LG Optimus One (LG P500)

  • Martin Hombauer 09.02.2011 - 15:10

    ahojte potrebovala by som poradiť ,optimus mám asi rok a zatial všetko fungovalo bez problémov až do teraz ..vybil sa mi a tak som ho vybitý pripojila na nabíjačku a namiesto ikony nabíjania sa mi zobrazila žltá obrazovka s nápisom "núdzový režim" ..neviem s tým pohnúť..diki

  • anonymous29.01.2011 - 21:09 Trvalý odkaz

    ferineveri: Slúchadlá môžeš používať akú značku chceš.Prakticky to nemá žiadny vplyv na telefón lebo je to pasívny prvok.To je len firemná politika aby si kupoval len ich výrobky.:-) Iné by bolo keby si chcel pripojiť napr. reproduktory so zosilňovačom.Ale myslím že ani tam by nemal byť problém.
    *** A wifi a bluetooth idú hneď po rozbalení mobilu z krabice. Takže sa netreba báť.

    anonymous29.01.2011 - 21:40 Trvalý odkaz

    Tomáš: Vdaka za radu a vidis to to ma ani nenapadlo co som cital v knizke aby sme pouzivaly len lg doplnky ze aby som si dokupoval len od spolocnosti LG doplnky diki moc

    anonymous31.01.2011 - 18:08 Trvalý odkaz

    mike: počujte...kedy bude update na 2.3 ? či to ešte nie je známe ?

    anonymous01.02.2011 - 01:02 Trvalý odkaz

    peter: mam ho uz 8 hodin a neviem nastavyť vlastnu zvucku sms sprav nevie my niekto poradit? prosim

    anonymous01.02.2011 - 02:16 Trvalý odkaz

    jany: to PETER:
    vojdi do sms, zelena bublinka so smailikom,tam si daj menu(uplne lave tlacidlo) a scroluj az dole
    chcem sa spytat ako spustit synchronizaciu s google ked som si tam nahral kontakty?

    anonymous01.02.2011 - 10:59 Trvalý odkaz

    ferineveri: pripoj mobil k internetu a je to.

    anonymous01.02.2011 - 13:10 Trvalý odkaz

    peter: vdaka mam to ale ci by sa nedalo nastavyt z karty myslim nejaka zvucka?

    anonymous01.02.2011 - 14:06 Trvalý odkaz

    ferineveri: treba MP3-ku v prehrávači alebo v AstroFile pridať ako zvonenie a potom ju nájdeš aj v nastavení zvonenia. komplikované ale pokiaľ nie je na to nejaká app tak asi jediný spôsob.

    anonymous07.02.2011 - 14:54 Trvalý odkaz

    peter: prosim poradte mi ako odoslem pesnicky z lg optimus one?nejak samito nedari odoslat cez bluetooth mam vsetko nastavene .mam aj sparovane z inymi fonmy ale mi pise ze je nepripojene poradte mi prosim vdaka

    anonymous07.02.2011 - 16:55 Trvalý odkaz

    Gabason: mobil musíš pripojiť ku pc a cez LG PC SUITE stiahnúť aktualizáciu

    anonymous07.02.2011 - 17:00 Trvalý odkaz

    Gabason: skús nastaviť viditeľnosť telefónu....pôjdeš do NASTAVENIA-->BEZDRôTOVÉ OVLÁDACIE PRVKY-->NASTAVENIA BLUETOOTH--> A TAM NASTAV VIDITEĽNÉ

    anonymous09.02.2011 - 15:18 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na RECENZIU.

    anonymous09.02.2011 - 22:46 Trvalý odkaz

    LAPoska: X10 mini za 230??? kedy? kde? zajtra mi pride za 177 a to nova a normalneho obchodu... kus sa pokukajte po cenach...

