Sony Ericsson W910i

  • Martin Hombauer 30.11.2007 - 14:30

    Zdravím, ako sa vola tá hra s loptičkou? :D Dik

  • anonymous18.12.2008 - 20:27 Trvalý odkaz

    thomas: tato otazka tu uz odznela x krat.. w910i ma vä?ší displej, lepšie rozlišenie videa, senzor polohy pristroja, podporu 3G, silnejšiu bateriu, SensME nema zasa sportove funkcie ako ma w580i ... w580i sa zasa lamu tla?íka ( neviem, ci tato chyba bola uz odstranena a ci stale pretrvava )

    anonymous25.12.2008 - 10:11 Trvalý odkaz

    orange: mam mobil z orangeu. mal som ho den a odisiel mi display. je to blby mobil

    anonymous27.12.2008 - 23:05 Trvalý odkaz

    patreess: je to brutalny telefon len teraz ked som to cital som objawil ten pohybowi senzor ..podla mna to je super telefon ....vsetko ma wo wysokom priemera ..neni co dodat ..lubim ho :D

    anonymous30.12.2008 - 18:12 Trvalý odkaz

    ZozO: Cawky to menu sa da zmenit na ten polkruh alebo je to tam tak spravene ze to nejde vobec vymenit ?Je ten fon celkovo dobry ? chcem si ten mobil zobrat na pausal ale neviem ci nespravim zle a potom budem lutovat ...po vsetkych tych komentoch sa neviem rozhodnut ach jo

    anonymous30.12.2008 - 18:17 Trvalý odkaz

    ZozO: a neda sa to nejako spravit aby sa tie ikony v menu menili po zmeneni tem ?

    anonymous31.12.2008 - 12:54 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahojte ..mno ..tak ja mam ten mobil od Vianoc a je to fajn phonik ...:) ale zlozke MEDIA vobec nerozumiem ako to je ..jedna zlozka ..druha zlozka ..mno ale ja na to pridem xixi :) hoci sa pri foteni neda priblizovat a nema blesk..mno skola ..ale inak je to dobry phonik odporucam .:P

    anonymous31.12.2008 - 12:56 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahoojte ..mno tak este by som sa chcela spytat ze da sa niekde vypnut zvuk pri zapinani telefoniku? a tiez je niekde v nastaveni telefonu nejake vystrazne zvuky? lebo dost neprijemna vec ked mi v skole zapipa ze mam slabu baterku ..chapete hm?? poradi mi niekto ?? dakujemm.. :)))

    anonymous31.12.2008 - 18:08 Trvalý odkaz

    kozak gabriel: predu na telefonu je led diodo na co to sluzi alebo ako sa to zapina????vdaka

    anonymous02.01.2009 - 20:11 Trvalý odkaz

    KATANO88: Ahojte cem sa opýta? ?i sa nedá nieako v W910i zmeni? soft. z orange na originál SE??? A k tomu repráku nenormálne reve ako blázot som v kuchyni za sebou zatvorené dvoje dvere a po?ujm ho ako by som ho mal pri sebe vo vrecku takže nezmysel, že je tichý.....

    anonymous03.01.2009 - 01:35 Trvalý odkaz

    katyka13: ja mam tento mobil necely tyzden,ale som z neho sklamana, reaguje strasne pomaly, ked dam ku kontaktu fotku a dam si ten kontakt na rychlu volbu,trva to ca 7s kym zacne vytacat dany kontakt. a ked mi volaju niektori ludia pocujem len zvuk zvonenia ale mam ciernu obrazovku asi 5s az potom sa mi ukaze kto vola a trva dalsie 3s kym sa mi da prijat hovor..asi ho idem dat reklamovat, zozerie mi to vsetky nervy ;( predtym som mala K610i a s tym nebol absolut chyba..

    anonymous03.01.2009 - 13:24 Trvalý odkaz

    zuzana: Ahojky moja ..mno aj ja ho mam ..a tiez je ten problem pri telefonnom zozname ..ze je trosku tam pomalsi ..aj to ako si pisala ze ked niekto vola tak je cierna obrazovka ..neviem ..moze to byt aj tym ze ja mam vypnuty setric a kym ho zapne takze preto je to ..mno neviem ..musim sa s tym pohrat ..:P

    anonymous05.01.2009 - 19:40 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahojte ..som sa chcela spytat ..daju sa spravy ktore su v priecinku dorucene spravy ..priemiestnit do inych priecinkov? dikesss

    anonymous11.01.2009 - 10:40 Trvalý odkaz

    TrenerZB: Ak chcete,aby mobil rychlejsie reagoval tak musite mat kontakty ulozene v mobile a nie na sim-ke. A odporucam este, fotky ku kontaktu ulozit do mobilu,nie na pam. kartu. Ak nepomoze,tak to robi sof. v mobile.

