Sony Ericsson C510

  • Martin Hombauer 26.03.2009 - 09:20

    sie65: hore mate mensiu chybu:Dmate tam zaznacene,ze ma Wi-Fi,a pritom v nedostatkoch je absenicia Wi-Fi oznacena:Dtaq si to pls opravte:)

  • anonymous04.12.2009 - 12:06 Trvalý odkaz

    Satis: ja sa tiez rozhodujem medzi nimi..ale vraj 5530 ma zly fotak ... tak ja tiez neviem co mam spravit :D

    anonymous04.12.2009 - 13:51 Trvalý odkaz

    rasto: ale rozhodol som sa pre tuto nokiu pretože má wifi a symbian...

    anonymous04.12.2009 - 13:52 Trvalý odkaz

    rasto: ale nemyslím si že má až taký zlý fo?ák...

    anonymous04.12.2009 - 21:28 Trvalý odkaz

    Roman: 5530 ma omnoho lepsi fotak ako c510, pozri si tu recenzie obidvoch fonov, a citaj tam kde sa hodnoti fotak

    anonymous05.12.2009 - 11:23 Trvalý odkaz

    dany: Pls pre?o sa mi neda približí? pri fotení?? nejde to dokonca ani ked si nastavím 1Mpx.

    anonymous05.12.2009 - 11:33 Trvalý odkaz

    pepe: tie fotky pri slabšom osvetleni su dos? zle to je fakt ked da ?lovek aj režim ni?nej krajiny a nie?o foti aj ked na displey pred odfotenim to vyzera ešte ako tak tak hned po stla?eni spušte sa rozsvieti dioda a po odfoteni je to machula ?ierna hviezdi?kou sice vypina prisvetlenie ale po stla?eni spušte sa predsa len rozvieti a je opet ?ierna machula a preto treba v nastaveni vypnut svetlo zaostrovania potom pri slabšom svetle pri režime no?ny kraj telefon odfoti to ?o je na dispaly pred stla?enim spušte ale pokial sa fot nie?o zbliskej vzdialenosti samozrejme svetlo pomože

    anonymous07.12.2009 - 08:19 Trvalý odkaz

    Rew: Mám tento mobil 2 týždne, je z Orange, ale hne? po kúpe som tam náhodil originálny soft, je úplne super, ve?mi pekný dizajn, výborne riešený kryt fotoaparátu, fotky robí na mobil slušné, pri slabom osvetlení je to horšie. Zatia? sa mi ani raz neresetol, takže spokojnos?. Ur?ite najlepší eurovy mobil v OR.

    anonymous07.12.2009 - 22:21 Trvalý odkaz

    smile: tento telefon ma aj krokoemr ?? lebo je tam taka aplikacia a ta mera kroky asi teda myslim len nevim ako to funguje asi len nejako cez akcelerator pohybu lool

    anonymous07.12.2009 - 22:37 Trvalý odkaz

    miruo: caute, v akom formate musi byt film, aby sa dal prehrat v tomto mobile? dik

    anonymous08.12.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    Daniel: Hlavne nedostatky C510. Fotografie za znizeneho svetla alebo pri ziarovkovom svetle su najhorsie ake som kedy videl ako vazne des. Neschopnost odfotit citatelne text za znizeneho svetla ak sa pouzije blesk (k550i to zvlada v pohode) Mozem povedat ze K550i co uz je teraz stara sunka ma lepsi fotak ako toto. Vydrz baterie C510 sa da zrovnavat s vydrzou K550i co je tiez hamba vobec nesplna hodnoty co deklaruje vyrobca. Dalsia vec je C510 je ovela pomalsi ako K550i co je tiez hamba.

    anonymous08.12.2009 - 19:40 Trvalý odkaz

    smile: Daniel nemylsim ze bi bol spomaleny su tam animacie aj v menu aj v galerii a tie sa musia prehrat iank bi uz neboli takjke plinule ale inak si mylsim ze neni spomlaleny ja mam k530 í tento teleofn som mal len asi 2 hodky v ruke ale hned som si ho zamilovat uz sa nan tesim fotak este enmozem hodnotit .-D ale myslim ze to az taka katasrtofa nebude lebo niektorich ocari fotwak a niektorich zasa odradi ja si mylsim ze je to clekom ok a to fotenie v tme sa doaladi este softom a pride mi ovela rychlejsi ako moj stary k530 nevim asi prave kvoli tom krasnym animaciam v menu ktore su fakt dotiahnute

