LG Arena (LG KM900)

  • Martin Hombauer 09.06.2009 - 23:52

    palino: super.tento fonik chcem.

  • anonymous20.07.2009 - 17:51 Trvalý odkaz

    Erik: Pre?ítal som si všetky príspevky ?o ste sem vložili a nieže by to bolo kvôli vám :D ale som sa rozhodol že si ho kupim :) už mám donho všetko stiahnuté- hry, tapety, témy, aplikácie GPS :)

    anonymous20.07.2009 - 18:00 Trvalý odkaz

    Erik: Tak to video nemalo chybu :D Zo strany kvality: podla mna výborná zo strany udalosti: kvôli ?omu sa tam hádali ? :D

    anonymous21.07.2009 - 12:39 Trvalý odkaz

    Peter: :D no neviem ci to bolo s vlastnej vole :D Ale myslim ze spravis dobry skutok :D

    anonymous23.07.2009 - 15:20 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: ty co tu vipravas ze tento srot ma ako konkurenciu samsung i8910 omnia HD tebe asi trochu je*lo nezda sa ti sak to sa neda porovnavat je to graficki najlepsi mobil an svete z grafickim cipom 3,7 palcovou obrazovkou z AMOLED technologiou a ty stes tento chudak telefon arena prirovnavat k omnii HD?videt ze tu recenziu pisal inteligent.k tomu DENISA takze LG je lespi nez samsung?ano enmozem povedat ze LG spolu zo samsungom valcuju SE a nokiiu ale samsung je an 2.mieste za nokiou zatial nokia je preto 1 lebo am velku publicitu atd. ale uz su to enni vobec dobre fony same plasty a malo mhz takisto SE krachuje ale samsung je inovator a to LG neni a preto nemoze byt lepsi nez samsung.napriklad preco sa LG nezapojil do bitky o megapixle?lebo na to nema.vlastnil som lg kc910 renoir.raz mi spadol na zem z metrovej visky a bol na prach rozbyty celi.potom som si kupil omniu ta mi uz padla vela krat (vsak sikovnost) a nic sa jej nestalo mozno nejake malicke skrabance na displeji.potom som vimenil omniu za omniu 2 tak to zu je pan telefon urcite nan nema Iphone ani n97 urcite nie renoir a podobne vimysli od LG SE a NOKII.UZ mam objednanu OMNIU HD to je vlajkova lod samsungu a 1 telefon z grafickim cipom a nahravanim HD videa a tiez prehravanim.tak ked nejaki velki majster co vsetko vie napr. denisa nech nehovori ze omnia je srot omnia je lepsia nez arena :D a s tym nic neurobys mozes si porovnat aj mhz a pitom je omnia pomali rozny model a vela novich mobilov (napr. n97) nema tolko mhz.takze bye a myslite si o LG ale nikdy nedosiahne samsungu ani po paty.zdar

    anonymous23.07.2009 - 16:52 Trvalý odkaz

    jej : skilerkqqo tebe musi niekto za tie tvoje prispevky asi platit inaksie by si nepisal take bludy s tolkymi gramatickymi chybami....ani ti tu radsej neidem nic vysvetlovat lebo by si sa este viac strapnil so svojimi dristami......

    anonymous23.07.2009 - 17:01 Trvalý odkaz

    Peter: Je to vec nazoru kto ake funkcie pouzije kazdemu nieco ine vyhovuje. V niecom to prehnal a v niecom nie. Ale prakticky co sa tyka daneho samsungu musi sa uznat ze to vyzera byt dobry mobil ale pokial nie je poriadne odskusany to sa uvidi co to bude zac ked sa to riadne zabehne ale co sa tyka parametrov toho fonu klobuk dole je to na dobrej ceste. len mohli spravit lepsie rozlisenie toho displeja.

