LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous25.12.2009 - 17:13 Trvalý odkaz

    eddie: je to prechod farby .. je to uplne normalne... neni to ziadna zavada

    anonymous25.12.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    matmat: Chalani, neviete niekto o dobrom šachu pre arenu, kde by som si to našiel?

    anonymous25.12.2009 - 19:25 Trvalý odkaz

    matthew: eddie ale my nehovorime o prechodoch farieb...ale o konkretnych miestach kde sa niekedy zobrazi taka skvrna...btw dnes som brutalne zmokol...telefon cely mokry(nielen vlhky, normalne mokry poriadne) zatial nevidim ziadne nasledky...co myslite je to moc nebezpecne ked je na nom hodne vody?

    anonymous25.12.2009 - 20:24 Trvalý odkaz

    eddie: aha.. jasnee :D ... inak mne uz aj do vody spadol a ide ako predtym :D

    anonymous25.12.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    speed: ja som ho vcera dostal. a nieje pravda ze sa zasekava. mne este ani raz nesekol. ale je uplne dory....dotyk je uplne prapracovany. ja som s nim spokojny a odporucam

    anonymous26.12.2009 - 00:06 Trvalý odkaz

    Cengi: speed:
    ja som ho tiez vcera dostal a mozem potvrdit tvoje slova je to fajn mobil rychlost je uspokojiva a display je fakt velmi jemny
    mobli mozem len odporucit :)

    anonymous26.12.2009 - 12:26 Trvalý odkaz

    docasny: aj mne ho ježiško donesol a suhlasím s vami ae raz mi sekol po tom ako som vipol wifi a prehrava? hudby tesne po sebe je to važne žihadlo aj fotak a je celkom rychli cakal som že bude pomaly ale sta?í ?o ma mrzí je že sa neda vipnu? zvuky pri foteni(teda ja som to nenašel) dalej ten prehrava? hudby a sluchadla su uplne zabité ale prehravanie podla roznych tipov je divne lebo ked hladám nejaku pesni?ku v nejakom albume tak ten album je rozdeleny na dalších 2 a viac albumov a pri 1300 pesni?kach mi to vadí nevie niekto kde by sa to dalo spravi? poriadne nejaky program na pc suite mi to pojde lebo mi tam vihadzuje šelake somariny ? a ešte by som sa chcel spyta? že ako spustím hudbu ktoru mam na pametovke???a ?o pri pade vidrží pad na koberec? podlahu?beton?

    anonymous26.12.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: vydrží to pád :D mne spadol už asi 3 krát :) s pesni?kami... ja som ich premenoval že názov pesni?ky prvý potom autor ... inak firmware je asi najlepší " V10V_02_4 " .. viete mi da? link kde to nájdem :) a potom ako to aktulizujem ? lebo teraz mám najnovší nejaký ?eský ?.

    anonymous26.12.2009 - 15:34 Trvalý odkaz

    felers: takže akurát predv?erom som aktualizoval OFICIALNE firmware cez LG stránku na verziu v10f a došlo k nasledovným zmenám: rýchlejší telefón, fo?ák fotí ove?a lepšie, ke? zhasne displej tak sa s telefónom nedá ni? robi? ?o beriem ako plus, pretože ke? si ho náhodou zabudnete zablokova? a dáte ho do vrecka, tak sa nestane že by sa vám da?o postlá?alo…at?. Ešte ve?a ?alších zmien ale to posúdite sami. Vrele odporú?am nahodi? tento firmware…a ani sa nemusíte bá? straty záruky, ke?že to robíte oficiálne… thats All

    anonymous26.12.2009 - 17:32 Trvalý odkaz

    docasny: nejaka stránka na veci na tento fon? vie niekto?

    anonymous26.12.2009 - 21:57 Trvalý odkaz

    matthew: mylgarena.com....a mna by zaujimalo ci aj vam telefon vrzga...na mojom su miesta(hlavne v okoli fotaku)...kde ked aj uplne slabunko stlacim kryt vrzga....skuste aj vy a napiste...

