LG Optimus Me (LG P350)

  • Martin Hombauer 29.04.2011 - 12:20

    cc all checem sa spytat ci sa da tomto mobile na vypnut orange obrazovka Dik

  • anonymous24.01.2011 - 22:31 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Risovi urcite ulahodi HW tlacidla na zvihnutie/odmietnutie hovoru. Na designe si dali ako vzdy "zalezat", posobi dost "tucnym" dojmom. Ked vsak bude cena dobre nastavena az tolko na tom nebude zalezat. Vybava je urcite postacujuca a aj baterka by mohla uzivit toto "mydlo" na dlhsiu dobu.

    anonymous24.01.2011 - 22:36 Trvalý odkaz

    NortySP: Ako nic v zlom ale LG robi otrasne telefony co sa tyka dizajnu :) jednym slovom nechutne :) som si vravel ze ked bude LG robit fony s androidom tak by som ich bral ale .... :) menim nazor :) jedine OO ten je fajn aj O2X :) ale inak je mi zle z toho dizajnu :) pride my to detske,tucne,plastove bez napadu bez nejakeho efektu :)

    anonymous25.01.2011 - 12:38 Trvalý odkaz

    riki: S tym designom to je individalna vec, rozhodne mali zopar vyslovene peknych telefonoch. Podla mna ma kazdy vyrobca par naozaj podarenych, par priemernych a aj nejake podpriemerne. Preoste je to vzdy o tom co komu sedi a tak viac ludi viac nazorov. Osobne by som nemal si problem vybrat nejaky LG z hladiska designu. Tento telefon je vidiet, ze je zamerany na sirsie masy a tak sa design az tak neriesi, skor sa vtedy firmy pokusaju recyklovat starsie telefony aby to nebol velky zasah do vyroby.

    anonymous25.01.2011 - 12:57 Trvalý odkaz

    NortySP: Ved prave too ze je to az prilis vidno ako to odflakli. Jasne niektore su pekne ako som povvedal :) dalo by sa vybrat :) ale vela ich je takychto co su proste odflaknute a na prvy pohlad vidno ze ake ma ten fon postavenie. Samozrejme maju to aj iny vyrobcovia ... ale tak u samsungu ma tak zrychlo nenapada ziaden,u SE tie lacne J100i a pod., u HTC sem tam niektore starsie WM nevyzerali najlepsie,Motorola ma same stylovky :) tak neviem myslim ze trosku snazit by sa mohli :)

    anonymous16.04.2011 - 22:45 Trvalý odkaz

    Tomas: Bateria ma 1280mAh a nie 1500...displej ma 2,8" a rozlisenie 240x320 pix, interna pamat je 158MB..rozmery su 108 x 57,5 x 12,2mm a vaha je 108g a nie 130....dost somarin tu mate popisanych...
    ***chyby opravene, vdaka za upozornenie - redakcia***

    anonymous29.04.2011 - 17:04 Trvalý odkaz

    julo9: taký HTC Wildfire nestojí vysoko nad 200€ ale od 190€, ďaleko lepšie vybavený, spracovanie neporovnateľné a ďalšia vec že LG je len problémový odpad kto rozmýšla 30€ doplatí

    anonymous29.04.2011 - 22:59 Trvalý odkaz

    ferineveri: ak chceš argumentovať najnižšou cenou tak P350 je už od 140€ a ten rozdiel je tým pádom 50€ a to nie je už málo. je to viac ako tretina ceny. a ináč aj tých 30€ nie je 30Sk,len číslo je také malé.

