Sony Ericsson K810i

  • Martin Hombauer 25.04.2007 - 02:37

    Huky: Preboha ?o to je za video? štvor?eky, neostré, zmatené, trhané. Radšej ni? než tuto hrozu

  • anonymous06.03.2008 - 13:22 Trvalý odkaz

    kubo: co odporucate k810i alebo w580i?

    anonymous06.03.2008 - 14:52 Trvalý odkaz

    kubo: ale ked das naplno zvuk ta to chrci.

    anonymous06.03.2008 - 16:03 Trvalý odkaz

    bejka: ahoj...kubo,,,mno ja sa tiez rozhodujem medzi tymito dvoma mobilmi a neviem pre ktori sa mam rozhodnut :D..........strasne,,,keby vyrobili mobil,ktory vyzera ako W580i a funkcie ma ako walkman a fotak ako K810i.....to by bolo super,,,hned by som kupovala:D

    anonymous07.03.2008 - 13:10 Trvalý odkaz

    kubo: ja jebem aj na w580i aj kamaratovi pukaju tlacidla. kupim k810i ale musim zistit aky ma zvuk

    anonymous07.03.2008 - 13:27 Trvalý odkaz

    kubo: aka hlasna a ako kvalitna je hlasná reprodukcia hudby (bez sluchatok)

    anonymous08.03.2008 - 00:21 Trvalý odkaz

    kubo: ak si dam don temu co meni ikony zmenia sa? na k800i to nefunguje

    anonymous08.03.2008 - 00:32 Trvalý odkaz

    kubo: Tak funkcií a aplikácií je tu rovnako ako u K800-vky. Za?nem fotoaparátom. 3,2 megapixlový Cyber-shot je ve?mi kvalitný. Ve?mi dobré sú aj fotografie robené v úplnej tme, ?o som ne?akal, že mobil nie?o také dokáže. Pri 16 násobnom digitálnom zoome mi trošku chýba ten optický, no potom by sa asi pribrzdil predaj klasických digitálnych fotoaparátov.

    Ve?mi ma potešil aj mp3 prehráva?, hlavne možnos? vytvori? si vlastné albumy a vybera? si medzi nimi, ktorý budem po?úva?. Samozrejme v závislosti od kapacity pamä?ovej karty. Prehráva? je jednoduchý ale obsahuje všetko, ?o od neho chceme. Rádio s RDS funkciou je tiež dobré, nemal som problém s kvalitou zvuku. Behom chví?ky som mal vyh?adané všetky dostupné rozhlasové stanice, sta?ilo už len prepína? medzi nimi. Funkcie PlayNow a TrackID som nemal možnos? skúsi?.
    ?o sa týka hier, v ponuke sú dve 3D hry – tenis a snowboard. Ale nie je problém stiahnu? si iné Java hry.

    Internet je prístupný cez prehliada? NetFront, ktorý umož?uje surfovanie po webe, kontrolu elektronickej pošty. Pri lepšom organizovaní ?asu ?i schôdzok, je nápomocný organizér, ktorý obsahuje kalendár, viacero budíkov, ?asova?, stopky, poznámkový blok a telefónny adresár. Samozrejmos?ou je aj možnos? prepnutia do režimu za letu – vtedy je telefón zapnutý, ale nevysiela ani neprijíma žiadne signály, takže aj ke? som po?as letu nedostupný, stále môžem s telefónom pracova? bez toho, aby

    anonymous08.03.2008 - 01:02 Trvalý odkaz

    kubo: Nad optikou sa nachádza mriežka hlasného reproduktora, ktorý má len priemernú kvalitu zvuku. Sta?í na hovorené slovo, no pre hudbu radšej použite slúchadlá.

    anonymous08.03.2008 - 01:07 Trvalý odkaz

    kubo: Ten zvuk moze byt. Hudbu vetsinou pocuvam cez sluchadla. Ale inak perfektny fon.

    anonymous12.03.2008 - 10:31 Trvalý odkaz

    kubo: o.k dik napis ci chrapci alebo ne,.

