Sony Ericsson W710i

  • Martin Hombauer 28.02.2007 - 13:11

    Atlis: Velmi pekny pohlad grafo, tlesk, tlesk... :)

  • anonymous28.02.2007 - 13:51 Trvalý odkaz

    graffoo: dik, ono je to aj velmi pekny fonik ;)
    inak priznam sa, necakal som, ze ho vobec da nejaky operator do ponuky. ale orange ma potesil, aj ked ja mam neakciovy a necustomizovany, takze minimalne mam pekne flashove menu :D

    anonymous28.02.2007 - 13:51 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: mam iny nazor,tento pohlad mi pripomina skor pr brak od zastupcu marketingu se :) napr nazvat zvlastnostami jeho nedostatky,alebo pisat o vybornej hw vybave,ktora je okrem prehravaca priemerna,az slaba je zabavne...inak grafo,tato rubrika sa vola plus-minus,to minus si nejak prehliadol :)

    anonymous28.02.2007 - 14:04 Trvalý odkaz

    Atlis: Snura, od cloveka, ktory stavia K1 na piedestal mobilnej komunikacie by som ani inu reakciu necakal...

    anonymous28.02.2007 - 14:09 Trvalý odkaz

    graffoo: snurka, ja som neporovnaval co ma a co nie. na to su recenzie. ja som hodnotil obsiahnute funkcie. nebudem predsa pisat ze mi chyba prehliadac dokumentov ked to je jednoznacne funkcia ktora nepatri do takehoto typu fonu. a pravdou je ze takmer vsetky funkcie tohto fonu su spracovane na vybornu. a su spomenute aj minusy, precitaj si to este raz... mozeme sa hadat donekonecna - ty SE nenavidis, ja mam ich fony rad. Pozri mame demokraciu, nikto ti nebrani napisat skusenosti s tymto fonom v inom svetle. Kazdopadne W710 ma funkcie adekvatne k jeho triede a ma ich aj dobre vyriesene. Spolu s klasickou jednoduchostou ovladania SE sa jedna o vyborny fon a za dobru dotovanu cenu. V ponuke orange je na tom urcite lepsie ako Nokia 5200. Keby tam bola 5300 a za rovnaku cenu tak by som vahal. Aj ked prave kvoli ovladaniu by asi vyhral W710... takze tak ;)

    anonymous28.02.2007 - 14:13 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: atlisko,tam bude chyba,ja staviam crep k1 na spicu,to si kde cital? :D btw popisat nekriticky akykolvek telefon...take nieco mi nevonia ;)

    anonymous28.02.2007 - 14:28 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: vlastnim,aj pouzivam k600 a k300 uz tri mesiace,3 kamaratom som odporucll k610 a k800,ak je toto nenavist k se,tak mas slabu barlicku na svoj clanok plusy a plusy w710 :)

    anonymous28.02.2007 - 14:36 Trvalý odkaz

    graffoo: vetu "mozeme sa hadat donekonecna - ty SE nenavidis, ja mam ich fony rad" chap ako priklad. proste takto to chodi aj na fore. par ludi sa normalne bavi a pride jeden ktory z toho spravi flame...
    ako som povedal, ten fon mi svojimi funkciami vyhovuje a napriek niektorym nedostatkom KTORE SU SPOMENUTE V CLANKU sa jedna o sikovny fon. ak niekto nie je vyslovene odporcom veciek tak ho odporucam. je take tazke pochopit ze tomu fonu v podstate nic pre normalneho uzivatela nechyba? a inak pekne si sa kopol v diskusii k recenzii tohto fonu ked si napisal ze ma stare bluetooth ;) no ak by niekto nevedel tak ma verziu 2 a aj s podporou A2DP a AVRCP takze si bez problemov pripojis bluetooth stereo handsfree aj ovladanim pesniciek... Ak je toto podla teba stare BT tak potom neviem co ocakavas...

