LG Optimus One (LG P500)

  • Martin Hombauer 09.02.2011 - 15:10

    ahojte potrebovala by som poradiť ,optimus mám asi rok a zatial všetko fungovalo bez problémov až do teraz ..vybil sa mi a tak som ho vybitý pripojila na nabíjačku a namiesto ikony nabíjania sa mi zobrazila žltá obrazovka s nápisom "núdzový režim" ..neviem s tým pohnúť..diki

  • anonymous09.04.2011 - 21:46 Trvalý odkaz

    thomas: to mi je jasne ze nie wildfire ten je podla mna aj najhorsi htc

    anonymous11.04.2011 - 00:49 Trvalý odkaz

    Palo: poradte prosim,ako sa spravne naformatuje sd karta.dakujem

    anonymous11.04.2011 - 09:02 Trvalý odkaz

    Thomas: telefon mi niekedy (občas) zamrza ked ho pojdem reklamovat uznaju mi reklamaciu ? a aj banujem ze som si kupil tento lg dakujem.

    anonymous13.04.2011 - 11:58 Trvalý odkaz

    ferineveri: no o tom silne pochybujem že ti to uznajú. veď mrznú takmer všetky mobily na trhu z času na čas. tak to by museli meniť všetky. skús či to nie je nejakou app alebo aktívnou tapetou,widgetom...

    anonymous13.04.2011 - 23:52 Trvalý odkaz

    kubikoo: Thomas: precitaj si tak 15 spravdozadu, problem so zamrzanim sa da sistotou vyriesit preinstalovanim firmwaru na novsiu verziu, viem to z vlastnej skusenosti, postup nades vyssie

    anonymous14.04.2011 - 16:01 Trvalý odkaz

    ursula: sd karta sa spravne vyformatuje : nastavenia/karta sd a ulozny priestor/formatovat kartu sd

    anonymous14.04.2011 - 18:44 Trvalý odkaz

    ferineveri: update je zatiaľ len na mobily z OR,nie z voľného predaja. tam je stále aktuálna V10a takže ak má nebrandovaný,neponúkne sa mu update. a to že mrzne má rôzne príčiny.

    anonymous15.04.2011 - 08:57 Trvalý odkaz

    Thomas: ako sa v telefone nastavuje PC Suite lebo ked dam uz vyhladat tak hlada a nakoniec mi vypise ze nic nenaslo

    anonymous16.04.2011 - 00:34 Trvalý odkaz

    Palo: ďakujem, robil som to tak, ale tam je vymazanie s SD karty, stratil som vsetky kontakty

    anonymous18.04.2011 - 13:46 Trvalý odkaz

    Palo: kto mi prosim poradí s MP3 prehrávačom do LG P500, neviem si poradiť, chcem si vybrať zvonenie vdaka

    anonymous19.04.2011 - 14:22 Trvalý odkaz

    whizz80: No ja mam nebrandovany fon a mne aktualizaciu ponuka, teraz tam mam firmware v10a, ale bojim sa to aktualizovat, lebo ho mam ešte len týžden a ak by sa mi cez aktualizaciu nieco pokazilo tak by som bol nerad.

    anonymous24.04.2011 - 13:10 Trvalý odkaz

    mato: ako je to s GPS? funguje vobec alebo treba mat aj pristup na internet? zatial som nenasiel aplikaciu kde by GPS fungovalo, samozrejme pisem o aplikaciach ktore si GPS vyzaduju ale nefunguju, v com je problem?

    anonymous25.04.2011 - 01:55 Trvalý odkaz

    ferineveri: musis mat zaskrtnute v Nastavenie/Poloha a zabezpecenie/Pouzit satelity GPS. potom si app ktora potrebuje GPS zapne sa pristup k nemu. len hlavne treba byt vonku,a pri prvom spusteni to trva dlhsie.lepsie je pouzit A-GPS ale bez dat to nejde.

    anonymous25.04.2011 - 14:03 Trvalý odkaz

    MIRCO:
    zaktualizoval som PC Suite v PC...mám staršiu verziu Androidu V10a-SEPT-25-2010 no neponúklo žiadnu aktualizáciu...telefon občas zamrza vypína sa odpája SD kartu...počas hry zavolal kamoš a telefon zdochol...asi procák...čo s tým?...Killer a Booster používam...všetko vypínam...ako to zaktualizovať aby to šlapalo jak má?...dík

    anonymous26.04.2011 - 09:02 Trvalý odkaz

    MIRCO: ...tak na toto si asi netrúfnem... :) ráno o 04:00 sa mi mobil rozsvietil...zaznela zvučka nejaká...kuknem a už bol odhlásený zo siete...musel som zadať PIN a znovu ho prihlásiť...nemôžem sa spolahnúť ani na budík lebo neviem či by zvonil v takomto stave...

    anonymous27.04.2011 - 16:32 Trvalý odkaz

    Vlades: Cawte mam tu menši problem kupil som si tento mobil a nastavil nanom zamkntie pomocou toho vzoru a v škole sa kamarati pokušali odomknut a zablokovali mi ho teraz odomna pyta Meno použivatela (email) a heslo no neviem čo to zznamena prosim vas poradte mi neviem čo dalej Dakujem .

