HTC Radar (C110e)

  • Martin Hombauer 20.12.2011 - 02:49

    Negativna skusenost s Windows Phone
    Kupil som si HTC Radar s WP 7.5. Uplna spokojnost az do chvile kym som na nepokusil o update systemu cez Aplikaciu ZUNE. Proces prebehol bezchybne. Prevapenie malo este len prijst. V updatnutej verzii sa nebolo mozne pripojit na internet vo viacerych aplikaciach (IM+, RSS Reader, Dropbox) zatial co ine aplikacie nemali ziaden problem. Tak ze OK, urobim RESTORE.  RESTORE bohuzial skoncil s chybou. Telefon je nepouzitelny. Nemam ani novy system ani povodny. 

    Tuna citam ze nie som sam:
    http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp7-sync/what-is-erro…

  • anonymous21.12.2011 - 17:42 Trvalý odkaz

    DJ Pepe: Pouzivam Android 2.3.4. Skusal som ho vo verzii 2.1 a uz vtedy som si povedal ze nikdy viac. Ale daj som mu jednu poslednu sancu s 2.3 a svoj nazor uz nezmenim. Ja si nechcem nahravat custom romky(a stratit zaruku), aby mi telefon fungoval, chcem ho mat uz od vyroby pouzitelny.

    anonymous21.12.2011 - 17:45 Trvalý odkaz

    brekeke: suhlasim. nemam cas sa s tym hrat a ladit.. prave preto mam iOS a moj dalsi tel. bude asi s WP

    anonymous21.12.2011 - 19:15 Trvalý odkaz

    lol: Tax si nekupuj smejd, ale nieco normalne. WP je otras.

    anonymous21.12.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    Zaklinac: a v com je smejd? ale vecne.

    anonymous21.12.2011 - 19:42 Trvalý odkaz

    bubnu: mal si niekedy Windows Phone ?? ak nie tak sa neozívaj ... ja som tiež nikdy nemal WP ale aspon neposudzujem dopredu ...

    anonymous21.12.2011 - 19:45 Trvalý odkaz

    bubnu: zato že to nie je kópia androidu to ešte nemusí byť šmejd ..

    anonymous21.12.2011 - 20:23 Trvalý odkaz

    DJ Pepe: Škoda reči. Keď budeš mať iný telefón ako od maminky na paušál za euro, môžme sa baviť.

    anonymous21.12.2011 - 21:24 Trvalý odkaz

    lol: wp7 je telefon? Android je telefon? Myslim,ze uz tvoj nick hovori za vsetko - tuctuc vymetena hlava.

    anonymous21.12.2011 - 22:57 Trvalý odkaz

    open: Ja chapem, ze vam nieco vadi na androidoch, ale kazdy ma rad to co sa mu zapaci a co mu viac vyhovuje, ak ma niekto rad WP tak preco nie, ja mu to neberiem, ale pisete tu ze android je sracka a neviem co, ze su nedoladene co to za hluposti?? tak ak si kupis slaby telefon s max. 2.1 androidom tak sa necuduj ze si don davas vlastny custom rom,lebo je pomaly a neviem co. Ja mam sensation XE s 2.3.4 a nemam absolutne ziadnu potrebu nic upravovat, a ako sa niekto stazuje na pamät ked ma viac nez 2 roky stary telefon tak ako trosku sa treba zamysliet... Na aplikacie mam volnych 1,1GB a nemam zabrate viac ako 400MB a to neukladam na pamätovku ( ano aj to sa da pre tich ktori o tom este nepoculi )

    anonymous22.12.2011 - 01:40 Trvalý odkaz

    mato: uplne suhlasim..problem androidu je, ze ho pouziva vela vyrobcov na telefonoch roznych kategorii. ale porovnavat vylucne hi-endy s WP alebo IOS s nejakym samsungom za 100e je nezmysel, vsakze..nejako zacina byt in nadavat na android. ja mam 2.3.3 verziu bna wildfire s, co nie je ziadna supa, ale nemam s nim najmesi problem co sa tyka stability alebo rychlosti, vsetko bezi ako ma. jedine co som upravil je ze som zmenil launcher..