    anonymous30.04.2011 - 18:00 Trvalý odkaz

    Brano: Nehovoriac o tom ze wildfire nekupis za 190 eciek, resp ano v jednom webshope ktory nie je 2 krat pozitivne hodnoteny :) Vo vacsine serioznych shopoch je to tych 210 Eciek(a castokrat viac) co uz je rozdiel 70 eur a to fakt nie je zanedbatelne. Pre niekoho je tych 70 eur vysoka polozka a moj kolega kupil pre synatora prave tento LG

    anonymous01.05.2011 - 02:04 Trvalý odkaz

    deszka3: Suhlasim s dvoma komentarmi nadomnou,jednoducho tento telefon je lacny a ma to,co by si ocakaval od tvojho prveho androidu.Spoluziak ho ma a podla mna je to pekny kusok :)

    anonymous01.05.2011 - 12:40 Trvalý odkaz

    Marian6663: Ja sa k tomu vyjadrím len toľko že keby nokia vyrobila smart týchto parametrov tak každý že aká sračka a pritom nokie používaju 640x360 pixelov,taká 5800 nokia je veru lepšie natom a je to starši phone..toto lg nato že má Android 2.2 tak má až utopický hardwear ešte podotknem že nokií niekto vytkne 256 mb ram a toto lg má ešte menej..tak že na základe toho všetkého je jasné že nokiu sa snažia očierniť,pritom také Lg nieje ani z ďaleka na takej urovni a čitam tu pomerne kladne prispevky

    anonymous01.05.2011 - 14:37 Trvalý odkaz

    kolotocarhm.: tento shit by som ani zadarmo nechcel.

    anonymous01.05.2011 - 15:39 Trvalý odkaz

    XWoq: ty si poriadny nokiák...pozri si cenovy rozdiel medzi starou a pre niektorych ludi skaredou 5800 a medzi tymto krajsim lg s androidom... a nokia vyraba iba mobili a nic viac a lg vyraba skoro vsetko a aj lepsie procaky ma tak nechapem co riesis...tento mobil je vyrobeny ako prvy android pre deti,zeny alebo pubertakov... a co trepes nokia take rozlisenie ma mozno iba na jednom fone nokia az v 2010 presla na AMOLED displeje pri daktorych modeloch a samsung uz davno mal SUPER AMOLED najprv mysli potom pis...vsak iba C7 ma rozlisenie 360x320 a to je na tto dobu malo ,, aby sa nokii nieco predalo musi ist pod cenu alebo prihodit mapy zadara...nokia nieje inovativna moj nazor na ne je ze su bez podstaty moderneho dizajnu a niektore zaostavaju aj funkcnou vybavou...
    A kolotocarhm. kebyze ho najdes na chodniku tak skaces meter dvatsať ,.,.,.,..,.,

    anonymous02.05.2011 - 20:51 Trvalý odkaz

    hovedo: a mame tu anti-nokiaka.... To kde preboha si cital, ze nokia C7 ma rozlisenie 360x320? Kazda nokia s dotykovym displejom a symbianom ma rozlisenie minimalne 640x360. A LG urcite nie je krajsi ako 5800. Tu by som zobral ovela radsej. Ale k teme. Tento LG by som fakt nechcel aj ked cena je dost dobra. Nepaci sa mi, je slaby a skaredy...

    anonymous02.05.2011 - 23:42 Trvalý odkaz

    XWoq: tu na fonoch to maju napisane...nokii to aj tak nepomoze ked prejde na Windows...a mne sa viac paci uz mozno iba pre to ze ma android...

    anonymous02.05.2011 - 23:54 Trvalý odkaz

    XWoq: No boze tak som sa sekol::::::360x640:::::

    anonymous03.05.2011 - 10:29 Trvalý odkaz

    hovedo: nechapem, preco sem tahas windows. To mala byt akoze reakcia na moj prispevok? A podla mna to "seknutie" bolo dost dolezite, kedze si chcel argumentovat to, ze nokia ma horsie displeje nepravdivou informaciou.

    anonymous03.05.2011 - 11:32 Trvalý odkaz

    Marian6663: Som rád ,,Hovedo'' že do toho vidiš a Xwoq Nokia mala rozlišenie 640x200 pixelov v roku 2004 ,Nokia 9300 konkretne a to Lg je presne ak bolo podotknúté,pre školákov maximalne a Nokia 5800 čo som spominal má lepši display,väčšiu uhlopriečku,kvalitnejšiu videokameru,prehrá v pohode divx a Xvid..