    anonymous11.01.2009 - 11:20 Trvalý odkaz

    jozo: je to super mobil velky displej dobre funkcie.....sem tam sa sam vypne a zapne a pomalsie reaguje...ale inak je dobry...super

    anonymous12.01.2009 - 17:27 Trvalý odkaz

    KATANO88: Prosím vás ?udia ?o mám spravi? preto aby mi téma zmenila aj ikonky v telefóne??? Kupovaný bol v orange 12/2008 nedá sa tam da? nieaký patch alebo nie?o podobné? je to ukracovanie zákazníka o používanie telefónu si myslím ved na nete je to?ko krásnych tém s ešte krajšími ikonkami PLS HELP!!!

    anonymous12.01.2009 - 18:45 Trvalý odkaz

    Danos: kedze ho mas z orangu tak sa to da len decustomizaciou, ktora ti zmeni ten Orange Software za originalny software ale tym stratis zaruku... inak sa to asi neda...

    anonymous12.01.2009 - 21:41 Trvalý odkaz

    trenerZB: Mne zase chlapik z Orange povedal,ze ked si napalis original softver od SE tak to nema vplyv na zaruku. Ja ho mam od maja 2008, ale kolko chyb som uz nasiel!!! Skor by som prijal,aby bol blokovany,ale s originalnym softverom,ako naopak.

    anonymous12.01.2009 - 23:41 Trvalý odkaz

    Klarika: Ahojte :) mam W910i a mam taku velku dilemu aka najvacsia pamatovka sa tam moze dat??:-P:-Dmoze tam ist aj 8GB?? prosiiiim poradte mi suuurne

    anonymous13.01.2009 - 13:35 Trvalý odkaz

    nameless: ja by som chcel tiez original SE firmware a nie ten od Orange, som si myslel ze ked si aktualizujem na najnovsi tak mi to zmeni; aktualizovat aktualizovalo na najnovsi ale ikonky stale nemozem menit:-/ .. som zistival na nete ze kolko by to asi tak stale kebyze chcem original a nasiel som za 20euro a to je moc, nevie niekto o niecom inom? dakujem

    anonymous13.01.2009 - 19:52 Trvalý odkaz

    ZoZo: Cawky a ako je to s tym ze sa vypina sam od seba ? ako casto to robi ? pls

    anonymous13.01.2009 - 22:01 Trvalý odkaz

    jozo: len niekedy sa vypne a zapne....ale asi je to tym softwerom od orange

    anonymous13.01.2009 - 22:12 Trvalý odkaz

    Zuzana: Mno mne tak vypina ked pocuvam hudbu ..tka to trosku trva kym sa spameta ..nacita temu ..pozadie ..a tak uz ide v pohode ..neviem preco v kazdom mobile musi byt nejaka chyba ..joj ...

    anonymous13.01.2009 - 23:02 Trvalý odkaz

    trenerZB: Mne sa vypina ked som na wape. Zamrzne,vypne sa a nie a nie naskocit. Stalo sa mi,ze sa vypol pocas hovoru. Ak steho brali az teraz pred Vianocami,tak si este uzijete dost zabavy!!! Ja ho mam uz 8mes. a viem o com tu pisem.

    anonymous14.01.2009 - 19:10 Trvalý odkaz

    thomas: original soft ti daju v hociktorej predajni s mobilmi.. zadarmo

    anonymous14.01.2009 - 19:56 Trvalý odkaz

    ZoZo: co si myslel tym dost zabavy ked pred vianocami ? co orange stihol este dorazit soft vac jak bol ? :D

    anonymous14.01.2009 - 20:16 Trvalý odkaz

    trenerZB: Mne blbne uz 8mes.,a neverim,ze by sa Orange zapodieval opravou softweru kde urobil chybu!!!! Ak by si precital vsetky prispevky,tak aj na zaciatku predaja sa skoro kazdy stazoval na jeho chybicky,tak isto ako aj teraz.Ak by sme porovnali cislo softweru bude take iste na mojom (maj08),ako na tvojom (asi dec.08).

    anonymous14.01.2009 - 20:50 Trvalý odkaz

    jozo: vypinal sa a zapinal mobil dal som ho do orange poslali ho do servisu vymneily zakladnu dosku a robi to stale.....uz sa mi tam neche chodit ze to zas robi...

    anonymous15.01.2009 - 13:26 Trvalý odkaz

    nameless: to vazne?! no tak dakujem pojdem sa popytat:) lebo uz som si aj na nete nasiel ako si to mozem sam spravit, ale do toho radsej nechcem fusovat:)

    anonymous15.01.2009 - 18:43 Trvalý odkaz

    thomas: no mne blblo radio, isiel som tam, kde som ho kupil a oni sa sami ponulki, ze vymenia soft.. a nepytali ani zarucny list, takze nemohli mat istotu, ze som to u nich kupil naozaj

    anonymous18.01.2009 - 23:58 Trvalý odkaz

    nameless: no ja ho mam z orange a soft mi problemy nerobi - neseka ani nejde pomaly, som spokojny; len nemozem menit ikonky, ani nemozem obrazky a zvuky mazat a ani aktualizovat na najnovsi firmware, aj ked mi pise ze mam aktualnu verziu, ale aktualna je R1FA035 a tu nemam... ale diki pojdem sa popytat len nechcem moc zato platit:)