    anonymous26.12.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    Cengi: matthew: no pri fotaku to aj mne jemne vrzga ale nevadi mi to. Vsetko ostatne drzi pevne. :)

    anonymous27.12.2009 - 02:14 Trvalý odkaz

    Petrik: Tak dneska sa mi tato lg dostala do ruky. Dizajn telefonu je nadherny, telefon sa v ruke drzi velmi prijemne. Displej je jemny a udaje prekrasne zobrazuje. Video sa mi velmi pacilo, fotak ma skor sklamal.Mrzi ma aj to ze pri foteni nejde vypnut zvuk, cize zabudnite na tajne fotenie niekoho, bez toho aby o tom vedel.Zaujali ma tu hlavne 3 predinstalovane hry ktore vyuzivaju pohybove cidlo a vedia skvelo zabavit.Tato lg ma kapacitny displej od ktoreho som cakal vela, reakcie sa mi vsak nezdali dobre, stavalo sa ze na niektoru ikonku som musel viackrat klikat. Skoda ze tlacidla na ukoncenie hovoru su tiez dotykove, casto sa mi stavalo ze pri spustenej hre som na ne omylom klikol. celkovo mam vsak pocit z tohto telefonu pozitivny.

    anonymous27.12.2009 - 02:30 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: ale ja fotím normlne u?itelov :d sta?í si prikri? ten "reprák" :D

    anonymous27.12.2009 - 12:00 Trvalý odkaz

    docasny: narozdiel od teba mna tie hry nezaujali ani torchu ...a sklamal ma aj prehraava? hudby inak úplne v pohode fonik

    anonymous27.12.2009 - 15:48 Trvalý odkaz

    žebrak : jak spustím hudbu v prehrava?i ktoru mam na pametovke?

    anonymous27.12.2009 - 19:25 Trvalý odkaz

    dcs: prosím poradte mi pre?o sa mi pri prenose hudby do telefonu cez lg pc suite tento program vipne napiše mi že chyba windowsu myslím tu tabulku že odosla? spravu do windowsu viete ?o myslím? alebo ked idem cez sinchronizaciu hudby tak mi vipíše že tento os nepodporuje nwm ?o a potrebujem windows media player 11 a višši a ten ked stiahnem tak mi nejde nainštalova? lebo mam len piracku verziu windowsu prosím poradte niekto dík

    anonymous28.12.2009 - 12:35 Trvalý odkaz

    hudba: tak po 2 tyzdnoch sa prejavuju niektore chyby, ktore uz na forach boli popisane...zrazu prestane hrat hudba...pesnicka sa prehrava ale nejde zvuk ! riesenie...vybrat sluchatka z jacku a opat dat spat...otravne...alebo pesnicku dat na koniec a potom znova na zaciatok...neviem preco to zacalo robit, proste to zacalo robit v deleni podla zanrov a interpretov sa mi to zatial stalo.

    anonymous28.12.2009 - 12:37 Trvalý odkaz

    hudba : este som zabudol uviest firmware KM900AT_V10d

    anonymous29.12.2009 - 01:05 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: treba aktualizova? firmware :) ja hudbu po?úvam zvy?ajne na reprákov :)

    anonymous29.12.2009 - 12:58 Trvalý odkaz

    Frido: Ahojte vsetci...kupil som si LG arenu a ako inak skusal som co je vnej..je to paradni fonik len mam jeden problem...prosim vas ak to viete niekto vyriesit help pls:Ked spustim Youtube normalne mi vsetko nabehne ale pri videu mi nabehne neznama chyba nwte niekto co bi som mal robit?Druhy problem mam ze mi nejdu Divix filmi... viem ze sa to ma aktivovat na jedneom Webe aj mam kod ale nwm na akej stranke...pls pomozemi niekto?

    anonymous29.12.2009 - 13:10 Trvalý odkaz

    Frido: P.S.:Na ten youtube co mi pise neznamu chybu som na WI-FI ak by mohol byt v tom problem no.

    anonymous29.12.2009 - 17:21 Trvalý odkaz

    Cengi: Frido: mne youtube funguje cez wifi v pohode skus si tam nahodit najnovsi FW.

