Sony Ericsson C510

  • Martin Hombauer 26.03.2009 - 09:20

    sie65: hore mate mensiu chybu:Dmate tam zaznacene,ze ma Wi-Fi,a pritom v nedostatkoch je absenicia Wi-Fi oznacena:Dtaq si to pls opravte:)

  • anonymous05.10.2009 - 00:02 Trvalý odkaz

    Dumbo: Ty bu? rád, môj milý že tam to "ve?ké H" máš :-) , bo kebyže ho mám ja, tak by som bol neúrekom š?astný. Vlastne mám tam "ve?ké H", ale tentoraz vieš ako to myslím :)

    anonymous05.10.2009 - 00:04 Trvalý odkaz

    Dumbo: Mimochodom, to H znamena, ze sa pristroj pouziva v sieti HSDPA/HSUPA. Ale nevidím dôvod to deaktivova?, ve? operátori za rýchlejší prenos dát ni? neú?tujú.

    anonymous07.10.2009 - 15:43 Trvalý odkaz

    tony: ahojte nema niekto informacie kedy dojde opat C510 do predajni T-mobile?

    anonymous07.10.2009 - 21:07 Trvalý odkaz

    sony ericsson: newiete kde sa tam da nastawit cas a datum na fotkach?? lebo ja to tam nikde newidim a dost ma to stve.. pls poradte.. a inak om s nim nadmieru spokojna az na hento...

    anonymous07.10.2009 - 21:53 Trvalý odkaz

    sony ericsson: a este k tym pametovkam... ja tam mam 2gb a uz mam na nej volnych len 64mb a telefon slape pekne.. cize ja newiem o com vy oworite.. hehe.. =D

    anonymous08.10.2009 - 16:01 Trvalý odkaz

    hellwet159: ktory mobil by ste zvolily LG KU990 Viewty alebo SOny Ericsson C510?

    anonymous08.10.2009 - 23:08 Trvalý odkaz

    smile: vies co videl som ako foti LG KU990 a bohvie co to neni :-D ale ako dotikac rozhodne hej ._D fotki mozu bit mozno na urovni c510 ale displai je parada :-D takze ja bi som si tiez nevedel vibrat :-d LOl neporadil som ti asi moc ze

    anonymous09.10.2009 - 17:47 Trvalý odkaz

    mesino: neni o com ...na nete ho predavaju za 150 Eciek...co je vynikajuca suma za tak vybaveny kvalitny fon...naco dotykace ktore vyzeraju ako krabicka od cigariet , paci sa mi jeho elegantne tenke pevne konstruovanie, vydrz baterky az 10Hod hovoru...prosim osviezte mi pamat kto v danej kategorii dosahuje tieto parametre? vcelku si myslim ze za smiesnu sumu dostanete peknu funkcnu hracicku so solidnou vydrzou na hovory,fotenie a nejaku tu hudbu ...a tych par klasickych much od SE sa da prezit..peace

    anonymous10.10.2009 - 19:57 Trvalý odkaz

    slopek: hej prosiim vas ako dam prec ten stupidny orange styl menu..neviem co s tym

    anonymous12.10.2009 - 19:25 Trvalý odkaz

    gamer222: ?awte, potreboval by som vedie? ?i mi pojde Orange SIMkarta ke? ho kupim na paušál z T-mobilu

    anonymous16.10.2009 - 23:40 Trvalý odkaz

    bri: nazdar... v ?lánku sa píše že sa dá použi? java ako tapeta napr PIM walpaper ale v mojom c 510 od orangeu možnos? nastavi? javu ako tapetu nie je, a inak to OANGE MENU dáš pre? v nastaveniach - úvodná obrazovka :-)

    anonymous24.10.2009 - 10:29 Trvalý odkaz

    zuzu: po nainstalovani pc suite mi nwjde nainstalovat media go!!!, surne dik

    anonymous24.10.2009 - 14:10 Trvalý odkaz

    jithers: zdravim vie mi niekto povedat kolko sms sa zmesti do tohoto mobilu, a ci sa po pripojeni do pc daju preniest do pc?

    anonymous27.10.2009 - 19:11 Trvalý odkaz

    Patrik: Prosím,bol by niekto taký dobrý a upol hore na net fotku fotenu tymto mobilom? a hodil sem link? budem vda?ný =)

    anonymous28.10.2009 - 22:48 Trvalý odkaz

    DenimC: Zdravim vas. Rad by som vedel kolko mhz procesor je v Sony Ericssone c510??? Mhz??? Lebo vsade pisu len otazniky a nie presnu hodnotu. Vdaka.

