LG Optimus One (LG P500)

  • Martin Hombauer 09.02.2011 - 15:10

    ahojte potrebovala by som poradiť ,optimus mám asi rok a zatial všetko fungovalo bez problémov až do teraz ..vybil sa mi a tak som ho vybitý pripojila na nabíjačku a namiesto ikony nabíjania sa mi zobrazila žltá obrazovka s nápisom "núdzový režim" ..neviem s tým pohnúť..diki

  • anonymous15.09.2010 - 13:03 Trvalý odkaz

    No : vyzera ze to bude mat buducnost a urcite prekvapi aj prijemnou cenou

    anonymous15.09.2010 - 16:12 Trvalý odkaz

    jozef: Slogan "váš prvý smartfón" treba doplnit o "a posledny od LG", pretoze pokial bude support Androidu zo strany LG na nezmenenej urovni (!ziadne updaty!), tak sa radsej znacke LG vyhnite.

    anonymous15.09.2010 - 17:03 Trvalý odkaz

    phee: Moj gt540 s novsim Androidom a kapacitnym displayom. Keby viem, s kupou este chvilu pockam :D

    anonymous20.09.2010 - 19:13 Trvalý odkaz

    luja: velmi zly .procesor nic, fotak nic, taky pre absolutne nenarocnich :P

    anonymous23.09.2010 - 14:58 Trvalý odkaz

    Fanatix: neviem o akom ziadnom supporte pre smartfony LG hovoríš. Pokiaľ viem, tak Optimus, ktorý je v ponuke operátorov bude upgradeovaný z verzie 1.6 na verziu 2.1 už v najbižších dňoch, podobne ako SonyEricsson X10.

    anonymous23.10.2010 - 13:19 Trvalý odkaz

    martin: caute, nakonic sa to da kupit za nieco malo cez 200 euro, a to sa mi zdalo super. takze uz mam objednane, napisem nejake info

    anonymous27.10.2010 - 00:06 Trvalý odkaz

    Fanatix: Takže plusy pre LG, cena, rozlíšenie displeja 320 x480 (HTC 240x320), rozlíšenie nahrávania videa 640x480 (HTC 352x288), android 2.2 (HTC 2.1), procesor 600MHz (HTC 528MHz), Bateria 1500mAh (HTC 1300MAh), editor dokumentov (HTC prehliadač). Plusy pre HTC Fotoaparát 5Mpx (LG 3Mpx), a RAM 384MB (LG 200MB)

    anonymous27.10.2010 - 00:07 Trvalý odkaz

    Fanatix: HTC LED prisvietenie (LG bez).

    anonymous27.10.2010 - 10:24 Trvalý odkaz

    flox: Cital som ze hry, ktore sa ovladaju tzv. virtualnym gamepadom, sposobuju tomuto telefonu velke problemy, pri dotyku totiz hra podstatne spomali a je nehratelna.. moze to niekto potvrdit, resp. vyvratit?

    anonymous27.10.2010 - 20:08 Trvalý odkaz

    eddie: dnes ho mám prvý krát v ruke a musím povedat že proti kamošovému SE X10 mini pro je jednoznačne lepší či už displayom alebo rýchlostou... aplikácie ani hry okrem origoš. nainštalovaných zatial nemám keby boli nejaké problémy budem vás včasne informovat...

    anonymous28.10.2010 - 01:41 Trvalý odkaz

    martin: Vdaka kontrolnemu kodu mi zmizol cely text, co som krvavo vyplodil, tak len zhrniem: vyborne spracovanie, system rychly, displej dostacujuci, pomer estetickej+uzitkovej hodnoty za danu cenu bez konkurencie... Jediny phone, ze ktory by som bol ochotny zaplatit viac, je Milestone Pro alebo nieco podobne s HW QWERTZ/Y na prednej trane. (Kludne aj keby to bol iPhone Pro, len preboha nie uz WinMo 6.x)

    anonymous29.10.2010 - 21:25 Trvalý odkaz

    Kika: Nevie niekto, ci ma slovencinu tato verzia 2.2? Teda, ci sa konkretne tento mobil predava uz aj so slovencinou? Vopred vdaka za odpoved :)

    anonymous30.10.2010 - 04:09 Trvalý odkaz

    eugen: Ja som kupol vo Vodafone, ale je tam aj slovencina. Aj ked niektore veci su v anglictine. Teda obcas kombinacia :-)

    anonymous30.10.2010 - 14:38 Trvalý odkaz

    martin: Jednu taku som skusal, ale ziadne zvlastne spomalenie sa podla mna nekonalo. ale ta koncepcia je celkom zle pouzitelna vseobecne, ovela zabavnejsie su hry, ktore sa ovladaju naklananim mobilu. len ti su zanrovo dost obmedzene, samozrejme.