    anonymous10.02.2011 - 01:17 Trvalý odkaz

    zyx: hm škoda peňazí to aby človek kupoval každý štvrťrok nový mobil :-) mal som dotykové lg samsung ale je to iba boom na pár dní radšej netbook ten má aj adaptér :-D

    anonymous10.02.2011 - 09:30 Trvalý odkaz

    david: tak musis sebe sciahnuc obrazki z takim istim rozlisenim ako ma displej cize 320 x 480

    anonymous10.02.2011 - 09:55 Trvalý odkaz

    john: a zase dali micro sd slot pod krit a ne nabok do ***

    anonymous10.02.2011 - 14:43 Trvalý odkaz

    ferineveri: buď rád že je pod krytom.mám to vyskúšané, že je to po prvé bezpečnejšie kvôli strate ako na boku, a po druhé aj rýchlejšie sa k nej dostaneš spod krytu, ako z boku tam pchať nechty a stláčať pružinku.

    anonymous11.02.2011 - 11:40 Trvalý odkaz

    andreh: ti sikovnejsi si vsimnu, ze pozadie sa aj scroluje cez plochy, tak nemoze byt take velke ako rozlisenie displeja. Tak si nenechajte radit od vychodniara ale skuste 640 x 480 ;)

    anonymous13.02.2011 - 11:01 Trvalý odkaz

    AtomX: Takze za poslednych 24 hodin mi telefon zamrzol 3 krat. Takze som urobil reset a vyrobne nastavenie telefonu. Zaujmave ze ked som skusal aktualizovat soft tak mi pisal ze neni ziadna aktualizacia pre moj telefon a ked som dal vyrobne nastavenie tak zrazu sa aktualizacia nasla takze aktualizujem a potom dam vediet ci to pomohlo .

    anonymous13.02.2011 - 14:14 Trvalý odkaz

    AtomX: Podarilo sa mi telefon zaktualizovat z verzie V10a na V10r. Tak som zvedavy ci to bola vyhra alebo nie casom dam vediet.

    anonymous13.02.2011 - 18:20 Trvalý odkaz

    tasta: poraďte mi prosím ... LG optimus one alebo samsung galaxy 3 ?

    anonymous14.02.2011 - 10:13 Trvalý odkaz

    andreh: ja odporucam LG, lepsie rozlisenie displeja, android 2.2, 2x vacsia RAM, procesor maju v podstate rovnaky. Co ma lepsie Galaxy 3 je jedine N-kova wifi a bluetooth 3.0

    anonymous15.02.2011 - 14:11 Trvalý odkaz

    Stano: Prosím o pomoc. Keď som si kupoval tento mobil, bol som nadšený, že má GPS. Ale ako funguje??????? Skúšal som, stalčil som navigovať, neustále mi vypisuje, že niečo hľadá. Ktosi zo známych mi povedal, že ak chcem používať GPS, musím mať stále pripojenie na internet, čiže ORANGE WORLD. Prosím, (ale zrozumiteľným jazykom) môžte mi povedať ako sa aktivuje GPS bez toho ,aby som musel byť pripojený k internetu. Takýto mobil som si nekupoval preto, aby som platil za ďalšie sluťžby, ktoré nechcem. Prosím,prosím.Dakujem. Stano

    anonymous15.02.2011 - 23:00 Trvalý odkaz

    andreh: Problem s GPS, ako takym, asi nebude. Problem bude v navigacnom software-i. Nedozvedel som sa aky pouzivas, ale predpokladam, ze tu predinstalovanu navigaciu, ktora pouziva google maps. Ta samozrejme na vypocet trasy a k podkladovym mapam potrebuje pripojenie na internet. Takze ak nemas datovy pausal, musis pouzit navigaciu, ktora obsahuje offline mapy. Vacsina takychto navi ale nie je zadarmo. Najlacnejsou verziou su tie na baze openstreetmap. (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Android). Tam sa za mapy neplati licencia, len za aplikaciu. Odporucam "Navdroyd", 5€ licencia nikoho nezabije. OsmAnd je tiez dobry, ale vypocet trasy je online. Dalej vrele odporucam "Sygic Aura". Na markete je vela amaterskych navigacii, z tych profesionalnych spomeniem len "iGO Amigo" (neviem ako je na tom "TomTom" pre android). Tu sa uz cena pohybuje okolo 100€ + platene aktualizacie map :(

    anonymous16.02.2011 - 16:10 Trvalý odkaz

    AtomX: No tak dnes je 3-ti den a vyzera to ze ta aktualizacia na verziu 10r asi pomohla telefon zatial bez jedineho zavahania ide uplne v pohode nemrzne a neodpaja sa SD karta takze zatial super.

