LG KU990 Viewty

  • Martin Hombauer 28.12.2007 - 12:54

    jj: skoda wifi....inak good, to video sa mi luubii

  • anonymous23.08.2007 - 12:19 Trvalý odkaz

    uscon: Máte tu chybu, KU990 dokáže natá?at len v rozlišení 320 x 240. Je to v oficiálnych materiáloch aj na ostatných weboch. O VGA sa hovorilo skor, ale to sa nepotvrdilo, bohuzial

    anonymous23.08.2007 - 13:26 Trvalý odkaz

    SEGA: a co tak spomenut ze ma optiku od Schneider Kreuznach.

    anonymous23.08.2007 - 14:57 Trvalý odkaz

    Fizzy: Tak tento stroj sa mi paci...fotak s mobilom. (a nie ako sa hovori Mobil s Fotakom :)
    Dotykovy display na dumbphone? To znie zaujimavo ;)

    anonymous23.08.2007 - 15:28 Trvalý odkaz

    josa: Chcem ho.. Ale ten vrch mohli este vyssie posunut a tym zvacsit display. :)

    anonymous23.08.2007 - 15:38 Trvalý odkaz

    toso0077: aj mne sa paci ale zvikat si na dotyk displej je fakt fuška ale ?lovek si zvikne na hoci?o a radio v LG je asi rarita nemislite

    anonymous23.08.2007 - 20:12 Trvalý odkaz

    Mikullas: LG ide dopredu milovymi krokmi.

    anonymous25.08.2007 - 02:00 Trvalý odkaz

    aston: Dotykovy displej je pecka na dobre sa lahko zvyka, teraz mi pride moja 6233 a W810i ako zbytocne zlozita a komplikovana.

    anonymous06.09.2007 - 19:44 Trvalý odkaz

    deddy: Keby si videl co LG predava doma v Korei tak by si zistil ze to nie su milove kroky ale dalsi dobry telefon od tejto znacky.

    anonymous13.10.2007 - 02:56 Trvalý odkaz

    Peto: Mam LG Prada a je uplne super... A keby som mal tu moznost presedlat na tuto novinku... I ked by som asi este popremyslal, nakolko je hrubsi od LG Prada a chyba mu wifina... Ale to sa da ozeliet si myslim

    anonymous08.11.2007 - 12:12 Trvalý odkaz

    Alena: na gsm arene je uvedene ze LG KU990 dokaze nahravat video v rozliseni VGA rychlostou 30 fps

    anonymous04.12.2007 - 22:32 Trvalý odkaz

    marek: Pani(dami) mam to doma je to goood masinka. Prve co ma prekvapilo bola vibracia pri dotyku s displayom ,daju sa nastavyt tri typi zavibrovania aj sila vibracie, super vec aspon viete ze ste nieco zmackli. k tym videam na tych 120fps ide len na QVGA 320x240,dalej s normalnym natacanim QCIF 176x144,VGA 640x480, WQV (sirokouhly( 400x240)a WIDE 640x384 tiez sirokouhly. predna kamera VGA 640x480 alebo QVGA 320x240.
    Fotak to ma celkom slusny,ale keby som mal porovnat tento s nejakym 5M fotakom napr. canon,sony atd... tak vyvoj mobilnych fotakov je este trocha pozadu co sa tyka kvality snimky. Ale da sa som spokojny nato ze to je mobil + fotak.
    A este sa mi lubi ze telefon rychlo reaguje co sa tyka menu atd. jedine co ma dost nahnevalo ze softvare LG pc Suite som nainstaloval a telofon ani bohovi najst, skusal som na dvoch pc a nejde nastastie ho najde aspon ako velkokapacitne zariadenie a na kartu 1GB ktora je sucastou sa da aj nieco nahadzat. Inac aj ta wifina by nebola zla na takom velkom display by to bolo celkom zaujimave ale kedze nieje problem s internetom okolo mna tak mi to je zbitocne.
    Som velmi spokojny.

    anonymous05.12.2007 - 20:34 Trvalý odkaz

    Peter: presne co tu vravim Marek:) je to supis phone som rad ze ho mam:) inac s tym pripojenim ani mne to nechcelo spociatku ist:Dpotom som vsak nainstaloval nejaky ze s modemom to malo spojitost a potom to hnedka naslo:)a najlepsie ze baterka nema pamatovy efekt:D takze je jedno kedy to nabijate:D foti to celkom fajn:D teda aspon to predci nejaky ten fotak 2roky stary no:D a i ked je velmo drahy ci uz na pausal nelutujem to:D dobra investicia:D a som rad:) a spokojny:D

    anonymous06.12.2007 - 00:33 Trvalý odkaz

    abdul: ahojte chcel by som sa opitat neviem ci som neviem na to prist alebo co ale som nenasiel nikde ako sa na zvonenie nastavuje aj vibracne zvonenie samotne sa da ale spolu aby to slo neviem na to prist poradi mi dakto? dikes

    anonymous07.12.2007 - 01:16 Trvalý odkaz

    Lucifer-69: Mam LG KU 990 zatial spokojnost... ALe jedna otazka na majitelov LG KU990 nalep.ste si aj ochranu foliu?