    anonymous03.08.2009 - 12:40 Trvalý odkaz

    Denisa: Neviem akoze co si tym chcel povedat... vies poviem ti takto mne OMNIA nevyhovovala a preto som ju aj uboho predala len za 200€.. a pritom nova stoji raz tolko... a vobec ma to nestve.. OMNIA nie je pre mna telefon, je pomala, a navyse mne strasne sekala, kupila som si ju hned ako vysla v orange na pausal a nebola som s nou spokojna , povedali mi ze ma zly softver ze musi ist do opravy a to bola nova.. dalej videa na internete cez wifi mi ani neprehralo, sice s tymi padmi mas pravdu.. ale ja zasa nie som taka nesikovna ze si nedam pozor na mobil aby mi padal nie??? Omnia bola pre mna pekna len na povrch... a fotoaparatom, neviem pre mna vecicky s Windows Mobile sekaju.. vsetko sa davalo do Ceecka..milion ikon.. aaach strasny chaos.. nehovorim, ze OMNIA je zla.... pre vsetkych.. ale pre mna jednoducho je.. Hm vsak ked som ho bola predavat ten pan mi ledva zobral mal tam celu srinku tych OMNII co to nikto nechce... Ako kup si co chces.. ale ja rozhodne si kupim LG KM900 ARENA...

    anonymous03.08.2009 - 12:43 Trvalý odkaz

    Denisa: Ahoj uz si si kupil LG?? nemohli by sme sa nejako spojit a poposielat si tapety, zvonenia a obrazky???

    anonymous03.08.2009 - 12:51 Trvalý odkaz

    Denisa: Pardon moj komentar nemal platit Dmntkovi ale tomu chalanovi s tymi milionmi chybami, co uz poznamenal JEJ3

    anonymous03.08.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    Peter: To teraz ako komu? :D Ja sa neviem rozhodnut medzi
    KM900 arena , GC900 ked kazdy ma svoje pre aj proti ale ak to niekto ma mohli by ste sem hodit recenziu ale asi ostanem pri Arene :)

    anonymous10.08.2009 - 04:08 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: Tie gramaticke chyby z dovodu nasratosti co henta hajtra pise lebo take suche keci moze mat vazne len nejaki rozmaznani racek co mu otecko kupi mobil a malemu neni aj tak dobre.NO takze za 200 euro ti neverim ze by si predala omniu,mala celu skrinku tych omnii??akoze toto som nepochopil lebo to je uz moc ani to uz nechcem pochopit lebo si len vimyslas koko**ny naco si kupovat LG pr***bany srot nakazeny rocna omnia ma lepsi procesor aj viac vnutornej pameti nez henten zlepeni mobil najdeny na smetisku.pre mna kup si hentu ko***tinu od LG ked si ebnuta premna za mna zeny sa nerozumeju do mobilov mali by radsej sedet doma a varit (lebo na nic ine ne su dobre) ze sa ti pokazila omnia?samsungi su najnekazivejsie telefony :D vecsina samsungov sa nikdy nepokazi tak si ict vipravat te svoje drbnute reci nekomu inemu p**a jedna

    anonymous13.08.2009 - 14:28 Trvalý odkaz

    Denisa: Tvrdis ze mne niekto kupuje telefony??? no tak na to som uz vyrastla, a ANO predala som OMNIU za 6tis.. nechceli mi dat viac v bazare, telefon mi jednoducho nepadol do ruky ako sa hovori, a zatoze ty mas iny nazor tak skus krotit tvoje emocie, jednoducho nie kazdemu sa hodi taky dizajn a vzhlad toho telefonu ani funkcie, tak to laskavo respektuj, a ze zeny su len na varenie?? BODAJ by sa ti to splnilo, a mal by si len zenu na varenie, potom mozno pochopis o com je zivot, ze zena nepatri len do kuchyne, kolko muzov je v kuchyni lepsich a kolko zien je intelegitnejsich v muzskych zalezitostiach, a samsung OMNIA mi sekal a povedali mi to aj tam, proste na nieco som klika a trvalo 5s kym sa to otvorilo, nepacilo sa mi to... kebyze viem ako vsetci po tomto telefone tuzia tak ho vydrazim na 10 tisic, ale pochybujem ze by ho niekto kupil bez zarucneho listu.. sice som ho mala pol roka ale bez zarucneho.. bola som rada ze mi ho zobrali v bazare.. a skus ovladat svoje emocie v dalsom komentari