    anonymous08.12.2009 - 21:54 Trvalý odkaz

    Daniell: ale prd kvoli animaciam :) je proste spomaleny teda oproti K550i riadne a ja neviem ako vy ale podla mna ked uz nieco robim tak nech to je poriadne a nie ze tam daju fotak ktory je za sera total na hovno ako sorry naco tam potom davali blesk ... ja osobne som bol svoj C510 reklamovat kvoli fotaku som zvedavy ci s tym dokazu nieco spravit... ono pre mna je fotak dolezity ... mam sice aj digitalny fotak ale kto ho ma stale vlacit zo sebou ... ono na mna niektore mobily posobia ako keby ich ti co ich robili vobec neskusali v praxy.

    anonymous09.12.2009 - 20:02 Trvalý odkaz

    joko: Daniell daj vediet ako dopadla reklamacia fotaku.Dik.

    anonymous09.12.2009 - 23:17 Trvalý odkaz

    nanet: zlyháva mi bluetooth ked chcem posla? medzi notebookom a mobilom .. v oboch prípadoch je bluetooth OK, len proste spojenie medzi notebookom a mobilom nejde ... v ?om je problém? viem, že aj iní mali nejaké problémy s pripojením bluetooth SE k notebooku.... ?o mám robi??

    anonymous10.12.2009 - 16:38 Trvalý odkaz

    boro: ktory telefon je lepsi SE T715 alebo SE C510 plss poradte.dik

    anonymous10.12.2009 - 20:51 Trvalý odkaz

    Daniel: Reklamacia kvoli tomu ze C510 robi extremne zle fotky pri nedostatku svetla dopadla tak ze zavadu nenasli :) ... skoda ze tu nemozem ukazat porovnanie fotiek zo starej sunky K550i a tie iste fotky nafotene modernou C510. Keby mal niekto napad kam mozem tie porovnavajuce fotky zavesit tak dajte vediet :) budete naozaj cumiet a zaroven bude vam smutno z fotaku co je na C510 :)

    anonymous10.12.2009 - 21:22 Trvalý odkaz

    smile: skus ich dat sem na fony do fotoalbumu :-D

    anonymous10.12.2009 - 22:12 Trvalý odkaz

    Daniel: do fotoalbumu na fony.sk ich dat nemozem pretoze toto su otrasne fotky. okrem toho tam musis vidiet to porovnanie fotaku c510 s SE K550i a to tam neviem zariadit.

    anonymous10.12.2009 - 22:22 Trvalý odkaz

    smile : no tkak to skus nahrat na jeki server napr rapidshere albo ulozto.sk a daj sem lin :-D stiahneme si ich a porovname som na to fak velmi zvedavi ako to dopadne .-D

    anonymous10.12.2009 - 22:27 Trvalý odkaz

    Daniel: Ked chce niekto porovnanie fotaku starej sunky SE550i (2megapixel) s novou C510 (3,2 megapixelu) robené pri plne osvetlenej izbe ziarovkovym svetlom tak tu je link :)

    http://rapidshare.com/files/319086135/C510_VS_K550i.rar

    dufam ze som tym nieco neporusil pokial ide o fony.sk ak ano tak sorry bolo to z nevedomosti

    anonymous10.12.2009 - 23:21 Trvalý odkaz

    smile: no cekol som tie foto ale to co mas s tim fotakom to je len zavada jedneho virobku lebo tak abi takto zachitaval ciernu fakbru tos a mi nezda to si mylsim ze mas rozhodne zavadu lne ty lebo ja som ho mal asi dve hodky ale podarilo sa mi na nom vohorovit par fotik .-D a tie neboli az tak zle ako otot boli trocha zasumene :-D ale dalo sa to a dokonca sa mi aj fakt vidarene podarili foky :-D takze toto co mas s nim ti tak to fakt sa ti nedivim ze nan nadavas ale toto nieje zavada toho tipu teleofnu ale asi len toho tvojho .-D skus ho este raz reklamovat ze ti fokti cierku ako kebi bol nejaki chibny soft a skus tam troch apokriucat na tich ludi ze ench toe ste rza preveria :-D lebo toto fakt nemoze robit normalny fotak