    anonymous26.03.2008 - 20:55 Trvalý odkaz

    kubo: bejka daj icq. poradim

    anonymous16.04.2008 - 13:29 Trvalý odkaz

    kubo: ja ho uz mam perfekt fon. oplati sa kupit

    anonymous13.05.2008 - 20:11 Trvalý odkaz

    duBak: to video sa mi moc nezda,ale fonik je dobry....je to kvalita,to je citit.....som spokojny--len to video......neviem

    anonymous21.05.2008 - 20:06 Trvalý odkaz

    tomike: heh...mam thakyto fon....ked som ho kupoval thak mi hovorili ze je fajnovy, aze je priam lepsii ako niektore Nokie v tej cenovej kategorii...thak som ho kupil a od novembra do aprila fungoval na 100% a potom to zacalo...najprv mi zamrzal SW thakym spozobom, ze mi niekto volal a neslo tlacidlo PRIJAT ale iba odmietnut...thak som zobral s5 do ORANGE-u...vratil sa zo zlymi klavesami...thakze dalsich 14dni bez mobilu....ked znovu dosel s5 z opravy thak po 2ch dnoch zase zacali chyby s tym prijmaním hovorov..thak som zobral nas5...dalsich 14 dnii....u ma to zacalo srat...ale thak co uz...konecne po 15dnoch dosla SMS-ka od ORANGE-u ze telefon je vraj opraveny...thak idem dnu,ze konecne,zacnem pisat PINkod, a co sa stane?? :P nejde tlacidlo 2,3,8,9,mriezka...thakze trz je zase v oprave a uz cakam ze aka chyba to bude zase...a to video je podla mna fajne, lebo na fon to staci, a kto chce netacat, thak nech si kupi normal kameru....fotak je fajn, da sa s nim aj fotit na pisomky v skole :D:D...v podstate je to fajnovy telefon, len ja som natrafil na chybný model :P

    anonymous22.05.2008 - 20:47 Trvalý odkaz

    swetyo: to ktory debil napisal ze so SE to ide dole vodou?
    nepovedal by som

    anonymous22.05.2008 - 20:49 Trvalý odkaz

    swetyo: N73 forever? fuuuuuj. neznasam Nokie

    anonymous23.05.2008 - 11:27 Trvalý odkaz

    janciii: SE K810i alebo samsung u600 ?

    anonymous12.06.2008 - 22:57 Trvalý odkaz

    anonym: ?udia, teraz mám K750i- je síce štýlový, kvalitný, ale už to nie je to, ?o teraz, resp. ?o K810i..,,..,, Ve?mi sa mi ?úbi K810i a preto mám na niekoho z Vás, najlepšie na Riša nieko?ko otázok:
    1. Kde má K810i (univerzálny) konektor??
    2. ?i je na ?om možné, ako na Nokiách, zmeni? profily krátkym zma?knutím vypínacieho tla?idla??
    3. Aké sú tu VŠETKY už vstavané hry a aplikácie?
    4. Je pravda, že pamä?ovky sú len do 1 GB ??!!

    Za (skorú) odpove? vopred ?AKUJEM !!

    anonymous14.06.2008 - 16:23 Trvalý odkaz

    anonym 2: este nieco: aky ma interneovy prehliadac?
    a ma to stabilizator obrazu??

    anonymous14.06.2008 - 17:06 Trvalý odkaz

    Mario: Profil je mozne zmenit po stlac.vyp.tlac.,hry a aplikacie su lahko stiahnutelne ak ti nebudu stacit tie co su tam a kartu zoberie aj 2-oj gigovu tu som tam pouzival.Niekto tu pisal,ze berie aj 4- ale to neviem neskusal som ju.

    anonymous16.06.2008 - 11:30 Trvalý odkaz

    kubo: konektor je dole profily sa menit ako na nokii daju,berie 4gb.

    anonymous18.06.2008 - 19:40 Trvalý odkaz

    KriS: som majitelom K810i bohuzial FW mam Orange,akonhle vyprsi zaruka tak pojde full flash na originalny FW.padlo tu viac pripomienok - skusim zareagovat :
    1.SE maju prakticky neobmedzenu kapacitu pamätovych kariet,spapa aj 8 GB
    2. Spotreba baterky je dobra,problem je ked sa nachadzate v zone bez 3G siete,lebo telefon ju hlada a zere vela baterky,staci to vypnut,v nastanevianch pripojenia sa pohrabte (nastavenia -> pripojenie -> mobilne siete -> siete GSM/3G a date iba GSM a baterka funguje dost dlho
    3.nemam s nim problem,iba raz nesiel joystick,staci vycistit od prachu,a ide
    ak mate este otazky ?

    anonymous05.07.2008 - 22:11 Trvalý odkaz

    meredith: Suupeeer fon!!!!! mam ho a je uplne super!!!

    anonymous12.07.2008 - 19:38 Trvalý odkaz

    anonym XY: Teraz som ho vymenil, mal som predtým W810i, ale mohol som radšej stúpi? do h.vna. W810i, aj ke? má len 2MPix, má ove?a krajšie a ostrejšie fotky, než K810i s 3MPix, a to som robil testy so všetkými nastaveniami na ve?kom LCD. Nie je to ani porovnate?ná úrove?! Nemá ani prisvetlenie (baterku, ke? vypadne elektrika), ani fotobunku, ?o reguluje jas displeja, ako mal W810i, karta symbolická, ?o ide hne? do koša.... Orange by mohol kone?ne ponúka? aj nie?o nové, nie to, ?o už bolo pred tromi rokmi pomaly zastaralé....