    anonymous31.10.2010 - 15:07 Trvalý odkaz

    asheron: Tento lg je priama konkurencia k samsungu galaxy 3. Htc wildfire je absolutne mimo hru kvoli hroznemu rozliseniu displeja a slabsiemu procesoru. A z vlastnej skusenosti vam mozem povedat, ze to rozlisenie na htc robi problemy a velke skoro s kazdou aplikaciou. Osobne som majitelon galaxy 3 a nemenil by som ale aj toto lg vyzera slusne. Skoda toho procesora, mohli tam slahnut aspon 800vku.

    anonymous01.11.2010 - 10:25 Trvalý odkaz

    aaa: Aheron, no len ten tovoj sasmusng ma rovnako otrasne rozlisenie ako HTC.Stlpcov je rovnako len ma o 8O viac riadov.

    HTC 240 x 320
    Gal 3 240 x 400
    lg 320 X 480

    anonymous01.11.2010 - 11:36 Trvalý odkaz

    Asheron: hej a keby si videl obidva telefony vedla seba polozene so zapnutym displejom tak by ti bolo jasne, ze tych 80 riadkov je teda kua vela ,ale to len tak mimochodom :) Nevravim, ze rozlisenie Samsungu je skvele ale je urcite lepsie,ako na HTC a su s nim mensie problemy ... Samozrejme,s LG sa to porovnat neda, to je o hodne lepsie ale samotny vyzor mobilu,t.j. HTC-like sa mi osobne nepaci ale nech si kazdy vybere co povazuje za spravne, ja HTC Wildfire ale urcite nedoporucujem

    anonymous01.11.2010 - 15:38 Trvalý odkaz

    Thomas: no, neviem, aké skúsenosti máš s HTC WIldfire ty, ale ja ho mám už asi týždeň, pamäť už mám takmer plnú aplikácií z marketu a zatiaľ som narazil len na jednu aplikáciu, ktorá mi robila s rozlíšením problém a tú som tiež sťahoval z netu, lebo pre Wildfire nebola k dispozícii (aplikácia, ktorá je robená úplne pre inný telefón) čiže som sa ani nedivil, keď mi to haprovalo...

    anonymous01.11.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    kvaker: nazdar vsetci...no mam dilemu medzi X8,Wildfire a Optimus ONE a po sklusenostiach co som mal s LG GT 540 tak je to najlepsia varianta za najlepsie prachy....fakt sa moze porvnavat s ostatnymi a ma aj navrch rychlostne atd..nikdy mi nezamrzol ani nic podobne a htc aj SE bezne nieco nezvladali...takze odporucam a aj ja do toho idem

    anonymous01.11.2010 - 23:04 Trvalý odkaz

    mario: zdravim, mam na vas velku prosbu, cital som na ceskom fore, ze po stiahnuti Flashu 10.1 a tiez aplik. Skyfire z Marketu dokaze tento fonik prehrat cez ten Skyfire streamove video z netu. Bol by pre vas velky problem to vyskusat napriklad na spravach TV Joj alebo hoci ake ine video na nete, jasne ze nie z YouTube, to uz prehrava bezne kazdy fon. Velmi by ste mi pomohli pri rozhodovani sa o kupe, pomer cena-vykon je totiz hodne lakava. Vdaka za vas cas a ochotu poradit.

    anonymous03.11.2010 - 12:03 Trvalý odkaz

    djodjo: je na nom funkcny skype ?

    anonymous03.11.2010 - 14:23 Trvalý odkaz

    majcó: Ako novy majitel tohto telefonu by som telefon oznacil za podareny , nakolko reakcie telefonu s v poriadku, moznosti androidi su nekonecne (velke mnozstvo aplikaci), bezproblemve pripojenie na wifi, GPS OK. Kvalitny displey, zvuk tiez v poriadku, foto je pouzitelne. Len ma trochu hneva bateria. ZAtial mam telefon 2 dni, a nabijal som uz dvakrat.NA 1 nabytie zvlada tak 5h wifi, 30mini GPS, 30 min telefonovania, 4h prezerania telefonu, takze telefon nabijam tak po 20 hodinach ( a to vsetko na najnizsom jase) a to je tam pritom 1500 bateria. Chcem poprosit inych MAJITELOV tohto telefonu ake maju skusenosti s BATERIOU?

