Sony Ericsson C510

  • Martin Hombauer 26.03.2009 - 09:20

    sie65: hore mate mensiu chybu:Dmate tam zaznacene,ze ma Wi-Fi,a pritom v nedostatkoch je absenicia Wi-Fi oznacena:Dtaq si to pls opravte:)

  • anonymous02.01.2010 - 20:57 Trvalý odkaz

    maco: ] caw prosím poradíte my chcel by som si kúpi? nový fon ale sa neviem rozhodnú? ?i si mám kúpi? SE C510 alebo LG KU990 aj ?o sa týka kvality mobilu ale aj ?i sa tie mobily nejak ve?mi nekazia

    anonymous02.01.2010 - 22:03 Trvalý odkaz

    lukas: no cez de? fotí celkom v pohode ale v noci fotí tak že odfotí nejaký predmet ?o fotíte ale ostatne dookola zoberie takou divnou ?iernou zrkadlovou farbou nechápem to ešte som to nikde nevidel už som sa hral aj z nastaveniami a dokonca raz to nespraví a zasa v tom istom postredí to spraví neviem ?í s tím nepôjdem do tmobilu

    anonymous03.01.2010 - 12:46 Trvalý odkaz

    iwka: chcela bysom sa spytat,ako mozem prehodit softwer lebo ten z tmobile nepodporuje napr flash menu a to ma welmi nahnewalo...poradi mi niekto?ma sa to robit cez oficialnu stranku sony ericssonu?alebo kde,?:( za odpowed wopred dakujem

    anonymous04.01.2010 - 17:09 Trvalý odkaz

    Dušan: Tento SE C510 cyber-shot kupený 4.1.2010 prosím vola? na 0902 510 150.

    anonymous04.01.2010 - 19:20 Trvalý odkaz

    lubo: no chcem kupit novy telefon a rozmyslam medzi nokiou a se a nokie su drahe /E52/ tak sa seriozne pytam kto vie nech odpovie, ci sa mi oplati kupit C510 alebo nie vdaka za odpovede

    anonymous05.01.2010 - 14:56 Trvalý odkaz

    romano: c510 ale nie od operatora

    anonymous06.01.2010 - 17:25 Trvalý odkaz

    cvino: zdravim, pls poradte mi ci sa viac oplati nokia6303 alebo SE c510 ak od mobilu potrebujem aby dobre prehraval hudbu, dobre fotil text, nebol spomaleny, aby aj kryt nieco zniesol a aby sa nan dali zohnat aj nejake uzitocne aplikacie pre studenta (slovnik, vedecka kalkulacka a pod.)

    anonymous07.01.2010 - 13:54 Trvalý odkaz

    romano: se c510 prehravacc ma skvely co sa tyka reproduktora aj sluchadiel pismo foti fajn (robim si s nim tahaky) a aplikacie nieje problem zohnat ja mam na nom dokonca vodovahu no a kryt je velmy pevny a celkom odolny

    anonymous08.01.2010 - 14:38 Trvalý odkaz

    Dandy: Ur?ite to nebude žiadna novinka pre vás ale bacha na mobily z T-mobilu ... obsahujú iný software ako original mobily ktorý je nekvalitný a ve?a krát závadný ... z troch mobilov ?o som mal z T-mobilu 2 boli závadné kvôli softwaru v?etne C510. Závada C510 sa prejaví hlavne pri fotografovaní za horších svete?ných podmienok.
    Takže ak chcete dobrý fo?ák tak C510 od t-mobilu rozhodne ee.

    anonymous08.01.2010 - 14:45 Trvalý odkaz

    dandy: Pokia? sa rozhodneš reklamova? c510 pretože robí za šera zlé fotky tak ti reklamáciu neuznajú. Skúšal som to ešte som aj robil porovnania fotiek z rôznych mobilov aby som im ukázal chybu ale dva krát napísali že závada sa nenašla. V sony ericssone mi povedali že ich mobily sú v poriadku problemový je len t-mobile software. Takže jak mi skon?í paušál tak idem k O2 a budem si kupova? len origoš mobily.