    anonymous03.05.2011 - 11:49 Trvalý odkaz

    Marian6663: A nokií je jedno či má windows alebo symbian za prvý kvartál 2011 mala nokia najväčši zisk a zároveň najviac predaných mobilov,čo potvrdilo len že Nokia je staále jednotka na trhu,Akcie Nokie začínajú opäť stúpať a čo sa týka Androidu tak je fakt len pekný a vynika socialnými sieťami,to niesu funkcie ale služby na symbiane sa nemusím prihlasiť keď chcem používať kalendár..kamoš dal dnes štvrtý krat reklamovať galaxy 3(android 2.1) a symbian ^3 je už namakaný system,Android skôr zavíriš ako Symbian,Android žere batériu ako Cinkular,Príklad Htc Desire HD,môžte to dávať každý večer na nabíjačku..Symbian ^3 používa on-the -go to zmamená že môžeš pripojiť klasické usb k mobilu,má bluetooth 3.0 čo je momentálna špička v prenose dát tak aj preto Symbian skôr Ako Android,ktorý mimochodom žalujú zakaznici a je to na súde,kvoli monitorovaniu polohy a ich nasledným zápisom..toto Lg je phone len o cene ale funkcie a kvalitu za tu cenu nečakaj

    anonymous03.05.2011 - 22:44 Trvalý odkaz

    XWoq: pokial viem nemusim sa prihlasovat pri kalendari sam mam android a nic take mi to nevipisuje .. ty tu hovoris ze ano tak potom uved priklad .. myslis kalendar Roadsync ? ? ? ,, bluethooth 3.0 maju aj ine mobily a nokia s mysli ze ked tam da bluethoot 3.0 ze je to akoze naj mob. mozno tak pre decka na ihrisku ktore si cez to posielaju .. aj ked android zaluju tak nic nemeni na veci ze je najpredavanejsia aj najoblubenejsi,nokia dsp niesu az take super napr taky WAVE 480 X 800,na niaktorych weboch dokanca pisu ze c7 ma na tuto dobu podpriemerne rozl. s cim sa ja nezhodujem .. a preco vlastne nokia ma amoled disp. az teraz? !ROVNO UZ SUPR AMOLED!

    anonymous04.05.2011 - 02:16 Trvalý odkaz

    hovedo: pre informaciu. Nie som nokiak, neobhajujem nokiu, ale toto sa uz fakt neda citat. Kazdy si kupi to, co chce a minimalne 80 percent ludi ani nevie, aky ma os, co je to rozlisenie displeja a vela inych veci. Hlavne ze mam 300 mil. farieb, 150Mpix fotak a vykone repraciky aby som mohol pocuvat hudbu na ulici. Koniec rozhovoru.

    anonymous04.05.2011 - 02:20 Trvalý odkaz

    hovedo: inak mam android, ale pojdem do nokie e6 aspon mi vydrzi viac ako 1 den

    anonymous04.05.2011 - 19:31 Trvalý odkaz

    Marian6663: Nokia N900 má napríklad rozlíšenie 800x480 pix,Nokia E90 má 800x352 pix a medzi amoled a super amoled nieje až taký veľký rozdiel..,lebo zas to ospevuješ jak keby porovnávať Tft a Amoled a čo sa týka displeja tak E6 ka má tak jemný display ako iphone4 a opakujem že Symbian je bezpečnejší os čo sa týka zavírenia,taký android nainfikuješ skôr,toto je dosť podstatná vec a môžem ťa ubezbečiť že Android sa dlho tešiť nebude,odpoveď bude Nokia+wm7 upravený pre Nokiu,na toto veĺmi vsádzajú,Microsoft nedal len tak nadarmo 1miliardu dolarov na wm7 a čo sa týka toho prihlasovania na kalendár,tak myslím 1.5 ,1.6 aj 2.1 keď chceš použiť kalendár tak sa musiš prvý krát zaregistrovať a keď máš účet tak príhlasiť,tento zámer nechápem aký má zmysel...