    anonymous07.12.2007 - 23:10 Trvalý odkaz

    ivo: boze to taky mali displej ma???

    anonymous08.12.2007 - 00:37 Trvalý odkaz

    hormon: ze okrem fotaku nie je na nom nic dobre ANI dot.obr.ze nie je najlepsia A za ti bubaky!!!! smutne!!!

    anonymous11.12.2007 - 22:35 Trvalý odkaz

    PN-mitus: devie dakto ci to ma GPS modul ???

    anonymous12.12.2007 - 21:01 Trvalý odkaz

    Peter: to Lucifer-69 ja osobne som si foliu este nenalepil:D nie je dovod:)
    to ivo ma to 8cm displej velky to sa len na fotkach zda taky maly:D
    to hormon a mas ho vobec ten mobil? bo ja pocujem nan same dobre veci len napr SE W910 za tu istu cenu a je horsi tak co pindas??
    to xXx predbezna cena je 16tisic:D

    anonymous14.12.2007 - 13:23 Trvalý odkaz

    Marek: Zvonenie + vibracia aj ja som pozeral ako blb ze kde sa nastavuje vibracia zo zvonenim. A ono to je tam kde to nastavujes len to musi prstom potiahnut hore a tam su dalsie moznosti :)) GPS nema . Foliu som nechal povodnu co bola na telefone a druhu dam az ked tuto doskriabem ale inac aj folia sa da mierne vylestit ako display (zubnou pastou ale bez granul len cista biela,odskusane)

    anonymous16.12.2007 - 15:14 Trvalý odkaz

    vp: Mám podobný problém ako Marek zo 4.12. Telefón sa vôbec neukáže ani cez USB alebo Bluetooth. Iba v režime USB prip. Mass storage sa ukáže ako vymenite?ný disk pam.karta. Neviete nejaké riešenie? Cez LG PC Suite2 ho vôbec nenájde ani cez kábel USB ani BT. Cez Bluetooth Blue Soleil ho síce nájde ako taký, ale neukáže vôbec jeho obsah, vyzerá ako keby bol úplne prázdny.

    anonymous17.12.2007 - 16:50 Trvalý odkaz

    Audion: Kamarat ma tento phone je super pekne rozlisenie je trochu pomaly ale inak super malicky mobil...super dotykac rozmyslam nad nim...ps nehovorte tí co ste ho este nemali v rukach...

    anonymous17.12.2007 - 20:13 Trvalý odkaz

    Peter: to Audion: niekedy zamrzi baterka ale je to super mob:D dobre foti,vyborne reaguje na dotyk i ked niekedy je pomalsi ale to neva:D to ho neobera o tu krasu:D

    anonymous17.12.2007 - 22:26 Trvalý odkaz

    pán: som cital v jednej ankete na spokojnost uzivatelov s mobilmi a vyhralo tam LG, viewty je super mobil, a VGA videa su uz dost stare, ved taka nokia 6280 ho mala uz skoro pred 2 rokma, ja mam teraz nokiu 6288 a vieo je super, som prešiel na ?u zo Sony Ericsonu a Nokia sa mi zda ovela lepšiaale rozmišlam teraz aj o Viewty....

    anonymous17.12.2007 - 23:05 Trvalý odkaz

    Miro: Hmm, mam ho dva tyzdne. Trochu som sa obaval dotykoveho displeja pretoze okrem tohto fonu pouzivam este MDA Vario III a skusenost s jeho displejom nie je velmi dobra. Hlavne som sa obaval telefonovania v aute, pretoze s MDA je to kvoli malym pismenam a zlom vyhladavani v zozname takmer nemozne. Vyhladavanie v zozname telefonovanie s LG je takmer bez problemov. Teda ako telefon je LG pre mna absolutne super, rychle a jednoduche. Ako PDA je zase ovela lepsie MDA Vario, ma daleko viac moznosti a funkcii, co je nakoniec pri smartphone pochopitelne. Takze pri LG palec jednoznacne hore.