    anonymous28.08.2009 - 09:36 Trvalý odkaz

    gggggg: Rád by som vedel, ?i je to fakt až take zle s tou spomalenos?ou fo?aku a jeho nastaveni a ?i dokaže upravova? fotky pomocou kreslenia pomocou dotykou, napriklad ako Viewty. Prave medzi nim a Arenou sa rozhodujem, kazdy ma svoje plusy a aj minusy, neviem si vybra?.

    anonymous28.08.2009 - 11:07 Trvalý odkaz

    Peter: Je to trosku pomalsie ale ak sa rozhodujes medzi tymi dvomi mobilmi jednoznacne doporucujem KM-900 Arenu !!!

    anonymous28.08.2009 - 12:06 Trvalý odkaz

    gggggg: Vlastníš ten mobil?

    anonymous28.08.2009 - 15:25 Trvalý odkaz

    Peter: Nie ale obydva som mal moznost poriadne vyskusat. Moj nazor je KM-900

    anonymous30.08.2009 - 10:44 Trvalý odkaz

    gggggg: Je pravda, že zamrza?

    anonymous30.08.2009 - 21:18 Trvalý odkaz

    gggggg: Vyskúsal si aj LG KC910 Renoir? Ked ano. ma fakt taky poslabsy displej ako sa pise?

    anonymous31.08.2009 - 00:52 Trvalý odkaz

    Peter: No KC910 renoir je jeden s tych lepsich fonov u LG. Ale Arena KM900 je jeho nastupca skor by som zvolil ten a co sa tyka displeja podla mna je celkom ok ale najlepsie to nie je. zalezi co od toho pozadujes a na co ho chces vyuzivat

    anonymous31.08.2009 - 09:26 Trvalý odkaz

    gggggg: Zvolil by si si Arenu aj napriek tomu, že niekedy zamrzava? A este okolo displeja LG Renoir, je to tak, že by som na ?om urcite nepozeral filmy, nemam rad ich pozera? na malej ploche, ale sór by som si pozeral obrázky a aj internet. Na to je ten displej ešte dobry?

    anonymous31.08.2009 - 11:55 Trvalý odkaz

    Peter: Arena je nastupca renoira ma omnoho lepsie parametre a displej okrem fotaku :)

    anonymous31.08.2009 - 16:05 Trvalý odkaz

    gggggg: Ako ?asto LG Arena zamrzala?

    anonymous14.09.2009 - 22:39 Trvalý odkaz

    Jerry: Mám LG ARENA a môžem ti povedat ze s novym FW neseka vôbec. Teda ked si kupis novsi LG co maju prave v obchodoch bude tam aj novsie FW ktore neseka, alebo si ho môžeš aktualizova? ru?ne...

    anonymous14.09.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    Jerry : este som zabudol dodat, ze v jednej recenzii pisali ze sekne asi tak 5krat za den

    anonymous15.09.2009 - 11:23 Trvalý odkaz

    alllinka: wáááu hehe sa mi paci bi som taki cela ale asi bi som mala probleem z temami zeee?? nwie nekdo nehodou ci tam du aj temy??:)))

    anonymous18.09.2009 - 00:23 Trvalý odkaz

    DILEMA: stoji tento telefon za tie peniaze.? Da sa to prezit aj bez windows-u.??.silna dilema, ci...

    anonymous18.09.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    MIKE: Otvori mi tento telefon aj dokument ako je mikrosoft word, office z pc???

    anonymous25.09.2009 - 00:56 Trvalý odkaz

    MIKE: prosim vas vie niekto ?i prehra vido z pc bez konvertovania rozlisenia??dakujem.