    anonymous30.10.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    danchy: Neviete náhodou ?i do telefónov ktoré sa teraz predávajú v orangey sa už dáva ten novší firmware ktorý zlepšuje kvalitu fotografíí?

    anonymous31.10.2009 - 23:26 Trvalý odkaz

    Ado: Ten telefon je pekny ale po vlozeni papatovej karty 2GB "zaplnenej na 245MB"! je tel. uplne pribrzdeni. Karta naformatovana v tel. najnovsi softwer atd. 2 X reklamovane v T-mobile a ziadna zmena. Jew to zatial najhorsi SE ktory som mal za 10 rokov

    anonymous01.11.2009 - 22:07 Trvalý odkaz

    nina: v tomto telefone podla mna nejde zadat datum a cas na fotky. Ak sa mylim, prosim o vyvedenie z omylu.. Ak to nejde, predam 2tyzdnovy telefon! Ponuky na mail

    anonymous01.11.2009 - 22:35 Trvalý odkaz

    smile: tento telefo som videl na zovo :-D lol je to uplna parad a._D ma krasni velki displai :-D krasne rychle reakcie :-D uplne plinule nakakovanie okin :-D je to upna pecka mobil :-D ked som ho badal tak si si povedal lne jedno je uplne peckovi .-D lol mislim si ze procesor ma super lebo fakt take plinule nabehovanie abvikakovanie okien a meu :-D to som v svojom k530 nemal .-D lol paradka :-D

    anonymous03.11.2009 - 15:50 Trvalý odkaz

    kubo: Po?uj ked tu chceš dáva? nejaké komentáre tak si najprv naštuduj sloven?inu.... len to?ko.

    anonymous04.11.2009 - 15:12 Trvalý odkaz

    smile: odpoviejm ti len jedno :-D si trapni .-D ti kks ale riadne .-D lol slovencinu mam nastudovanu .-D ale je upne trapne ked sa clove ponhla ani nema cas rozmislat na gramatikou .-d vies a rada sa cenii vies misim .-D lol ale ked si trani a mas z tim nejaki problem prote to necitaJ OKIK:-D

    anonymous04.11.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    niekto: mam SEc510 je to nepodareni vyrobok po 3až 5 mesiacoch zamrza nebere sim pri reklamaci vas pošlu do ---- a zrušia zaruku a vratia vam ho v horšiom stave ako bol

    anonymous07.11.2009 - 20:04 Trvalý odkaz

    slopek: fakt??? no teda to som nevedel:)): ale ja soom myslel menu ikonky nie uvodnu obrazovku:):):) menu ikonky su orangacke a tie chcem dat do fucka)::) ani z tem mi mi nejdu ikonky..neviem co s tym

    anonymous09.11.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    Adam: Predam c510! Bral som si ho na pausal ale mobil nechcem. Je zabaleny v krabici novy. Garantujem 100% stav. 0910327599 Cena cca 130 eur (dohoda)

    anonymous09.11.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    p3tqa: jháájj ja mam taky foníq:D

    anonymous09.11.2009 - 19:04 Trvalý odkaz

    p3tqa: jojo ale v cervenom:D:D

    anonymous09.11.2009 - 21:36 Trvalý odkaz

    ferdo: naviem ako ostatny ale ja mam na h... baterku vydrži tak max dva dni a to ela netelefonujem ani nehram alebo nieco podobne. mate aj vy taky problem?

    anonymous11.11.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    pruzo: tento fon už mam mesiac a som s nim zatia? spokojný :)

    anonymous12.11.2009 - 19:04 Trvalý odkaz

    pepe: zdravym vas mam c510 už niekolko mesiacov fotky oproti k750 robi ovela slabšie ale svojim peknym dizajnom sa to kompenzuje, mam v nom 4g kartu a musim poveda? že je ovela pomalši.Ale zas ma potešili rozne aplikacie ktore sa daju da? na tento fon ako je vodovaha a mnoho inych a tie robia s tohto telefonu velmi silny telefon a pri peknej teme je rados? vojs? do menu