    anonymous12.07.2008 - 19:50 Trvalý odkaz

    anonym XY: A tla?idlá od kedy som ho kúpil tak divno v?zgajú, pravé tla?idlo, ?o spúš?a internet je úplne krivé, zvuk reproduktora je taký plochý a slabý.... ešte som taký nepo?ul, otras! Na displej som po?as slne?ného d?a nevidel kto mi volá! To sa mi s W810i nestalo! Baterka ide pekne dole.... rýýýýýchlo. Jediné pozitívum zatia?: blesk.

    anonymous12.07.2008 - 19:53 Trvalý odkaz

    anonym XY: opravujem: ?avé tla?idlo, ?o spúš?a internet....

    anonymous12.07.2008 - 20:08 Trvalý odkaz

    anonym XY: teraz kukám aj ostatné názory, tak K810i je naozaj mierne pomalší, ten, kto je zvyknutý na ur?itú rýchlos? reakcií zo strany telefónu, bude asi sklamaný (ako ja), ale aj z takých drobností, že hlasitos? hovoru sa dá regulova? až ke? sa hovor spojí, predtým nie, na ?o som bol niekedy zvyknutý, pri návrate z nejakej podskupiny menu do vyššej, ikony akokeby sa nevedeli rozhodnú?, ?i sa ukáza? alebo nie, za?nú rolova?, vrátia sa, potom znovu.... konektor slúchadiel je taký nepresný a nepevný, že sta?í, aby si na? sadla muška a už odíde signál z rádia.... A ešte jedna vec ma napadla, na W810i sa dala karta vybera? v pohode po?as "jazdy". Skúste ju vybra? tu. Potom ju už nena?íta a treba reštart. Ešte k tým fotkám. Detaily totálne odflákne pri všetkých nastaveniach. Fotka je v detailoch rozmazaná, fotky sú úplne neostré o ni?om! Ako nejaký prvý pokus urobi? digitál v mobile.... Hanba! Cybershot = Cyper shit. Je to cárach, ktorého sa idem rýchlo zbavi?, a pritom na môj predchádzajúci W810i som nedal dopusti?, s tým, že už budem kupova? len SE!

    anonymous13.07.2008 - 08:48 Trvalý odkaz

    KriS: chlapce,teraz pekne seres,v niecom mas pravdu,ale inak blbosti takze :
    1.) s tym konektorom pravda,mam s nim trocha problemy kym mi telefon zaregistruje sluchadla
    2.) reakcie su nahodou v pohode,mozno mas blby FW
    3.)za chodu karta menit ide,nemam totalne ziadny problem,sa mi to dokonca paci,nikdy sa telefon nechoval blbo ked som vybral kartu za chodu,aj viac krat po sebe
    4.) k tym fotkam : neviem co sa stazujes,foti uplne dobre,je pravda ze pri 3 mpix. neni kvalita "best" ale ja fotim na menej megapixeloch a kvalita je dobra,zasotrovanie ako aj makro funguju celkom dobre,blesk v pohode,...
    tie fotky su uplne dobre,aspon u mna,a tlacidlo mi malokedy vrzga,len obcas,takze u mna ako jediny problem vidim ten blby konektor
    to je z mojej strany vsetko.

    anonymous13.07.2008 - 08:51 Trvalý odkaz

    KriS: neda sa to s W-ckovym fotakom ani porovnat,foti daleko lepsie,skutocne,mam uz ten telefon nejaku tu dobu,a Orange by uz mohol spravit update telefonov,tj pravda

    anonymous13.07.2008 - 08:53 Trvalý odkaz

    KriS: este tu pises ze neostre fotky,co mas kurna vadny kus telefonu ? zo zastrovanim nemam uplne ziadny problem,automaticke zaostruje normalne,aj makro je pomerne dobre,chlapce,neviem odkial beres tieto skusenosti,co si kupil ten telefon od dakeho kubanca ? alebo mas vadny kus ? alebo co

    anonymous13.07.2008 - 18:47 Trvalý odkaz

    robo: ahojte....mám jednu otázku - mám SE K810i. Neviem, kde sa dá nastavi? farebne ponuka - ako menu. Teraz mám ponuku bielo-oranžovú, ale videl som to už aj farebné - ako napr. správy - v ?ervenom, at?... Viete poradi? ? Vopred dík

    anonymous13.07.2008 - 19:24 Trvalý odkaz

    KriS: ano,viem co myslis.to je tym ze FirmWare (laicky : program ktory ovlada telefon - nieco ako windows v pc) je od Orangeu a ten si ho patricne upravil,mozes ho flashnut na originalny FW,robia to v servisoch,za urcitu sumu,ale uplne bez problemov to ludia robia doma,ale ako kukam-nakolko si neskuseny daj to do ruk niekomu kto to vie.ale Ak mas stale zaruku tak pri poruche treba nahrat stary orange fw spät,inak ti neuznaju zaruku...