    anonymous28.02.2007 - 15:56 Trvalý odkaz

    mark: inac ten mobil ma 2Mpix fotak

    anonymous28.02.2007 - 15:58 Trvalý odkaz

    7wcsnurku: to chodi na fore,tusim viem dlhsie ako ty :) problem je inde,ja som len poukazal na absenciu kritiky a hned si ma oznacil ako nenavistneho nepriatela se,o atliskovom poste nehovoriac :) to nieje velmi konstruktivny pristup,alebo takto si predstavujes diskusiu? ...spomenut len klady a nedostatky nie svedci skor o nepochopeni zmyslu tejto rubriky :)

    anonymous28.02.2007 - 16:18 Trvalý odkaz

    Atlis: Snura, urazat ta predsa nechcem, staci ked napises jeden clanocek a potom sa porozpravame :)

    anonymous28.02.2007 - 16:48 Trvalý odkaz

    graffoo: snura zamerne necitas niektore vety alebo ako to mam chapat? v clanku su spomenute aj minusy. to ze ich tento telefon ma omnoho menej ako plusov predsa nie je nepochopenie zmyslu rubriky. ti co mali tento fon v ruke ti potvrdia ze naozaj mu nie je co vycitat, najdu sa len drobnosti. Mam SE rad ale nie som jeho zastanca a ked sa mi nieco nepaci tak to napisem. ale pri tomto fone sa naozaj nemam na nic extra stazovat...

    anonymous28.02.2007 - 16:51 Trvalý odkaz

    mato: nieco na tom asi bude, ale ja by som tych drobnosti hadam nasiel :D (ako detailista), len SE ma nejak nebere

    anonymous28.02.2007 - 17:38 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: takze podla teba by som tu nemal napisat ani pismenko,to je logicke zmyslanie :) grafo,minusy si nenapisal,chces aby som ich napisal ja,hoci som mal tento fon v ruke len minutku? Pozri,je to tvoj pohlad a mas nanho pravo,len ja mam po viacnasobnom precitani pocit,ze ho pisal nekriticky obdivovatel se...nic viac,nic menej :)

    anonymous28.02.2007 - 17:45 Trvalý odkaz

    Atlis: Nie, nie snurka, napis plus minus na hociktory telefon, ktory dobre poznas, daj to risovi uverejnit a uvidime co to bude za dielo...

    anonymous28.02.2007 - 18:42 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: neviem,ako to zvladnem,ak budem mat naky novy fon,skusim a budem aj kriticky,hoc to bude napr k3,to si zapametaj ;)

    anonymous28.02.2007 - 19:09 Trvalý odkaz

    Atlis: Budem sa uprimne tesit...

    anonymous28.02.2007 - 20:33 Trvalý odkaz

    Dejvid: Mark, nie wsetko je o megapixloch fotaku. Vela znamena aj Autofocus a prisvetlenie LED a w tom lepsom pripade Xenonowym bleskom.

    anonymous28.02.2007 - 22:42 Trvalý odkaz

    Mikullas: graffoo, ako odhadujes bezpecnost upevnenia na ramene pred zlodejmi? Normalne sa pytam, neviem ako ten system vyzera.

    anonymous28.02.2007 - 23:21 Trvalý odkaz

    mark: tu islo o chybu v popise(Hudobno-športové vé?ko s 1,3 Mpix fotoaparátom, krokomerom a podporou EDGE.) ktora je uz opravena

    anonymous28.02.2007 - 23:25 Trvalý odkaz

    graffoo: no tak som si dal fon na rameno a skusal ho vytrhnut z drziaka bez zatlacenia na povolovaciu cast. proste ako ked niekto okolo teba prebehne a v tej rychlosti by ho schmatol tam kde sa da. a vzhladom na to ze remienok pruzi tak ho odtial tak lahko nevytrhnes. skor by sa mohlo stat ze ti ho utrhne aj s remienkom. skusim hodit do fora nejake fotky ako to vypada...

    anonymous01.03.2007 - 09:22 Trvalý odkaz

    kicky: Tie fotky tam nevidim?Preco?

    anonymous01.03.2007 - 09:29 Trvalý odkaz

    LoL: nikdy som nepochopil naco je dobre pri "veckach" uzamknutie klavesnice...napr. Siemens CF75 alebo tomuto walkmanu

    anonymous01.03.2007 - 10:07 Trvalý odkaz

    graffoo: kicky ja ich vidim v pohode, neviem preco ty nie. overene na dvoch rozdielnych PC a prehliadacoch...

