Sony Ericsson G502

  • Martin Hombauer 01.10.2009 - 04:17

    Peto: Tiez som mal w300i a presiel som na G502...mam ho uz rok aj 2 mesiace a som s nim spokojny. a k tym problemom.... video mi neseka vobec... pri multitaskingu..telefon sekal az ked som mal spustenych asi 5 aplikacii a media k tomu.nemam s nim absolutne ziadne zle skusenosti. Mam R1FA037 . Skvely telefon a k pamätovim kartam ze max. 4 GB strop platformy A2 telefonov ako G502 je teoreticky 32GB prakticky viem ze 8 GB karta plna funguje bez problemov a bez spomalenia telefonu a teoreticky ani s 16 GB bz nemal byt problem no to neviem . Inak skvely clanok a suhlasim s nim :D:D

  • anonymous01.10.2009 - 12:08 Trvalý odkaz

    Mikullas: "stále nezobrazuje kontakty na SIM a v telefóne naraz"
    - omg, len to nie

    anonymous01.10.2009 - 12:11 Trvalý odkaz

    Fizzy: Ani neviem preco, ale precital som si tento clanok cely, pritom ma nikdy tento fon nelakal :D Suhlasim, dobre napisany.

    anonymous01.10.2009 - 12:47 Trvalý odkaz

    graffoo: ako si sa dopracoval k FW R1FA037? ja mam R1FA031 a stale mi update service pise, ze mam najnovsi FW...

    anonymous01.10.2009 - 15:28 Trvalý odkaz

    ToMaSoo7: "Pod kryt sa vkladá pamä?ová (max. 4 GB)"
    to je kec...us aj k610 mi vezme 16GB....G502 nebude mat problem ani s 32GB

    anonymous01.10.2009 - 16:53 Trvalý odkaz

    Dodo: Sorry pani, ja osobne pouzivam 4GB a vacsiu som nemal moznost vyskusat, tak som vychadzal z oficialnych informacii. Co sa tyka multitaskingu, pri spustenych mediach, telefon sa samozrejme stale da pouzivat, ale system je citelne pomalsi.

    anonymous02.10.2009 - 00:17 Trvalý odkaz

    Peto: graffoo FW R1FA037 je starsi ako R1FA031 a najnovsi je R1FB001 no len pre Rusko....a dostal som ho tak ze som ho stiahol z netu a flashol cez A2 uploader....viac na www.se-tuning.cz a Dodo multitasking a k tomu vsetkemu mam pocit za na R1FA037 je to lepsie lebo je stabilnejsi...a tiez ma podporu videohovorov. Ako som uz pisal mne nerobili problem spustene aplikacie....rekord je tusim 20 naraz spustenych no to uz bol neskutocne zosekany a + media k tomu..musel som vybrat baterku :D

    anonymous02.10.2009 - 10:10 Trvalý odkaz

    p4li: Ja osobne som G502 nevlastnil a len sa vyjadrim k Multitaskingu ... Po updatoch (resp. po hraniach sa s FW pomocou se-tuning.cz :D) som napr. na mojej K530i (stare dobre casi) rozbehal 12 applikacii bez extra citelneho spomalenia. Ono vsetko to zavisi aj od updatov FW, ktore dost pomahaju zosviznit telefon. Urcite by som neodporucal ostavat na FW s akim prisiel telefon :)

    anonymous02.10.2009 - 10:31 Trvalý odkaz

    Dodo: moj firmware je 31 a neda sa zatial aktualizova?. zrejme to bude tak ako hovoris ze 37 je stabilnejsi.

    anonymous03.10.2009 - 11:36 Trvalý odkaz

    NINX: podporuje tento fon flash temy ??

    anonymous03.10.2009 - 14:46 Trvalý odkaz

    p4li: Nie som si isty, ci ich podporuje od zakladu ale pochybujem, ze by sa to nedalo urobit pomocou preflashovania fonu. Nie som si vsak isty uzitocnostou flash tem, ked skoro ziadny SE akosi nestiha pri ich pouzivani .. Dokonca aj na W995 som spatril mierne sekanie niekedy takze neviem .)

    anonymous07.10.2009 - 09:53 Trvalý odkaz

    Peto: Dodod FW R1FA037 je starsi ako R1FA031 preto cez SEUS si ho nedas jedine flash. a Flash temz podporuje a idu velmi dobra taktiez bez spomalenia telefonu....ale obcas sa najde taka ktora ho trosku spomali.