    anonymous30.12.2009 - 01:22 Trvalý odkaz

    Frido: aha a mozes mi help jak si nahodim najnovsi Firewall? este nikdi som to nerobil...a rad by som kukal youtube na mobile pls

    anonymous30.12.2009 - 19:52 Trvalý odkaz

    dodge27: Cengi: tento FW ale neni v sloven?ine.Napíšte pls.ktoré verzie sú najlepšie a sú v sloven?ine

    anonymous30.12.2009 - 20:38 Trvalý odkaz

    Cengi: no na slovencinu v tomto FW si este treba pockat
    ja pouzivam FW KM900AT_V10o a na nom funguje aj youtube cez wifi a funguje aj GPS

    anonymous30.12.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    ringlotka: Vedel by mi niekto poradit ohladne nastavenia emailu na arene? V postate vsetko funguje ako ma, ale niektore maily mi nechce stiahnut a hlasi ze nepodarilo sa najst identifikaciu posty. Neviete niekto poradit co s tym, kde je problem? Dakujem.

    anonymous30.12.2009 - 21:33 Trvalý odkaz

    dodge27: Cengi:ak je v sloven?ine tak pls daj aj link

    anonymous30.12.2009 - 21:44 Trvalý odkaz

    matthew: a ten najnovsi v10f_00 europe open nema SK jazyk???? ani cestinu?

    anonymous30.12.2009 - 21:49 Trvalý odkaz

    dodge27: ja som ho skúšal a nebola tam ani Sk ani CZ, bol by dobrý daky zoznam slovenských FW. Ja mám teraz V10P_00 ten má sloven?inu ale nejaký rozdiel oproti V10d_00 som si nevšimol, sa mi zdá že ide dokoca mobil aj pomalšie, no a kôli youtube som sa šprtal aj v nastaveniach ale ni? nepomohlo, dokoca aj tvrdý reset som robil a ni? =/

    anonymous30.12.2009 - 21:56 Trvalý odkaz

    matthew: telefon mas od operatora??

    anonymous30.12.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    matthew: no ja tiez...a kedy si kupoval?? lebo ja mam v telefon V10_d a tym to konci...ty tam mas za tym aj tie nuly??

    anonymous30.12.2009 - 22:38 Trvalý odkaz

    dodge27: den pred vianocami som ho bral, šak hey, bez tých nul, som si tie nuly domyslel =), zhánam nejaký lepší FW,ty si neskúšal žiadne?

    anonymous31.12.2009 - 00:45 Trvalý odkaz

    Cengi: dodge27: hladal som po nete ale nenasiel som ho ten FW som uz mal v mojej arene

    anonymous31.12.2009 - 15:29 Trvalý odkaz

    matthew: skus ten factory reset....lebo ten FW co pises je velmi oblubeny...

    anonymous31.12.2009 - 16:56 Trvalý odkaz

    tomaskoNZ: no ja mam ten najnovši ?eský niak moc sa nezmenil skusim teraz factory reset ;) uvidíme ?i to pojde...... no nejde youtube :/ a teraz musím zase aktualizova? VOD divx

    anonymous31.12.2009 - 18:11 Trvalý odkaz

    dodge27: a na ten V10o link neviete, lebo všade som to hladal a nikkde ho nemožem najs?

    anonymous31.12.2009 - 18:25 Trvalý odkaz

    Cengi: No jedna vec ma dnes dost nasrala volal mi oco a telefon sa odrazu zasekol nedalo sa s nim nic robit musel som vybrat baterku dufam ze sa to nebude casto opakovat. Inac je to v pohode mobil

    anonymous31.12.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    matthew: cengi: mne sa toto stalo uz nejeden krat...vola mi a zrazu telefon nic...potom mi zavola znova a telefon zase zvoni akoby sa nic nestalo...