    anonymous10.12.2009 - 23:27 Trvalý odkaz

    Daniel: no sak idem to reklamovat este raz :) ale tento krat im beriem aj CD s fotkami nech mi uz druhy krat nenapisu ze je je s mobilom vsetko v poriadku :)Ja budem len rad ked bude naprd len moj mobil lenze nemyslim si to pretoze aj autor recenzie na C510 pise o tom istom o com ja takze podla mna to bude tym ze sony ericsson to jednoducho odflakol

    anonymous11.12.2009 - 17:46 Trvalý odkaz

    Miruo: tak sa opytam zase: aku koncovku musi mat film, aby som ho mohol prehrat v tomto SE C510?
    dik

    anonymous13.12.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    filipp: mne to robi tiez take podobne foto

    anonymous13.12.2009 - 15:53 Trvalý odkaz

    boro: co znamena ked je telefon slaider???

    anonymous13.12.2009 - 16:12 Trvalý odkaz

    smile: boro no takze slaider je telefon visuvacej konstrukcie je to teda tip konstrukcie :-D (visuvacej)

    anonymous13.12.2009 - 16:24 Trvalý odkaz

    boro: smile a ktori telefon by si odporucil T715 alebo tento C510? ktory ma lepsi fotak???

    anonymous13.12.2009 - 16:35 Trvalý odkaz

    smile: no ja nevim :-D mylsim si ze T715 je len c510 v inom obale :-D a z horsim fotakom .-D v viedl som uz aj T715 a ten sa mi moc nepaci .-D ja bit tebou tak beriem c510 este je aj v tmobile aj lacnejsi .-D z nepochopitelnych dvovodou :-D a c510 aj pekne hra nevim ako hra ten druhi ale ak ho chces kvoli hudbe tak ho mozes zobrat .-D ja si myslim ze c510 je lepsi a asi aj krajsi .-D

    anonymous13.12.2009 - 21:00 Trvalý odkaz

    smile: a este ma aj automaticke zaostrovanie takze s c510 odfotis aj text a makro .-D a hlavne ma foto cip od sony takze bi nemal mat na fotkach zlievanie farieb co je najviac vidno na fotkach krajinky alebo lesa :-D

    anonymous14.12.2009 - 16:16 Trvalý odkaz

    julo: Uz toho bolo dost popisane,ale neda mi.Kupil soma aj ja 510 ale poviem vam ze som ho aj rychlo predal lebo to ako fotil a aky bol pomaly,tak to som nevedel prehriznut.Predtym som mal k530 a ten robil za denneho svetla o 100%lepsie foto ako 510 a navyse nemal ziadne pomale rekcie.Este dodam ze bol brany z OR a tak som sa pekne vratil k starsiemu SE k530 ale o to pre mna kvalitnejsiemu mobilu.

    anonymous14.12.2009 - 20:09 Trvalý odkaz

    samo: C510 je odfláknutý. Skúšal som robi? fotky za mierne zamra?ené a v izbe a môžem poveda? že horšie fotky som nikdy nevidel. A to že je pomalý môžem potvrdi? tiež. Sony ericsson u m?a týmto šmejdom skon?il musím ale podotknú? že nie len kvôli C510. Ako staré mobily mal SE super ale to ?o vyrába teraz je des. Inak kto ?íta hodnotenia mobilov na t-mobile.sk tak sa na to vyprdnite bo tam pustia do éteru len to ?o sa im hodí.

    anonymous15.12.2009 - 08:46 Trvalý odkaz

    julo: tak tak...starsie SE stali za nieco,ale teraz 0bodov

    anonymous15.12.2009 - 09:16 Trvalý odkaz

    c510: otrasne to foti v tme

    anonymous16.12.2009 - 09:48 Trvalý odkaz

    Maria: Prosím nikdo nespoliehajte na hodnotenie mobilov užívate?mi na stránka T-MOBILE.SK sú to podvodníci. Skúšala som tam písa? svoje vyjadrenie k c510 aj viacerí ?udia z mojej rodiny to skúšali a ni? z toho neprešlo (z 5 ludí neprešlo ani jedno hodnotenie).. A k C510 nekupujte to. Je to vadný model. Tie fotky ?o to robí za šera alebo v interiéry kde je trošku menej svetla sú strašné. A dajte si tam pamä?ovú kartu a pomalos? zaru?ená výrobcom.

    anonymous16.12.2009 - 14:38 Trvalý odkaz

    Jaro: Neviem sa rozhodnu? medzi SE C510 a Nokiou 6303 classic... neviete mi poradi?, ktorý mám radšej zobra??