    anonymous04.05.2011 - 22:30 Trvalý odkaz

    XWoq: to s tým kalendárom nie je pravda väčšinou má každý android 2 kalendáre 1.-normálny ako kazdý iný aj s tými istými funkciami ako iný 2.-rodasync-kalendar,mail,kontakty,úlohy,začať synchronizáciu a nastavenia tychto 6 ikon sa zobrazi v tomto kalendari ked si registrovany a nemusis sa furt prihlasovat a je krajsi nez normalny.

    anonymous26.05.2011 - 12:58 Trvalý odkaz

    Lubka: Kto prosím vie ako mam posielať hudbu cez LG-p350?? Mala by som si niečo nainštalovať aby mi išlo?? Ako fotky sa dajú ale hudba nie, nechápem:)

    anonymous09.06.2011 - 22:37 Trvalý odkaz

    imorial: a mimochodom trosku stara konverzacia ale nokia uz nieje najpredavanejsou znackou , htc ich obehlo len tak pre info

    anonymous10.06.2011 - 13:53 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: HTC predbehlo Nokiu tak v hodnote akcii, ale urcite nie v predajoch mobilov. Neblazni kamo a citaj clanky poriadne. :)

    anonymous11.06.2011 - 13:01 Trvalý odkaz

    marek260: viete o tom že má aj prehravač divixu.

    anonymous14.06.2011 - 13:54 Trvalý odkaz

    N0rG0c: hnusny design ako tradicne od lg - aj ked je to subjektivna vec tak humus. moj prehravac sandisk spred 7 rokov s bw displejom mal lepsi hardver nez tento androprdovy hovnousek :) inak uzasny displej :) a tie organizacne funkcie :) gps aj funguje, alebo je len na papieri?

    anonymous14.06.2011 - 15:38 Trvalý odkaz

    Michaela: PROSIM poradte mi ,ktory telefon si mam kupit ? tento alebo nokiu c5-03

    anonymous01.07.2011 - 01:40 Trvalý odkaz

    MarioSimek: Ahojte ma niekto ten telefon vobec mi nejdu primat sms a aj ked otvorim sms tak mam len vytvorit.... Co stym ?? Neviete ??

    anonymous01.07.2011 - 15:39 Trvalý odkaz

    Jana: Zdravim! Vcera mi prisiel tento telefon a odvtedy som ho uz dvakrat nabijala. Na zakaznickej linke mi povedali, ze je to preto, lebo mam zapnute wifi a aplikacie. Kedze prvykrat vlastnim takuto znacku a celkovo takyto druh telefonu, viete mi povedat, ako vypnem aplikacie alebo aspon zistim, ktore aplikacie mam zapnute?

    anonymous01.07.2011 - 16:01 Trvalý odkaz

    otto: nokiu by som si nikdy nekupil

    anonymous02.07.2011 - 09:33 Trvalý odkaz

    Juraj: na prezeranie a vypinanie spustenych aplikaci sluzi aplikacia spravca uloh ktoru mate v menu .. ja som si hu dal na plochu v podobe widgetu Spravca Uloh :)

    anonymous02.07.2011 - 10:24 Trvalý odkaz

    Jana: Dakujem :) Aj som si to myslela. Tym padom mam v poriadku aj aplikacie aj wifi, ale stale sa telefon velmi rychlo vybija. Vecer som ho nabila a dnes rano ma 20%. Ak kontrolujem pouzivanie baterie, tak zhodne po 40% jej ubera pohotovostny rezim a pouzivanie telefonu v necinnosti... Vobec neviem, co s tym.

    anonymous04.07.2011 - 12:40 Trvalý odkaz

    Juraj: MAM TENTO TELEFON A CHCEM SA SPYTAT CI SEM IDU ASPOM NEJAKE HRY ?

