Sony Ericsson C510

  • Martin Hombauer 26.03.2009 - 09:20

    sie65: hore mate mensiu chybu:Dmate tam zaznacene,ze ma Wi-Fi,a pritom v nedostatkoch je absenicia Wi-Fi oznacena:Dtaq si to pls opravte:)

  • anonymous31.07.2009 - 12:16 Trvalý odkaz

    Lukáš: pritasaná ?ína šak tý chudáci nevedia už ani ?o vyrába? šak dávajú megabass na foto mobily tak to je moc fakt proste sú to nani? mobily NOKIA 4EVER

    anonymous31.07.2009 - 20:50 Trvalý odkaz

    Radis: To ze to ma megabass je pre ten mobil zleee?? :D

    anonymous01.08.2009 - 20:31 Trvalý odkaz

    smile: Radis nevim co vis o mobiloch a ci so to misslel len ironicky ale dufam ze nie :-D LOL megabass je funkcia ktoru mali donedavna lne walkman telefony od kedi sa ale davaju do vsetkich sonjy ericssonou multimedialne galerie co uz je dost dlho tak uz maju vsetki telefoni od sony ericssonu funkciu megabass je to nastavenie ekvalizera abi lepsie vinikli basi :-D a nieje to vobnec zle mislsel to tak ze sa to ma davat len do wlaman telefonou co ej upna kravina je tu super aklo aj tento telefon celi :-D

    anonymous03.08.2009 - 18:40 Trvalý odkaz

    muaddib: m?a by zaujímalo, ?i je možné na Slovensku(v BA) zohna? tento mobil aj v striebornej farbe. Prešiel som totiž X stránok a všade sa predáva len v ?iernej :-(

    anonymous05.08.2009 - 22:29 Trvalý odkaz

    guli: ako instalovat opravny firmwar pre lepsie foto ???

    anonymous08.08.2009 - 02:54 Trvalý odkaz

    Peter: kupil som ten fon a hned po 2mesiacoch normalneho uzivania mi spadol software to som tam mal 2 hry nejake fotky a hudbu z PC,nic ine.bol som z nim spokojny az do chvyle kym sa neposral,teraz som z toho fonu zklamany cakam kedy mi znovu spadne software ale potom ho uz jebnem o stenu pretoze som cakal 3 tyzdne na reklamacii a uz ma to nebavi,uz by som ho znovu nekupil a ani ho nikomu neodporucam,inak funkciovo sa mi docela pozdava az na ten software.

    anonymous08.08.2009 - 17:48 Trvalý odkaz

    Assassin: kupil som si ten fon a som s nim nadmieru spokojný.Najprv fungoval tak ako je tu napísane myslim použivanie diod ale po?ase mi padol software a dal som ho reklamova?.Dali mi nový softver a teraz možem poveda? že je to výborný mobil.Diody možem použiva? ako svietidlo a tým sa zvýšila ovela kvalita fotky v tme :)za tu cenu je fakt super.Trocha mi vadí velkos? aj šírka ale to je pre displej :)

    anonymous12.08.2009 - 12:23 Trvalý odkaz

    rezo: se c510 vs lg kp501 ktory by ste zobrali

    anonymous12.08.2009 - 20:58 Trvalý odkaz

    xx.Amante.xx: Moj otec si bral tento telefon v tmobile a povedali mu, ze ma TV na 3mesiace zadarmo, lenze mobil nema televiziu ze???

    anonymous13.08.2009 - 17:05 Trvalý odkaz

    smile: xx.Amante.xx no samozrejme ze ju ma ved je to cez net ides na t.zones a tam dole mas ze video tak len tam ides a prehravas ved tato telka uz de na kazdom telefone skoro aj na ocovom starok k510 ide a to nema ani 3g takze na tomto ide urcite telka

    anonymous13.08.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    tony: Cakal som viac od foto 80percent je rozmazanych vie niekto poradit ?

    anonymous15.08.2009 - 20:44 Trvalý odkaz

    bumerang: chcel by som sa vas opitac ci to niekto uz skusal ten telefon na reproduktore MBS-100 lebo jasom skusal a hral niejak slabo ale na inych telefonoch mi hra dost silno

    anonymous16.08.2009 - 13:47 Trvalý odkaz

    ivan: Pocul som ze sa da nainstalovat novy software ktory zlepsi kvalitu fotiek ak je to tak vie niekto poradit ako ?

