Sony Xperia T dostáva aktualizáciu na Android 4.1.2

  • Martin 04.02.2013 - 16:09

    to by bilo asi to by bilo asi uz opakuje tie slova tak ako boborovsky z profesionalov

  • rka2n10.02.2013 - 16:57 Trvalý odkaz

    Takisto po aktualizacii, ale trochu sklamany z farebneho prevedenia v spravach, tel. zozname .. predchadzajuca cierna verzia mi viac sedela ako sucasna biela. Moznosti pre nastavenie farebnej zial asi hladam marne :-/

    Tomas04.03.2013 - 10:18 Trvalý odkaz

    Prosím o radu. Pri aktualizácii mi to v 2. kroku Pripraviť skapalo na tom, že mám odpojiť kábel z pc a phonu, vypnúť telefón, pripojiť kábel do pc a pripojiť kábel do phone pričom mam podržať znizenie hlasitosti. WTF nič sa nedeje ak to urobim podla ich postupu?! neviete mi prosím poradiť čo s tým? Keď dám potom aj spať tak mi to hodí, že prebieha kontrola telefonu a tam to stále behá a potom ma opat hodí na ten postup ako mám pripraviť phone k aktualizacii a neviem sa odtial pohnúť. Ďakujem

    Eugen Sokač05.04.2013 - 10:35 Trvalý odkaz

    mam ten isty problem. Neviem sa pohnuť dalej ako je 2 krok pri aktualizacii. Napiše mi vypnuť telefon (ale telefon sa mi za každym vypina sam) Poradte čo s tym. Ďakujem

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne05.04.2013 - 10:56 Trvalý odkaz

    Komu to nejde, nainstalujte si flashtool znova a uplne naspodku su ovladace (myslim ze fastboot a adb, nepamatam sa presne) - zaskrtnut oba a nainstalovat, potom to pojde.

    Aktualizaciu vam nevie nainstalovat pretoze pocitat nevie rozoznat telefon. A SONY PC Companion musi byt taktiez vypnuty.

    Eugen Sokač05.04.2013 - 11:22 Trvalý odkaz

    Telefon mi rozpozna, v lavom hornom rohu piše nazov telefonu.
    PC Companion vypnuty? Ved cez neho sa ta aktualizuje.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne05.04.2013 - 12:48 Trvalý odkaz

    Klikol som si na zdroj, a z neho sa dostal k navodu cez flashtool.. no v kazdom pripade instalaciou ovladacov nic nepokazis, pc companion nevie komunikovat s telefonom kvoli absencii ovladacov.

    Anife09.06.2013 - 20:21 Trvalý odkaz

    suhlas s rka2n.farebne prevedenie zoznam,spravy...obrazopvka pri telefonate a navyse potrebujem radu....org. widget na pocasie nefunguje...pise mi len ze nepodarilo sa nacitat nastroj widget...neviem co s tym..:(