Sony Ericsson T707

  • Martin Hombauer 26.03.2009 - 23:18

    BALTIMORA: Pekny telefon stylovka ten svietiaci kruh na prednej strane spolu s ledkou su efektne vyzera to super :)

  • anonymous27.03.2009 - 00:47 Trvalý odkaz

    Quo: Po dlhsej dobe SE, ktory nevyzera ako vsetky ostatne

    anonymous27.03.2009 - 09:59 Trvalý odkaz

    Zuzu: Ten telefon je super, podobá sa na Nokiu 6600 fold :-)

    anonymous27.03.2009 - 11:29 Trvalý odkaz

    miso: V texte asi máte jednu menšiu gramatickú chybu: ...s rýchlimi prenosmi... Nemá tam náhodou po l nasledova? ypsilon?

    (*dakujeme, opravene - redakcia*)

    Inak ten SE vyzerá celkom dobre :-)

    anonymous27.03.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    riki: pekny telefon pre zeny..

    anonymous27.03.2009 - 15:46 Trvalý odkaz

    ................: pokial viem GPS nema....ak sa mylim tak sorry

    anonymous27.03.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    BALTIMORA: pekny aj pre muzov nie len pre zeny cierny a modry

    anonymous28.03.2009 - 10:56 Trvalý odkaz

    lol: viac menej zensky telefon...inak silno pripominajuci w 508

    anonymous28.03.2009 - 11:52 Trvalý odkaz

    Netvor 725: Nerozumiem logike SE, že dajú 3,2 megapixel bez AF. Toto by napriklad Nokia nespravila.

    Inak dizajn pekny.

    anonymous28.03.2009 - 12:08 Trvalý odkaz

    XenonFlash: a nokia da mp3 prehravac do telefonu ktory ma 4mb pamat a nepodporuje pamatovky a 1,3 mpix fotak.. nokia uz tolko uplne zbytocnych modelov povyrabala ze az :P..

    anonymous28.03.2009 - 12:46 Trvalý odkaz

    astakutafaja: ved nokia do novsich modelov uz ani AF nevie dat napr:Nokia 5330 Xpress music,dalej Nokia 6710 navigator ma 5mpx bez AF , Nokia E55,Nokia 5630 Xpress music to je podla dost novych modelov bez AF

    anonymous28.03.2009 - 12:58 Trvalý odkaz

    XenonFlash: teraz som si spomenul na Nokiu 1202 :)))) boze ved kto chce v dnesnej dobe monochrom. displej?? :) a oni take telefony este aj vyrabaju.. som zvedavy kolko este takych fonov predstavia :D.. ani 130r babke by som ho nekupil.. dufam ze tu na nu daju aj recenziu ;)..

    anonymous28.03.2009 - 15:45 Trvalý odkaz

    X: Ked uz sa tady bavite o xenonoch spocitajte si kdo ma vic telefonu s takym bleskem nokia to urcite nebude

    anonymous28.03.2009 - 16:41 Trvalý odkaz

    alex: Ved nokia teraz kopec novych telefonov predstavuje bez autofokusu a tam to velmi nevycitaju ani ludia ani v clankoch redaktori a ked SE predstavi taky model ta koniec sveta vsetci nokiaci sa zidu v diskusiach a kritizuju...

    anonymous29.03.2009 - 18:59 Trvalý odkaz

    acer: sa trocha zamyslite...keby mal ten telefon AF tak by to bolo na ukor hrubky samotneho telefonu...a o xenonovom blesku uz ani nehovorim...a myslim si ze niaku zenu skor zaujima ci to je tehla ako to ze moze fotit "makro" alebo ze moze fotit aj za uplnej tmy a fotky budu vyzerat ako za denneho svetla...ten 3,2mpx s LED bleskom tam pokladam ako "ceresnicku" na stylovom telefone...

    anonymous30.03.2009 - 17:40 Trvalý odkaz

    Anus:D: tento fon si idem kupit a poradte mam si kupit SE T707 ci Nokia 6300 ja radsej Se....ale nefm

    anonymous30.03.2009 - 17:41 Trvalý odkaz

    ann:!: a kde to ma ten LED blesk?? nekde ho nevidnoo jop)

