Apple vydal iOS 8.1.1, má zrýchliť najmä najstarší iPhone 4S a iPad 2

  • Kalendar 18.11.2014 - 16:32

    po nainstalovani aktualizacie zacal fungovat widget pripomienky, ktory bol doteraz dost problemovy... uvidime ako dlho mu to vydrzi :-) iPhone 5S

  • ondrakomous18.11.2014 - 17:30 Trvalý odkaz

    4s je absolutni jablecny odpad, neskutecne pomaly zalagovany telefon, kdyz to srovnam s novymi androidy, tak je to absolutni hlemejzdi driak. jestli nekdo vychvaluje tyhle piditelefonky, tak je fakt zaslepena ovce. to rikam zcela nezaujate.

    zemiak18.11.2014 - 18:14 Trvalý odkaz

    Ondro ondro, prepol si sa do troll modu? 4s vyse 3 rocny telefon s 512MB RAM.
    A vies co je este pomalsie? Moj iPhone 4. A co taky iPhone 2G? To teda je sunka!

    ondrakomous18.11.2014 - 19:17 Trvalý odkaz

    android delal uz pred 3lety dvoujadra s 1gb ram, apple zaspal dobu. nebo si myslis, ze to jejich 6+ muze konkurovat notu 4? jsou pozadu ve vsem, dizajnem, os, hardwarem, konstrukcema. s nima se to tahne od 4. medialne nafoukla jablickarka bublina. je snutny, kdyz prijdes do prodejny s pouzityma jabkama a pulka jich ma nejakou zavadu, jednomu nefunguje wifi, druhymu nefunguje mikrofon, tretimu nefunguje kamera, to je jablecna realita! skoda, ze v mediich se dovidame jenom jaky to sou skvely bezchybny telefony.

    zemiak18.11.2014 - 22:12 Trvalý odkaz

    Ak mas pravdu, Apple do pol roka skrachuje, ze?

    Peter18.11.2014 - 22:26 Trvalý odkaz

    neskrachuje, stale je na svete dost magorov co su ochotni dat 1000€ za telefon.

    ondrakomous18.11.2014 - 22:42 Trvalý odkaz

    mel jsem dneska v ruce 4s, chteli za nej pet tisic, za pouzitej, moje prvni dojmy byly, paneboze to je maly a pomaly. mel jsem tam takovou tu barevnou verzi IOS ale ne tu nejnovejsi, jedinou vyhodu vidim v operacnim systemu, ale prusvih je ten, ze oni ty omalovanky jsou uz strasne narocny a nejde to udelat do tech starsich jablek. za Jobse tohle nebejvalo, tam vsechno slapalo jak hodinky. pak kamos vytahl pretaktovanej samsung s5, to me dostalo. vubec jsem v tom systemu neoritentoval, strasne preplacany a prekombinovany, takovej IOS nikdy nebejval. kdyz si vzpomenu, jak jednoduchy system to byl za Jobse a jak to vypada dneska, to by Steve nikdy nedopustil. kdyz si treba vezmu jakou vychytanou a rychlou nadstavbu maji sony, nebo xiaomi, to je nebe a dudy. mel jsem tam ten update nachystanej, ani jsem to nestahoval, protoze ten telefon by byl NEPOUZITELNEJ. pak mi volali primo z applu. mluvil jsem a oni to neslyseli. takovy jsou moje zkusenosti s updatem, telefon jsem sel vratit, vratili mi penize, byl jsem tak stastnej, ze sem se toho verglu zbavil, ze sem si koupil mrkvovou babovku a polotucny mliko. skoda, ze jsem se nedostal k tomu, abych tomu jablecnymu poslickovy rekl, ze se to seka!!!!ze chci okamzite vratit penize. jednou by mi spadla aplikace na 6+ a sel bych reklamovat, nekompromisne. co tim chci rict, nevim jestli zbankrotuji, ale apple uz neni ten apple, ktery sme meli radi. ted s odstupem casu to hodnotim tak, ze Jobs byl pro apple nepostradatelny, bez nej tezko vytvori neco originalniho. Prece smysl toho updatu je v tom, ze ma byt vylepsenim pro uzivatele, 6 Byla dobra, 7 byla hrozna a 8 je jeste horsi.

    zemiak18.11.2014 - 23:16 Trvalý odkaz

    Ondro, ty si sa zas ozral. Kubas, som ochotny dat 600 eur za telefon co mi vydrzi 5 rokov. Nepovazujem sa za magora, ale mozem sa mylit.

    ondrakomous18.11.2014 - 23:19 Trvalý odkaz

    znamy, ktery pouziva iphony, mel vsechny generace iphonu mi rekl, zadny iphone mi nevydrzel celou reklamacni dobu bez zavady, vzdycky sem musel reklamovat. vzdycky tam byl nejakej problem. ze ti iphone vydrzi 5 roku neni vubec pravda. dyt jabka dela firma, ktera vyrabi pro spoustu jinych vyrobcu telefonu. jenom o tom nevis.

    zemiak19.11.2014 - 06:31 Trvalý odkaz

    Viem o tom. Ano musel som menit tento rok home tlacitko. Baterka stale vydrzi den a menit ho budem az za iphone 7, terajsi dizajn sa mi nepaci.