    anonymous21.08.2009 - 17:02 Trvalý odkaz

    bix: nadherny telefon, nahradil moju W810. vyborne spracovanie, nic nevrzga, je tenky a dobre sa ovlada. orange firmware bol prvou vecou, ktora isla prec (na tento telefon funguje a2uploader) - generic firmware umozni update na najnovsiu verziu, kompresia fotiek je ovela nizsia, telefon je sviznejsi a umoznuje flashove menu. existuju dalsie upravene camdrivery s este vyssou kvalitou fotiek. chyba mi na nom jedina vec - bocne tlacitko play pre walkman. inak som maximalne spokojny- velky displej, prijemne klavesy, nizka hmotnost, sikovny, rychly, stabilny. da sa pouzivat ako svietidlo bud cez videosvetlo, alebo nahratim upraveneho menu.ml. videa mp4 prehrava plynule 25fps 320x240 vo vysokej kvalite. stream z youtube funguje, walkman ma megabass a rozsirene stereo. blogovanie ide, miniaplikacia facebook v generic firmware nie je, ale facebook samozrejme funguje.

    anonymous21.08.2009 - 17:13 Trvalý odkaz

    bix: doplnim este ze kvalita fotiek pri poslednom firmware je aj pri tovarenskom ovladaci o triedu vyssia ako pri modeloch K750/W810 s modifikovanymi camdrivermi, vykonnost vsak pri nizkom osvetleni rapidne klesa. za mierneho sera este ako tak dokaze fotit so scenickym rezimom, potom nada. zaostrovanie taktiez zavisi od svetla, za dobrych podmienok ostri velmi rychlo, pri slabom svetle ostri dlho a az na x-ty pokus.
    smile shutter raz vyskusate, usmejete sa a potom nan zabudnete. krytka fotaka je genialna.

    anonymous22.08.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    smile: chcel bi som sa spitat zhe ci nahodou nneni vidno na fotkach nejake zlievanie farieb lebo moj k530 foti tiez clekom obstojne len to zlievanie farieb niekedi vadi hlavne ked sa foti hrajinka zo sromami to sstrasne vidno inak je to v pohodke tak ako je to u toho telefonu

    anonymous22.08.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    martin: zdravim. Chcem sa spytat neviete mi niekto poradit precomam stale na displeji vedla signalu velke pismeno H v ramceku. Co to znamena a da sa to nejako vypnut???

    anonymous22.08.2009 - 23:42 Trvalý odkaz

    tino: Zdravim bixa.C510 mam 14 dni od T-mobile a som sklamany z fotiek ked ich porovnam zo starym K610. Aj pri nepatrnom zachvenyi ruky pri foteni je foto celkom rozmazane.Chcem si to nejak vylepsit ale skadial a ako tam dostat a2uploader,generic firmware alebo camdrivery ked tomu az tak nerozumiem.Ak to nie je prehnane zlozite porat.DIK.

    anonymous29.08.2009 - 19:44 Trvalý odkaz

    peter934: Zdravim. Chcel by som sa opytat ci v orange ho maju aj v striebornej? A este by ma zaujimalo, co sa tak nezoskrabava farba z neho ako napr z G502-ky? dik

    anonymous05.09.2009 - 00:11 Trvalý odkaz

    karta:D: newedeli by ste mi poradit ze aku pamätovku si mam dat do c510 7G alebo 2G?? prosim poradte:DD

    anonymous05.09.2009 - 00:12 Trvalý odkaz

    karta:D: opravujem 1G alebo 2G:DD

    anonymous06.09.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    Zdeno: V?era som si kupil SEc510a pohyb v menu a v položkách je dos? pomalý,akoby zamrzal, mám tam pamätovku 1GB, má niekto podobný problém?

    anonymous07.09.2009 - 14:08 Trvalý odkaz

    Zdeno: Ked som dneska vybral 1GB pamätovku tak pracuje rýchlo, ?iže asi ho brzdí ta 1GB pamätovka, asi to chce len 512MB

    anonymous07.09.2009 - 16:15 Trvalý odkaz

    alxx: neskusil si tu pamatovku naformatovat priamo v mobile? mohlo by to pomoct....

    anonymous07.09.2009 - 23:05 Trvalý odkaz

    miro: ja v nom mam 4 GB pametovku a pracuje rychlo akoby tam ani nebola

    anonymous08.09.2009 - 11:22 Trvalý odkaz

    Zdeno: Nemám s formátovaním pamä?ovky v mobile žiadne skúsenosti, ako sa to robí, neviem postup,dík za radu

    anonymous08.09.2009 - 13:34 Trvalý odkaz

    Sheky: Ahojte ja mam taky mensi problem nejde mi Google Maps neviete mi poradit? A v mobile mam 4GB kartu a ide v pohode

    anonymous08.09.2009 - 13:36 Trvalý odkaz

    mario: Ja som v tomto fone pouzival 8gb a fon slapal bez problemov.fon bol samozrejme z volneho predaja.Teraz som sa vrati k c702-ke a taktiez fici v pohode bez spomalenia.taktiez z tolneho predaja.odporucam nekupovat fony s sw od or ;-)

    anonymous08.09.2009 - 22:48 Trvalý odkaz

    hehe: je 100 MB dost ?i odporú?ate aj pamätovku ????

