LG Optimus One (LG P500)

  • Martin Hombauer 09.02.2011 - 15:10

    ahojte potrebovala by som poradiť ,optimus mám asi rok a zatial všetko fungovalo bez problémov až do teraz ..vybil sa mi a tak som ho vybitý pripojila na nabíjačku a namiesto ikony nabíjania sa mi zobrazila žltá obrazovka s nápisom "núdzový režim" ..neviem s tým pohnúť..diki

  • anonymous26.12.2010 - 21:56 Trvalý odkaz

    lebrija: tento mobil mám len pár dní a až na tú výdrž baterky čo je 1 deň som celkom spokojná... no očakávala som viac...

    anonymous26.12.2010 - 22:49 Trvalý odkaz

    CUCU: To by som si chcel spýtať, žé aké skúsenosti máťe s telefonom LG OPTIMUS ONE P500, a že niekto už mal problémy s telefonom?/lebo už som počul, že niekto mal ešte len nový telefon a musel isť do servis s nim, lebo nepočul, že s kým si hovori-mal niekto už rovnaké alebo len nijaké problémay s LG OPT./

    anonymous27.12.2010 - 14:11 Trvalý odkaz

    stylez: zapnem si gps. potom zapnem navigaciu, vyhodí mi že " Čakanie na zistenie polohy" o chvílu mi vyhodí ze "Prebieha kontrola dostupnosti navigávie"a načítava sa to aj 20 minút a nič... stále sa to len načítava... a to som stál vonku...

    anonymous27.12.2010 - 17:21 Trvalý odkaz

    ferineveri: mimochodom,netreba zapínať GPS,soft ktorý ho potrebuje si ho zapne sám,a presne vtedy kedy má.ináč mne to chytí satelity GPS aj v izbe na poschodí.aale určite to netrvá 20min.

    anonymous27.12.2010 - 21:13 Trvalý odkaz

    Wandallko: Ktory je lepsi? : Samsung Galaxy 3-LG P500 Optimus One alebo este nejaky? :)

    anonymous27.12.2010 - 22:15 Trvalý odkaz

    stylez: dnes som to opät skúsal ale zas sa to nenacítalo do 20minút a dlhsie ma uz nebavilo cakat... poradte mi, co mám spravit ?

    anonymous28.12.2010 - 12:17 Trvalý odkaz

    bacik: Ahojte.Ako by som poslal mp3 cez bluetooth na druhý phone?

    anonymous28.12.2010 - 12:24 Trvalý odkaz

    andreh: Skusali ste niekto synchronizovat kontakty s PC? Ono to asi neide do PC priamo cez kabel ako som si povodne myslel, ale cez nejaky synchronizacny server. Na to je asi v menu: Nastavenia>>Konta a synchronizacia>>Pridat konto>>PC Sync. Ale ked na to kliknem, nic sa nedeje. Da sa niekomu vytvorit toto konto? Odpoved typu "mas google kontakty" nepotrebujem. Dik

    anonymous28.12.2010 - 12:39 Trvalý odkaz

    ferineveri: Vyskúšaj to s Google Maps. A ak ani tam to nejde tak neviem. Asi servis.Ja som ho už posunul synovi :-),takže teraz neviem či sú tam nejaké nastavenia GPS.

    anonymous28.12.2010 - 13:06 Trvalý odkaz

    lebrija: potrebujem pomôcť, ako si mam aktivovať android a začať sťahovať aplikácie z netu??? či sa to dá hneď a netreba nič aktivovať???

    anonymous28.12.2010 - 14:38 Trvalý odkaz

    nwm: cawte mam na vyber dva mobily a su to lg p500optimus one a samsung galaxy 3 a neviem ,ktora je lepsi kto pomozee ??