    anonymous27.04.2011 - 22:18 Trvalý odkaz

    andreh: No to chce overit cez google konto. Ak si este nemal aktivovane goole konto v telefone tak smola. Ale po nejakom case by sa to malo dat znova

    anonymous28.04.2011 - 14:15 Trvalý odkaz

    ferineveri: ...alebo hardreset,ale prides o vsetky data v mobile a bude ako ked ho vyberes z krabice :). pri vypnutom telefone stlac a podrz dokopy Hlasitost dole+Home+Vypinacie tlacidlo az pokial neuvidis postavicku Androida a napisane nieco ako mazem data. no a po chvili je ako novy

    anonymous28.04.2011 - 16:55 Trvalý odkaz

    Vlades: No skusal som ferineveri ako si pisal ale nefunguje to vyskoci mi tabulka či chcem Tichý režim , Režim na letu , Vypnúť a nič viac ale hore mi ukazuje že karta sim bola vymazana ale stale odomna pyta to heslo )) porad mi prosim dakujem .

    anonymous28.04.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    Maťo: Cavte. Tento telefon mam uz mesiac a chcem sa opytat ci si na android markete mam stiahnut daky antivirus alebo ci mi ho netreba. Diki za odpoved

    anonymous30.04.2011 - 02:24 Trvalý odkaz

    ferineveri: zle si čítal môj príspevok.PRI VYPNUTOM TELEFONE

    anonymous30.04.2011 - 20:13 Trvalý odkaz

    Vlades: Diki moc vydno že sa vyznáš a velka vdaka ti !!!

    anonymous01.05.2011 - 00:23 Trvalý odkaz

    ferineveri : ... ide hlavne o to že som ti to sem napísal, lebo môže to vedieť viac ľudí... ale ináč rado sa stalo :-)

    anonymous01.05.2011 - 00:50 Trvalý odkaz

    Jaro: Od prvého pokusu o vytvorenie google konta mi ho nejde zriadiť a stále píše "Cant establish a reliable data connection to the server". už som skúšal aj vybrať sim-ku a cez wifi to zriadiť, ale výsledok ten istý. ževraj je ešte možné cez ponuku obnoviť továrenské nastavenia, ale tu sa obávam že mi to vymaže aplikácie , ktoré tam už mám, čo by som neriskol

    anonymous02.05.2011 - 00:19 Trvalý odkaz

    ferineveri: SIMku nevyberaj. co si nevies vypnut paketove pripojenie a zapnut len WIFI? urcite to rob so SIM kartou. bez nej to tazko vytvoris,a s tou istou! a inac pises ze vytvorit konto. to znamena ze ho este vobec nemas alebo si myslel prihlasenie? vytvorit a prihlasit su dve rozdielne veci. takto sa tazko radi.

    anonymous02.05.2011 - 03:06 Trvalý odkaz

    mila: Ahojte prosím Vás poradili by ste mi? chcem si vziať nový telefón a neviem sa rozhodnúť medzi :
    - HTC Wildfire White (79e)
    - LG P500 Optimus One (39e)
    - Samsung Galaxy 3 (49e)
    - Sony Ericsson XPERIA X10 mini Pro (59e)
    ceny su uvedené pre môj paušál.
    Prosím Vás chcem mobil na také bežné používanie, ale neviem sa rozhodnúť. aké máte snimi skúsenosti?
    Dakujem

    anonymous02.05.2011 - 23:07 Trvalý odkaz

    chrl: HTC neber, ja odporúčam optimus one alebo mini pro ;)

    anonymous03.05.2011 - 00:17 Trvalý odkaz

    Vlades: Cawte mam tu jeden problem ako pošlem pesničku cez bleututh ? poradte Dakujem .

    anonymous03.05.2011 - 09:30 Trvalý odkaz

    Jaro: S tou SIMkou som to čítal niekde na nete, tak som postupoval podľa návodu. Je mi jasné, čo je vytvoriť a čo prihlásiť! Mne nejde vytvoriť, Čiže keď si otvorím aplikaciu cez ikonu Gmail, nabehne mi okno kde dám len next, potom je okno kde si mám vybrať create alebo sign in, dám create(vytvoriť) napíšem meno a priezvisko a údaj čo bude pred @ dám next a po chvíli mi napíše to čom som už uviedol.

    anonymous03.05.2011 - 12:04 Trvalý odkaz

    Marian6663: Radšej si stiahni antivirak,Android skôr zaviriš,taký symbian je o hodne bezpečnejši v tomto..

    anonymous03.05.2011 - 23:10 Trvalý odkaz

    ferineveri: ...asi uz take meno pred ...@ existuje tak ťa to vracia naspäť. nechápem prečo si ho nevytvoríš na počítači. tam ti hneď kontroluje či už také meno existuje. a potom sa v mobile len prihlásiš a hotovo.

    anonymous04.05.2011 - 11:10 Trvalý odkaz

    Jaro: ferineberi už mi to ide je potrebné cez Nastavenia-Bezdrôtové ovládacie prvky-Mobilné siete-Názvy prístupových bodov- zmeniť Orange World za Internet. Dík za snahu.