    Nightmare19.11.2014 - 07:28 Trvalý odkaz

    Napriklad pre mna a isto je takych viac ze neni az taky problem dat za nejake jablko...alebo nejaky iPhone tolko EUR ale mne sa tam vela veci nezda a nepaci

    zemiak19.11.2014 - 10:06 Trvalý odkaz

    V tom pripade mas na vyber, tie iste peniaze vies dat za top Androidy :-)

    Peter19.11.2014 - 13:32 Trvalý odkaz

    ono nejde az tak o tie peniaze ako o to ze to je proste telefon teda smartfon ayb som bol presny, a na telefonovanie, pisanie, nejaky ten mail, internet a hru mi staci aj smartfon za 200-300€. Tak preco potom zbytocne rozhadzovat ked nemusim. Ale samozrejme niekto to jablko na telefone proste chce mat.

    Nightmare19.11.2014 - 15:33 Trvalý odkaz

    No osobne urcite ...
    Kubas - no proste mas nahryznute jablcko si panko :D

    DJ Pepe19.11.2014 - 18:39 Trvalý odkaz

    Takto by sa dalo argumentovat aj s autami, naco su tu premiovky a vysoke triedy ked sa odvezies aj na fabii..

    ondrakomous19.11.2014 - 19:08 Trvalý odkaz

    kdyz si kupuju znackovy, drahy auto, tak chci to nejlepsi, co existuje. to dneska apple nenabizi, nabizel to pred 4lety. priklad nechci telefon, kterej se ohne v kapse, protoze je pouzita lacina slitina. nechci operacni system, kterej se seka a pada.

    janesbond119.11.2014 - 19:16 Trvalý odkaz

    Ja by som to kus poupravil... Ked si kupujem to najdrahsie auto chcem aby bolo aj najlepšie..v tomto prípade by isto nebolo a dokonca by sa nasli aj o polovicu lacnejsie, a o hodne lepšie..asi tak to vidim ja

    ondrakomous19.11.2014 - 19:35 Trvalý odkaz

    si genius, napsal si to presne. me stve uplne jina vec, ze ios 8 je na iphonu 4s nepozitelny, protoze se strasne seka a o tom pisu. na jednu stranu vyrobce deklaruje updaty nekolik let, ale ty updaty jsou nepouzitelny!

    Peto19.11.2014 - 19:36 Trvalý odkaz

    Ked si clovek kupi auto za 60 000, tak vie, za co ich da. Ale nevidim dovod dat za mobil 700€, ked sa da kupit lepsi za 400.

    ondrakomous19.11.2014 - 20:30 Trvalý odkaz

    a ked si clovek koupi trenky za 600euro a ma v nich diru, tak je to podle tebe v poradku, Trenky?

    Peter19.11.2014 - 21:48 Trvalý odkaz

    Nic, to si nevsimaj, to si len Ondrik zase zabudol dat prasky :)

    ondrakomous19.11.2014 - 22:00 Trvalý odkaz

    nehodnotim kvalitu jablek. rikam, ze updaty, ktery vydali na 4s jsou nepouzitelny. je to sice 3-4roky stary telefon, ale to nemeni nic na tom, ze ty lidi si to tehdy kupovali jako rychlou vlajkovou lod, cili ocekavali nejnovejsi updaty, funkcni a rychly updaty, misto toho dostali "pomaly omalovanky", kvuli updatu na ios 7 jsem odesel od applu a kdyz vidim ios 8, tak se musim smat, graficky libivy ikonky pro maly decka udelany v teplych odstinech, vsehovsudy pribyla jedna stahovaci roleta(uplne nepotrebna), nejaky notifikacni centrum(uplne nepotrebny), jenom to dokazuje v jaky je ta firma dlouhodoby kreci. IOS 6 to byl dokonalej system, prehlednej, jednoduchej, rychlej, pak prisel jeden "teplyumelec" a totalne to zaflakal nesmyslama. kdyz nemas vize, napady, nemuzes byt nejlepsi na svete. bez Jobse jsou jenom obycejna kopirka, oni jenom kopiruji softwarove i dizajnove. lidi to nakupuju ze setrvacnosti. kdyby google nabidl lidem prechod z IOS vcetne aplikaci z appstoru, tak pulka tech lidi zdrhne k samsungu behem 24hodin. ty lidi drzi jenom nakupy aplikaci, tupost, stadovitost, zabednenost a neschopnost rozhodovat se vlastnim mozkem. Jako verim, ze sou nejhodnotnejsi firma na svete, ze generuji nejvetsi zisky na svete, ale to neni zasluha tech lidi, kteri tam dneska jsou. Ti se jenom vezou na uspechu jednoho cloveka. proto jsem treba taky odesel, chybel mi tam ten potencial, vize, fakt dobry originalni napady. Jsem ochotny zaplatit 1000Euro, ale musi to byt opravdu neco revolucniho, neco co me bude fakt bavit. Ne jako telefon, kterej vypada 5let stejne a kluk, kterej prijde do obchodu, tak nepozna jestli mu prodavacka prodava iphone 6, nebo iphone 6+. apple vzdycky prohlasuje jaka je to revolucni pecka, opak je pravdou, protoze je to nejvetsi nuda na svete. a lidi jim plati za tu nudu cimdal vic. na takovy primery s autama kazdej kasle, umeni je prodavat nudu kazdej rok za vic a vic penez. tohle je muj priklad, prodam ti mobil za 100euro, pristi rok ti prodam stejnej mobil za 200euro, no a napresrok ti prodam ten stejny mobil za 1000euro, to presne dela apple.