    anonymous04.07.2011 - 15:53 Trvalý odkaz

    Andy: Hry tam musia ist ... :) staci si ich stiahnut z marketu, ale neodporucam stahovat Angry Birds ... :D to ta uz od telefonu nedostane nic :D

    anonymous04.07.2011 - 20:41 Trvalý odkaz

    Otto: Niektore hry sa daju presuvat na micro sd kartu a kamarat tam ma aj angry birds .... neviem ako to na kartu presunul ale telefon ide stale rychlo ako keby tam nemal nič stiahnute. Takže skus JURAJ presunut dako na pamaťovku ked si stiahnes hry a pojde to uplne super :D

    anonymous06.07.2011 - 11:27 Trvalý odkaz

    Juraj: Diki chalani :)) .. nebol som si isty kvoli tomu ze tento telefon nepodporuje java .. pozrem ten market a skusim nainstalovat nejake ty hry .. keby bol nejaky problem obratim sa na vas :)

    anonymous07.07.2011 - 20:50 Trvalý odkaz

    kaja: prosim nevie niekto ako sa daju posielat obrazky a hudba?? vopred dakujem za pomoc ;)

    anonymous07.07.2011 - 23:03 Trvalý odkaz

    Otto: Ak mate problem s tim ze sa aterka rychlo viybije tak asi mate zapnute aplikacie. Ak ich chcete vipnut tak si dajte na plochu widget SPRAVCA SUBOROV tam mozete vipnut vsetky aplikacie a mate tam aj prehlad o volnej pamati RAM ak som pomohol niekomu tak nieje za čo :D

    anonymous08.07.2011 - 00:48 Trvalý odkaz

    imorial: Ahoj chcem sa spytat mam v mobile domacu obrazovku od orange , neda sa niako vymenit za inu ???? nemyslim launcher ( ked som mal launcher tak mobil siel strasne pomaly )

    anonymous08.07.2011 - 23:29 Trvalý odkaz

    Michalides: Čawte chcem sa opýtať mám tento mobil a neviem poslať pesničku ani v návode to nieje písané je tam len o Videách a Obrázkoch a neviem nato posielanie pesničiek prísť :(

    anonymous09.07.2011 - 23:34 Trvalý odkaz

    Otto: Ako možem dostať z 2.2.2 Androida na 2.3.4 Androida pls ak viete pomožte prosim

    anonymous10.07.2011 - 00:26 Trvalý odkaz

    Juraj: UZ VIEM AKO SA POSIELAJU PESNICKY !!! .. MUSITE IST DO THINKFREE OFFICE - BLUETOOTH-MUSIC TAM MATE VSETKY PESNICKY VYBERIETE SI KTORU CHCETE PODRZITE NA NEJ PRST ZOBRAZI SA VAM PONUKA A TAM BUDE ODOSLAT ..

    anonymous13.07.2011 - 18:57 Trvalý odkaz

    Renata: zdravím Vás
    Neviete mi náhodou poradiť ako na tomto telefóne priradiť hudbu ktorú som si stiahla do telefónu k určitému kontakto aby som podla hudby vedela že kto volá . Dakujem

    anonymous14.07.2011 - 00:33 Trvalý odkaz

    matus: PROSIM VAS AK BY STE SI MALI VYBRAT MEDZI TYMTO TELEFONOM A T-MOBILE PULSE MINI TA KTORY BY STE CHCELI???CENA JE ROVNAKA NEWEM SA TOTIZ ROZHODNUT...

    anonymous14.07.2011 - 19:20 Trvalý odkaz

    David: Zdravim. T Mobile Pulse Mini som mal asi 3 mesiace, prave tento tyzden som ho ale vymenil za LG Optimus Me. Volil by som urcite radsej LG. Pulse Mini mal problemy s reakciami, velmi zlu klavsenicu (aj ked da sa stiahnut s marketu ina), problemy s wifi a skratka bol menej user friendly ako LG. Takze doporucujem LG.

    anonymous15.07.2011 - 00:58 Trvalý odkaz

    matus: diky moc si mi pomohol...

    anonymous16.07.2011 - 23:04 Trvalý odkaz

    Tom: Mám tento telefón ale chcem sa spýtať ohĺadom prichádzajúceho hovoru. Keď vyzváňa telefón chcel by som aby mi zvonil od začiatku stále nahlas a nie postupne od menšieho po najsilnejší zvuk. Vie niekto poradiť? ĎAKUJEM VEĽMI