    anonymous28.12.2010 - 20:11 Trvalý odkaz

    Adam: mam na predaj lg optimus ONE. komplet balenie, neblokovany, folia na displeji. malo pouzivany, noseny v puzdre. kopovany 5.11.2010 cena 190€+dohoda. sangala1986@gmail.com

    anonymous29.12.2010 - 11:30 Trvalý odkaz

    Peter Tezbir: LG Optimus One P500, 2 roky zaruka,s foliami este, komplet balenie. Android 2.2 Froyo. Iba osobny odber PO,KE a okolie Email:tezbir.peto@gmail.com Mobil: 0908 382 391

    anonymous29.12.2010 - 11:32 Trvalý odkaz

    Peter Tezbir: NOVY LG Optimus One P500, 2 roky zaruka,s foliami este, komplet balenie. Android 2.2 Froyo. Iba osobny odber PO,KE a okolie, Cena 190 EUR Email:tezbir.peto@gmail.com Mobil: 0908 382 391

    anonymous29.12.2010 - 15:25 Trvalý odkaz

    anča: cawte potrebujem radu mam na vyber samsung galaxy 3-lg optimus one a neviem ktory je lepsi kto pomoze ????

    anonymous29.12.2010 - 16:39 Trvalý odkaz

    POMOC: Mam tento telefon LG P500 Optimus One a dost casto mi zacal zamrzat,nereaguje co mam robit ? ked pojdem do orangi ho reklamovat tak vymenia mi ho ?

    anonymous29.12.2010 - 21:22 Trvalý odkaz

    majco: u mna zamrzanie vyriesila vymena karty.

    anonymous29.12.2010 - 23:57 Trvalý odkaz

    pomoc: diki za radu vyskusam lebo mam ho z orangu a dal som si tam O2 kartu

    anonymous30.12.2010 - 10:08 Trvalý odkaz

    jakub: ja som s tymto telefonom spokojny az velmi dostal som ho na vianoce je cool mam ho od orangu ale radim vam nestahujte z marketu tieto aplikacie air horn shotgun ak47 a podobne ked som ich spustil zamrzol mi telefon inak je super.

    anonymous30.12.2010 - 10:18 Trvalý odkaz

    jakub : neviem ako stahovat pesnicky pomozete mi? dakujem

    anonymous30.12.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    monika.: ak si stiahnem free hru z marketu, bude sa dať používať aj bez pripojenia na net, alebo hry budú fungovať len pri pripojení k internetu??? prosím odpoveď, ďakujem

    anonymous30.12.2010 - 21:37 Trvalý odkaz

    ferineveri: to záleží na hre.keď potrebuje net tak sa pripojí, a keď nie tak logicky sa nepripojí.je to individuálne.najlepšie je keď inštaluješ hru cez Market,tak sa pozri čo potrebuje tá hra resp. app na spustenie.je to tam popísané

    anonymous30.12.2010 - 21:46 Trvalý odkaz

    pomoc: ahoj mam tento telefon lg p500 optimus one a preco nereajuhe na pero alebo palicku alebo na nechet preco reaguje len na kozu na moj prst

    anonymous31.12.2010 - 00:42 Trvalý odkaz

    m: Tento telefon ma kapacitni displej (jako vetsina ostatnich novych smartphonu), narozdil od drive pouzivaneho rezistivniho displeje je mozne ho lepe ovladat prsty ale nelze pouzit klasicke pero. Da se sehnat stylus (ukazovatko) pro kapacitni displeje.

    anonymous31.12.2010 - 08:36 Trvalý odkaz

    jakub : nie pojde ti aj bez internetu no na niektore(je ich velmi malo) musis byt pripojena

    anonymous01.01.2011 - 13:01 Trvalý odkaz

    peter: Pre spravne fungovanie synchronizacie aj cez kabel je potrebne aby bol telefon pripojeny na internet(moze byt aj cez wifi). Ja som mal tento isty problem a toto pomohlo

    anonymous01.01.2011 - 16:48 Trvalý odkaz

    monika.: ďakujem vám za odpovede...