    anonymous09.09.2009 - 16:15 Trvalý odkaz

    smile: podla toho co chces s tim mobilom robit :-D akmllen telefonovat tak asi hej ale ak chces fotit viuzivat telefon ako clkeom slusni fotak a mp3 prehravasc :-D tak urcite nie ja mam v svojom telefone 2gb a este mi nestaci .-D takze ja som mislim ze sa ju oplati kupit :-D

    anonymous09.09.2009 - 22:51 Trvalý odkaz

    Johny: ?avte, potreboval by som poradi?, ?o znamená písmeno E nad ukazovate?om signálu?....PLS je to súrne.....Díkes

    anonymous10.09.2009 - 12:37 Trvalý odkaz

    Dušan: Prosím Vás, ve?mi silno uvažujem o kúpe tohoto fonu, len to fakt foti až tak otrasne, aj z najnovším softom? Všetko mi na tomto fone vyhovuje, je to SE, dobre vyzerá, má dobrú cenu, len chcem telefón s ktorým sa dá aj solídne foti?. Teraz mám totiž K530i, a chcem aby fotil o dos? lepšie, lebo K530i foti otrasne, oproti W810i, ktorý som mal predtým. Ten fotil celkom dobre.

    anonymous10.09.2009 - 19:58 Trvalý odkaz

    Johny: Dušan, No ja ho mám 3 dni a som s ním spokojný nad mieru, foti uplne že spokojne, a aj hudbú prehráva dos? kvalitne, dá sa poveda? že skoro akonejaký SE Walkman. všetko je dos? pekne prepracované, nemám s ním vôbec problém....a ani pomalí není.....jedine ?o fakt neviem do teraz ?o znamená to písmeno E pri ukazovateli signálu..kokos

    anonymous10.09.2009 - 20:08 Trvalý odkaz

    ?uboš: je tento mobil lepsí ako w508 ????

    anonymous10.09.2009 - 20:24 Trvalý odkaz

    Johny: no podla toho ?i chceš mobil na hudbu alebo na fotky:D

    anonymous10.09.2009 - 20:25 Trvalý odkaz

    johny: ?o znamená to písmeno E pri ukazovateli signálu? PLS

    anonymous10.09.2009 - 23:08 Trvalý odkaz

    Luriel: To znamena ze tvoj fon vyuziva EDGE

    anonymous10.09.2009 - 23:47 Trvalý odkaz

    Johny: jáj, není to platená služba že?

    anonymous12.09.2009 - 15:06 Trvalý odkaz

    Peter: Nie, to len zna?í, že sa nachádzaš v pokrytí signálu EDGE, ?iže sa MOŽEŠ pripoji? na internet rýchlos?ou EDGE. Nikde sa to nepripája, ni? to neznamená, nemôže to by? ani platené ;)

    anonymous12.09.2009 - 17:23 Trvalý odkaz

    Zdeno: Ako naformátova? pamä?ovku priamo v mobile?Dík

    anonymous13.09.2009 - 11:42 Trvalý odkaz

    Zdeno: Dneska som naformátoval tú 1GB pamätovku priamo v mobile/na FAT32,tak aj bola naformátovaná/ a stale je to pomale, mám zabraté asi 450MB na tejto pamätovke, ked som ju sformátoval ?iže bola vymazaná tak to išlo celkom dobre, ale obnovil som zálohu na kartu a je to opä? to isté pomalé, ?o mi ešte zostáva? Že by si tá karta nerozumela s týmto telefonom?

    anonymous19.09.2009 - 17:49 Trvalý odkaz

    romano: chcel by som sa opytat aku ma reproduktor kvalitu a ci hra dost hlasno

    anonymous25.09.2009 - 17:27 Trvalý odkaz

    bobosusko: este by som rad poopravil, ze telefon ma moznost volby samostatneho zvonenia pre jednotlive kontakty... treba prejst zalozkami... tak kde sa priraduje foto sa priraduje aj samostatne zvonenie... co nema je rozdelenie do skupin a zadefinovanie zvonenia pre takuto skupinu...

    anonymous28.09.2009 - 20:52 Trvalý odkaz

    bergeron: dobry den , chcel som sa len spytat ci je mozne do tohto telefonu vlozit memory stick micro m2 8gb..:)... a telefon je z orange za pausal:D

    anonymous03.10.2009 - 19:45 Trvalý odkaz

    slopek: takze ako som sa docital na kvalite fotiek zalezi aj od softu?