Sony Ericsson W205

  • Martin Hombauer 07.04.2009 - 20:31

    Peto: Ve?mi pekny telefonik, na úplný low-end aj slušná výbava, len ve?ká škoda že tam dali predpotopny displej 128x160. Tým to úplne zabili. Aj ked to úplne lacný mobil zameraný na hudbu, a nie na obrazové funkcie, mohli tam da? aspon 176x220 aj keby na úkor toho drahší o 10€, lebo 128x160 je totálne zrno, a bolia z toho o?i.

  • anonymous21.05.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    jaru?ka: pravda ma velmi maly dosplay ale vyzera celkom dobre ale nekupila by som si ho.

    anonymous03.06.2010 - 16:14 Trvalý odkaz

    romana: Ja mam tento mobil a strasne casto sa mi zasekavaa :(:(

    anonymous04.06.2010 - 17:00 Trvalý odkaz

    mario: TAK TOTO JE UPLNY SUPER SHIT NIC NA NOM NEJDE MRZNE A VIDEO ANI NEHOVORIM "!!!!

    anonymous14.06.2010 - 15:23 Trvalý odkaz

    MaofKO: nedá mi nezareagova? na túto recenziu (alebo skôr nerecenziu, kedže na tomto šrote niet ve?mi ?o recenzova?)...ak niekto ide tvrdi?, že toto je nástupca w200i, tak by mal dosta? poriadnu po papuli! w200 je oproti tomuto mobil s ve?kým M...toto je totálna megašunka, nehorázne pomalé reakcie (a zapínanie mobilu ani nehovorím), displej je šuvix, ktorý sa používal tak v roku 2004-05 (aj w200 má lepší, ale nie v rozlíšení samozrejme, ale v pozorovacích uhloch)...a to 9 ikonkové menu ma úplne dorazilo...som ?akal že tam bude 12, ako na w200, ale toto?...jediné plus na tomto inak ve?mi peknom mobile je bluetooth a funkcia baterky (displej má poriadny jas, takže sa to dá ako tak využi?), ni? iné...inak tam chýbajú aj niektoré úplne základné funkcie, ktoré majú aj tie naslabšie SE...

    anonymous24.06.2010 - 18:39 Trvalý odkaz

    Timotej Fialka: tento mobil stoji 75eur v orange je velmi dobry na hudbu.

    anonymous24.06.2010 - 18:40 Trvalý odkaz

    Timotej Fialka: predam ho za 50euro cisto novy s krabicou + dohoda

    anonymous04.07.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    kamca44: tak po prvé, nejde tam SD karta ale karta M2... po druhé aj mne tento mobil mrzol a vobec som sa nemohla dosta? do multimédii, ale poreklamácii v orangei ide ove?a lepšie, rýchly softwarea už ani neseká, net ide kvalitne, hudba tiež, a ak by ste ho chceli ma? lepší tak si ho napichnite na pc a aktualizujte cez www.sonyericson.com software ;) a bude š?apa? :)

    anonymous23.07.2010 - 00:16 Trvalý odkaz

    slavo: neni to zly telefon,dobre hra,pekne fotky v pocitaci ale strsne vysuvanie,slaby display,odchadzaju repraky a slabucke kryty.

    anonymous10.08.2010 - 13:50 Trvalý odkaz

    drobec: fungoval ako slimak,stiahol som si sony ericsson softver updater a aktualizoval softver a ide celkom pekne,akoby ho to nakoplo,bezproblémový fonik

    anonymous18.08.2010 - 00:59 Trvalý odkaz

    shinku: toto je úplne najhorší mobil aký som kedy mala, reaguje pomaly a po každom vypnutí sa mi prestavia dátum, ?as aj téma. mám z neho len nervy, sony ericsson nikdy viac

    anonymous08.09.2010 - 01:03 Trvalý odkaz

    evelina: pukol mi vrchny kryt. da sa na tomto mobile vymenit, ci ee? nechcem ho dodzubat uz uplne.

    anonymous26.09.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    Erushá x?: Shit Shit ! :( KEBYZE VJEM AKíJE NIGDY SI HO NEVYBEREM APOVIEM KAžDEMU NECH SI HO NEKUPUJE ... VšETKýCH KTORý STE TU A MáTE TENTO TELEFON TAK VáS LUTUJEM ZE SA VáM DOSSTAL DO RúK TENTO SHIT AJ MNE SA DOSTAL SOM Z toho total na nervy ! :P

    anonymous01.10.2010 - 16:00 Trvalý odkaz

    prcek: Je to dost na kokot telefón dost to takpovediac (laguje) seká....Taktiž neodporu?ujem....

    anonymous21.10.2010 - 23:45 Trvalý odkaz

    MMM: Tento mobil som mala . . .
    Dos? sekal a bolo to zlé. Menila sa mi téma a ton zvonenia.
    Teraz ho má môj brat a je úplne spokojný. Pod?a môjho názoru iba pre ?udí málo náro?ných na mobily. Na telefonovanie, obrázky a pár zvukov - pre?o nie?