    anonymous22.12.2011 - 08:38 Trvalý odkaz

    aaa: Moj telefon 2 roky este neni ani na svete a ci je alebo neni a ci bol v case kupi najvyssi model telefonu s androidom na svete je nepodstatne. Podstatne je ze nei telefopnale OS je otrasny tym ze potrebuje 2 nezavisle pamate!!!!!!
    Chapes?? Co je to za chujovina aby som musel instalovat veci do telefonu a SD karta je pritom volna. Preco to dokaze symbian a preco to primitivny andoid nedokaze aspon dat cele na SD??
    nace treba ropbiot tel. s dvomi pamatami. Keby som postahoval vacsie hry co maju desiatky MB neboj sa asj tvoje uzasne sensation by bolo hned plne. To uz rasdej WP7 s nevyberatelnou SD ale aspon vyuzitelnou.

    anonymous22.12.2011 - 10:41 Trvalý odkaz

    open: A aký máš Android? Pretože ak by si do môjho postahoval náročné hry ktoré nemajú prídavné dáta tak ano asi by bol hneď zaplnený ale presne pre tento dôvod urobili instalacky pár MB a všetko ide na kartu. Dokonca sa dajú aj tie instalacky neskôr presunúť na kartu. Takže ja v tom absolútne žiaden problém nevidím. Ak máš 2.1 tak tam mi to presuvanie nešlo, ale vravieť že Android je primitívny je dosť odvážne tvrdenie, nič proti

    anonymous22.12.2011 - 11:53 Trvalý odkaz

    lol: Ked sme uz pri tom, aku podporu pre VPN ma WP? :D

    anonymous22.12.2011 - 12:55 Trvalý odkaz

    aaa: desire 2.2.2. vsak sa neboj vsetko co sa da je presunute. Ale tie aplikacie si nechavaju cast stale v telefone a neni to prave malo.
    Okrem toho ked si pozrem zoznam vsetkych aplikacii naratam tak max do 200MB, zvysok zabera neviem co asi samotny andoroid, nejaky neviditelny bprdel od HTC, alebo nebodaj nejake cache subory?? - ak hej je to este horsie ako som myslel.

    anonymous22.12.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    DJ Pepe: Moj telefon bol kupeny v auguste tohto roku. 1Ghz procesor, 512MB ram. Low-end?

    anonymous22.12.2011 - 18:37 Trvalý odkaz

    peťo: bohužiaľ, aspoň ja na x10 s androidom 2.3 musím inštalovať do pam. telefónu a až potom môžem aplikáciu (teda častejšie len nejakú jej časť) presunúť na kartu :)) našťastie tá xperia má pre mňa dostatok pam.v telefóne

    anonymous23.12.2011 - 11:10 Trvalý odkaz

    aaa: Ludia idem sirit zle meno andoidu vsade kde pachnem, priklad za dnesny den. Nainstaloval som pokusne duke nukem 3d co bolo zadara, samorejme pamat skoro plna, presunut na SD sa neda. No a hore v liste mi svieti ze ostava v tel. male volnej pamate, ked na to kliknem tak ma hodi do spravy aplikacii, pozeram volne bolo este zopar mega, tak kaslem na to nech si svieti, ze sa na tu hru pozrem ked bude cas a potom ju zmazem.
    ALE ANDROID NIKDE nenapise ze kem ma len par mega v telefone NEDOKAZE sa synchonizovat napr gmail ucet. cakal som na jeden mail ci pride a nic. Na druhy den sa prihlasim cez web a vidim ze mi nesynchonizuje maily, reku co je, zapnem vypnem tel a nic. Az ked som uvolnil pamat z telefonu zacalo to fungovat.
    TO JE GRC CELA REKLAMKA, kedy to aspon cloveka upozornilo, cista neschopnost celeho googlu. Fakt uz nikdy viac takyto paskvil.

    anonymous23.12.2011 - 12:16 Trvalý odkaz

    retard: Cize ti to vypisalo ze mas malo miesta a ani to nestacilo na to, aby si pochopil, ze mas malo miesta. :D Inak povedane, vymletemu retardovi nepomoze nic. :DD

    anonymous23.12.2011 - 12:44 Trvalý odkaz

    aaa: Ty kkt a co ma spolocne malo miesta v pamati telefonu s tym ze mi oznami ze mam na gmaily - t.j. mimo telefonu nejaky mail - vlastne nic len blba notifikacia?? Kktov ako ty mam najradsej.

    anonymous23.12.2011 - 14:04 Trvalý odkaz

    Deathless: Suhlasim s retardom :)) A aaa aj ta notifikacia co sa ti zobrazi sa musi niekde tzv "nakešovat" (ci je to android, symbian alebo win..)...ked nemas pamat, tak kde sa ti to ma zobrazit...no nic.. netreba instalovat kazdu kravinu, a potom by sa ti pamat nezaplni ;)

    anonymous23.12.2011 - 14:07 Trvalý odkaz

    Deathless: system ti "padne" ked nemas pamat...Skus zaplnit HDD v pc a uvidis..tak isto symbian zapln po "dekel" a uvidis co sa bude diat...