    anonymous02.01.2011 - 21:44 Trvalý odkaz

    Jan: zdavim vas... mam jednu otazku... je pri navigacii potrebny pristup na internet?

    anonymous02.01.2011 - 22:08 Trvalý odkaz

    ferineveri: podobná otázka ako tu bola ohľadom hier.niekedy áno niekedy nie.záleží na navigácii.ale v prípade offline navigácie je to bez internetu.pokiaľ nepotrebuješ dostávať aktuálne dopravné informácie (ak to umožňuje navigačný soft),tak internet vôbec nepotrebuješ.

    anonymous03.01.2011 - 13:27 Trvalý odkaz

    andreh: Mal som pripojený na net telefón (wifi) aj PC a nič. Máš vytvorené "PC Sync" konto? Je to potrebne alebo nie? Dik

    anonymous13.01.2011 - 13:18 Trvalý odkaz

    AtomX: Mam tento telefon uz 2 mesiac a zacinam mat pocit ,ze to nebola az taka velka vyhra telefon mi zamrza uz sa mi to stalo 5 krat a pri zamrznuti sa dost zohreje. Najhorsie je ,ze ked mi niekto vola a telefon je zamzrnuty tak sa to tvari tak ako keby zvonil ale telefon ani nepipne takze nemam ani tusenie ,ze niekto volal. Este skusim odinstalovat vsetky aplikacie co som tam dal ci to nerobi niektora z nich, potom dam vediet. Ma niekto podobnu skusenost?

    anonymous13.01.2011 - 16:52 Trvalý odkaz

    martin385: Mohol by mi dakto povedať ako si do LG optimus one nainštalujem hry a aplikácie?....ako si mi to toťiž nejde ...díky

    anonymous14.01.2011 - 05:07 Trvalý odkaz

    Tomi: no par mi preslo rukami, ale nikto sa zatial nestazoval... vratane mna. mam ho uz 2.mesiac, firmware upgrade, root, recovery atd.. a drzi sa ;-) ak mas origi firmware a nemas co stratit tak si daj fatory reset - po vypnuti ho zapni kombinaciou hlasitost hore + home (domcek) a zapnutie... a mas tovarenske nastavenia

    anonymous14.01.2011 - 18:03 Trvalý odkaz

    listreen: Ahojte!Kupil so si aj ja tento telefon a priznam sa su tu veci kt. mi robia problemy.Je tu niekto kto by mi pomohol s niektorými vecami.A prvy problem mam z prenesenim tel.cisel z karty zodo LG P 500.Pomoze mi tu niekto?Vopred DAKUJEM!Ak by niekto bol ochotny pomoct aj cez telefon a je orange tak budem rad ja mam orange volne takze zavolam ja.Len nech tu osoba kt.mi chce pomoct naha cislo.Este raz dakujem.

    anonymous15.01.2011 - 01:51 Trvalý odkaz

    ferineveri: to tlačidlo na pravej strane tel. je MENU TLAČIDLO.funguje v každej aplikácii ako menu aplikácie. v tel.zozname ho stlač a tam by si mal nájsť nejaké možnosti. ak sa ti to nepodarí tak sa pozri na fórach o androide, a tam niečo nájdeš

    anonymous15.01.2011 - 01:52 Trvalý odkaz

    ferineveri: nie na pravej ale na ľavej :-)

    anonymous16.01.2011 - 21:51 Trvalý odkaz

    AtomX: Tak co sa tyka mrznutia telefonu robila mi to aplikacia Advanced Task Manager - mal som tam nastavene dôkladne klikovanie kazdu hodinu a telefon mi z toho mrzol dal som tu aplikaciu odinstalovat a zatial je pokoj . Tak dufam ze to bolo v tom...