    anonymous04.12.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    mtorkarxx: dobry chcel by som sa spytat preco mi nejdu hry ked idem instalovat tak mi napise ze plna pamät a mam okolo 8mb pamät moze mi niekto poradit plss dakujem

    anonymous11.12.2010 - 13:42 Trvalý odkaz

    Filip: motorkarxx : nejde ti to preto, lebo máš málo pamete v MOBILE lebo hry sa ukladaju do mobilu a nie na pam. kartu ... ja mam ten mobil asi pol roka a vôbec s ním niesom spokojný, už bol raz v oprave a teraz ho idem da? znova kvôli tej pameti telefónu :(

    anonymous11.12.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    Filip: Súhlasím so všetkými, ktorí povedali, že je to SHIT, oni?om, slimák a pod. neodporú?am ... ja by som povedal že je to mobil pre nenáro?ných ?udí ... asi tak

    anonymous12.12.2010 - 14:04 Trvalý odkaz

    ssuperrboyy: Viacerí ste tu napísali, že ten mobil treba aktualizova? na www.sonyericsson.com ... a ja by som sa chcel spýta?, že ako to mám spravi?. ?akujem

    anonymous01.01.2011 - 22:46 Trvalý odkaz

    Trescoox: please, chcem sa len opýtat že ako si mam nastavit miesto ulozenia na pametovku? ja si stiahnem hry a ked instalujem tak mi vyhodí že nedostatok pamete bo mi ju uklada na mobil...

    anonymous03.01.2011 - 12:02 Trvalý odkaz

    Filip: Hry sa vždy uladajú do mobilu a môj mobil bol už raz v oprave pre nedostatok pamäte v telefóne a teraz ho idem da? asi znova lebo mám už len 384 kb vo?ných

    anonymous14.01.2011 - 00:05 Trvalý odkaz

    helly: mam ho uz rok... po prvom mesiaci sa mi zacal kazit... baterka vydrzala ako chcela, a teraz ani 24 hodin... podla mojich skusenosti ani na hudbu nie je dobry, prehravac si robil co chcel, po reklamacii je to lepsie... a s tym ukladanim novych veci, mne tiez pisalo ze malo pamate, ani po reklamacii sa to nezmenilo... ale nemienim ho tam davat az tretikrat, pretoze nemam nahradny mobil... kebyze si mam vybrat, uz nikdy tento!!!!

    anonymous31.01.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    Kikushh: Ja tentto mobil mam .., aaa je najhorsii aky mozeee bytt .., baterka slbo vydrzii .., fotak je na prdd ... , mali dysplej

    anonymous08.05.2011 - 16:37 Trvalý odkaz

    Trescoox: Ano tento mobil je naozaj shit, ja ho mám ako sekundárny fón ale aj tak je ni?... tak isto batéria slabá fo?ak slabý... displej malý, ina? poho ale tento mobil už nikdy viac :D

    anonymous20.07.2011 - 18:51 Trvalý odkaz

    Vewe: ja mam tento mobil a je hrozny baterka ledva vydrzi dva dni a fotak radsej ani nekomentujem

    anonymous05.09.2011 - 19:19 Trvalý odkaz

    Filip: Ahoj, je tu niekto kto sa pripája s týmto mobilom na internet do O2? Absolutne mi nechce nastavi? tento fon na prístup k internetu.. skušal som manualne nastavenie, automaticke pomocou SMS spravy (fon však neprijima konf. spravy) .. a neviem si da? vôbec rady

    anonymous04.10.2011 - 23:55 Trvalý odkaz

    Peter: kasli na net na tom displayi neuvidis prd ved
    240x320 je na net malo

    anonymous09.10.2011 - 15:01 Trvalý odkaz

    Saša: Tento mobil je hrozný mala som ho asi pol roka a musela som ho vymeni?.Úplne mi zdeformoval hudbu ktorú som si do? vložila ve?a krát mi nevedel zobrazi? pamä?ovku a bol hrozne spomalený !§ Už v živote by som si ho nekúpila!

    anonymous01.11.2011 - 01:51 Trvalý odkaz

    Eddie: Tento mobil nám doma istú dobu ležal nový zabalený v skrini ako núdzový mobil (kúpili sme ho v akcii za 1€) - kedže sme nepotrebovali meni? za tie ?o sme mali (ja osobne som mal v tej dobe W200i). Zhruba pred rokom sa však W200i po vernej a bezproblémovej službe od roku 2008 nadobro porú?al a tak som vytiahol z krabice tento - pôvodne ako do?asné riešenie. Prvé ?oho som sa z?akol bola chatrná vonkajšia stavba, potom ten desný displej a hlavne jeho blbé náh?adové uhly. rovnako tie? menu s 9 ikonkami ktoré mi pripomenulo môj starý (R.I.P.) Siemens C72. Mobil používam hlavne na telefonovanie, SMS a po?úvanie hudby. Tieto tri veci zvládal v najhlepšom poriadku - až na to že ob?as odmietal na?íta? pamä?ovku, po ?ase znecitlivelo tla?idlo MNO6 a ob?as rušil hovor sám od seba. Ako bolo aj tu spomenuté, jediná výhoda oproti W200i je pri tomto mobile BlueTooth. Ob?asné mrznutie eni nemusím spomína?. Žia? musím poveda? že zatia? najhorší Sony Ericcon aký sme doma mali.

    anonymous30.11.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    Timea: musim suhlasit s Eddiem... uplna sracka, tri hodiny ho vypinam a zapinam lebo mi nevie nacitat M2, ptm player mi nenajde nic! spomaleny ako hovado....slabota