Sony Ericsson G705

  • Martin Hombauer 03.12.2009 - 13:41

    goro: boze moj,,sonyericsson s ich pop portom,,a jake rozplyvanie sa nad nim..

  • anonymous03.12.2009 - 18:40 Trvalý odkaz

    NINX: SE ma fastport a jedine rozplyvanie tu je od teba ;)

    anonymous03.12.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    goro: pardoon,,tak fast port,,to mi je vyhra :) ja sa nerozplyvam,,ale ten stastny majitel.. ja mam nokiu,,s blbym 3,5 mm jackom,,do ktoreho nedam skoro ziadne sluchatka,, :D to bola ironia (pre nechapavych)

    anonymous03.12.2009 - 19:02 Trvalý odkaz

    NINX: a kde konkretne sa "stasny majitel" rozplyva ?

    anonymous03.12.2009 - 19:02 Trvalý odkaz

    maestro: Nie vsetky nokie maju 3,5 jack takze dakdey je to horsie ako u univerzalneho fastportu ktory ma kazdy novsi SE rovnaky ;)) Za tu sumu aku ma dnes G705 je to slusny fonik,skoda fotaku a toho repra...ale rada G je hybrid od vsetkeho kus tak nie je mu co az tak vycitat.super popisanie skusenosti.

    anonymous03.12.2009 - 19:33 Trvalý odkaz

    dano: tiez vlastnim G705.spokojnost na mojej strane

    anonymous03.12.2009 - 20:15 Trvalý odkaz

    goro: tak maju 2.5mm jack,,a adapter na 3.5 mm stoju 2 evri,, a viem ze aj nokie maju fastport,, to je rovnaka blbost jak u sonyericssonu :)

    anonymous03.12.2009 - 20:27 Trvalý odkaz

    lupopd: Pred nejakym casom som si chcel aj ja kupit G705 ale skoncil som pri N6220 cll. Autora musim pochvalit za velmi dobre uzivatelske hodnotenie... dakujem Martin.

    anonymous03.12.2009 - 21:10 Trvalý odkaz

    bubu0007: chcem sa autora opytat ako sa pri tom jeho slideri chova horny kryt. ci tam je citit nejaku bocnu volu a este ci ho ma z ponuky operatora alebo z volneho predaja, t.j. ci ma upraveny firm. dik

    anonymous03.12.2009 - 22:20 Trvalý odkaz

    micindev: njn, fastport - pri walkmanoch to zamrzi, redukcia na jack sa ale splasit da...osobne by som ale preferoval a2dp...pri Gckach to sral pes, ja som vyuzil mobil ako prehravac asi 3x v zivote...keby som dnes kupoval hlupy fon, tak jedine SE - keby spravili dumb s qwerty ala m600i s wifi a gps, idem si pon hned

    anonymous03.12.2009 - 22:28 Trvalý odkaz

    b0t: Neviem ale ja mam s tymto teleofnom dobre skusenosti nechapem preco su tu staznosti na hlasity odposluch a reproduktor ... a nechapem preco autor hodnoti ze 3.2 mgpixla je dobre ked to nehra ziadnu rolu mozno to namna posobi iba stylizaciou ale to nieje o mgapixloch ale o kvalite cocky radsej by som bral 1mpxel a kvalit. cocku ako 3.2 a fotak G705 tky

    anonymous04.12.2009 - 12:53 Trvalý odkaz

    vlaha: V podstate sa dá s touto recenziou súhlasi?. K mínusom by som pridal funkciu TrackID.Každú tretiu vzorku pesni?ky neur?ilo správne.Myslím si,že ke? už tam tá funkcia je ,mala by ma? vä?šiu percentuálnu úspešnos?.?alej sa mi nepodarilo rozchodi? Wayfinder.Stále hlási nejakú chybu.Iná? som s telefónom spokojný a opakujem ,súhlasím s recenziou Martina.

    anonymous04.12.2009 - 17:02 Trvalý odkaz

    Martin: Chcem doplnit, ze problemy, ktore som opisoval pri hlasitom odposluchu sa daju vyriesit upgrade-om na najnovsi firmware cez SEUS. Odvtedy je aj z reproduktora lepsie rozumiet a ani druha strana sa uz nepocuje v ozvene. A este jedna vec pre gora :) redukcia z fastportu na 3,5mm stoji tiez 2 euro ;)

    anonymous04.12.2009 - 17:07 Trvalý odkaz

    Martin: Bocna vola je tak v norme. Beha to aj v otvorenom aj v zatvorenom stave mierne zo strany na stranu, ale cakal som, ze to bude horsie. Dokonca ani po vyse polroku pouzivania sa stav nezhorsuje. Telefon mam z volneho predaja a je tam originalny SE firmware.

    anonymous13.12.2009 - 13:25 Trvalý odkaz

    tono: mam tento telefon a som snim nadmieru spokojny, software obsahoval nejake drobne chyby no aktualizacia vyriešila asi všetky ktore obsahoval a vyhladila aj detaily ktore tam chýbali, kupil som ho v SE predajni v BA . Prehráva? je velmi slušný by som povedal a dobre reaguje na oto?enie telefonu.Fakt odporú?am každému kto je s nie?im nespokojny na tomto telefone použit SEUS a Upgradnut software za novší

    anonymous15.04.2010 - 02:05 Trvalý odkaz

    Daanoo: ...vie mi niekto poradit, ake GPS sa tam da hodit, ktore nepotrebuje pripojenie k netu, ako je predvolene????? Alebo to vie niekto z PO a KE urobit???Za kolko???
    ...aaa, pre vsetkych ktory stale riesia fastposrt a 3,5MM jack.....nic v zlom ,ale kupte si poriadne bluetooth sluchadla ...!!! :)))
    DAKUJEM*

    anonymous31.08.2011 - 11:51 Trvalý odkaz

    Mata: chcela by som sa len spytat ze mi v tomto telefone blbne to zapojenie na sluchatka a kabel do PC, s kablom nie je problem ten mi ide ale sluchadka ked zapojim tak mi zle hra hudba skoro vobec....neviete mi poradit ci sa to este da niako opravit?