Sony Ericsson W580i

  • Martin Hombauer 26.07.2007 - 01:30

    graffoo: dizajnovo nadherny fonik. oproti W710 len lepsi displej a chybajuce infra, ale aj tak sa nan tesim... krasa...

  • anonymous30.01.2008 - 22:45 Trvalý odkaz

    dantes: Mam tento mobik uz mesiac a nemozem nic zle povedat,super hudba, imidz v pohode.Moj prvy se,ale spokojnost.Mal som brat nokiu 6300,no nelutujem.

    anonymous02.02.2008 - 16:59 Trvalý odkaz

    suzka555: ahojte, chela by som si tento telefon kupit, ale z toho co pocujem o tych tlacitkach... je to pravda,a baterka vydrzi jak dlho ked by som ho normalne pouzivala a hudbu pocuvala tak 2-3 hodiny denne? inak neviete ci ho momentalne v orange predavaju aj v ruzovej farbe??je kuasny, aj dizajn...fakt,, pliiiis odpiste mi, lebo fakt neviem ci si ho amm kupit, je dobry?? thx

    anonymous03.02.2008 - 14:34 Trvalý odkaz

    Acinonyx: suzka555 -> neboj,mobil mám od vianoc a dos? píšem (dokonca vlastnú knihu na mobile) a aj hry hrám a tla?ítka nepukli....baterka....hmm ja mobil využívam intenzívne,mnohokrát pustím prehráva? a hrám hry a podobne,ale nabíjam každý druhý de?....takže ak by si šetrila baterku,tak vydrží dos?....v orange ho majú iba v bielej farbe ak sa nemýlim....ak chceš ružovú farbu,kúp si kryt a zme? si to....ja som chcel svoj mobil kúpi? v T-Mobile,no napísali,že majú len biely a ke? chcem ten sivý,nech si kúpim kryt....no mám zo zahrani?ia originál sivý....a som spokojný....prvý sony ericsson a zatia? bez problémov....ja ti ho môžem len odporu?i?

    anonymous03.02.2008 - 18:21 Trvalý odkaz

    peter: ja mam tiez tento telefon zatial som spokony trocha ma strasi ta klavesnica, chcem sa opytat neda sa nejak nastavit aby mi ukazoval na dislpeji neprijaty hovor alebo sms bez toho aby som musel nieco stlacit? alebo su vetky sony ericssony riesene len takto. dakujem

    anonymous04.02.2008 - 22:00 Trvalý odkaz

    dantes: suzka555 vela som vyberal a porovnaval,kym som sa rozhodol pre 580,tie iste obavy o nekvalitnych tlacitkach som mal tiez,ale ja osobne nemam problem,len ta baterka vydrzi pri pocuvani 2-3 hodin denne nieco cez dva dni,lenze ani iny mob v tejto kategorii nebude o nic lepsi,aj ked na nokiu 6300 garantuju 14 dni v pohotovostnom stave a segra ho nabija skoro denne,ked ma zapnute radio 3-4 hod.kedze som chcel sivo-modry,tak som ho zobral z o2.z mojej strany velka spokojnost,nevahaj.

    anonymous05.02.2008 - 12:14 Trvalý odkaz

    imagee: caute. mam tento mobilik ani nie mesiac este mi ani prva faktura neprisla a uz mam zlomenu 6 a 8 a vyzera to strasne,, som dost nahnevana lebo v o2 mi pri kupe vsetko garantovali a zrazu som zistila ze ani s vub nemaju zmluvy tak to bude zaujiomave platenie poplatkov... inac hry nehram takmer vobec a ani spravy nepisem len si niekam zavolam a ani ho moc nevysuvam a uz mam zlomene tlacidla,, shake control zo zacitku fungoval no teraz po 3 tyzdnoch ani to uz velmi nejde.. baterka je v pohodke ked posetrim a pocuvam hudbu denne len 1 hodku tak mi vydrzi tak 6 dni.... takze som chcela imidzovy telefonik no som z neho dost sklamana,,, teraz to musim reklamovat a netusim ako dlho bude trvat oprava telefonu tak to je asi taky moj skromny nazor... uzivajte si ho no ja ho asi menim za spolahlivu nokiu.. paaa

    anonymous12.02.2008 - 21:08 Trvalý odkaz

    massaro: neviete mi pls. poveda? ako sa dá odstráni? tá lišta v pravo na pozadí??? ?akujem

    anonymous13.02.2008 - 15:10 Trvalý odkaz

    lil: vymen si uvodnu obrazovku orange za SE:
    nastavenia - uvodna obrazovka - sony ericsson
    o.k?