    anonymous09.01.2010 - 10:30 Trvalý odkaz

    DK: Neviem ako C510 s original softwarom od sony ericssonu ale rozhodne C510 od T-mobilu robi v sere priserne fotky. Robil som s nim fotky na silvestra a hruza vazne. Oproti starsim SE co mali kamosi okolo tak hamba. Uz som skusil vsetky nastavenia ake sa dali a nic nepomohlo. Fotky vypadali ako keby ich niekto oblial ciernou farbou (jedine co na to ako tak funguje je zapnutie funkcie portret a funkcie ziarovkove osvetlenie vtedy sa mu nejakym zazrakom aj v sere podari ako taka podpiemerna fotka ale aj to len ako kedy). . Inak by to bol priemerny mobil s peknym dizajnom ale kedze som si ho kupoval lebo je to cybershot takze vlastne kvoli fotkam tak radim tento mobil ako podpriemerny. Cybershot ktory nevie fotit ironia (tu musim dodat ze ak je vazne slnecno a uplny dostatok svetla tak fotky robi celkom pekne). Ale ako vravim mozno C510 s original softwarom robi normalne fotky ale neskusal som. Inak dalsi nedostatok telefonu je ze ak tam date kartu tak je dost pomaly. Bateria je priemer. Ja osobne som s nim nespokojny najma kvoli tomu zlemu fotaku inak by bol jak takz.

    anonymous09.01.2010 - 14:41 Trvalý odkaz

    romano: ja mam originalny softwar na nom a foti obstojne aj po
    tme

    anonymous11.01.2010 - 15:02 Trvalý odkaz

    Robo: Chcem sa teda spýta?, ako je to so softwerom od Orange. Tiež sú s ním problémy, ako od T-mobilu?

    anonymous11.01.2010 - 15:52 Trvalý odkaz

    fil: asi, mne to foti v tme tiez dost zle ale vonku to foti dost dobre takze asi tak.... :-)

    anonymous11.01.2010 - 16:47 Trvalý odkaz

    isis: ahoj....moze ist pametovka M2 do notebooku?....ked ma citacku kariet?

    anonymous12.01.2010 - 15:35 Trvalý odkaz

    fil: ak to ma citacku na M2-ky tak hej

    anonymous13.01.2010 - 13:56 Trvalý odkaz

    Ondrej115: Vymenim ?istonový LG KP500 s kompeltnim prislušenstvom za Sony EricssonC510 100% stave s prislušenstvom musi byt vybrani z orange alebo z nejakeho elektrodomu.Alebo aj kupim.Ponuky na E-mail.Len osobne v Michalovciach

    anonymous18.01.2010 - 14:05 Trvalý odkaz

    Ondrej115: Kúpim Sony Ericsson C510(nie verziu z T.Mobile) Len osobne v Michalovciach.Píšte na e-mail Ponuky

    anonymous19.01.2010 - 17:43 Trvalý odkaz

    ----------------------: mam taky telefon
    nedavno som ho dostal
    ma taku funkciu ze vie otacat diplej
    len potrebujem aplikaciu ktora to bude robit stale
    keby ste mi ju poslali alebo mi poslali jej nazov bol by som ststny
    uzivatel C510

    anonymous26.01.2010 - 18:42 Trvalý odkaz

    lubo: ja som to kupil, bolo to nove, ta ja nevedel, ze to bude navykove... celkom dobry je pekne fotos hudba je kvalitna aj mega bass funkciu to ma, lepsie sa v rukach drzi nokia 3120 classic ale c510 je lepsi, skoda ze nema wifi a 3,5 mm jack

    anonymous07.02.2010 - 00:17 Trvalý odkaz

    bix: problemy s rychlostou C510?? to som zatial nepostrehol. je vsak pravda ze rychlosti som pomohol - nahradenim uvitacich a ukoncovacich animacii statickymi obrazkami, zakazanim splash animacie, nahradenim flashoveho menu menej narocnou verziou, a samozrejme generic firmwarom

    vydrz baterky je podla mna dost v pohode, vydrzi 4-5 dni bez problemov bez vypinania, pouzivam ho na telefonovanie, ako mp3 prehravac a obcas na nom kuknem nejaky serial (videa sa daju konvertovat cez dodavane mediago alebo daleko rychlejsie pomocou handbrake pod linuxom)

    soft je stabilny. aspon generic. orange firmware sa pamatam ze bol nenormalne spomaleny, mal navyse to orange menu a facebook aplikaciu- to v generic nie je. najnovsi firmware je R1HA035, kvalita fotiek sa o cosi zlepsila, stale je vsak nutne obcas sa pohrat s expoziciou a fotky upravit. kvalita pri nizkom osvetleni nic moc, tmave miesta sa po postprocese zleju a farebna sytost sa straca. pri dobrom svetle robi dobre fotky.