    LoL na Z710 by som to zamknutie pochopil pretoze tlacidla na ovladanie prehravaca su tam vystupene a lahsie sa mozu stlacit vo vacku. v pripade W710 uz to tak lahke nie je ale kedze W710 je na 95% Z710 tak sa nedivim ze to tam ostalo...

    anonymous01.03.2007 - 14:37 Trvalý odkaz

    borizz: No divili by ste sa kolko ludi sa pyta na zamknutie klaves na veckach..napriklad u mamiciek s malzmi detmi im deturence castokrat postlacaju take veci ze az...tu je to samozrejme na ine veci zamerane :D

    anonymous01.03.2007 - 15:43 Trvalý odkaz

    Atlis: borizz - svata pravda... bohuzial, moja dcera bola kombinaciou rychlych prstov a stastia schopna odblokovat akukolvek klavesnicu uz vo veku jedneho roka :D

    anonymous02.03.2007 - 06:02 Trvalý odkaz

    Ronn: Zaujmave je citat tuto diskusiu, rad by som aj ja pridal clanok do plus/minus, len stylistika mi nic nehovori a neviem kedy bude novy fon. Snurka dufam ze ty prispejes, kritika mi ide dobre ;)

    anonymous02.03.2007 - 11:15 Trvalý odkaz

    kicky: Takze dnes som bol vybrat tento fon z Orange nepouzivam ho sice ja mam 6233,ale mal som cas si ho poriadne "pochytat" a vyskusat tak len pridam par poznatkov...Vyzera super na pohlad je fakt krasny,vonkajši displej je podla mna perfektne rieseny krasne citatelny,nema chybu,antena tiez vyzera stilovo,lenze to je asi vsetko co sa mi na nom paci a v com vynika.Ma zbytocne vela klaves,nie ze by to vadilo,ale ta klavesnica nevyzera dobre co sa tyka funkcnosti nemam vyhrady pise sa na nej dobre a tak isto dobre sa aj ovlada.Displej slabucky,taky,mozno lepsi mala uz starucka K700stovka.Jeho velkost tiez nie je nijak uzasna.Nemoznost pozerat videa na celej obrazovke povazujem za velke minus,tak isto priblizovanie obrazkov chýba.Hlasitost vstavaneho reproduktora je postacujuca aj kvalitna je velmi dobra.Pri foteny sa nahlad zobrazuje len vo velmi malom okne a na takom malom displeji to je podla mna tiez dost velke minusCo sa tika funkcnej vybavenosti nic nechyba.Vonkajsie tlacidla na ovladanie MP3 v zavretom stave sa stlacaju dost tazko bajim sa ze po case sa vymyka horna cast telefonu,lebo pokial ich chcete stlacit tlacite celu vrchnu cast do boku.Tento fon by som odporucil hlavne pre sportovo zalozenych a pre tych co nevlastnia MP3 prehravac,toto je plnohodnotna nahrada.Nokia 6233 stoji o 490sk viacej no podla mna je takmer o triedu lepsia,lepsi väcsý displej,stereo repro HF,lepsie uzivatelske prostredie,lepsie ovladanie fotoaparatu...Tolko moje skusenosti a moj nazor...

    anonymous02.03.2007 - 11:38 Trvalý odkaz

    graffoo: no o "rozvaklanie" hornej casti kvoli tlacidlam na ovladanie prehravaca sa bat nemusis. po takmer dvoch mesiacoch aktivneho pouzivania stale sedi tak ako ma. aj ked ja som mal tiez zo zaciatku strach... s tym fotenim mas pravdu, ale pisal som ze pokial nepotrebujete nejaky extra fotak tak nie je o com. kvalitou je na tom rovnako ako K610i, iba UI je zmenene. co sa tyka ovladania a uzivatelskeho prostredia, to je tak na flame :) mal som dlllho nokiu. 6230 bola mojim oblubencom. az kym som nekupil SE D750 a z jednoduchosti ovladania som bol milo prekvapeny. na nokii mi vadi ze dumby nevedia vybrat viac veci naraz a pracovat s nimi (hromadne odosielanie veci cez BT a pod.), kopirovanie textu uz najnovsie nokie maju ale stale mi chyba HW klavesa na mazanie... ale inak proti ovladaniu nokii nic nemam, len uz to nie je jednoduchost navikey na 3310 ;) ine je to pri smartfonoch od nokie...
    jemnejsi/vacsi displej prinasa uzitok hlavne pri obrazkoch. inak velky prinos QVGA dispu nevidim, ale to je dalsi dovod na flame :D
    ale inak si to opisal pekne ;) nemam vyhrad...