    anonymous23.01.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    POMOC: Ahoj ludia moji zlaty prosim vas poradte ako si nastavim obrazok ako tapetu na celu obrazovku ked mam rozlisenie obrazku 320 x 480 a ked to dam nastavit ako tapetu tak nejde mi na celu obrazovku pekne ten obrazok ale je to na hovno na rovinu povedane

    anonymous24.01.2011 - 11:20 Trvalý odkaz

    Jozef: Ahojte ludkovia, kto mi vie poradiť či sa dá nastaviť sms zvonenie aj iné než ponúka telefón, lebo vien že zvonenie telefónu sa dá. ak ano tak prosím ako vopred dík

    anonymous24.01.2011 - 22:01 Trvalý odkaz

    peter: poradte my prosim niekto, idem si kupiť telefon a neviem sa rozhodnuť medzi nokia e52 a lg p500optimus one za radu vopred dakujem

    anonymous25.01.2011 - 22:41 Trvalý odkaz

    poomc: do pice vy kokoty ja osm sa daco pytal a vyjebaly ste sa na mna kokoty

    anonymous26.01.2011 - 16:52 Trvalý odkaz

    jozef: Zdravim vas mam jeden problem telefon mam uplne spomaleny zabrzdeny a na youtube mi sekaju videa v hd kvalite poradte ako to napravim lebo som v poslednom case uz nespokojny stymto telefonom a druhy raz by som ho uz nekupoval a a ni ho nikomu neodporucam !

    anonymous26.01.2011 - 22:27 Trvalý odkaz

    Mates: Pls, jak uzamknout displej?

    anonymous26.01.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    andreh: uzamknutie displeja: Nastavenia>>Poloha a zabezpecenie>>Nastavit uzamknutie obrazovky.
    Na vyber su 3 moznosti: vzor, pin, heslo

    anonymous27.01.2011 - 11:43 Trvalý odkaz

    AtomX: Ked mas spomaleny telefon tak to Ti robi urcite nejaka aplikacia nainstalovana v telefone najskor nejake aktivne pozadie skus si to vypnut alebo nejaky kiler aplikacii. Mne telefon mrzol a robil to kiler . Spomalit ho moze aj antivir ktorí bezi na pozadi . Potom treba vybrat inu aplikaciu z marketu.

    anonymous27.01.2011 - 19:54 Trvalý odkaz

    Jozef: Vdaka za radu pretoze mam na pozadi aktivne hodiny s pocasim takze hned teraz ich idem vymazat a nebudem mat na ploche uz ziadnej aktivne veci

    anonymous27.01.2011 - 20:46 Trvalý odkaz

    ferineveri: neverím tomu že to robia hodiny. to musí robiť iná aplikácia.možno niečo čo sa pripája na internet a ty máš zakázaný prístup alebo je to nejaká služba ktorá je priradená k nejakej app. A Taskkiller keď je nastavený na bezpečné kilovanie tak ani nevieš že je na pozadí.

    anonymous29.01.2011 - 11:15 Trvalý odkaz

    Tomáš: Ahoj,chcel by som sa spytat ze ci mozem na tomto telefone pouzivat sluchadla philips pretoze v kinzke som cital aby sa pouzivaly len lg doplnky ze sa to moze nejak poškodit ale tomu nejak neverim ked budem pouzivat philips sluchadla a nie lg

    anonymous29.01.2011 - 12:49 Trvalý odkaz

    Majčá: Bluetooth a Wifi tu ide bez problémov? alebo Bluetooth treba "inštalovať" z netu ako pri niektorých Androidoch ? a Wifi nemá problém? lebo raz som mala mobil s Wifi od LG a z Wifi som mala problém :-!

    anonymous29.01.2011 - 13:12 Trvalý odkaz

    Tomáš: Ahoj,chcel by som sa spytat ze ci mozem na tomto telefone pouzivat sluchadla philips pretoze v kinzke som cital aby sa pouzivaly len lg doplnky ze sa to moze nejak poškodit ale tomu nejak neverim ked budem pouzivat philips sluchadla a nie lg