    Pokial ide o foliu, povodnu som okamzite strhol, pretoze je vyslovene len ochranna a nalepil som originalnu novu. Nie je ju takmer vidiet a ochrani displej. Tak isto mam foliu nalepenu aj na Variu a odporucam kazdemu. Neprekaza a ochrani.

    Spojenie s kompom cez LG Suite prebieha bez problemov, po instalacii softu na prvy krat telefon nebolo mozne pripojit, po malych upravach v nastaveniach ide vsetko ok.

    anonymous20.12.2007 - 16:51 Trvalý odkaz

    Rastio: Nepaci sa mi ze , ked zadam nejaky profil nemozem vyselektovat napriklad niekolko skupin ktore by sa mi mohli dovolat a ostatne by islo bez zvonenia ako to je napr. u NOKIE alebo to vie niekto takto upravit ?

    anonymous28.12.2007 - 13:01 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na RECENZIU.

    anonymous28.12.2007 - 13:41 Trvalý odkaz

    Jaso: Ja som ti hovoril,ze k?udne ti ho poži?iam na dlhšie, ze za 2týždne som si ani ja na niektoré veci nezvykol ;)

    anonymous28.12.2007 - 13:55 Trvalý odkaz

    Jaso: V balení bola aj ochranná fólia na disp.tu už som nalepil na fon. A btw,ma prekvapili rychle reakcie pri prehliadani a aj zoomovani aj vacsich prezentacii pps.

    anonymous28.12.2007 - 15:06 Trvalý odkaz

    Nemo: Práve som ho mal v ruke.Je to dobrá mašinka.Akurát ?o som si všimol tak pri otvorení galérie dlhšie na?ítava.Na písanie stylusom treba ?as.

    anonymous28.12.2007 - 17:50 Trvalý odkaz

    Audion: Kamos ho ma som sa s nim dost dlho hral ale nema to nejak vela funkcii mp3 prehravac je super najhorsie na fone je asi prehliadac obrazkov ked tam mal viac ako 100 obrazkov myslim velke rozlisenie mobil ich velmi pomaly nacitaval

    anonymous28.12.2007 - 17:51 Trvalý odkaz

    profish: Blbo si napisal. Ma byt Viewty a ne Wievty( detaily.)

    anonymous28.12.2007 - 18:15 Trvalý odkaz

    pex: podla recenzie asi podporuje micro-sd SDHC ale s problemamy... inak bi to bol total na nic keby to podporovalo iba klasicke micro-sd. snad to nejako opravia :/

    anonymous28.12.2007 - 20:16 Trvalý odkaz

    jaso: ano, telefon podporuje microSD HC aj vyssej kapacity ako 4GB. ja mam konkretne 4GB a problemy su len dva:
    1. "kolacik" v stave pamati zobrazuje chybne stav pamate
    2. ak je na karte viac ako 2GB volneho miesta, telefon pri foteni napise: nedostatok pamate, a ukladat zacne do telefonu...

    anonymous28.12.2007 - 22:45 Trvalý odkaz

    elminno: len doplnim, ze hlasitost pri telefovani je podla mojich skusenosti velmi dobra, je to vlastne prvy mobil, pri ktorom ju standardne nemam nastavenu na najhlasnejsie...
    a co sa tyka toho prehravania divx filmov, nie je to az take bezproblemove...niekedy pri prehravani seka, ak nie je upraveny pomocou dodaneho sofwaru a kopirovanie trva dost dlho, lebo ich treba kopirovat cez modem mode

    anonymous29.12.2007 - 01:12 Trvalý odkaz

    Jaso: Ale ?o,ja kopírujem filmy do telefónu cez mass storage režim a ide mi to v pohode a rychlo

    anonymous29.12.2007 - 11:05 Trvalý odkaz

    profish: Aké to má slúchadlá. Dajú sa porovna? s HPM-75?

    anonymous29.12.2007 - 12:16 Trvalý odkaz

    libertarian: Sestra ho dostala na Vianoce, ja N95ku a keby ma LG ky je silny.operacny system tak menim hned. Ale zvyk z N

    anonymous29.12.2007 - 12:17 Trvalý odkaz

    libertarian: Sestra ho dostala na Vianoce, ja N95ku a keby ma LG operacny system tak menim hned. Ale zvyk z N70ky je silny.

    anonymous29.12.2007 - 17:36 Trvalý odkaz

    profish: Super video a ked natacas QVGA

    anonymous29.12.2007 - 17:43 Trvalý odkaz

    profish: ..............Ked QVGA tak 120 fps. krasa. A super reklama je nanho. Podareny mobil od LG. Hezkeeeeeeee