    anonymous13.02.2008 - 21:49 Trvalý odkaz

    roman: fakt perfekny mobil no len ta cena trocha ....... ale fakt peckowy aj w810i sa mi paci

    anonymous14.02.2008 - 18:21 Trvalý odkaz

    kutil: kto mi poradí ako zvä?i? zobrazenie ?asu na displeji. ?akujem.

    anonymous22.02.2008 - 16:44 Trvalý odkaz

    profish: ides v menu do nastaveni, potom ze displej a druhe zdola je ze velkost hodin. kliknes na to a tam mas ze male a velke. tak si das velke. to je cely kumst.

    anonymous23.02.2008 - 11:47 Trvalý odkaz

    temi: te temi co tam su v tich obrazkov su zaujmave nevie niekto de sa daju stiahnut zadarmo cez pocitac a ci sa daju nastvit aj na displai s mensim rozlisenim

    anonymous29.02.2008 - 18:02 Trvalý odkaz

    bejka: cawte...nekazi sa tu niekomu ta vysuvacia konstrukcia?.....haloo?...

    anonymous04.03.2008 - 12:13 Trvalý odkaz

    kubo: ked vies s nim narabat preco by sa mal pokazit

    anonymous04.03.2008 - 12:38 Trvalý odkaz

    kubo: foti celkom dobre ale videa stoja za hovno.

    anonymous04.03.2008 - 18:16 Trvalý odkaz

    bejka: cawte...neviete niekto nahodou ci sa da tento mobil zohnat v T-mobile aj v ciernej farbe?.....bo ta biela je o nicom:(

    anonymous04.03.2008 - 22:03 Trvalý odkaz

    kubo: oplati sa kupit? my slim pre tie tlacidla.

    anonymous04.03.2008 - 22:04 Trvalý odkaz

    kubo: jak sa mi poseru tlacidla ta mi ich vymenia.

    anonymous05.03.2008 - 21:35 Trvalý odkaz

    pawlos: k**** zlomila se mi 6ka klavesnice :(:(... a nevim jestli si mam jit nejdrive nechat orazit zarucak a vymenit nebo orazit a reklamovat...

    anonymous06.03.2008 - 15:38 Trvalý odkaz

    bejka: ahoj Riso,,,,,mozem sa ta spytat,ci si ty nemal problemy s tymi tlacidlami?.....ci ti nejake nepuklo?....alebo co?....pls odpis,,,dik za odpoved:).....

    anonymous06.03.2008 - 15:40 Trvalý odkaz

    bejka: ehhm....da sa na tychto vysuvackach menit kryt?....lebo ta biela sa mi akosi nepaci:(....ak ano ako dlho to pls trva:P...dik:)

    anonymous06.03.2008 - 16:23 Trvalý odkaz

    nie: nie na tomto mobile ani inej visuvacke sa krit manit neda ale ak ho chces v inej farbe tak si ho zober z o2 tam ho maju v modrom a ten je clkom pekni

    anonymous06.03.2008 - 19:29 Trvalý odkaz

    bejka: jasne ja viem,,,ale ja nemam peniaze na hotovost....chcela som si ho kupit na pausal,ale skoda,ze ten kryt sa neda vymenit:(

    anonymous06.03.2008 - 20:54 Trvalý odkaz

    partyfialka: No ja mam ten slavny SE W580i o decembra 2007 a uz sa mi prelomilo jedno tlacitko, tak zajtra ide na reklamacku do T-mobilu. Recenziu o lamani tlacitok teda potvrdzujem, velmi ma sklamal tento telefom!!!!! *8(((((

