Sony Ericsson W350i

  • Martin Hombauer 26.05.2008 - 02:13

    tomopk: 128x160? to ma byt vtip? halooo, rok 2008!

  • anonymous11.11.2008 - 19:59 Trvalý odkaz

    mejusha: uz bol aj v orave ae nezobrali ho a povedali ze ten mobil neprijima obrazky vacsie ako 3KB co je podla mna hovadina ae ze to neni chyba tak ja potom neviem tebe prijima aj vacsie obrazky ze?

    anonymous14.11.2008 - 16:27 Trvalý odkaz

    miška: fuu neviem ....cez blutut mi prijma vsetko pozne co se podporuje...a aj obrazky,,,,ale ako mms spravu som este obrazok nedostala tak ti neviem povedat

    anonymous15.11.2008 - 18:27 Trvalý odkaz

    fuuuu: neviete ?i sa sem budú da? stiahnu? aplikácie
    FACE WARP
    MUSIC DJ
    VIDEO DJ
    PHOTO DJ????
    diky za odpove?

    anonymous15.11.2008 - 18:29 Trvalý odkaz

    fuuuu: je tento displej dobry?

    anonymous17.11.2008 - 17:37 Trvalý odkaz

    fuuuu: v t-mobile ho maju aj na naj. pausaly
    v orange na strednu triedy ( 100min)
    a vo2 nemaju vobec :D

    anonymous17.11.2008 - 23:03 Trvalý odkaz

    dusan: je to riaden carach som s nim totalne nespokojny s vonka vyzera super je pekny ale je to carach neodporucam som strasne nespokojny

    anonymous20.11.2008 - 16:50 Trvalý odkaz

    fuuuu: v com ti tento fonik vadi napis pls.

    anonymous21.11.2008 - 23:36 Trvalý odkaz

    miška: ja mam tiez tento telefon apodla mna je to riadna sunka...vizera pekne...ale funkcie ma ako uplne stare sony ericsony.a ten fotak och...a ten displej dobre ze neni 2*2 cm...nooo ale uz ked ho mam tak snim musim zit...a inac z toho stredoveho tlacitka mi ide znovu farba dole..ale reklamovat ho uz asi nebudem davat.

    anonymous22.11.2008 - 12:33 Trvalý odkaz

    fuuuu: aspo? nekam predtym si hovorila ze je super

    anonymous22.11.2008 - 19:53 Trvalý odkaz

    miška: ja neklamem.... vsetko nove je super..lenze uz je to stary telefon a uz ma zunoval ...urcite ze by osm neklamala

    anonymous23.11.2008 - 13:59 Trvalý odkaz

    fuuuu: prepá? ospravedl?ujem sa beriem spä?

    anonymous23.11.2008 - 23:19 Trvalý odkaz

    miška: ved pohoda...nic sa nestalo...a ty mas tento fon.?

    anonymous24.11.2008 - 15:29 Trvalý odkaz

    fuuuu: nemám ale premýšlam nad ním fakt nevím ?i sa mi oplati alebo radsej k550i váham neviem ?i sa mám rozhodnú? pre fo?ák alebo walkman

    anonymous24.11.2008 - 18:42 Trvalý odkaz

    miška: ja soms a tiez rozhodovala medzi tymito dvoma a ja si myslim ze tento je lepsi..kamoska ma ten k 550 i...a akoze vyzorovo je pekny ale tak co ja viem neni to bohvie co..radsej ten walkman si zober

    anonymous25.11.2008 - 19:12 Trvalý odkaz

    miška: ..ludia viete nejaku stranku na tie flash temy??

    anonymous27.11.2008 - 21:00 Trvalý odkaz

    elda: mam si kupit Samsung u600 alebo Sony Ericssonw350i??

    anonymous29.11.2008 - 11:30 Trvalý odkaz

    fuuuu: pockam este rok a zoberiem w595

    anonymous29.11.2008 - 15:18 Trvalý odkaz

    miška: a teraz mas aky fon..??.... ( fuuu) ?????