    anonymous16.07.2008 - 14:53 Trvalý odkaz

    mám: vlastnim telefon SE k810i a na nic sa nemozem stazovat. Snad len tolko,ze sa pomerne jednoducho ,,zamasti,,display..ale to je detail. telefon ma dobru konektivitu (Bluetooth), a takisto fotoaparat v pohodke... Len tolko som chcel

    anonymous17.07.2008 - 21:46 Trvalý odkaz

    stevo: NO hada te sa tu o videu stakym rozlisenim to vide lepsie nebude samozrejme u tohto modelu ide skor o fotak ktori je dost kvalitny s xenonovim bleskom a nie led k810i je skveli telefon uz len preto ze je SONY ERICSSON

    anonymous28.07.2008 - 12:09 Trvalý odkaz

    peter: mozem pouzivat na tento telefonik nabijacku z k550i? nepokazim ho? viete nehal som nabijacku v horach a doma mam tu k 550-ke

    anonymous31.07.2008 - 16:18 Trvalý odkaz

    ernie: neviete niekto aka najvacsia pamatova katra sem ide (k810i)?? 4GB 8GB ???

    anonymous02.08.2008 - 22:30 Trvalý odkaz

    KriS: peter : malo by to pasovat. na 99percent to pojde
    ernie : no 4 GB aj 8 GB by mali ist zarucene,dokonca som uz cital i o tom ze telefon pracoval s 32 GB katou - neboj - SE maju "silnu" podporu pam. kariet

    anonymous09.08.2008 - 17:30 Trvalý odkaz

    JANY : najvacia pamatovka do k810i moze byt 4GB :)

    anonymous12.08.2008 - 18:13 Trvalý odkaz

    KeiS: ano,to udava vyrobca... ale odjakziva mali SE ovela väcsiu podporu, K810i ma vraj 4 GB no bez problemov zvladne 8 GB ... napr. W300i ma tusim 1/2 GB a zvladne 4 GB ... atd ...

    anonymous16.08.2008 - 16:26 Trvalý odkaz

    jadro: uz mam druhy model k810i ale v tom prvom som si mohol menit hodiny na uvodnej obazovke bud tie velke priesvitne na stred alebo male v pravo dolu...ale v tomto fone co mam teraz sa to uy neda nemam tu moynost to ymenit co mam robit?chcem tie velke na stred....a este nieco tlacidlo ,,prija?,,sa nejako drbe a nieje to prva k810i o ktorej som pocul a mal tu moznost ju mat v ruke ze ma ten isty problem....

    anonymous17.08.2008 - 14:28 Trvalý odkaz

    Peterson: Jedine, co tomu telefonu vycitam, je zvuk. Repacik je tiez tak ulozeny, ze ked ho mate vo vrcecku, v meste ho urcite nezacujete, a vibrovanie je tiez slabee. Na plne pecky chrcii, a dobry zvuk to ma akurat na zakladnych melodiach. Pre metlaakov to bude sklamanie...S ekvalizeerom som sa tiez dost natrapil, kym som z toho dostal ako taky najlepsi zvuk :( Mne osobne sa viacej pacila, a bola viacej prakticka D750i ...

    anonymous17.08.2008 - 14:35 Trvalý odkaz

    Peterson: NO a od fotaku som tiez ocakaval trosku viacej. Fotky su rozmazanee, uz mi velakrat pokazili dobry pocit z peknej situacie, ktoru som chcel odfotit. Najlepsia fotka bude vtedy, ked sa nehybete vy, nehybe sa fotaak a nehybe sa objekt, ktory chcete odfotit. A taka situacia nenastane asi nikdy...skoda no.

    anonymous31.08.2008 - 00:03 Trvalý odkaz

    kubiak: ja s nim takyto problem nemam .. dpc to co z nim mas???

    anonymous31.08.2008 - 00:04 Trvalý odkaz

    kubiak: nemilis si to zniecim?? mne to foti ppc aj prehrava... hod ho do kosa.... a nic nechrapci.. to su odkupil??=D

    anonymous05.09.2008 - 15:33 Trvalý odkaz

    KriS: pred nedavnom prebehol flash telefonu na R8BA024 cez XS++ a uplne bez problemov... neskôr sa mozno skusim pohrat zo subormy cez FAR