    anonymous07.03.2008 - 17:24 Trvalý odkaz

    bejka: ale to nje je predsa mozne aby sa vam stale tie tlacidla lamali,,,,sak to musia ti T-debilaci nejako riesit,,,nech nasadia do predaja novu verziu tohto monilu s normalnynmi tlacidlami

    anonymous11.03.2008 - 20:20 Trvalý odkaz

    Žako: Je to fantastický mobil, má brutál štýlový dizajn a súper funkcie. A neviem ?o sa bojíte tej klávesnice, mne tiež pukla, odniesol som reklamova?, za tyzden bol mobil nazad, a odvtedy mi ni? nepuklo. Prešli už 4 mesiace.

    anonymous12.03.2008 - 08:51 Trvalý odkaz

    bewo: a mal si ho z T-mobilu?...

    anonymous13.03.2008 - 20:49 Trvalý odkaz

    kekro: Podla mna je to na nic mobil mne uz praskli tie tlacitka 3 krat.Jasne ze zalezi na co ten mobil clovek chce ak z neho budete len volat,tak prinajlepsom vam neprasknu,alebo to bude po 2 rokoch.Mna teda nebavi stale ho posielat do opravy. Je to shit radsej nieco ine.

    anonymous16.03.2008 - 16:39 Trvalý odkaz

    peterd1: Otazka pre tych kt.reklamovali klavesnicu(mozno trochu nelogicka ale istota je gulomet): SOFT a teda aj vsetky udaje v mobile vam zostali nedotknute hej?

    anonymous16.03.2008 - 22:51 Trvalý odkaz

    pegas12: cafko chcem sa opytat ze aka sa da dat najvecsia pametova karta do mobilu 4GB alebo 2GB?

    anonymous17.03.2008 - 11:53 Trvalý odkaz

    profish: "pamä?: 12 MB + 512 MB M2 karta (do 2 GB)"
    napisane.

    anonymous18.03.2008 - 08:34 Trvalý odkaz

    rado: kupil som si w 580 neviem ci sa to uz niekomu stalo ale ked 2 hodiny nic nerobim s telefonom tak sa mi vipne pracujem v zahranici aj som ho tu kupil takze ho pojdem reklamovat

    anonymous18.03.2008 - 20:34 Trvalý odkaz

    Papaziza: Zdravim, ako tu tak citam tak mate asi dobre telefony...moja W580i spravila nieco neojedinele na slovenskom trhu. Kopiroval som si kontakty cez bluetooth a popri tom som nabijal mobil aby som ho mal nabity.. a asi tak po stom kontakte mi zrazu zamrzol. Nevedel som co spravit.. a tak ked nereagovalo ziadne tlacitko, tak som mu jednoducho vybral baterku ako na Nokiach alebo na inych mobiloch. A ked som dal naspat baterku tak sa mi uz nezapol. Proste iba blikala diodka v oblasti tlacitka "C" ako ked ho mate vybity.. a uz som ho nezapol vobec.. Skusal som aj nabit ak tak.. ale nic. Na zahranicnych forach som sa sdocital ze sa to stava dost casto, a telefon sa tak dostane do statusu DEAD!!!! Skusal som cez dodany kabel to nejak spravit a nic.. Treba na to iny kabel.. tak som ho zaniesol do servisu a uvidim ako sa to spravi, iste je ze oprava ma vyjde cca 800sk a to za NIC.. sam sa proste dodrbkal... svina jedna. inak fajn telefon. tlacitka drzia.. takze uvidime co odide prve.. Sklamalo ma velmi to co sa stalo, proste necakal som to :((((

    anonymous20.03.2008 - 15:00 Trvalý odkaz

    divak: papaziza : To mas preto, lebo zatazujes Sony dvoma ulohami naraz.Sledovat stav nabijania baterie a zaroven komunikovat cez bluetooth je nad schopnosti Sony.

    anonymous20.03.2008 - 20:35 Trvalý odkaz

    bewo...: joooooj...ja stale vaham ci si ho mam kupit alebo nie?...strasne sa mi paci,ale ked tie vase nazory ma dost strasia..a hlavne tie tlacidla mi robia velke starosti:(...myslite,ze v T-mobile ich uz davaju opravene?alebo stale tie slabe,co sa hned zlomia?...

