BlackBerry prepustí až 4 500 zamestnancov

  • huje® 23.09.2013 - 15:45

    "Výkonný riaditeľ Thorsten Heins taktiež povedal, že sa jeho spoločnosť opätovne začne sústrediť na koncové zariadenia, hardvér a softvér pre profesionálnych používateľov."

    páni a dámy, ja viem, že je moderné vyjadrovať sa tak, ako na pokeci, ale slovné spojenie "bude/začne sústrediť" je na podanie ožaloby z trestného činu prznenia materinského jazyka. Kľudne si to dajte preveriť v JUĽŠ. Sústredím sa dnes a sústredím sa aj v zajtra, o mesiac či o rok. Prípadne sa začnú sústreďOVAŤ. Určite sa ale nebudú/nezačnú sústrediť.

    Pekný deň.

    P.S.: Zopakovať dokonavé a nedokonavé slovesá. :-)

  • Matej Krajčovič23.09.2013 - 18:04 Trvalý odkaz

    Ďakujem samozrejme za upozornenie. Pekný deň aj vám.

    Nightmare23.09.2013 - 21:18 Trvalý odkaz

    Oppo představilo N1 s otočným 13Mpx fotoaparátem, dotykovým zadním krytem, 5,9" FullHD displejem a Snapdragonem 600.

    Insomniac23.09.2013 - 21:33 Trvalý odkaz

    kto je to Oppo? ...inak neviete čo povedal ten výkonný riaditeľ ešte keď sa tak veľmi sustredoval/sustredil? nespominal ze aj Q10 zlacnie? nato ze je porovnatelna s parametrami dva roky starej sIIky tak cenu ma raz tak velku, no paci sa mi spracovanie a hardware qwerty ale ta cena :(

    nerd23.09.2013 - 22:06 Trvalý odkaz

    No je to celkom skoda. OS10 je celkom slusny system a zaluzil by si vacsiu pozornost. Skoda toho prazdneho blackberry world (market).

    Matej Krajčovič23.09.2013 - 22:36 Trvalý odkaz

    Potvrdené bolo zatiaľ iba zlacňovanie Z10tky. Do tej BlackBerry vkladalo veľké nádeje a v súčasnosti jej má na skladoch množstvo nepredaných kusov, ktoré musia ísť preč, keďže vlastne predstavujú uložené peniaze z výroby.

    Insomniac24.09.2013 - 01:47 Trvalý odkaz

    ďakujem za odpoveď, no ešte si teda počkám pokým sa im nahromadia aj Q10, inak fakt škoda, čo sa týka konštrukcie, tak nemajú konkurenciu, a systém čo som počul je najstabilnejší zo všetkých, len škoda že práve cena Q10 sa mi zdá o 150-200€ prestrelená :( ale tak zase za kvalitu sa platí aj keď to nemá 8 jadier 13mpx foťák

    nerd24.09.2013 - 10:31 Trvalý odkaz

    Neviem ako Q10 ale Z10 co sa konstrukcie tyka zrovna medzi spicku nepatri. Zadny kryt vrzga, drzi tam len na dobre slovo a okolo reproduktoru neprilieha. System je tak stabilny ako aj vsetky ostatne :)

    nerd25.09.2013 - 19:42 Trvalý odkaz

    veď je netvrdím že BB nemáš chcieť :)
    len poukazujem na to že to nie je nič výnimočné