    anonymous16.02.2011 - 21:25 Trvalý odkaz

    dano: je to dobry mobil za taku cenu nic lepsie nie je. Mam ho len 6 hodin ale zatial som spokojny ani naznak dajakeho zamrzania. Este musim prestudovat navod lebo je to moj prvy LG. Velmi odporucam

    anonymous17.02.2011 - 20:14 Trvalý odkaz

    Vlado: CHcem sa spytat mam rad telefony ktore dobre hraju mal som lg kp 500 a ten hral moc dobre chcem sa poradit c hra aj tento?

    anonymous18.02.2011 - 09:53 Trvalý odkaz

    Monika: Prosím o pomoc. Vcera som dostala mobil dala som ho nabijat vecer o 20:00 a v navode bolo napisane ze sa ma nabijat pokial nebude svietit na displeji ikona ze je plne nabity a po 12hodinach nabijania este ikona nesvieti... mam ho odpojit alebo cakat kym sa na displejo zobrazi ze je nabity ?

    anonymous18.02.2011 - 11:28 Trvalý odkaz

    ferineveri: odpoj ho,veď ti môže vybucnúť!... ale nie,žartujem :))).kľudne ho odpoj.bude určite nabitý.a nabíjaj ho kľudne keď je mobil zapnutý.pri týchto batériách je pravidlo aby sa nenechali vybiť na totálku, ale nabiť ju nemusíš do konca.

    anonymous18.02.2011 - 11:38 Trvalý odkaz

    ferineveri: prečítaj si v slovenskom návode stranu 7 a budeš vedieť v akom stave máš batériu

    anonymous18.02.2011 - 13:45 Trvalý odkaz

    ferineveri: chcem sa spýtať či po update už nie je problém s tým sekaním pri dotyku na displej.hlavne pri hrách.

    anonymous18.02.2011 - 22:07 Trvalý odkaz

    Majka : CHcem sa spytat ako mam aktivovat facebook chat ? nejde mi stiahnut aplikacia ...vlastne ani neviem ako na to :) prosim niaky jednoduchy navod . Ďakujem

    anonymous19.02.2011 - 17:10 Trvalý odkaz

    Vlado: CHcem sa spytat mam rad telefony ktore dobre hraju mal som lg kp 500 a ten hral moc dobre chcem sa poradit c hra aj tento? PLS poradte dakujem .

    anonymous19.02.2011 - 19:37 Trvalý odkaz

    Racko: LG P500 nikdy nekupovať !!!! Mám ho doma a hneď po prvom dni ma omrzel pri dotyku seká display aj pri hrách aj v menu aj všade radšej by som kúpil LG GT540 ten je omnoho lepší !!!

    anonymous19.02.2011 - 19:43 Trvalý odkaz

    Racko: A na odoslanie cez bluetooth používajte bluetooth file manager tam je to na 100% dobré a všetko šlape ako má. Stiahnite na stránke www.filecrop.com tam naťukajte bluetooth file manager apk a potom už len stiahnite

    anonymous19.02.2011 - 20:53 Trvalý odkaz

    vlado: Odpovie mi tu uz niekto na moju otazku prosimvas CHcem sa spytat mam rad telefony ktore dobre hraju mal som lg kp 500 a ten hral moc dobre chcem sa poradit c hra aj tento? dakujem

    anonymous22.02.2011 - 08:02 Trvalý odkaz

    AtomX: Co sa tyka update je hlavne telefon stabilny a nemrzne neodpaja SD kartu co mi robil predtym . Takze uz konecne spokojnost a zda sa ze je sviznejsi pri prehadzovani obrazoviek . Update mozem len odporucit . V podstate od kedy som ho presmazil tak mi ide v kuse a pohodicka telefon slape ako ma !!!