    anonymous29.11.2008 - 20:31 Trvalý odkaz

    atlas: je to fajn mobil asi ho vezmem

    anonymous05.12.2008 - 00:36 Trvalý odkaz

    kaciatko13: caute, chcela som sa spytat, ze ci ten walkman ukazuje na pozadi pri zatvorenom flipe neustale?
    bo by ma zaujimalo, ze ci tento mobil ukazuje napr. zmeskane hovory aj pri zavretom flipe, alebo musim neustale ho otvarat a kukat, ci mi niekto nevolal?
    dakujem..inak tento telefon sa mi mooooooc paci a na buduci tyzden si ho idem tak na 99,9% kupit... chcela som velmi nokiu 7610 supernovu, ale na slov. trhu akosi vobec nie je... tak neva, ale tento je krasny... len skoda, ze orange ho nema aj vo fialovej farbe, ta sa mi viac paci, ale ani oranzova nie je zla... :D

    anonymous05.12.2008 - 14:01 Trvalý odkaz

    miška: ludia cavteee..idem mat novy fon.. cony ericsson c902 ..konecne nebudem mat tuto sunku hehe..ale tak pre tych ktorym sa pacia walkmany no tak pr enich je dobry ja radsje uprednostnujem mobil co je vybaveny na fotak..pa cavte vela zabavy s tymto mobilom.

    anonymous05.12.2008 - 14:28 Trvalý odkaz

    co znamena?: co znamena inteligentny text? bo som si kukala paramatre mobilov na stranke orangu a tam je, ze tento mobil to nema... tak co to je?

    anonymous05.12.2008 - 14:41 Trvalý odkaz

    kaciatko13: miska, ak mozes, odpovedz mi na moju otazocku, bo by som to potrebovala vediet a nejako sa tu uz skoro nikto neozyva... dakujem... idem kuk na nete, ako vyzera ten tvoj new telefon... dufam, ze ti uz bude dobre fungovat :D

    anonymous05.12.2008 - 19:34 Trvalý odkaz

    miška: noo....walkam po zavreti flitu ukazuje neustale nevies to zmenit a zmeskany hovor ti ukazuje len tak ze hore kde je cas taky maly tak na tej liste hore iba tam ukazuje take cervene znamienko ze mas zmeskany hovor...noo a co hovirs na moj buduci telefon ??

    anonymous05.12.2008 - 22:02 Trvalý odkaz

    kaciatko13: pekny je ten mobil... vyzera dobre tenucko, paci sa mi ten "pasikavy" bok, ci aky je to - teda aspon na tom videu..., aj ten dotykovy displej je riadny pri fotaku, fotak dobre ukryty, len neviem, ci by som bez nejakeho anvodu prisla na to, kde mam ten fotak hladat :D xixi... ma len jednu chybu, teda ak je ta recenzia pravdiva - mala vydrz baterie... jeden-dva dni je velmi malo...

    inak, zacinam uvazovat, ze si vezmem SE w580i, sice na recenziach pisu, ze sa mu lamu tlacitka, ale kamoska ho ma uz dva roky a nic mu nie je, podla jej slov, citujem "funguje ako svajciarske hodinky"... tato 350ka sa mi sice dizajnovo paci, ale skoda, ze ten prehravac tam je stale zobrazeny... a to rpedpokladam, ze len prehravac, ze ked xem radio, tak aj tak musim ist do vnutra telefonu ho hladat, nie? ato cevrene znamienko, co ukazuje, to je taka sipka, nie? to aj ja mam na K610i... ja som spokojna aj s tym mobilom co mam, len nema radio, ale inak je fajny, paci sa mi rychle ericssonovske menu, len sa mi v poslednej dobe sam od seba vypina, neviem co mu sibe... :(

    anonymous06.12.2008 - 11:16 Trvalý odkaz

    kaciatko13: ked ho zavriem, tak sa mi vzdy aktivuje walkman, to som z pocula... ale ako je to teda s tym radiom... da sa tiez zapnut cez zavrety flip? poradte rychlo... je to dolezite, aby som si vedela vybrat ci ho xem alebo nie :D

    anonymous06.12.2008 - 15:07 Trvalý odkaz

    miška: noo tak ja by som na tovjom miest eradsej brala 580i..ma aj vasi fotak megapixele a tak..no a radio??to musis ist zapinat po otvoreni flipu...

    anonymous08.12.2008 - 19:18 Trvalý odkaz

    kaciatko13: caute, caute, tak ho uz mam aj ja doma... xela som najprv ten SE w580i, ale uz ho nieto, tak mam tento... pretoze iny hudobny mobil tam nebol... ale vyzera dobre, len si budem musiet zvyknut na ten flip... dufam, ze sa nezlomi :D

    anonymous08.12.2008 - 22:22 Trvalý odkaz

    miška: jeeej..som rada ze ho uz mas...a ja som dnes isla pre ten se c902 ..a prisli sme do t-mobilu a uz ho mali za 7000 vobec uz nebol za korunu ty kokso zo dna na den si zmenia ceny..jaaaj tak som si vybrala zase iny...len neviem ci je dobry LG KC550...ma fotak 5mpx a pridavaju ku nemu 2G pamat..noo neviem este sa rohodujem a je aj akoze pekny...noo uvidim este...
    nooa co inac spokojna si snim zatial??

