Sony Ericsson W508

  • Martin Hombauer 23.06.2009 - 21:51

    molotow: Podla mna je krasny, takto ma byt spracovane V-cko. A bude to medzi nami mladymi bestseller, ked sa objavi v akcii..

  • anonymous08.04.2010 - 16:31 Trvalý odkaz

    Viki: Tento telefón mám a vrelo ho doporu?ujem, zatia? som na ?om nenašla žiadnu chybu a design je paráda! :-) Len by som potrebovala vedie? ako do tohoto telefónu dostanem Flash témy aj S FLASH MENU, lebo vždy je menu neflashové. Dá sa to nejako nainštalova?? Keby ste mi vedeli poradi?, tak mi prosím zašlite podrobný návod na nicy@inmail.sk
    Vopred ?akujem

    anonymous20.04.2010 - 20:06 Trvalý odkaz

    fat: aplikácia walk mate je podla mojho osobneho nazoru somarina....cloek spraví 500 krokov ale zapocita mu to iba tak 50...aplikácia totiž funguje na zákalde pohybu telefónu...takže to samozrejme nemoze zarata? každý krok.... Flashhove menu nefunguje na telefonoch od opov, takže ked si telefon kupite niekde v NAY, alebo v original SE obchode, tak Flaash menu bude istotne fungova?..operátori si tam bohuzial dávaju to svoje otrasné vlastné menu :(

    anonymous21.04.2010 - 16:45 Trvalý odkaz

    bebiik: ja som s tymto mobilom uplne spokojna a je uplne uzasny...waa:)a neviete kde sa daju kupit tie ine kryty???:)

    anonymous29.04.2010 - 19:40 Trvalý odkaz

    Anushi.Q: Ahojte ! Ja tento telefón vrelo odporú?am je skvelý :)

    anonymous30.05.2010 - 12:24 Trvalý odkaz

    Siska: ja som si kupila tento telefon a zozaciatku ked mavnete rukov budik sa vam na prednej obrazovke vypne ale zo zacietku mi to vobec neslo neviem perco ??????

    anonymous01.11.2010 - 17:25 Trvalý odkaz

    fajn: ahoj lola aj ja mam to podsvieteniie co mas aj ti zellene aaa fakt bi som chcela ho zmenit

    anonymous24.01.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    hajo: Najhorši telefon aky som videl je strasne kazovy poznam troch ludi ktory ho maju a vsetci tu istu chybu stale sa vypina priblizne po 5minutach a ked uz ide dlhsie tak straca siet.Kamarat ho dal do opravy a presli uz 3mesiace a nevedia to spravit.

    anonymous29.01.2011 - 13:34 Trvalý odkaz

    Maj?á: Mne tento mobil funguje skvelo , všetko je výborné ale TrackID mi nefunguje .. pošlem normálne hudbu na internet a potom mi napíše že "služba není dostupná" však rok spo?ahlivo fungovala a teraz =( A tiež aplikácia WALK MATE v telefóne není!SE W508 je vážne krásny :)

    anonymous11.02.2011 - 10:34 Trvalý odkaz

    Kataarinka: Ja mam ten mobil asi 1 rok,doteraz isiel stale,no asi pred mesiacom bol v oprave pretoze zamrzal... a teraz?.. teraz je to tu znova.. znova ho mozem tam dat.. darmo ze je pekny .. ale srac!

    anonymous01.08.2011 - 11:43 Trvalý odkaz

    Dasa: Je ešte tento mobil v nejakom eshope v ponuke? Akosi sa mi ho nedarí nájs?. ?akujem

    anonymous04.08.2011 - 22:27 Trvalý odkaz

    sima: Vymením se w508 za se zylo. Viac na Bazos.sk