    * - dakujeme, opravene - redakcia

    anonymous01.04.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    graffoo: teraz si ta tlacova sprava a specifikacie odporuju, kedze v tlacovej sprave LED blesk spomenuty JE. naviac na stranke SE sa uvadza aj toto:
    Video light - More light when shooting video.
    Takze LEDku to asi bude mat. Bud to bude na prvej fotke vpravo hore, alebo na to bude sluzit tien biely svetelny kruh okolo vonkajsieho displeja...

    anonymous01.04.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    yyy: Klávesnica mi ve?mi pripomína motorolu. Tá s tým prerazila, ale pod?a priskumov, v sú?asnosti dobe sa dopyt po vé?kových telefónoch podstatne znižuje. Tak ?i onak je to štýlovka, po ktorej siahne nejedna dáma a má dobrú technickú výbavu.

    anonymous27.06.2009 - 23:30 Trvalý odkaz

    lenulka: tak tento telefon je uplne krasny!!! nech ho uz uvedu na trh..hned ho beriem

    anonymous16.07.2009 - 17:20 Trvalý odkaz

    Aja: Ako ja som proti V-é?kam a tento ma moc neo?aril . Pod?a m?a sa pá?i kopec babám ale mne nie. ja mám moju Nokiu 7610 Supernovu a tá je pod?a m?a dokonalá a nemá chybu vo výzore (až na to že som si ju obliala otctom a trochu blbne displej) A ako zadný kryt je fakt pekný ale klávesnica a tak. No nepá?i sa mi nechcela by som ho:P no samozrejme zadara hey:D a mozno aj za symbolicku cenu :D ale... ja by som sa este popozerala

    anonymous09.08.2009 - 23:58 Trvalý odkaz

    Robo: paci sa mi, bral by som cierny...

    anonymous11.08.2009 - 11:13 Trvalý odkaz

    Maria: prosim vas viete kde sa da niekde tento telefon zohnat? ved ho nemaju ani priamo na stranke SE v sekcii nakup! ved uz je august a na trh sa mal dostat v obdobi maj/jun 2009.. dakujem;)

    anonymous08.12.2009 - 21:08 Trvalý odkaz

    michaela: ja uz mam tento mobil je neskutocny,nadherny mam ho ako prototip od vyznamneho sportovca mala by som zaujem predat ho.pokial mate zaujem napiste mi na zemima@azet.sk

    anonymous08.02.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    Zuzana: je nádherný, mala som záujem o jeho kúpu, len škoda, že telefón nie je ur?ený pre náš trh, tzn. mobil od predajcov na nete nemá slovenský jazyk a iné nastavenia pre Slovensko :-(

    anonymous03.03.2010 - 02:48 Trvalý odkaz

    Martina: Takže, tento mobil mám presne od silvestra, posielaný z Los Angeles :) angli?tina mi nijako neprekáža. V skratke zopár kladov a záporov? Pod?a môjho, pekný na poh?ad, malý, v pohode funkcie, typický sony ericsson. No ?o ma fakt štve je fo?ák. Však samozrejme ke? som si predala Nokiu N95 8gb a kúpila si tento :D to je jediná vec, ?o mi prekáža. A a momentálne ešte tá pamä?, no ale už už si idem objedna? pamä?ovku, takže bude všetko ok.. Pá?i sa mi facebook v mobili, avšak to vôbec nepoužívam, nako?ko som proti facebooku, no pre iných ve?ká výhoda. Tla?ítka úplne v pohode na stlá?anie. Najzaujímavejšie je pozera? na reakcie ?udí na ten telefón :D napr: to ?o je mobil? a to ako sa s tým narába? a kde mám ?o stla?it a pod :) :D a je fakt hlasitý, teda ako nemusí sa hambi?. V aute nemám autorádiu a vždy si pustím na plné mobil a položím a nie je problem :) takže ***** doporu?ujem pre tých, ktorým nevadí V-?ko a ktorý prežijú bez fo?áka :) (inak, oh?ohroj na silvestra nahral pekne aj bez LED alebo bez blesku :D) a inak, vyšiel ma na 160 € + 11 € clo ?i da? ?i ?o ?o to bolo:)