    anonymous03.11.2010 - 15:55 Trvalý odkaz

    eddie: jj aj ja mám podobný problém s batériou... aj ked už vydrží viac než na začiatku... možno je to sposobené tým že batériu treba dobre naformátovat... skús si stiahnút nejaký TASK MANAGER aby si mohol vypínat zbytočné procesy ktoré najviac žerú batériu... doporučujem app. ANDROID SYSTEM INFO kde si možeš pozret ktorá app. ti žere najviac z ramky prípadne iné info... dalej ak chceš vediet čo ti najviac vytažuje batériu daj MENU potom NASTAVENIA potom INFORMACIE O TELEFONE a na koniec POUZIVANIE BATERIE.. tu najdeš presne čo najviac žere energie a by sa divil že display to nie je... ešte jednu radu nepoužívaj aktívne tapety dost sa skracuje výdrž na batériu. aj ked je to pekné :)

    anonymous03.11.2010 - 16:12 Trvalý odkaz

    eddie: a ešte by som zabudol nainštaloval som si ten SKYFIRE a v pohodke som si prehrával videá vo formáte flash... MARIO THX za good app. :D

    anonymous03.11.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    mario: no tak eddie nebud tak skupy na slovo, pridaj zo dve slovka prehra ten flash v pohode aj z archivov TV programov? Mam na mysli nejaky ten sport keby si skusil trebars na Markize a JOJke, a dik za ochotu.

    anonymous04.11.2010 - 18:46 Trvalý odkaz

    robo11: dnes som si ho kúpil a čo sa tíka rýchlosti ide celkom slušne a RAM má na obale napísanú 512 MB nie ako tu niekto spomínal 200 MB

    anonymous05.11.2010 - 07:43 Trvalý odkaz

    jozef: dobry den uz mam tento telefon je super pytajte sa ohladom neho keby ste chcely nieco vediet .

    anonymous05.11.2010 - 10:13 Trvalý odkaz

    milan: Zdravim Vas. Chcel by som radu. Rozhodujem sa kupit svoj prvy android telefon. Rozhodujem sa medzi LG Optimus One (LG P500) versus Samsung i5700 Galaxy Spica. Prakticky obidva tieto telefony maju vsetky technicke vymozenosti, ktore by som chcel WiFi, GPS navigaciu. Viete mi niekto poradit, ktory s tychto dvoch je lepsi, spolahlivejsi, dlhsie mu vydrzi bateria, podporuje POP, pripadne IMAP e-mail? Za akekolvek rady vopred ďakujem.

    anonymous05.11.2010 - 15:50 Trvalý odkaz

    jozef: tak ked nechces nosit velky telefon vo vacku kup si optimus one a podporuje vsetko co chces

    anonymous06.11.2010 - 10:20 Trvalý odkaz

    mario: caf, teda ak mozem vyuzijem tvoju ponuku " pytajte sa " a trosku dufam ze aj odpovies a tak polozim este raz otazku poslanu na eddiho, na ktoru mi doteraz neodpovedal: chcel by som vediet ci prehra ten flash v pohode aj z archivov TV programov? Mam na mysli nejaky ten sport keby si skusil trebars na Markize a JOJke /z archivu alebo film, to je jedno/, mozes to prosim skusit cez ten stiahnuty Skyfire z Marketu? Bez Skyfire vraj videoflash neprehra, a dik za ochotu.

    anonymous07.11.2010 - 13:24 Trvalý odkaz

    robo11: archív na Markize to prehrá ale na JOJ nie cez Skyfire

    anonymous07.11.2010 - 16:57 Trvalý odkaz

    mario: vdaka, aspon niekto reagoval a moc si to vazim, lebo to je tu reci "pytajte sa" ale skutek utek, to sa asi vsetci chcu len pochvalit ze uz ho maju a viac ich neni, este raz dik.

    anonymous09.11.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    jozef: co klames ze cez skyfire prehra archiv na markize nejde to cez ten program skyfire!!!

    anonymous10.11.2010 - 12:25 Trvalý odkaz

    Pavol: To vazne tento telefon vydrzi tak malo??? Ved vsade pisu ze 700 h pohotovosti (na ostatnych telefonoch tak do 500)... Nieje to nejaka blbost???

    anonymous10.11.2010 - 12:26 Trvalý odkaz

    Pavol: Neviete o nejakej rozsiahlejsej recenzii tohto telefonu? Alebo tu neviete kedu ju spravia??? Vdaka

    anonymous15.11.2010 - 15:20 Trvalý odkaz

    doctor: dik za recenziu.. mam ho uz vyse tyzdna, a zatial spokojnost.. baterka slabe dva dni, ale zas mu davam zabrat.. a ozaj stane sa vam ze vam android zamrzne? asi to je dakou aplikaciou, mne sa uz sekol 3 krat..