    anonymous01.10.2009 - 20:46 Trvalý odkaz

    mato: super telefon mah h 2 yzdne a som spokojny nadmieruu

    anonymous02.10.2009 - 13:23 Trvalý odkaz

    Peter: Da sa povedat ze je celkom fajn ale za tie prachy si mohol radsej kupit samsung JET s8000 je to lepsie

    anonymous02.10.2009 - 22:58 Trvalý odkaz

    Peter: LG KM900 Arena je uz aj u pomaran?a v akcii

    anonymous03.10.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    Gyuri: Už ho mám.GPS ide len cez Google maps a potrebujete samozrejme internet,cez WIFI YouTube videoklipy nespustite.

    anonymous05.10.2009 - 23:58 Trvalý odkaz

    Rogid: caute, to na to GPS ale nepotrebujem WAP ci? Pochopil som to tak, ze GPS funguje na slovensku ale mimo treba nieco stiahnut

    anonymous10.10.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    Lubec: Ahojte, vedeli by ste mi poveda?, ?i Orange zasahuje do software-u aj v tomto telefone. Rozmyš?am nad Arenou a Samsung JET. Soft. JET-u je dos? otesaný, tak preto sa pýtam ako je na tom Arena. ?akujem

    anonymous10.10.2009 - 17:12 Trvalý odkaz

    Peter: Neboj aj arenu si orange podal perfektne ale mozem ti povedat ja mam samsung JET a tiez som sa medzi tymito dvoma rivalmy rozhodoval ale vyhral to jet a nelutujem neda sa to ani porovnat samsung je samsung a jet je jeden s najvizsiej triedy samsungu a da sa povedat ze najlepsi displej jednak amoled a 480x800 odskusaj si obidva a das na jettyho

    anonymous10.10.2009 - 21:58 Trvalý odkaz

    marian : ?o si mám kúpi? lg arena alebo nokia 5800 kto poradí? oba majú svoje plusy a mínusy. na dotykový displej idem prvý krát,preto to váhanie

    anonymous10.10.2009 - 22:43 Trvalý odkaz

    Peter: moj nazor je jednoznacne s tych dvoch LG arena

    anonymous10.10.2009 - 23:28 Trvalý odkaz

    marian: trochu to zdôvodni pre?o arena

    anonymous11.10.2009 - 15:36 Trvalý odkaz

    marian: ešte jedna otázka, je arena schopná prehra? album ako celok bez toho aby som musel spúš?a? každú skladbu zvláš?? toto mi z pre?ítaných recenzií nebolo celkom jesné. a ?o slabá vidite?nos? na slnku? ina? mám ve?ké nutkanie si arenu kúpi?.rozhodne spôsob prehrávania albumov. fakt ma ten mobil zaujal.

    anonymous11.10.2009 - 16:03 Trvalý odkaz

    Peter: No viditelnost na slnku je dost slabsia ale zase velka vyhoda je mineralne sklicko takze o displej sa nemusis bat. a je to este starsia technologia displejov cize TFT ja mam samsunga a amoled je amoled neda sa to ani porovnat.ale ak sa tak strasne bojis toho displeja tak na tu kup antireflexnu foliu nech sa ti to aspon neodraza. A je jasne ze ked to spustis cez prehravac tak ti pojdu skladby za sebou a ak to spustis cez menu zvuky tak by si musel spustat kazdu skladbu zvlast. Arena je da sa povedat teda vlajkova lod LG a prirovnavaju to trosku k iphonu ale myslim ze ak si ides brat fon od operatora tak mas tam aj lepsie moznosti.