    anonymous08.12.2008 - 22:33 Trvalý odkaz

    kaciatko13: hej, da sa celkom zatial...len som prakvepana, ze mi neprahrava hudbu z normalneho cdcka, ten stary mi to robil... tak neviem...

    inak, otazka... nas autor recenzie pise, ze nevyhodami pri tomto mobile su: citujem:
    "po zavretí flipu vidíte len hudobné funkcie alebo šetri? s hodinami" - tak by ma zaujimalo, ze kde si mam ten setric s hodinami nastavit, ked to nie je v moznostiach, dokonca sa neda nastavit ani velkost hodin, ako to bolo na SE k610i... neviete niekto poradit?

    anonymous09.12.2008 - 16:57 Trvalý odkaz

    miška: no ahoj...ja mam inac uz novy telefpon LG KC550 ....nooa ten setric s hodinami to je len asi take ze hore na tej liste tak emale..inac je stale ten prehravac asponmne to tak robi.

    anonymous09.12.2008 - 22:05 Trvalý odkaz

    malinka: dnes som si bola zobrat tento telefon...baterka sa po chvili vybila, nabila som ho ...displej sa rozmazava, po zatvoreni flipu sa meni na 300 farebnych ciarok a PREHRIEVA SA MU TELO!!!! bojim sa ze mi vybuchne v ruke....ako dovi dopo telefon....VRELE NEODPORUCAM!!!!!

    anonymous09.12.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    kaciatko13: hej, prehravac je tam stale, ale ked si kliknem na tie bocne tlacitka na ovladanie hlasitosti, tak sa ukazu hodiny a aj zasvietia... takisto ked je tam zmeskany hovor, tak vidim tam tu klasicku sonyericssonovsku sipku a viem, ze nieco nove prislo... je v pohodke tento mobil, sa mi celkom paci (sice ten fialovy by bol krajsi, ale co uz, pomaranc musi mat oranzovy) :D ... a dobre sa na nom pisu smsky, len ma prekvapilo, ze mi to nechce prehrat normalnu hudbu z cdcka... nechapem, sak ten ericsson predtym mi to v pohodke prehral... tak neviem, ci ten format nepodporuje alebo co...

    jedina moja staznost nan je na sluchatka... su peckove, hlasite, tie basy su fest dobre, ale nesedia mi dobre v usiach... mozno by to chcelo tie stople... alebo ja mam blbe usi :D jedno z toho... :D ake mate skusenosti vy?
    a este nieco - to TrackID na identifikaciu skladieb, to je zadara, alebo ako? aby som vedela a nebola neskor prekvapena pripadnymi sumami na ucte :D

    malinka: to naozaj? ja ked som si ho vcera zobrala, tak uz v orange bola baterka na minimum a ja som ju chcela doma vybit, ze ju nabijem cez noc, aby mi to v skole nezdochlo a este som na nej musela pocuvat 4hodiny radio a aj potom len horko-tazko zdochla...
    dneska som na nom v skole pocuvala skoro pol dna radio, volala som, pisala smsky a hrala som sa a baterka je vybita dopola... takze myslim, ze je to v pohode... a neustale ho otvaram a este stale sa neviem nanho vynadivat :D

    anonymous10.12.2008 - 00:45 Trvalý odkaz

    kaciatko13: a nemoze ti to robit z toho dovodu, ze mas nespravne zalozenu sim kartu? vtedy to zvykne robit take blboviny ako pises... a z coho sa mu prihrieva telo? z nabijania? to niekedy robi... a v ruke by ti urcite nemal vybuchnut... pri nabijani ho predas nemusis drzat v ruke a predpokladam, ze inak, ked je mimo elektriky, tak sa mu nema co prehrievat...nie?

    anonymous11.12.2008 - 17:04 Trvalý odkaz

    Silvuskaa: Takze ja ten mobil mam uz asi takych 5 mesiacov ..je to uplne suprovy mobil a ten flip juuj strasne pekny je a super ze davaju aj pametovku ale ja som ju nevyuzila lebo aj predtym som mala SE a v nom som mala gigovku takze tak a ten fotak uplne super :D som s nim strasne spokojna a malinka vobec to nieje prevda co pises a je super ze ked mate zatvoreny ten flip e aj tak sa da zlozit je uplne super ODPURUCAM HO!! :D

    anonymous12.12.2008 - 02:04 Trvalý odkaz

    kaciatko13: silvuskaa, to viem, ze sa da ten flip dat dolu, ale zaujimala by ma teda jedna vec... ked ho dam dolu, tak sa mi budu blokovat normalne tlacitka tym vrchnym posuvacim tlacitkom? ci ako? lebo ked je otvoreny flip, tak sa tlacitka nezablokuju, nech to posuvam ako xem...