    anonymous16.12.2009 - 14:53 Trvalý odkaz

    smile: ber radsej c510 je ovel akrajsi .-D a asi aj lepsi .-D No a co sa to tu pise ze foti hrozne tak aj envim ale ja s nim fotim clekom ok .-D v uplnej tme foti clekom fain na svetle tiez dobre a v seru to neni bohvie co ale neni to az take katastofalne podla man sa to clele doladi .-D novim softom ._D

    anonymous16.12.2009 - 16:50 Trvalý odkaz

    julo: Nedoladite to ani novym softom,sam som to skusil a rozdiel ziadny.....foti zle zle a je velmi pomaly.Predal som ho a vratil sa spat k starsej k530,ktora oproti c510 foti ovela lepsie a ma aj normal odozvu,

    anonymous16.12.2009 - 18:10 Trvalý odkaz

    Jaro: Viete, ja mám starú K700i takže pre vás su tie fotky hrozne ale pre m?a to bude bomba :D
    Neviem sa rozhodnú? lebo pod recenziou C510 je že je lepšia 6303 classic a na recenzii 6303 classic sú zase komentare že C510 je lepší :D

    anonymous16.12.2009 - 20:47 Trvalý odkaz

    rasto: Iphone 3G 8Gb alebo Sony ericsson c510?????? dik

    anonymous16.12.2009 - 21:34 Trvalý odkaz

    smile: rasto no takze ten iphone je celkom ok ma pekny display velky ale nefoti dobre a neje cez bloethoot posilat fotki ani mp3 ani nist ja bi som povedal ze to je telfon co je ualozany hlavne na pracu z internetom .-D a moc ostatne funkcie niesi bohvie co .-D ako clekovi koncept ja nevim :-D ak bi ta lakal net a pekny dizain tak povedze ze ano :-D ale sony ericsson nevim ten ma lepsi fotak ma autofokus vipracovane prostredie od sony ericssonu ale zasa nema dotikovi velmi kvalitny kapacitny displai ale jeho hlavnou vyhodou je hlavne jeho cena :-D a celkom pekny obstojni diein .-D no nebi ze si mam ja vibrat bral bi som asi radsej se lebo ten iphone je pekny ale neni moc doladeni a tozhodne mu chibaju niektore zasadi co ma mat telefon :-D ja bi som si mezdi timito dvoomi vibral asi radsej ten se ale kebi si cches iphone 3gs a tento se tak to urcite ten iphone ale je to len vec nazoru :-D lebo ked som drzal iphone v ruke v tmobile tak na mna zaposobil .-D ale nevim pri dlhodobom puzivani .-D musis a hlavne ak som ti zel poradil tak ma pototm pls neohovaraj .-D LOL lebo vela ludi nadava na se a aj vela ludi nadava na iphone :-D lol

    anonymous16.12.2009 - 21:55 Trvalý odkaz

    rasto: Diki moc, ešte uvidím, ale asi vyhra u mna ten iphone kedze si ho nekupujem ja, ale ho dostanem! =) a mozem sa ta spytat, ty si záhorák?? =))

    anonymous16.12.2009 - 22:12 Trvalý odkaz

    smile : nie ja som stredolovak :-D a ze cista slovencina :-D LOL ze

    anonymous16.12.2009 - 22:15 Trvalý odkaz

    rasto: No nejaka cista slovencina!! =DD

    anonymous16.12.2009 - 22:24 Trvalý odkaz

    filiIP: mate niekto v tomto mobile 4gb kartu??

    anonymous16.12.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    patrik: caawtee jaa si chystaaam tento fonik kupit a mozete sem nekto napiisat akee s niim maate skusenosti??? :D dikii

    anonymous16.12.2009 - 22:59 Trvalý odkaz

    Juraj: Rasto nechcel si ty nahodou aj nokiu 5530?

    anonymous17.12.2009 - 14:12 Trvalý odkaz

    rasto: Ano, ale kedze ju stále v t-mobile nemajú na sklade, tak si musím vybra? druhý, ke?že vianoce sa už blížia...=)

    anonymous17.12.2009 - 17:07 Trvalý odkaz

    smile: no ja si mylsim ze tu nokiu ani uz mat do konca roka nebudu mat .-D lol nvim ci som nikede necital ze ich maju uz len 68 pre clel slovensko .-D

    anonymous17.12.2009 - 17:29 Trvalý odkaz

    rasto: No sak preto si uz vyberam druhy!! =)))