    anonymous11.10.2009 - 17:44 Trvalý odkaz

    marian: mojou zásadou je da? za mobil na paušál okolo 100 eur. už nokia 5800 ma bude stá? 139. arena ma výde na 109. preto uvažujem o týchto dvoch. o samsungu jet viem, ale ten ?aleko prekra?uje mnou stanovený limit. ešte som uvažoval o se w995, ten je za 170. ni? podobné s takou výbavou ako arena a n5800 u môjho operátora nie je. možno n e66, ale o tú nejak ve?ký záujem nemám. chcem vyskúša? dotykový displej a to v mojej cene vychádza len na tie dva. iné dotykové sú bu? drahšie, alebo výrazne menej vybavené. toto je moja dilema už nieko?ko dní. najprv som uvažoval len o n5800, ale potom som si všimol arenu a pomerne dobré recenzie na ?u. dôležite je pre m?a wifi, lebo pre nedostupnos? iného rýchlejšieho internetu v mojom bydlisku som na? dkázaný. už by som ho využil aj pre mobil, nielen pre môj pc.

    anonymous11.10.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    Peter: Nokiu e66 dost pomali symbian a dnes sa vydavaju na trh uzatvorene operacne systei ktore su omnoho mudrejsie jak symbiany. Co sa tyka se995 je to velmy ale velmi dobry fon len nie je dotykovy ... takze v mojom smere nie. No pokial ides po dotykovke a do istej ceny a rozhodujes sa medzi lg arena a nokia 5800 ja osobne by som tam ani nerozmyslal a jedine lg arena ! pozri na youtube dake videa recenzie ale myslim ze sa tym uz dlho zaoberam tak jednoznacne by som bral KM900

    anonymous12.10.2009 - 20:07 Trvalý odkaz

    pu: nj ... ale uzivatelia samsungy trochen velmi pochovali ... vycitali mnoho neprehliadnutelnych chyb ... apropo - ma uz niekto nejake prve dojmy z pouzivania? ...

    anonymous12.10.2009 - 21:39 Trvalý odkaz

    Simon: Nasiel som ho na nete za 262 eur

    anonymous13.10.2009 - 12:47 Trvalý odkaz

    Yannick: SE w995 som skúšal ale je to uplna somarina. Ovládanie sa ešte dá, ale ten zásah oRANGEU do softu je wolkovina...a vraj ak to prepálite tak off záruka...LG je fakt super, ovládanie je super, multimedia su best of..je to fon na velmi dobrej úrovni...iPhone je už prekonaný.

    anonymous13.10.2009 - 16:06 Trvalý odkaz

    Peter: Nechcem ta urazit ale asi si veci dost neznali pretoze W995 je jeden s vyzsej triedy mobilov a co sa tyka softu potvrdia ti to aj v SE aj v orange ze mas v baleni disk na ktorom je moznost si prepalit orange firmware na original BEZ STRATY ZARUKY! tak isto to plati aj u nokii a pri mobiloch ktore maju cd a je tam upgrade na new firmware. :) Keby to nebolo mozne nemohlo by to prilozene CD obsahovat isli by sami proti sebe nemyslis?

    anonymous17.10.2009 - 15:12 Trvalý odkaz

    martin : arena je sice multimedialny mobil ale co sa tyka hovorov telefonovania smskovania nestoji za nic. do teraz som neprisiel na to a ani nikto mi nevedel povedat ako sa napriklad ulozi hned priamo z hovorov zameskany hovor s neulozenym cislom. cslo tohto zameskaneho hovoru enjde ulozit co je nezmysel. to si ho mam pisat na papierik a potom ulozit do konraktov? taktiez do etraz mi nikto nevedel poradit ako sa upravi cislo kontaktu pri odosielani sms kedze tam nie su sipky na posuvanie s kurzorom po cisle ktore je vysoke asi 3mm a medzery medi nim su desatiny mm tak tam skuste tuknut s prstom a trafit kurzorom medzi cisla a podobnych enzmyslov je tu ovela viac. aj pri oprave textu sms neviete pohybovat kurzorom v texte so sipkami ale triafat s atuknutim prstom medzi pismena. lutujem ze som arenu kupil. je to pekny nezmysel. kto vie v spominanych veciach poradit budem len rad. a to enhovorim o debilnom gps. to tam ani nemuselo byt

    anonymous17.10.2009 - 15:15 Trvalý odkaz

    martin: a to nehovorim o prehravani hudby a problemy s divx