    anonymous19.01.2009 - 16:42 Trvalý odkaz

    Ondrej115: Ja mam W910i Noble Black od Vianoc a ide ako hodinky nezamrzava,nevrzga,menu ide pohode,som absolutne spokojni.Stiahnite si apliakciu Memory up a zamrzavanie,spoamlene rakcie nebudete mat

    anonymous21.01.2009 - 20:03 Trvalý odkaz

    Bobo: PL PLS kto ju ma napisal by mi ako spustit to pretacanie skladieb potrasenim??? fakt pls

    anonymous21.01.2009 - 21:25 Trvalý odkaz

    Zuzana: Mno ..tak ani ja som na to nemohla prist ..ale prisla som na to ..mno tak ...mas spustenu hudbu pomocou prehravaca ...podrzis to tlacidlo co je hore na spustenie prehravaca a potrasies ..a uz je to hotove..:PP dufam ze som pomohla..:P

    anonymous23.01.2009 - 16:01 Trvalý odkaz

    KATANO88: Juchúúúúúú stiahol som si fajnovú tému na fonik a ked zapnem prehráva? tak sa mi na vrchnej klávesnici zmení podsvietenie z bieleho na orange jaká haluz heh len škoda, že po vysunutí sa nezmení aj podsvietenie spodných tla?idiel.... a najvä?šia škoda tých ikoniek :( prežijem to dúfam LOLEC PEOPLES :DDD

    anonymous23.01.2009 - 19:11 Trvalý odkaz

    danos: to menenie farby podsvietenia sa mi zda ze funguje stale ono to neni zavisle od temy...

    anonymous24.01.2009 - 15:05 Trvalý odkaz

    trenerZB: Ak mas spusteny mp3 prehravac,tak sa automaticky farba zmeni na oranzovu.

    anonymous25.01.2009 - 20:41 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahojte ..chcela by som sa spytat ..ci aj vam sa zda ze nepocujete dobre ked vam niekto vola ...neviem ci len u mna je chyba .,..ale som hlucha ixix :D pleas ...odpiste niekto ..:P

    anonymous29.01.2009 - 18:35 Trvalý odkaz

    KATANO88: Ono trebalo by si zvýši? aj hlasitos? slúchadla! :D Ale inak v pohodéééé.... Telefónik kone?ne decustomizovaný PLUS 16 Gb karta a není o ?om viac ALOHA

    anonymous29.01.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    Zuzana: A kde sa to nastavuje??lebo fakt slabo pocujem ...

    anonymous30.01.2009 - 09:50 Trvalý odkaz

    trenerZB: Pocas hovoru stlac na pravom boku mobilu tlacitko (< >). Ok?

    anonymous30.01.2009 - 14:58 Trvalý odkaz

    KATANO88: Lolec to je ?o za otázku, že KDE TO JE :DDD mala si si kúpi? tú motorolu ?o je pre old peoples a mala by si pokoj! To sú fat slováci taký sprostí alebo tu fi?í nieaká new droga? :(((

    anonymous31.01.2009 - 00:45 Trvalý odkaz

    Danos: kde si prosim ta si dal ten mobil decustomizovat a kolko ta to stalo? dik

    anonymous31.01.2009 - 03:06 Trvalý odkaz

    KATANO88: Robil mi to jeden típek na dialku a to myslím vážne on je z ?iech.... stálo ma to 200 K?... a to myslím smrtelne vážne! Viac info o tom típkovi cez icq... ?slo nájdeš v rofile na pokeci... ?awes

    anonymous01.02.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    jaro: chcel by som sa spýta? "Ondreja 115" na presný postup stiahnutia Memory up, ktorý typ, link (nokiasymbian...,emobistudio...)? mám skreslený a slabý zvuk v reproduktore slúchadla, napriek maximálnej hlasitosti, to platí aj na hlasný odposluch-ve?mi slabá max. hlasitos?, ob?as mobil sám odseba vypne a zapne, nový softw.SE nepomohol, pomôže Memory Up?

    anonymous01.02.2009 - 19:30 Trvalý odkaz

    Zuzka : Mam taku otazku ? preco mi niekedy zacnu blikat tlacitka a strieda sa to s tym hlavnym co je pod displejom a tak to furt blika nevete preco ? :D

    anonymous01.02.2009 - 20:29 Trvalý odkaz

    KATANO88: To: ZUZKA. No blikajú hlavne vtedy ked pripojíš handsfree alebo ked ti príde správa.... inak by samé od seba nemali za?a? blika? alebo je to chyba telefónu resp. softvéru.

    anonymous03.02.2009 - 20:42 Trvalý odkaz

    marek: poradte prosim ktory mobil ci nokiu al. SE a KTORY ROBI KVALITNEJSIE FOTKY
    hmmm...a nemyslite ze ak zoparkrat padne na zem moze zblbnut polohovy senzor ???
    ma velku vydrz baterie(asi 400h) ked sa takmer nepouziva ale ak sa rozsvieti ten MEGA displej...
    odpiste pls kto aspon trochu vie porovnat e51 a w910i