    anonymous23.12.2011 - 14:14 Trvalý odkaz

    aaa: Ano v roku 2011 ked su GHz CPU, terabajtove disky, Gigabajtove pamatove karty mame v telefone s 32GB volnym miestom na SD, 1GHz CPU a 500 MB ram miesto len na naisntalovanie par megovych a kilobajtových aplikacii. To sme sa dozili.
    A andoid neupozorni ze ak ma volneho len par mega nmiesta ze nedokaze stahovat notifikacie.
    Jedine co conto uzasny OS dokaze je v stavovoj liste zobraizt ikonku, po kliknuti zobrazit len polku vety lebo cely oznam sa nezmesti a prepne usera do spravy aplikacii aby nieco vymazal - mozem srat.
    To su take prij...ne vyhovorky akoze, neisntaluj si vela veci, domyslisi si ze notifikacia potrebuje megabajty miesta aby sa vobec zobrazila, fakt uzasne.
    Bohova system andoid co nevie pracovat poriadne s pamatou co dokazu vsetky ostatne systemy a dokoca symbian!!!
    Potom nepapulujte na WP ze nema SD, mass storage a pod. Vsak a naco? da sa aj bez toho, naco nezyselne widgety, naco zaostale posielanei cez BT....
    A ked este hovoris o kesovani - ktory I.... z googla vymyslel kesovat do pamate telefonu - taky druhu idiot asi ani nezije, co si nerobi swapy na sd kartu - hnoj, odpad, grc, android je bezpochyby najhosri system sucasnosti.

    anonymous23.12.2011 - 14:16 Trvalý odkaz

    aaa: WIN XP napize ze na disku C nebuide coskoro volne miesto - ano stalo sa mi to nedavno a co sa stalo - NOC nepadol, nedal sa jedione ulozit velky subor v indesigne, v ram je stale dost miesta a ja ked je na c 0MB PC ide.
    A tu ide aj o to ze andorid si sam zasere svoju pamat co sa neda ovplyvnyt a pritom su GB na SD volne.

    anonymous23.12.2011 - 14:46 Trvalý odkaz

    martin: moc si mudry ale trepes alebo si neschopny.

    anonymous23.12.2011 - 15:01 Trvalý odkaz

    aaa: Martin co trepem? Jaj pocaj uz viem, ti si ten typ cloveka co vie velko H... len vypoti z huby nezmysel bez argumetov a citi sa mudro.

    anonymous23.12.2011 - 17:46 Trvalý odkaz

    retard: co prispevok to perla, dakujeme za skvele vykreslenie intelektu :D btw. komu sa este "poti huba"? :D

    anonymous23.12.2011 - 22:26 Trvalý odkaz

    aaa: Ano retard, mas nejaky argumnet alebo len pises aby si pisal sprostosti. Ak nie nepis, lebo kazdy vidi ze okrem toho ze mas eset 13 rokov nemas ani moc rozumu.

    anonymous23.12.2011 - 23:55 Trvalý odkaz

    mato: prosim ta pre tvoje vlastne dobro, ale aj pre nas ostatnych, kup si iny telefon..

    anonymous24.12.2011 - 01:49 Trvalý odkaz

    robo: Niekto tu spomenie chybu androidu a idete sa pototo... ach... hlavne že majitelia ajfonov su ovce :-D

    anonymous24.12.2011 - 08:55 Trvalý odkaz

    asa: Som rad ze som tu s Vami

    anonymous24.12.2011 - 10:08 Trvalý odkaz

    robo: Jop, pre geekov čo si potrebujú taktovat procesor este aj na mobile a mať terminal vsade so sebou :-D potom možno zbalia v bare babu na takt svojho procesora :-D pre užívateľov, ktorý potrebujú telefón používať, a majú tam aj nejakú aplikáciu, no nič si neprestavuju a podobne je to systém nestabilny, nedoladeny...

    anonymous27.12.2011 - 05:46 Trvalý odkaz

    janula: Mam tento htc radar,zatial si nanho zvykam.Myslim si,ze je to telefon pre nenarocnych,nic extra tam nenajdete..ale s odstupom casu ...by som volila nieco ine..