    anonymous22.03.2008 - 16:03 Trvalý odkaz

    kubo: walkman , dizajnovy fon. Dizajn dobry ostatne na chuj. Tlacidla dostanes furt tie iste. Furt sa zlomia. Kup k530i alebo k810i. Ked ces walkman w880i.

    anonymous22.03.2008 - 20:35 Trvalý odkaz

    bewo...: cawte...mozem sa vas spytat,ze ako sa vam tie tlacidla zlomia?....to sami od seba?alebo ked ich stlacite tak prasknu?...ci co?...dik za odpoved:P

    anonymous02.04.2008 - 21:07 Trvalý odkaz

    CREATIVE: ?awte...ja mám akurát tento telefoník zatial žiadny problém s ním nemam:)kupil som ho v záložni mám aj záru?ák ale záruka mi neplatí ked som ho bral z T-mobilu :( keby sa mi náhodu pokazia tla?ítka neviete kolko stojí oprava v nejakom m.shopee??

    anonymous03.04.2008 - 17:35 Trvalý odkaz

    bnnm: cawte neviete prosim vas ako si zrusim volaci ton?.....tu spravu som uz vymazala....na aku linku mam zavolat aby som si to zrusila???....mam T-mobile....diki

    anonymous05.04.2008 - 20:13 Trvalý odkaz

    Januss: Moze mi niekto poradit ako sa nastavuje to svietenie diod? Ako ho nastavim na inu farbu? Vdaka

    anonymous08.04.2008 - 17:39 Trvalý odkaz

    Broni: no ja som si stiahla niaky program na temy pre sony ericsony a tam to bolo ,ze si mozem nastavit farbu aku chcem daj do google sony ericson theme creator a najde ti. len to si tam musis sama tu temu aj spravit.lebo ta farba zalezi od temy no tak teda zatial som nepisla na to ako mozem zmenit bez pouzitia inej temy.

    a ja by som sa chcela spýtat, ze ako nastavim tie vacsie hodiny lebo som to v tých nastaveniach displeja nenasla =( a este mam tento telefon z orange vyreklamuju mi tam tie tlacitka??? zlomila sa mi 4 a 6.. nemate s tým niekto skusenosti prosiim...

    anonymous11.04.2008 - 16:42 Trvalý odkaz

    nie: ak mas orange tak oni tam davaju upravenene softvere a tam tie hodiny nemas takze sa ti nedaju zvacsit ale ak to chces skusit tak to nehladaj v nastaveniach dipleja ale v nastaveni hodin

    anonymous19.04.2008 - 16:44 Trvalý odkaz

    suzka555: ludia mam tento fon asi 2 mesiac, je total uplne suôper, nevem jake problemy vy mate s talictkami, ale nic sa mi s nim este nestalo, uplne v pohodke, secko drzi:)mozem odporucit, jediny problem mam, ze ked si nastavim budik an nejaky song, tak mi vzdy zvoni, ten, co som mala uplne na prvy krat, co som budik pouzila, a pritom mi pise soravny nazov pesnicky, ktoru som si zvolila, nevete jak to urobit?

    anonymous23.04.2008 - 23:31 Trvalý odkaz

    mato444: To robi aj moj K610i si hocico nastavim na budik a ked je telefon vypnuty tak mi vzdy zvoni greeting. Ale ak ho budes mat zapnuty tak tizazvoni normalne to co si zvolis:) Trosku divne al

    anonymous27.04.2008 - 21:55 Trvalý odkaz

    sony: Juj už sa tesim na agust kupim fon w580i

    anonymous03.05.2008 - 16:38 Trvalý odkaz

    Java: Dajú sa tu posiela? java aplikácie?

    anonymous04.05.2008 - 22:37 Trvalý odkaz

    Cooler: Nepoznate nejake hry na shake control??? lebo mam W580i a chcel by som tam take daco mat

    anonymous05.05.2008 - 22:58 Trvalý odkaz

    karalachty: Jasne ze sa daju posielat JAVA aplikacie aj cez bluetooth aj cez kabel z pc.