    vyborne je ze priamo v mobile je aplikacia photomate na upravy fotiek a videodj ako jednoduchy video editor.

    samozrejmostou pri se je dialkove ovladanie cez bluetooth. mozete si naprogramovat vlastne ovladanie a ovladat nim napr. notebook na prezentacii alebo doma pripojeny k telke.

    svetlo sa da pouzivat len ako video svetlo a je to za danych okolnosti najpraktickejsie. raz si to nastavite vo fotaku na video, zapnete blesk a zavriete krytku. potom otvorite - svieti, zavriete- nesvieti. nie je to vsak az take dobre ako patchnuty k750/w810 kde stacilo podrzat dlhsie spust.

    vyborna vec je water level - spravi vam z mobilu vodovahu. vdaka hranatym tvarom mobilu je dost presna.

    nevyhodou stale je ze na dumb SE nie je rozumna navigacia. nokia ma zadarmo ovi maps, SE len platene aplikacie. najlepsim riesenim tak stale zostava trekbuddy s rastrovymi mapami.

    anonymous09.02.2010 - 17:53 Trvalý odkaz

    smile: foti fain aj disain ma super skoda len tych fotiek vecer niekedi dokonca spravi aj tu istu foktu pkenu aniekedi ju spravi tmavu a cierno pasikavu

    anonymous09.02.2010 - 20:00 Trvalý odkaz

    matus: ja som s nim spokojny a iba ked fotim pri slabom svetle tak len malokedy je skareda

    anonymous10.02.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    miki: caute,poradte,ktory telefon je lepsi si vziat s orangu SE c510 alebo nokia 2730?preto,ze funkciovo su na tom rovnako skor by ma zaujimalo ktory ma hlasny reprak a rychlost mobilu.

    anonymous11.02.2010 - 17:10 Trvalý odkaz

    smile: no takze ak viberas z tichtodvoch tak tento se ale nevim v com su vunkciovo rovnake tento se je ovela lepsie vybaveny :-D ver my je to visia trieda ako ta nokia a tento se hra fain hra asi raz tak hlasno ako napr nejaki k530 alebo k550 alebo k610 tak si to porovnaj ale ja bit tebou tak beiem radsej toto

    anonymous15.02.2010 - 15:22 Trvalý odkaz

    Smayl: noo suhlasim s tebou hra to perfektne moj brat má w995 a nehraje o nic lepsie ako c510......a fotky tiež ujdú škoda že nemá v balení pamä?ovú kartu

    anonymous25.02.2010 - 19:21 Trvalý odkaz

    bla: je to dobry mobil super proste

    anonymous25.02.2010 - 20:55 Trvalý odkaz

    smile: :-D lol vcera som si aktualizoval softver a sa mi zda je leosiue foti vecer :-D a je tu uplne ini facebook :-D ja krajsi a ma viac funkcii :-D ale troccha spomaluje telefon :-D

    anonymous28.02.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    JAkub: Prosim vas, maju teneto mobil v orange aj v striebornej farbe, nemyslim tu striebornocervenu, Dakujem

    anonymous02.03.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    Janci: Mozem sa spitat, ma tento telefon BLESK ? a ak hej ako to foti s bleskom v noci ? ak stym mate skusenosti

    anonymous03.03.2010 - 12:47 Trvalý odkaz

    ToMaS: Ma to blesk, ale len Led a nie xenon

    anonymous07.03.2010 - 11:57 Trvalý odkaz

    Iwka: ja mam tento mobil, pocujte prvy den idiel potom som ho na noc vypla a rano sa uz nezapol.mala som ho aj v oprave a potom uz isiel ale teraz v nom mam 2 gb pamatovku a strasne seka...a s tym fotenim mate pravdu..este to ma aj blesk a nafoti len cierne machule..takze uz by som si hoasi nekupovala...

    anonymous07.03.2010 - 14:53 Trvalý odkaz

    lubomir: ja ho mam asi 2 mesiace, ide celkom dobre, s pamatovkou je pomalsi, ak je dobre sveetlo foti pekne, v tme blesk na kratku vzdialenost tiez dobre foti len na dlhu vzdialenost v tme je to zle ale je to mobil nie fotak, baterka mi vydrzi 6 dni a to pocuvam radio, hudbu, tv, pouzivam bt.. celkom da sa ale ja chcem nokiu e52 ponukne niekto?