    anonymous02.01.2010 - 15:16 Trvalý odkaz

    sippo: kto mi prosim Vas poradi ako si spustim videa napr.: Youtube.. bo mi to nejde

    anonymous03.01.2010 - 22:39 Trvalý odkaz

    matejko: mne roby to iste na tom displeji akurat som sa tu o tom chcel poinformovat...myslite ze by sa to dalo reklamovat???moje skusenosti su take ze sa tam obkavily iba v zime ked som bol von ale sem tam aj ked som vonku vobec nebol....a najviac ma hneva ze ked mi niekdo vola tak ani nevem ze kdo bo sa displej zablokuje a zhasne....skusal som aj bocne tlac. na hlasitost ale nejde to iba niekedy....je to ako dobry fon bo som mal vzdy iba same stare pouzite fony ale inac by som si ho uz nekupil....ani keby mi ho davali zadarmo tak ho neberem...radsej som mal se c510i a ked tu niekdo pisal ze to je zly mobil tak som mu neveril lebo som si myslel ze mobyl za 12000 nemoze byt zly ale tento je...jedina vyhoda je pri pozerany filmov...no tak to asi vsetko a teraz ma najviac hnevaju tie skvrny...matthew ako casto ich tam mas???mne po case vzdy zmyznu ako by tam any neboli a preto sa ho bojim ist dat reklamovat este by si pomysleli ze si vymyslam....tak poradte dakdo ze ci je to dysplejom bo ked ho zablokujem a ukaze mi tu hlavnu obrazovku tak je normalna...matthew skus to aj ty a povec ci ti roby to iste...sry za pravopis ale nemam tolko casu aby som nejak moc nato daval pozor....a ludia ktory si chcu kupit tento fon tak doporucujem iny...jedina vihoda je ten presny dotikovy displej ktory bol uplne citlivy a presny ale uz nieje a stale seka ked pustim hudbu tak 30 sekund trava kym hu spusti....ale hra dobre....

    anonymous03.01.2010 - 22:39 Trvalý odkaz

    matejko: sry za taky dlhy citat som sa nejak rozpisal...:-D

    anonymous03.01.2010 - 22:50 Trvalý odkaz

    matthew: no teraz to bolo druhy krat....ale prvykrat som si nevsimol to presvitanie wallpaperu...teraz je to tam vidiet...aj na tom oranzovom pozadi je vidiet postavicku z hlavneho obrazku co mam na pozadi...a ja som sice bol v zime ale objavilo sa mi to az teraz doma asi po hodine...nechapem fakt nic uz...a to s tym volanim mam aj ja...alebo chcem len prezvonit a zrazu nemozem zlozit lebo teleefon sprosty je zablokovany...hrozne by som chcel vediet ci je ten displej chyba telefonu alebo len softveru...

    anonymous04.01.2010 - 00:04 Trvalý odkaz

    Cengi: tie skvrny som tam mal aj ja az dovtedy kym som nenainstaloval novy FW teraz tam nic nieje. Zatial
    telefon funguje a s tym novym FW sa mi este nezasekol

    anonymous04.01.2010 - 00:55 Trvalý odkaz

    jafuraa: Prosim o radu.Zobral som si arenu v "Orindži".Rychlost pripojenia som meral na: www.speedmeter.inet.sk. Najlepsi vysledok za mesiac co mam Arenu bol:pripojenie-815 Kbps stahovanie-102 KB/s . Myslim, že to je na Arenu málo.V Orange-i to nemajú záujem riesit.Pomoze mi niekto z nastavením prehliadaca?

    anonymous04.01.2010 - 13:51 Trvalý odkaz

    felers: Kriste pane, ?o tu riešite? Na úvod, Matejko nau? sa pravopis. A teraz: to s displayom je normálne robí to každému nie je to "vada" proste sa tým musíte zmieri?. Mne sa to trošku zmiernilo po nainštalovasí nového FW vo verzii v10F. Nemám problémy s volaním, ani sekaním, telefón ide rýchlo. S tým pripojením neviem, ja sa na mobile na internet nepripájam. Ten FW som inštaloval normálne oficiálne cez LG stránku, nemusel som robi? ni? iné iba ís? pod?a návodu. Tento FW skuto?ne odporú?am. Trošku ma štve že LG všade píše že má tento telefón podporu DivX ?o nie je pravda. Filmy DivX sa dajú pozera? iba v rozlíšení 320x240 ?o je na tomto špi?kovom displei nepozerate?né, ale neriešim to, pretože idú dobre MP4 filmy v rozlíšení 720x480 a to je už výborné. Tento mobil je dobrý, len chyba je vä?šinou vo FW. To je všetko.