    anonymous15.11.2010 - 22:20 Trvalý odkaz

    majco: doctor::: tiez mam problemso zamrzanim tohto tel.,a chcem sa spitat ako sa to prejavuje u Teba.Citi zamrzne len displej, alebo vypne tel. Mne sa uz 4 krat staloze mobil lezal v puzdre na opasku min. 2 hod bez pouzitia, vyberiem tel a on vypnuti. Nejde ani zapnut a pomoze len vybratie baterky. Dnes sa mi to stalo 2 krat. Mam pocit ze to bude prehrievanim baterie a mobil sa kvoli tomu vypne, len ako sa moze prehriat ked sa mobil nepouziva? Ak ma niekto skusenosti s tymto problemom, poprosim o radu. Inac s mobilom MAXIMALNA SPOKOJNOST

    anonymous16.11.2010 - 06:39 Trvalý odkaz

    anubis: Ahoj. Podarilo sa niekomu rozbehať synchronizácia kontaktov v LG PC Suite IV? Ďakujem.

    anonymous16.11.2010 - 13:28 Trvalý odkaz

    doctor: majco, ano presne tak sa to prejavuje.. raz mi zamrzol aj pocas chodu..

    anonymous16.11.2010 - 14:09 Trvalý odkaz

    milos: Neviem preco sa tu chyria famy o slabej baterke. Mam tento mobil mesiac a na zaciattku som sa s nim dost hral lebo som spoznaval android. dnes do dna telefonujem tak hodinku plus hodinka az dve na nete cez wifi alebo cez orange world, par smssiek,gps sem tam, a ked je nuda tak zahram nejaku hru. telefon mi bezproblemov vydrzi 3 dni. a to sa ani nemusim obmedzovat v pouzivani aby som dosiahol taku vydrz. Mal som nokiu 5800XM a tam mi vydrzala baterka jeden den pri takomto style pouzivania mobilu ako to robim aj dnes.

    anonymous16.11.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    majco: doctor::: Asi to vyzera na reklamciu tel. (ty to budes ako riesit?).Nahral som program Temp Monitor Lite a zmeral som teplotu baterky po zapnuti tel (po zamrznuti) - okolo 36stupnov (ale mohla byt aj viac, lebo tel. mohol byt dlhsie vypnuty a mohla sa schladit).

    anonymous16.11.2010 - 20:04 Trvalý odkaz

    igorino1979: ahojte,mam tento tel.tyzden.celu noc sa mi nabijal.rano som ho zapol a nevydrzal ani 12h zapnuty a to som ho ani velmi nepouzival,par telefonatov nejaka chvilka na nete,nemoze byt poskodena bateria?Alebo,vecer bol nabity a rano nezvonil budik,ten debil sa za noc vybil,ale neviem preco,poradte,co s nim je?

    anonymous16.11.2010 - 21:50 Trvalý odkaz

    jano: neklame, prave pozeram sport v archive markizy cez skyfire!

    anonymous16.11.2010 - 22:21 Trvalý odkaz

    Jurec: Ako je to s tym zamrzanim? Viem ze najviac sa ozyvaju pouzivatelia, ktorym nieco nefunguje, tak napiste aj ti, co ste spokojni, lebo par poslednych prispevkov ma dost odradza od kupy tohto mobilu...

    anonymous17.11.2010 - 09:17 Trvalý odkaz

    eugen: Mam ho asi tri tyzdne a ziadne mrznutie, vydrz baterie sa mi zda tiez v pohode. Ja som spokojny. Len som nemal od zaciatku puzdro a trochu to poznat na displeji :-)

    anonymous17.11.2010 - 13:34 Trvalý odkaz

    lolec: neviete ci tento fon bude aj v t-mobile ? ak hej tak za aku cenu asi pri pausale podla seba 3

    anonymous17.11.2010 - 21:26 Trvalý odkaz

    doctor: eugen, a mas tam ake aplikacie? lebo mne fakt mrzne..

    anonymous17.11.2010 - 23:34 Trvalý odkaz

    slecna zvedava: chcela by som sa spytat ako je na tom telefon vs. java aplikacie? citala som ze nemi nedisponuje, da sa to nejako naparavit?

    anonymous18.11.2010 - 10:20 Trvalý odkaz

    matthew: A aké máš púzdro? Lebo ja som bol už v dvoch obchodoch, vyskúšal asi 20 púzdier a podarilo sa mi telefón dostať len do jedného, aj to som ho potom z neho minútu doloval :D