    anonymous13.11.2009 - 23:26 Trvalý odkaz

    mato: uvazujem o kupe c510, ale zacinam sa obavat spominanych komplikacii (zamrzanie, pomale reakcie pri niektorych pamatovych kartach, slaba vydrz baterie, oxidovanie). poprosim tych, ktory uz maju tento phone dlhsie (aspon 5 mesiacov), aby napisali ako im telefon funguje. dnes ma v jednej predajni tmobilu od jeho kupy odradil dokonca aj samotny predajca, ze vraj mali pripady, kedy telefon po par mesiacoch zoxidoval a v servise to odmietli dat v ramci zaruky do poriadku. resp. neviem ani co je tou oxidaciou myslene, mozno sa to uz ani do poriadku dat neda a vymenit to odmietnu... poprosim o skusenosti majitelov

    anonymous15.11.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    9torres9: pliiis poradte mi neviem si vibrat medzi w595s alebo C510,neviem aky ma totiz reproduktor ci silno vadava zvuk pliiis poradte majitelia C510

    anonymous18.11.2009 - 19:30 Trvalý odkaz

    marek: 9torres9 ja bit tebou kupim si C510 lebo walkmany sa zvyknu kazit a je to este aj slider,c510 hra dobre nahlas a cisto,ja ho mam.

    anonymous21.11.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    Mišo: caw poradíte my chcel by som sa spýta? majite?ov c510 ?i sa dá po?úva? hudba z pame?ovky v prehráva?i lebo som po?ul že vraaj nie

    anonymous21.11.2009 - 19:10 Trvalý odkaz

    maco: prosím poradíte my rozmýš?al som nad jeho kúpou ale teraz neviem fakt sa tak kazí nemal by som radšej kúpi? nokiu 6303

    anonymous22.11.2009 - 19:41 Trvalý odkaz

    THM: Ak si "drsný" používate? zober radšej 6303 ur?ite ti vydrží viac. Je ?aleko lepšie dielensky spracovaný. Ike? C510 je softvérovo ur?ite o kúsok ?alej... Ak si SE-ni?kar tak ber C510. Ak ti zaleží na výdrži fónu a tiež výdrž baterky je neskuto?ná otec ju má a 10 - 14 dní nemá problém... Takže 6303..

    anonymous22.11.2009 - 20:02 Trvalý odkaz

    smile: lol aj ja ho chcem ale myslim si ze bi mohol bit clkeom scholny nevim len toho fotkau sa obavam ale chcel bi som uz nieco lepsie ohladom fotkau lebo moj k530 foti super len nemal onei automaticke zaostrovanie lol a myslim si ze sa musi dat prehravat hudba z pametovky

    anonymous22.11.2009 - 21:09 Trvalý odkaz

    rew: Foti ovela lepsie ako K530... Foti rovnako ako K810i, len v tme je to horsie.

    anonymous22.11.2009 - 21:50 Trvalý odkaz

    smile: a este rozmislam nad nokiou Nokia 5530 XpressMusic lne sa obavam dotikoveho displaia lebo ludia co poznam a maju dotikace tak vravia ze to nieje bohvie co ale zasa sa mi tam PACI WI-FI len zasa nevimmoc softver nokii nevim nam tam tu paradnu multimedialnu galeriu co tento somny .-D lol tak ktori bi ste mi vi odporucali ?? hn

    anonymous25.11.2009 - 16:48 Trvalý odkaz

    Knoxville: Ja mam tento telefon pol roka.Dlho som uwazowal nad kupou.A som uprimne powedane sklamany pretoze briblizne po troch mesiacoch mi prestalo fungowat horne smerowe tlacidlo a asi pre 4 dnami seklo aj dolne ide ale welmi tazko.Kupowal som ho s epicentrum.s,takze som ho dal reklamowat a nie je ziadny problem s reklamaciou.Dnes si ponho prisiel kurier.Je fajn ze UPs ti ho zoberie a aj dowezie na ich naklady.Ja len dufam ze reklamacia bude uspesna a oprawia mi ho.A este jedna wec newiem ako inym ale mne reprak hra skabsie ako som si myslel som mierne sklamany ale inak good.

    anonymous26.11.2009 - 01:01 Trvalý odkaz

    Pa?o: M?a najviac zaujíma ?i sa nešucha dole farba z krytu. Inak sa mi tento telefón ve?mi pá?i.

