24.12.2009 - 13:28 Trvalý odkaz

    matthew: no a teraz mam pocit ze to tam zas neni...tak neviem co si mam o tom myslet...

    anonymous24.12.2009 - 13:47 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: No tak ja neviem :) nevšímaj si to :D , nau? sa potrebné veci naspamä? :D no je to síce dotykovka ale aj tam sa dá :D

    anonymous24.12.2009 - 14:38 Trvalý odkaz

    matthew: v prvom rade musim flashnut ten firmware...len stale neviem aky vybrat

    anonymous25.12.2009 - 02:37 Trvalý odkaz

    emtec: mozte prosim vas skusit ..nie silno ale iba trochu silnejsie trikrat buchnut po vrchu telefonu ? tam kde sa zapina mobil...mne sa vzdy vypne....aj vam to robi ?