Sony Ericsson W580i

  • Martin Hombauer 26.07.2007 - 01:30

    graffoo: dizajnovo nadherny fonik. oproti W710 len lepsi displej a chybajuce infra, ale aj tak sa nan tesim... krasa...

  • anonymous13.01.2010 - 21:13 Trvalý odkaz

    Kiro : Cawte, chcem si ho kúpi? cez net lebo sa mi celkom pá?i a je lacný.... Tak by ma zaujímalo ?o na? hovoríte... Že ?i kupova? ?i nie...

    anonymous17.01.2010 - 22:40 Trvalý odkaz

    ivana: ja mam w580i uz 2.rok a som s nim spokojna.hudbu na nom pocuvam skoro kazdy den a baterka mi vydrzi dost dlho...4GB kartu zvlada v pohode...za cely ten cas mi zamrzol mozno 2x (a aj to bola moja chyba xD)...na prilezitostne fotenie bohate staci...je sice pravda ze tlacitka nie su nic moc ale stale drzia co sa cudujem...pady zvlada v pohode (aspon ten moj)..raz mi padol zo schodov a este som nan potom stupila xD ...a nic mu neni iba nejake skrabance...podla mna je to celkom dobry fon...aj ked teraz su na trhu samozrejme ovela vykonnejsie fony...pre nenarocneho uzivatela staci..

    anonymous05.05.2010 - 21:57 Trvalý odkaz

    roman: Tento fon nema chybu je uzasni mal som ho len 1rok ale to mi stacilo aby som poznal jeho uzasne vlasnoti je to asi najlepsi sony ericsson ktory som kedy vlastnil

    anonymous29.05.2010 - 10:35 Trvalý odkaz

    Denis: cawte prosim pomozte tento mobil mam uz 2 roky v zivote sa mi to nestalo ze ked chcem dat fotak mi to vypise ze "je spustena ina aplikacia. Ukoncite aplikaciu a potom spustite kameru" please poradte mi
    dakejem

    anonymous11.06.2010 - 18:58 Trvalý odkaz

    lenka: ?aaw....tento mobil mam už 2roky a poslednu dobu mi nechce kopirowa? ani hudbu ani obrazky...iba nie?o....piše mi :diskowa jednotka nemože najs? požadowaný sektor.....ide mi to na nervy lebo si tam nemožem da? ?o chcem....prednedavnom som si kupila aj new 2GB kartu....aa už mi ani budik nechce is? ked ho mam vypnutý...ma snim is? do opravy ?i ?oo???

    anonymous03.08.2010 - 21:18 Trvalý odkaz

    Lenkaa: ty kokoooos...toto je najjebnutejšii mobil aky som mala....šak totáá motora bola lepšia...som totu ?italaaa....tjež sa mi vypina,sluchatka sa mi pokazili za rok apol..ale to asii mojou chybou.....budik mi itež nejde ked ho mam vypnutý...tiež mi pisalo že:diskowa jednotka nemože najst požadowany sektor....odkedy bola burka a ziaskrilo sa-ide.....aléé najnowšie mi neukazuje ikonu w Tonmto po?ita?i....mam totáálne nerwy......NEKUPUJTE HO! ! ! ! !

    anonymous10.12.2010 - 20:50 Trvalý odkaz

    w580i: mam w580 a pokazil sa mi repprak a chcem ho dat opravit nejak hra velmi potichu stalo sa mi to pred nedavnom nema basi a hraje ticho ale je to super mobil ked neni pokazeni vsetko je na nom super aj dizajn

    anonymous11.12.2010 - 20:53 Trvalý odkaz

    wiki: mam tento fonik uz 2 roky...uz mi mierne zamrzava...prave dostanem novy,..ale bola som s nim velmi spokojna, super vzhlad, prehravac hudby...nahovno sluchatka lebo sa mi odlomilo toto ci sa strka do mobilu a uz nesli...ale inak w poho fonik ...ale ani kabel do PC som k nemu nedostala!!! nervy ked siom to zistila a este sa mi stava ze ked mam v mobile pamatovku tak on na to nereaguje akoby tam nebola ale ona tam JE!! to ma jedine sere

    anonymous15.12.2010 - 22:01 Trvalý odkaz

    Sim?ez: Tak ja som hotot krásavca zdedila po bratovi, mám ho asi pol roka, a na vianoce dostanem nový. Som s w580i?kom velmi spokojná, prehráva? super, všetko funguje ako má, nikdy sa mi nestalo že by mi budík nezvonil,zvoní aj ke? je vypnutý. Len ob?as sa mi stane (asi 2 krat za tyzde?) že neakceptuje pame?ovú kartu a musím ju asi 2krát vybra? a vloži? do telefónu kým sa rozhýbe a na?íta ju. Inak pohodi?ka :)

    anonymous26.12.2010 - 22:03 Trvalý odkaz

    hovedo2356: tento mobil mam dva roky a este sa mi nic na nom nepokazilo to je len chyba ludi ako s nim zaobchadzaju pred vcerom mi dosla zaruka ani som to poriadne nevyuzil len spodne tlacidla sa mi raz zlomili tak som ho dal reklamovat najlepsi je na mobile display krokomer a prehravac som s nim spokojny ::.......

    anonymous30.01.2011 - 12:53 Trvalý odkaz

    niekto: má tento fonik WIFI

    anonymous22.05.2011 - 00:26 Trvalý odkaz

    Júlia: mna by zaujímalo že akú ma pamät na SMS.kolko ich tam celkovo može byt.prijatých.

    anonymous26.11.2011 - 18:04 Trvalý odkaz

    zuzana: nazdo..neviete mi nahodou poradit, tento phone mam uz asi tri roky, a v poslednej dobe mi blbne fotak..neda sa zapnut, naskoci text ze najprv si musi mvypnut aplkiaciu kt je spustena..lenze ziadna nie je, ani restart nepoomohol..nevie niekto ako sa to da napravit?? ak niekto vie, moj email 14sam14@azet.sk...dakujem..