Sony Ericsson W910i

  • Martin Hombauer 30.11.2007 - 14:30

    Zdravím, ako sa vola tá hra s loptičkou? :D Dik

  • anonymous15.04.2010 - 23:55 Trvalý odkaz

    Lubos: je možna aj vymena za samsung s5600? cca mesiac stary MINIMALNE pouzivany....

    anonymous22.04.2010 - 12:47 Trvalý odkaz

    Sano: Mám tento telefon z pomaranca a nemam tam asi rádio, mám ho len ked si nastavujem budik a dam radio ale nic sa neda nastavit proste len sumi, neviem ci pomaranc vybral odtial radio alebo co.

    diky

    anonymous06.05.2010 - 21:38 Trvalý odkaz

    Neverhood: Ahojte! Mám tento mobil. Je ve?mi super. Najviac sa mi pá?i polohový senzor. Ale mám malý problém. Ke? som si anylýzoval hudbu na mobily ako SensMe na Pc (cez Sony Ericsson Media Manager 1.1) tak mi to prvé analýzovalo ale potom mi to napísalo, že ERROR a zrušilo sa analýzovanie hudby. :( Potom so to skúšal viac krát a to isté. Potom so to ešte skúsil cez Media Manager Sony Ericcson tam mi to cele zanalýzovalo ale v mobili nic... Na mobily vypísalo že nenašli sa informácie...... Neviete niekto ?o s tým.?! Mám ho od Orange-u ale operátora mam O2-SK. Všetko ide v pohode len toto. Diki za odpove?.

    :) :D ;)

    anonymous07.05.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    bubu: ludia ja ho mam rok a pol a uz je na tretej reklamacii koli problemami so softwerom. stale som nedostupna, ani vypnut a zapnut uz nepomahalo..stale castejsie sa to dialo. alebo mi vypisovalo neaktivna sim...cakam na vysledok tretej reklamacie ak mi ho v or vratia asi ma slahne stale sledovat a skusat ci ide aj ked vam na displei svieti orange clovek co vam vola pocuje iba tri krat pipnutie v zmysle ze ten fon neje ani zapojeny a konec...ani odkazovka nenabehne. skusala som kade co simku menit atd atd ale je to zle...ked ste vraveli o baterii...cim bola slabsia tym sa tieto problemy opakovali viac..ale mozem povedat ze ked som cestovala z blavy domov na vychod 9hodin vlakom tak mi celu cestu hral a vydrzal..na bateriu nemozem povedat pol slova..fotky slabsie ale dalo sa a nikdy som nemala problem s tym aby sa mi nedal zladit s pocitacom...vsetko vzdy slo..len ten softwar jaj nemam nato nervy uz.

    anonymous10.05.2010 - 00:23 Trvalý odkaz

    Majuška: ja som ho mala 6 krát na reklamácii

    anonymous24.05.2010 - 22:03 Trvalý odkaz

    veja: mám ho 1,5 roka a stojí za dve veci..jediné ?o je pozitívom je rýchlos?, te fotky rpbí pekne a rôzne funkcie...ale kvôli nemu musím pred?asne kupova? nový telef=on, pretože celý softwer je na prd...4 dni mi nešlo vola?, potom mi ho stále vypínalo...a kopu iných problémov...ale inak to bol dobrý telefón od SE...môj druhý :)

    anonymous07.06.2010 - 13:45 Trvalý odkaz

    Wewusska: Akoze ja ho mam, mala ho aj svagrina a kopa znamych, lebo to bol strasnyg "hit", ale mat si vyberat znova, uz si ho nekupim, tento telefon ma strasne vela chyb, stale sa resetuje a mrzne a je dost casto aj spomaleny..a to uz po styroch mesiacoch pouzivania, teraz je bezne ze sa mi resetuje aj 5 - 7 krat za den a najme vtedy ked neco surne potrebujem a musim si zavolat... Dik ale neprosim... Tato seria sa Sonicku fakt nevydarila, Sony ericssony mam rada, su to dobre telefony, ale tento....nestoji za vela

    anonymous09.06.2010 - 20:17 Trvalý odkaz

    Kika: Wewuska suhlasim s tebou mam ho vyse roka ale v poslednej dobe mi tiez hocikedy zamrzne, sam sa vypne a opatovne zapne... dokonca aj pocas hovoru...0 bodov

    anonymous10.07.2010 - 23:46 Trvalý odkaz

    DJ Pepe: Ja neviem ale ja som svoj debrandoval a teraz mi ide na 120%. Pomalicki ho mam radsej ako C510 alebo myPhone...

    anonymous23.09.2010 - 19:27 Trvalý odkaz

    Annonym: ja by som ho uz chcel aj predat nema nekda zaujem?

    anonymous30.10.2010 - 14:47 Trvalý odkaz

    Jozzo: presne ako pise DJ Pepe, staci debrand a fon ide bez problemov. mam ho 1,5 roka a nemozem si na nic stazovat..