    ja ho mam 4dni a som spokojna :D je ok, a nevadi mi ani neustaly walkman na pozadi, pretoze aj tak dobre vidno cas na nom /staci stlacit bocne tlacitka hlasitosti/ a je to supeeer :D milujem SE... iny mobil by som ani nechcela... nokie su uz davno o nicom, tie stare dakedy v minulosti boli dobre, ale tieto nove to neni bohvieco... a ostatne mobily tiez... :D
    silvuskaa, nevies mi odpisat pls ta ohladom rpehravania hudby napr. skopirovanej z cdcka? pretoze na starom mobile mi to slo a na tomto nie... tak neviem ci to nepodporuje alebo co...

    anonymous16.12.2008 - 01:48 Trvalý odkaz

    kaciatko13: mam ho tyzden a je naprosto skvelyyyy :D:D:D i love this SE :D a je uplne krasnucky...

    jediny problem mam s tym budikom - nie som zvyknuta ho este v hlbokom spanku vypinat takym narocny pohybom, ako je otvorenie krytu...aaaa... :D ale aspon ma to postupne prebera, ked mi opakovane zvoni kazdu chvilu 5 budikov... toto mam na SE radaaaa :D

    anonymous27.12.2008 - 16:16 Trvalý odkaz

    kaciatko13: tak uz je aj ten moj na reklamacii, totalne zamrzol... nic s nim neslo robit... uz ho chcem napsat, ja fajny :(

    pali, ako dlho ho uz mas? spokojny?

    anonymous30.12.2008 - 14:43 Trvalý odkaz

    libor: kto kupi w350i za 2000 v prepiocte na eura...so vsetkyum moj nik na pokeci je leitosex piste

    anonymous08.01.2009 - 16:03 Trvalý odkaz

    kaciatko13: cauko, uz ho mam nazad z reklamacie, islo to celkom rychlo - 27.som ho tam zaniesla a dnes som si sla ponho... podla reklamacneho letaku ho dorucili do BA na opravu 30.12. a 31.12. uz bol hotovy, len to nejako dlho slo do mojho mesta... :D ale som happy, ale ma stve, ze neustale musim kopirovat kontakty a vsetko mozne sem a tam... ale neva, hlavne ze je uz tu :D som straaasne happy z neho :D

    anonymous05.02.2009 - 22:39 Trvalý odkaz

    superman: mam tento mobil a nejdu mi prehravat videa vo formate 3GP .. ide mi z nich len zvuk .. pls poradte

    anonymous26.02.2009 - 14:51 Trvalý odkaz

    Force : chcem si kupit tento mobil ale ye vraj je kazivi

    anonymous03.03.2009 - 21:46 Trvalý odkaz

    peddro: NEVIETE MI POVEDAT KOLKO TENTO MOBIL STOJI NORMALNA CENA

    anonymous03.03.2009 - 21:48 Trvalý odkaz

    PEDRO3261 nik na pokeci: keby ste vedeli nekdo cenu tohto mobilu alebo niejake blisje info tak mi napiste pls na nik pedro3261 pokec

    anonymous11.03.2009 - 19:06 Trvalý odkaz

    tivir1: Kde sa dajú stiahnu? zvonenia a ostatne, ale free?

    anonymous12.03.2009 - 23:58 Trvalý odkaz

    kaciatko13: noo, moj uz bol raz v oprave, ale nemam pocit, ze by fungoval na 100percent... obcas sa mi zda taky zamrznuty, ci co... a aj baterka uz nie je to, co byvalo... ale to asi ju dost zerie aj net...

    anonymous16.04.2009 - 23:42 Trvalý odkaz

    ready: zajtra si ho idem kuupit tak som zvedawí ?o to je za?.ale wizera ze to nieje zlé

    anonymous17.04.2009 - 22:49 Trvalý odkaz

    XenonFlash: uz ho mas? :D..

    anonymous19.04.2009 - 15:28 Trvalý odkaz

    axo: no som zvedavy aky bude uz ho mam kupeny ale este nedosiel