    anonymous08.03.2010 - 16:39 Trvalý odkaz

    romano: ja v nom mam 2gb kartu uplne plnu a ide dobre ta nevem co tu pisete kktiny

    anonymous10.03.2010 - 18:39 Trvalý odkaz

    Dado: lucia prosim vas co znamena male modre H-?ko nalavo hore pri signale?

    anonymous11.03.2010 - 15:33 Trvalý odkaz

    Martin: male H tzv. protokol - HDSPA (3G sie? :-) ). viac najdes aj v tu na fonoch v recenzii

    anonymous13.03.2010 - 17:33 Trvalý odkaz

    Pacco: chcel by som sa spytat ci sa oplati si priplatit za T700, ktory ale nema autofokus alebo kupit radsej tento ? vidim ze vela ludi pise ze v tme alebo pri malom svetle ma otrasne fotky, T700 ma lepsie ? a pri fotení na male vzdialenosti (napr zo zosita, alebo A4) bude lepsi asi c510 nie ? dakujem za odpovede

    anonymous15.03.2010 - 15:34 Trvalý odkaz

    dan: ja by som radšej bral C510 s autofokusom pred t700. Neviem jak ty ale mne sa pár krát zišlo fotenie dokumentov a ich prezeranie na mobile a môžem poveda? že aj ke? má C510 s fotením za slabšieho svetla dos? problémy (teda aspo? tá z T-mobilu) fotenie dokumentov jej ide proste skvele. Tak isto robí pekné fotky za normálneho svetla. Pri zníženom svetle je dobré použi? nastavenie bu? krajina v šere, kedy sa autofokus nezapne alebo potom mód portrét. Niekedy sa mu aj v šere podarí použite?ná fotka

    anonymous16.03.2010 - 18:54 Trvalý odkaz

    Radino: skusal nkedo spojit SE c510 s bluetooth sluchadlom aby mu hrali pesnicky ?? ak ano tak cakam na odpowed thankss .... =DD

    anonymous21.03.2010 - 15:05 Trvalý odkaz

    zuzu: nevie nahodou niekto, ako je to s fotenim pisaneho textu? dufam, ze to dokaze odfotit pismenka. tak ak ma niekto skusenost, tak mi dajte, prosim vas, vediet :) dakujem

    anonymous22.03.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    mottak23: Text foti super, mas aj v nastaveniach rezim fotenia dokumentov

    anonymous22.03.2010 - 20:05 Trvalý odkaz

    10521: pomozetemi co je lepsie c510 alebo t715. Sony E.

    anonymous23.03.2010 - 17:54 Trvalý odkaz

    romano: jasne, ze dobre foti text ved si snim robim tahaky :-D

    anonymous23.03.2010 - 19:40 Trvalý odkaz

    elixir: Caute, potrebujem poradit ako mam dat dole ten zadny kryt, skusal som to podla navodu, ale ani tak ho neviem dat dole. poradte mi prosim nejaku fintu, lebo uz ma z toho telefonu asi porazi.

    anonymous26.03.2010 - 18:46 Trvalý odkaz

    smile: aki zadn krit mislis ??? ten z fotaku alebo ten z baterky ?? z fotaku ten ho tam de je ta spika stlacis a potiahnes dole a ten z beterky ten len chid niekde v strede a potiahni ho dole tim istim smerom ako aj krit fotaku a mas to a halvne sa toho nneboj lbeo v tom bude asi tvoj problem

    anonymous27.03.2010 - 10:55 Trvalý odkaz

    mottak23: ak nemas v telefone baterku tak v strede netlac na zadny kryt(moze to prasknut) chyt to palcami na oboch krajoch a malo by to tak ist.....

    anonymous30.03.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    zuzu: no vcera som si ho kupila original zo SE a je perfektny :) fakt...to s tym zadnym krytom je pravda...som si myslela ze je prizvarany tam alebo co :D ale treba fakt dost silno potlacit a nebat sa :) a tadaaa je to :) je fajny a foti super...ma vsetko co potrebujem v mobile :D fajk fajny :)

    anonymous09.04.2010 - 20:21 Trvalý odkaz

    rasto9: Ahoj chcel by som poradi? že ?omu mám da? prednos? s týchto telefónov :K770,C510,W595s Dakujem

    anonymous11.04.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    smile: no medzi k770 a c510 tak radsej asi c510 a teda ked medzi c510 a W595s tak to je lne uz o tom comu das prednost ci lepsiemu foataku alebo walkmenu ale radil bi som ti c510 lebo hra super a maju rovnaky prehravac teda walkman a este aj celkom odbre foti takze ja bi som ti radil radsej c510