    anonymous02.03.2007 - 12:56 Trvalý odkaz

    kicky: Dakujem za pochvalu som sa nudil tak ze napisem...proti Sony-Ericssonom nic nemam,maju super fony volakedy by som ich nemenil za nic ine taka K700i bola vo svojej dobe prevratna.Teraz som zacal na NOKII 6233 a uz mo volako ku sonericssonom tak velmi netaha...

    anonymous02.03.2007 - 13:39 Trvalý odkaz

    Atlis: kicky, porovnavas neporovnatelne :) Skus K800i... ale urcite mas pravdu s cenou...

    anonymous02.03.2007 - 16:18 Trvalý odkaz

    kicky: Ja som ich hlavne porovnaval koli cene,ze je priblizne rovnaka taka K800i je podstatne drachsia...

    anonymous03.03.2007 - 01:58 Trvalý odkaz

    marcel: chcel by som sa spytat ci ma jack na sluchadla 3,5mm a ako je na tom s organizacnymi funkciami?su porovnatelne s NOKIOU??.a ci sa oplati zobrat toto alebo N5300.inak je to asi jediny SE co sa mi paci,inak NOKIA pozitív:)))) teraz mam N6230 a max spokojnost ale uz treba obnovit:)) pliz poradte

    anonymous03.03.2007 - 10:04 Trvalý odkaz

    mato63: Ur?ite ber toto, 5300 je nekvalitne spracovaná...
    Samozrejme ako W710 by to malo mat jacka na 3,5 mm.
    Ale neber vobec 5300, obanuješ! ;)

    anonymous03.03.2007 - 14:36 Trvalý odkaz

    riso: mato63, tvrdit niekomu, koho ani nepoznas, ze nema brat 5300 je slepe zavadzanie. ja som s 5300 velmi spokojny a aj graffoo ked ju videl povedal, ze nad nou uvazoval a jej kupou by nespravil velku chybu. je s W710i spokojnejsi, ja som zase spokojnejsi s QVGA displejom, jednotnou (auto)nabijackou s Bluetooth HF, miniUSB konektorom atd atd. BTW. spracovanie 5300 po 2 mesiacoch je rovnake ako na zaciatku - obstojne. Nie tak dobre ako pri W710i, ale stale obstojne. Ostatne...staci si precitat plus/minus s 5300 (tam su aj negativa) a rozhodnut sa.

    anonymous03.03.2007 - 15:35 Trvalý odkaz

    riso: samozrejme, kazdy mobil ma svoje vyhody. W710i ma spickove sluchadla pre danu triedu. tiez mailovy klient jepremakany, ale ked hodis do 5300 aplikaciu Gmail a nepotrebujes pravidelnu kontrolu, budes spokojny (ak budes pouzivat Gmail ako zaloznu schranku ako ja). fotoaparat je v oboch pripadoch priemerny, 5300 foti ale vecer tragicky. prehliadanie fotiek sa neda porovnavat, na 5300 je ovela lepsie. spracovanie je lepsie pri W710i. 5300 ma aktivny pohotovostny rezim, ktory vyzadujem minimalne pri jednom mojom telefone na organizovanie casu. SE mi vyhovuje v sprave hovorov. skratka, je toho vela, a fakt si treba citat vsetky clanky o konkretnych aj podobnych telefonoch a rozhodnut sa, ktore funkcie uprednostnujes. hlavne nedaj na rady "tak XXX je zly, ten nekupuj". vzdy je dolezita dokladna analyza majitela. :D

    anonymous03.03.2007 - 20:47 Trvalý odkaz

    mato63: Ok,som trocha zaujatý vo?i Nokiam, nehovorim že je total zla, mal som ju a nevyhovolala mi. Slajder je super, i ked nekvalitný.a,ale z týchto dsvoch by som bral W710i, zváž si pre a proti.Nokia ma fajn tla?itdlíá aj dizajn... :)

    anonymous13.03.2007 - 14:06 Trvalý odkaz

    Robo: Priblizovanim foto a obrazkov je to trocha inak;-)

    anonymous16.03.2007 - 15:24 Trvalý odkaz

    Mata: pocuvajte chlapci, vy ste taky sikovny...je normalne ked zapnem fotak, snazim sa priblizit a ono mi to vyhodi ze :"priblizenie nieje v tomto rezime mozne" hoci mam na fotaku nastaveny normalny rezim...proste nic zvlastne len nemozem priblizit...ale robi mi to len ked mam nastavenu kvalitu obrazku na 2Mpix alebo 1Mpix...pokial mam VGA tak sa da....je to normalne ?