    anonymous28.10.2009 - 11:38 Trvalý odkaz

    ebazar: Vlastnim SE G502 a mozem povedat, ze je to dost odolny fon, padol par krat na zem dost skaredo a prezil to, skusal som ho flashovat/updatovat najmenej 5x stale ide (..nedoporucujem!!),original bol nahraty orange soft a menu, teraz prefleshovane na R1FA031 central europe.Fon skusany u opreratorov(OR,T-Mobile,O2)bezi bez problemov, aj datove sluzby v PC Suite(HSDPA,UMTS,EDGE,GPRS...) ..nedodava sa DATOVY KABEL USB!!! je treba dokupit! Co mi vadi je,dost tazko sa dava dole kryt na baterke, ked vymenim SIMM karty vzdy treba nastavit aktualny cas a datum!Co sa tyka pokovenych tlacidiel prijat/odmietnut/...sa osuchali asi za 3 mesiace!!!Fotky su dobre, ostre 1600x1200/24 od vzdialenosti asi 1 metra,zvuk cez sluchadla vyborny.Reproduktor slabsi.Trocha mi vadil medialny prehravac, stalo sa mi ze to obcas zblblo, bolo treba restartovat mobil.Po preflesovani funguje bez problemov, video je v MP4 320x240/15obr.sec,ale zvladne v pohode aj 320x240/25obr.sec,dat.tok 860kb/sec.,.Bez problemov je mozne instalovat rozne java hry a aplikacie,nie je treba certifikat ako na Nokiach a inych fonoch..., daju sa aj bez problemov posielat z pametovej kartu cez bluetooth, ziadne datove obmedzenie.U mna je vydrz baterie 3-4dni,pouzivam internet( je moznost zapnut nabijanie sez USB),email,asi 1-1,5hod telefonovania denne.Ja si myslim ze tento telefon sa vydaril a stoji za to,SonyEricsson sa nemusi hambit,aj ked je vyrobeny v CHINE.

    anonymous02.11.2009 - 20:37 Trvalý odkaz

    MArveL: ZdareC... Mám tento mobil cca 1 rok nejaké výrazné problémy s ním nemám .. IBa : rýchlo sa vybíja, potichu hrá, a sem-tam sa sám resetne .. ale inak pohoda.. Strašne mi chýba Flash menu .. Neviem ?i si mám preflashova? mobil .. ?i sa nejak nepoškodí a podobne.. please poradte mi .. ;) skype : rapper777 azet: mr.marvelouz ICQ: NEchce sa mi pozriet :D

    anonymous19.11.2009 - 21:02 Trvalý odkaz

    bosorka: zdravím... mohol by mi niekto poradit...v poslednej dobe sa mi nejak G502 stale sam od seba resetuje a stalo sa mi to aj po?as hovoru :-((( dá sa s tým nie?o robi??? inak som s ním spokojná mám ho rok :-))

    anonymous21.11.2009 - 13:07 Trvalý odkaz

    Peto: Ak mas zaruku reklamacia. Ak uz nemas zaruku tak servis alebo doma prehrat FW viac na www.se-tuning.cz

    anonymous23.11.2009 - 21:44 Trvalý odkaz

    g502: Z restartovanim som sa stretol aj ja, je to podla mna bud chyba karty alebo siete.Pouzival som rozne simm karty a nerobilo to na kazdej, dal som vymenit restartujucu simm kartu a prestalo to...mozno je posahany aj mobil,ale zatial slape vsetko ok.

    anonymous25.11.2009 - 21:08 Trvalý odkaz

    Peto : Marvel.....poskodit telefon flashnutim je teoreticky nemozne,...este som sa s tym nestretol a to som flashoval desiatky telefonov.Vymenou zvukovych ovladacov pomoze aby hral hlasnejsie. mozes pozriet na www.g502tunningportal.wbs.cz ale nie je dokoncenaa. Mne sa tiez obcas restartoval ked som mal povodny FW no ked som dal starsi cize R1FA037 telefon je extremne stabilny.

    anonymous03.12.2009 - 00:17 Trvalý odkaz

    Geextah: Ja mam G502 od augusta a som s nim nesmierne spokojny. Aj ked az tak nefandim Mediam a tiez sa mi sem tam restartne ale koli tomu nechcem davat starsi fw no a bohuzial to nastavovanie datumu a casu ma hneva kedze studujem v cechach takze menim simky casto. Ale inak ziadne problemy nic. Kusok osuchane potvrdzujuce tlacidlo ale ostatne drzia a to som smskovi maniak:-) Odporucam kazdemu podla mna to najlepsie vo svojej triede ani jeho nastupca Natie ma az tak nenadchol.

    anonymous05.12.2009 - 12:32 Trvalý odkaz

    Peto: jj to mas pravdu s tym Naite..som sa tesil ze nastupca G502 ale ked som ho videl tak aboslutne ma nenadchol ani nic nemenil by som.

    anonymous30.08.2011 - 10:44 Trvalý odkaz

    Jano: Dobry den, po vymazani 1 alebo viac kontaktov sa tieto polozky po case objavia v telefone znovu, napr. po vypnuti a opatovnom zapnuti. Viete mi niekto poradit, ako vymazat kontakt trvalo?