    anonymous27.11.2010 - 15:32 Trvalý odkaz

    nikus120: mal som tento telefon a neodporucam tym co nemaju rpezlivost ze sa im telefon stale estartuje
    ma slabi fotak a nema zaostrovanie ani blesk

    anonymous07.12.2010 - 08:55 Trvalý odkaz

    nana : ahojte , nestretol sa niekto s problemom, tel. sa normalne vybil, dala som ho na nabijacku a po dobiti som sa ho pokusala znovu zapnut , no neuspesne. raz mi len vypisalo, ze nieje pripojena bateria sony ericson, ze treba pripojit. Je to len chyba baterie alebo to bude v niecom inom ?

    anonymous09.12.2010 - 13:01 Trvalý odkaz

    SééJay: spomalený,slabý,nešikovný..neodporú?am..

    anonymous09.12.2010 - 13:07 Trvalý odkaz

    :): mám ho viac ako 2 roky a za?ali sa kazi? tla?ítka ?o s ním teraz? oprava sa neoplatí kedže je taký aký je..jedine asi vyhodi? hm..:(

    anonymous11.12.2010 - 23:52 Trvalý odkaz

    markkk: chujovy telefon stale sa vypina proste na pi?u vsetko sa mi v nom zdvojilo horsi telefon jak ten neje aj nokia 3310 je lepsia ako tento spi?ety skurveny telefon : je to obrovska pi?ovina

    anonymous16.12.2010 - 19:49 Trvalý odkaz

    dominik: mal som tento mobil 3 roky a je to ten najhorsi mobil aky som kedy mal stale vypinanie zle mp3 a skreklavy zvuk je zabrzdeny a nema wifi tento sitak je horsi nez ALIGATOR A300 :) hahaha horsi som nemal a nema ani prehliada? dokumentov no teraz mam lg kp500. sice to neni nic moc ale oproti sony ericson w910i je o 100 percent lepsi

    anonymous08.02.2011 - 00:11 Trvalý odkaz

    Adam: myslím, že je to v podstate celkom dobrý mobil. Na bežné použitie úplne sta?í. Kto nepotrebuje ma? mobil "ala" vreckový po?íta?, bude spokojný. môj osobný názor :)

    anonymous09.02.2011 - 18:28 Trvalý odkaz

    Daniel Škor: podla mna je to vymegovani mobil.Ale štve ma tá nepohodlná klávesnica.

    anonymous17.09.2011 - 17:57 Trvalý odkaz

    Edgar: Celkom dobrý mobil. Za?nem od chýb, aby ste sa nenechali na konci zmias? :) Úplným mínusom hodnotím spomínanú klávesnicu. Je fakt nepohodlná a už vôbec nie je pohodlná na hranie hier. (tla?idlá 4, 5, 6 mám už zlomené na polovicu) Taktiež mi chýba aktívny pohotovostný režim (ke?že mám mobil z Orangeu, je to tam ?iasto?ne vyriešené, ale neposta?ujúce) Takisto reproduktor ma ve?mi nemilo prekvapil kvalitou a výkonom. Ani reproduktor na telefonovanie nie je najhlasnejší, ale celkom kvalitný. Tiež by som ocenil prepínanie kamier, ale u SE som si na to už zvykol. A teraz spomeniem výhody. W910i zvláda dobrú prácu s médiami, aj ke? 90% využívam Správcu súborov. Prehrá viac videí ako Samsung Star II. Tiež ich náhravá vo formáte .mp4 s fakt kvalitným zvukom. Pri odoslaní videa na starší model nastávajú problémy s prehrávaním, ?o je pochopite?né. Ako dizajnový kúsok hodnotím ?ervenú "diódu" ved?a objektívu fotoaparátu, ktorá svieti pri nahrávaní. Tla?idlá nad displejom nie sú až také podstatné, teda v praxi som ich ešte nevyužil. ?alšou silnou stránkou W910i je podsvietenie a práca s jasom displeja. Podsvietenie klávesnice sa pri dennom svetle vypne a energia z neho sa pridá do jasu displeja. Takisto ke? je mobil zavretý, numerická klávesnica nie je podsvietená. Senzor okolitého osvetlenia môžem len pochváli?, aj ke? niekedy mi prekáža ?astá zmena jasu displeja. O dizajn sa v tomto prípade postará zmena podsvietenia ovládacích prvkov pri aplikácii Walkman. Spomínanú funkciu Shake Control tiež v praxi nevyužívam. Moju pochvalu si tiež zaslúži dodávaná nabíja?ka s FastPortom, do ktorého je možné zapoji? slúchadlá (tiež sa dá pripoji? aj USB kábel, ale ke?že sa telefón nabíja aj cez neho, je zbyto?né pripája? ho s nabíja?kou) a sú?asne telefón nabíja?. Super je aj dos? rýchle vysúvanie telefónu. Ke?že mám telefón brandovaný Orangeom, prišiel som o pár užito?ných vecí, ako napríklad: tla?idlo skratiek mi slúži IBA na prepínanie medzi aplikáciami, teda kartu skratiek a záložiek tam nenájdem. Tiež som prišiel o flash menu z témy Soundscape, a vlastne celé originálne menu a rozhranie je nahradené tým oranžovo-bielym. Rádio, Walkman a TrackID mám pod ikonou Orange Music. A chybi?ka krásy je, že ikonu 3G siete mi ukazuje tiež oranžovú. ?alšie rozdiely som nezistil, ke?že na tieto som prišiel iba vo video recenzii a netestoval som originál kus spolu s brandovaným.