    anonymous16.03.2007 - 22:16 Trvalý odkaz

    mato63: Pokia? sa nemýlim - y ?i i? :D
    , tak by sa to ani nemalo da? priblíži? pri 2 mpx, iba VGA,ale nesom istý. Ja to mam tak tiež, takže SE jak SE...

    anonymous17.03.2007 - 09:50 Trvalý odkaz

    Mata: diki moc matko, pomohol si mi
    a ozaj, ma tam byt y takze si sa trafil ;)

    anonymous23.03.2007 - 09:35 Trvalý odkaz

    2ika: Ake mate skusenosti s vydrzou baterie? Mne sa akosi nezhoduju uvedene parametre vyrobcu s realom pri vydrzi.

    anonymous01.04.2007 - 00:55 Trvalý odkaz

    ffrfgegg: Atlis ty skurveny kokot, s kazdym by si sa len hadal. Myskis ze si pojedol vsetku mudrost sveta? Si pojeb matku ty uboziak

    anonymous06.05.2007 - 14:37 Trvalý odkaz

    Peto: Myslel som ze k tomuto clanku bude nejaka normalna dikusia, postrehy aj inych ako autora ale mylil som sa. Rozmyslam nad danym mobilom, lebo mi konci akcia v Orange a ked uz si vezmem fon tak nechcem aby som zan vybalil dalsich 8-10 tisic. SE W710i mi celkom padol do oka, aj ked som majitelom iba samych nokii verim ze si zvyknem. Terajsi stav N6230i,N70(obe sukromne)+N6021(firemny).

    anonymous08.05.2007 - 19:39 Trvalý odkaz

    FreeRide_RW: RAd by som zareagowal na graaafaaa zee uplnee kktiny napisal o fone..... ja mam tento fone(W710i) us 2mesiace a som nadmieru spokojny....fotakk maa wery good lepsi ako K750i, handsfree hra perfekne aj ked dakedy musim hladat signal na zwuk ( ale to je len detail z pouziwania= kazdy denwo wrecku +kluce) tlacitka na boku su dobre ale mohli by byt z ineho materialu.. mam skusenostt zee ked do nich tukate Nechtami thak sa wam po casee zacnuu "rozpadawat" ale pri dokladnejsom zaobchadzani wydrzia aj 18 mesiacow... len zisitl som jednu wadu .... ked mate otvoreny fone a wam niekto zawola a mate tichy rezim zecnu wam blikat klawesy aj ked wam us nikto newola :) je to zabawne ked to blika ale potom too us zeire nerwyy.. bateria mi wydrzi max 2 dnii pri plnom pocuwani hudby...(na max hlasitosti)tlacitka pri natacani widea klopkaju a wo wideu "nechutne" pocutt klopkanie tlacitiek pri ZOOMowani... inak som s nim fakt spokojny keby nieco napiste mi na mail/pokec(FreeRide_RW) ja wam odpisem majtee sa a prijemne zazitky s FONOM Sony ERICSSON W710i

    anonymous23.05.2007 - 15:14 Trvalý odkaz

    Zuzanqa: Odpovie mi niekto prosím ako sa dá zisti? po?et otvorení?Vraj je to možné a s tou baterkou sa mi tie uvedené parametre nezdajú ke? hrám hry tak moc nevydrží.

    anonymous07.08.2007 - 12:35 Trvalý odkaz

    kubito: chcem sa spytat,ci su tie dodavane sluchadla ozaj take slabe,ako tu pisete.nemate niekto skusenosti s tymi stuplovymi,co sa daju dokupit,ako prislusenstvo?

    anonymous03.12.2007 - 17:31 Trvalý odkaz

    lacofredy: Mna by zaujimalo ci FM radio hara aj z reprakov a k odpojim sluchdla?Dakujem.