    anonymous04.05.2011 - 21:31 Trvalý odkaz

    Maťo: Cavte. Prosim vas neodporucili by ste mi take dobre folie lebo zakladna sa mi uz odliepa ale prosim aj s linkom. Diki

    anonymous05.05.2011 - 04:19 Trvalý odkaz

    ferineveri: fólie- screenprotector.sk/Lg-P500-Optimus-One,339.html

    anonymous05.05.2011 - 23:06 Trvalý odkaz

    Lukas: Nazdar, chcem sa opytat, ci sa daju webove stranky prehliadat aj na lezato? Co som pozeral videa o tomto telefone, vsade sa mi zdalo, ze je to dost necitatelne v rezime na vysku. Alebo ako zvysit citatelnost textu? Je to vobec take zle ako sa mi zda? Nemam ziadne skusenosti so smartphonami, ani s internetom v mobile, toto bude moj krst, preto sa mozno pytam blbost :-) (tento telefon mi ma do tyzdna prist)

    anonymous05.05.2011 - 23:34 Trvalý odkaz

    Lukas: ...a este som zabudol, ze ako je to so sekanim pri scrollovani stranok? Proste cele to pozeranie stranok sa mi zda dost nemotorne.

    anonymous05.05.2011 - 23:55 Trvalý odkaz

    mila: prečo nie HTC? nemáš sním dobré skúsenosti? čo je na nom zle?? napíš prosím svoje skúsenosti dakujem

    anonymous07.05.2011 - 14:54 Trvalý odkaz

    ferineveri: ten samsung som skusal a je fajn a hlavne pre baby. To HTC WILDFIRE ma male rozlisenie ale inac je asi najkvalitnejsi z tych troch. alebo pockaj na Samsung ACE ked bude v ponuke.

    anonymous09.05.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    Palino: mam fon 4 dni, poradte ako stahovat aplikacie, stahuje mi to s kreditu dakujem

    anonymous09.05.2011 - 03:17 Trvalý odkaz

    ferineveri: jááj chlapce nic neni zadarmo. aj ked mas doma wifi tak aj tu musis platit. ak ju nemas tak pouzivas paketove data cez mobilnu siet a ak nemas ziadny datovy balik tak veru ze to stahuje aj z kreditu. tak skus vybrat nejaku inu moznost ako to robit zadarmo a budes spokojny. ak si vypnes vsetky datove spojenia a niekto ti posle free app cez bluetooth tak potom je to ozaj zadarmo. inac platis stale... no este mozno nezasifrovana wifi siet od dobraka suseda je tiez zadarmo :-).

    anonymous09.05.2011 - 20:49 Trvalý odkaz

    janusa: ahojte, prosim vie mi niekto poradit ako si mam nastavit aby mi ukazovalo prijate mms-ky a nie stale vypisovalo, aby som si ich pozrela na orange stranke?? Tiez nechapem preco mi obcas vypisuje ale len par sekund synchronizacia sd karty...Inak som s tymto tel. velmi spokojna. Mooc dakujem.

    anonymous10.05.2011 - 18:05 Trvalý odkaz

    KJ: Caute, mate niekto info o update na 2.3 ? pisalo sa,ze by mal byt v maji...

    anonymous12.05.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    kubikooo: lukas: určite to nieje také pohodlnné ako na pc, ale budeš spokojný, za tú cenu určite. Ten firmware treba vymeniť aby ti nemrzol mobil, ferineveri: díky za link na tú fóliu, bolo mi povedané že na tento mob neexistuje :), ps: ak tu niekto zistíte, že 2.3 gingerbread je už na lg p 500, poprosím o postup aktualizácie :)

    anonymous12.05.2011 - 20:51 Trvalý odkaz

    chrl: Je to fakt skvelý telefón ;) vrelo odporúčam.. fotky v pohode( možno trošku nevýrazné farby oproti fotkám zo Sony Ericsson), kvalitná hudba, pekné rozloženie aplikácii, skvelé nastavenia .... odporúčam :P

    anonymous13.05.2011 - 16:10 Trvalý odkaz

    whizz80: Dostali sa uz aj Vam pod displej necistoty? Ja mam mobil len mesiac a uz mam v pravom dolnom rohu prachove necistoty. Na forach pisali, ze pre LG OO je novy kryt, ktory by mal zabranit aby sa dostal prach pod displej. Uz to niekto riesil cez reklamaciu?

    anonymous15.05.2011 - 22:10 Trvalý odkaz

    Buff: ahojte prosím vás ja neviem či to mam zlé alebo čo ale ked chcem niekomu poslať pesničku tak nemožem pretože ked dam ako keby volby tak tam je iba že nahodny vyber na party , použiť ako zvonenie zmazať a pridať do zoznamu skladieb ... .. prosím pomožte

    anonymous16.05.2011 - 20:53 Trvalý odkaz

    thea: ahojte, chcem sa opytať, z výberu telefonov - Samsung Galaxy 3 a LG optimus one , ktorý by ste mi viac odporucali, (a preco) ? :-) dakujem za odpovede