    anonymous30.11.2009 - 11:15 Trvalý odkaz

    bix: mozno trochu neskoro :D tak sorry.. a2uploader mi fungoval v poslednej verzii, len nod32 hlasi virus, takze ak ho chces spustit, treba vypnut docasne antivirak. potom si pozri v servisnom menu telefonu svoje povodne CID, zapis si ho pre pripad ze by si niekedy chcel dat naspat orange firmware (reklamacia) a pohladaj si na nete zoznam CID pre C510, prip. existuje na to utilita ktora ti rovno CID vyhodi. najdi si generic verziu s prislusnym regionom (podla toho ti nahadze jazyky). pokial si stiahol utilitu na CID, tak ta ti vytvori customize_upgrade.xml subor, ktory nahras do fonu cez a2uploader (presna cesta a postup hladaj na esato), pripadne ci customize_upgrade.xml vytvoris aj sam, je to par riadkov a das si tam nove CID. ked to nahras- vypnes telefon, zapnes ho, pockas kym si to nacita (minuta-dve) a nabehne telefon. potom ho znova vypnes, vyberes a vlozis baterku, natiahnes si v pocitaci SEUS, spustis SEUS, pripojis telefon a nahra sa ti origos firmware podla toho aky si si tam dal CID. ked sa ti nahra stary orangeovsky, tak si niekde spravil chybu a CID sa nezmenil. robil som to uz davno, preto je lepsie najst si navody na esate. co sa tyka fotiek- zaklad je pevna ruka, prisposobene drivery sa mi ukazali horsie a najnovsi firmware foti najstabilnejsie.

    anonymous30.11.2009 - 17:04 Trvalý odkaz

    marcel: bix porad aky mam zobrat tento c510 alebo samsung s5600? aky ma tento c510 software od orangeu dobry? dik napiš ?o najskôr potrebujem surne vedie?

    anonymous30.11.2009 - 22:48 Trvalý odkaz

    smile: a siel bi na tom rozchodit aj skype ?? mylsim aj hovori aj chatovanie

    anonymous01.12.2009 - 13:23 Trvalý odkaz

    smile: lol teraz som ho bol zobrat je to super telefon na aj nieco podobne ako je GPS ale neni to predne GPS ale je to len tama a urcuje sa an nom poloha pomocou dts stanic :-D lol ale je super krasny display :-D velmi tenky lol pekny a mam ho ja z netom na nom biolo bi asi skoda kebi ste k nemu net nemali lbo je tma dost veci na net viazanich doporucujem ho zobrat v timbole na pusal podla seba 3 je k nemu totiz aj net a inak velmi dobre sa im predava dneska im dosiel a uz mali len dva lol aa aj predavac vravel ze ej to fain mobil ze ma aj clekom okej fotak a tka lol no proste je super uz sa len tesim kedi mi ho nasi daju po d stromcek.-D lol

    anonymous01.12.2009 - 17:13 Trvalý odkaz

    rasto: smile prosí ?a kolko platíš mesa?ne za net v t-mobile? alebo to máš od objemu dát? dik

    anonymous01.12.2009 - 17:25 Trvalý odkaz

    smile: no je to v pusali a je to 1500 mb je to k pusalu podla seba 3. :-D

    anonymous01.12.2009 - 17:41 Trvalý odkaz

    smile: ale nevim ci mi ten pausal este neaktivovakli lebo teraz som sa nahlasil na svoje knot na t-mobile a tie data co som dneska minul sa mi neratali do baliku neviete pre co ??? hn nechapem to asi ma drbne

    anonymous02.12.2009 - 14:53 Trvalý odkaz

    smile: ti kks ale teraz to uz vobec nechapem nikomu som nevolala a sami sa mi zacali nabihat minuty navise a este aj prevolane navise toto uz ale fakt nechpem ti kks a inak od posledneho scitania to bolo vcera okolo 20:00 alebo tak som nikde nevolal a naskociloo mi vise 50 minut a este aj 18 minut navise ti kks to uz im asi fakt sibe v tom tmobile

    anonymous03.12.2009 - 20:24 Trvalý odkaz

    rasto: prosím vás poradte mi, mám si zobrat tento sony ericsson alebo nokiu 5530XM?? pls, neviem sa rozhodnú?. thx

    anonymous03.12.2009 - 23:20 Trvalý odkaz

    Satis: ahojte..chcela by som si kupit tento mobil..ale neviem co mam od neho ocakavat..pretoze pisete..ze zle foti a pada mu software ...a taky mobil nechcem...tak teraz neviem co mam robit....poradte mi prosim ..alebo ma ukludnite ze je ten mobil dobry :D:D:D:D dik :)