    anonymous24.02.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    mirec: AtomX: neskusal si pred tym updatom formatnut pamatovu kartu? dost ludi tu pisalo ze to pomohlo? alebo ten update ti pamatovu kartu formatol?

    anonymous24.02.2011 - 18:04 Trvalý odkaz

    boyka: Nazdar, ako si aktualizoval na verziu V10 R? prosim napis dik

    anonymous25.02.2011 - 14:51 Trvalý odkaz

    ferineveri: V10r je len pre Orange Slovensko. pre LG OO z voľného predaja nie je dostupná aktualizácia

    anonymous25.02.2011 - 21:49 Trvalý odkaz

    boyka: a existuje nejaka aktualizacia na OO z volneho predaja?
    lebo mam podobny problem ako mal ATOMX

    anonymous25.02.2011 - 23:08 Trvalý odkaz

    eugen: Mam mobil z Vodafonu a aktualizoval mi na V10Q.

    anonymous26.02.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    ferineveri: operátor vám nezmení v update FW. on len aktualizuje tie svoje blbinky čo tam popridával. normálny update FW spraví výrobca mobilu a až následne potom ho OP upraví.OP chyby výrobcu neodstráni.a zatiaľ ešte nie je k dispozícii update na "voľné" OO.veď keď to neumožní aktualizačný softwér v PC tak potom asi neni.

    anonymous27.02.2011 - 11:09 Trvalý odkaz

    eugen: mne sa updatol prave cez aktualizacny softver v PC, predtym som mal v mobile verziu V10A, LG Mobile Support Tool mi zahlasil ze ma update

    anonymous27.02.2011 - 23:01 Trvalý odkaz

    Giorgio: Hi. Musel si vybrat SD kartu z fonu ked si aktualizoval? Nestratim data ked ju tam necham? Mam V10a. Oplati sa to vobec aktualizovat?

    anonymous01.03.2011 - 11:18 Trvalý odkaz

    AtomX: Pri aktualizacii treba vytiahnut SD kartu teda aspon ja som ju vytiahol. Zaktualizoval som ze soft PC SUITE IV . A zase by som tomu tak neveril ze vo verzii 10r si ORANGE odstranil len svoje chyby pretoze telefon mi predtim mrzol odpajala sa mi nahodne SD karta a podobne. Po aktualizacii telefon bezi uz skoro mesiac bez vypnutia a ani raz nezamrzol ani raz neodpojil SD kartu SUPER . Aktualizacia urcite pomohla a odporucam ju vsetkym co ho maju hlavne z ORANGE. A este jeden postreh. Kde mi mobil mrzol uz tak ze 3-krat vymrzol za den tak som ho chcel aktualizovat ale soft PC SUITE IV mi zrazu hlasil ze pre môj telefon su neni zaidne aktualizacie . Tak potom som dal vyrobne nastavenie telefonu a zrazu sa aktualizacia nasla a zacalo mi to aktualizovat. Pri aktualizacii o data nepridate teda pokym nedate vyrobne nastavenie!!

    anonymous01.03.2011 - 20:54 Trvalý odkaz

    gpsnoob: dobrý den, rád by som sa spýtal, či pri používaní gps na tomto mobile potrebujem internet.

    anonymous02.03.2011 - 15:00 Trvalý odkaz

    ferineveri: Je to stále ako vravím.Orange si len opravuje svoje chyby.mal som možnosť si natiahnuť do svojho OO V10r od Orange SK a bolo to horšie než pôvodná V10a v nebrandovanom mobile.máme doma od decembra dva OO a ani raz nezamrzol,ani raz nemal problém s SD kartou a ani nič podobné.keby sa tu o tom nepísalo,tak ani neviem,že niečo také sa môže stať.pokiaľ viem,tak Orange môže akurát tak pokaziť dobrý mobil.nikomu sa to jeho menu nepáči,ale on ho tam cpe už roky.že aby bolo všetko na dosah ruky.hahaha.

    anonymous04.03.2011 - 21:13 Trvalý odkaz

    mato: zdravim, tento telefon je dost lacny, je mozne ze jeho cena este pojde dole? da sa niekde sledovat vyvoj ceny jednotlivych telefonov? vdaka