Sony Ericsson K530i

  • Martin Hombauer 04.01.2008 - 18:25

    Tomáš: mne te fotak foti nejako divne!!!!!!!!! nejak moc tmavo jedino co to vylepsi je vždy zapnuty no?ny režim ten mi to aspon trochu osvetli ina? good fon...

  • anonymous04.01.2008 - 19:45 Trvalý odkaz

    garcia: fotak je vazne divny.. a hlavne pri umelom svetle je fotka strasne zelena.. pri dennom svetle foti celkom dobre..

    anonymous04.01.2008 - 19:52 Trvalý odkaz

    yogi46: Zdravim, ja mam tento mobil uz asi 3 mesiace, som s nim v podstate spokojny, som stary ericssonak-vyhovuje mi menu, dost som na nervy z tej chorej oranzovej customizacie, myslim si, ze by som bol omnoho spokojnejsi s originalnym ericssonackym softwerom, bohuzial akcia je akcia. Chcem sa spytat, ci nejaky uzivatel nezistil nejaku softwarovu chybu, ktora nezodpoveda popisu z navodu. Myslim, ze potom mi orange povolil napalit originalny soft aj bez straty zaruky. Neviete o nejakych chybach???? Dik

    anonymous04.01.2008 - 22:38 Trvalý odkaz

    jaso: a to mas odkial,ze ti povoli napalit original soft???

    anonymous05.01.2008 - 08:00 Trvalý odkaz

    Vseved: Este by som dodal, že ve?mi zapustene je aj tla?idlo spúš?e fotoaparátu, lepšie sa mi fotilo stredovym tla?idlom. Inak si tiež myslím že je to fajn fonik, len nie verzia a'la pomaran?, sice dávajú k nemu 256MB kartu, ale soft dodrbali poriadne. (A este za neho pýtajú 3x viac ako TM...)

    anonymous05.01.2008 - 13:37 Trvalý odkaz

    evo: s orange to pôjde dolu vodou až nakoniec úplne vymrie a sám si za to môže svojou nenažratos?ou go O2

    anonymous05.01.2008 - 16:04 Trvalý odkaz

    yogi46: Uz si nepamatam presne ktory typ se, ale zhruba pred 9 mesiacmi niektory borci reklamovali nejaku soft chybu, kvoli ktorej im v urcitych rezimoch neslapal fon tak ako by mal. Ziadali reklamaciu, bolo im vyhovene, ale zase im napalily custom soft. Kedze im to neslapalo a orange im nebol schopny dodat taky soft, ktorym by chybu odstranil, ziadali bud napalenie orig softu alebo vratenie orangeu z dovodu nemoznosti pouzivat fon v plnom rozsahu. Orange im po tejto ziadosti, pod hrozbou vratenia fonov umoznil napalit orig soft bez straty zaruky. Upozornujem, ze takto som kupil a tak isto predavam.

    anonymous05.01.2008 - 16:46 Trvalý odkaz

    Toso007: Nasiel som chybu mozno to ani chyba nieje ale je to velmi divne! Mat az 3pristupi do hl.menu pri obrazovke SE vsak si to vyskusajte, este nieco neukazuju sa mi stopky a ani odpocitavanie je to divne iba mne...

    anonymous05.01.2008 - 16:56 Trvalý odkaz

    profish: No ja mam K550i a mam do menu len dva vstupy. Cez stredove potvrdzovacie a cez prave kontextove. Tiez sa mi zda divne

    anonymous05.01.2008 - 16:56 Trvalý odkaz

    yogi46: pardon vseved, bolo to pre JASO

    anonymous05.01.2008 - 18:07 Trvalý odkaz

    jaro repak: tie 3 moznosti ako sa dostat do menu zrejme chyba nebude, je to tou blbou customizaciou pomaranca

    anonymous05.01.2008 - 19:41 Trvalý odkaz

    yogi46: v tom pripade co som opisoval vyssie, islo myslim o to, ze ked bezala na pozadi nejaka aplikacia, myslim ze aj dodana orangeom, tak sa nedali odosielat mms a pritom v navode sa nic take nespominalo. Aj som googlil, ale nemam teraz moc casu. Drzim palce mobilfonaci, mne osobne by sa viac hodil ten original soft ako ta oranzova zlatanina, aj ked uznavam, kupil som na akciu, takze nemozem cakat UFO.

    anonymous05.01.2008 - 23:22 Trvalý odkaz

    r : Orange nehorazne dojeb*va telefony. Som rad ze nie som ich zakaznikom :)

    3 vstupy su uplna kktina, za ktoru moze ich customizacia

    BTW, tento fon sa da preflashovat na W660i bez akychkolvek problemov, cize je tam potom aj Walkman 2.0 aj flash lite temy. Odporucam.

    viac info: www.se-tuning.cz

    anonymous06.01.2008 - 17:01 Trvalý odkaz

    Muflon: Toto je podla mna najodflaknutejsia skusenost uzivatela. Strucnejsie sa to uz nedalo?

    anonymous06.01.2008 - 17:05 Trvalý odkaz

    Tmnt: Zamestnava tupcov co nicia mobily! Aj na mna je to strucne,ale aspon nic jednoduchymi vetami nepokazil.

    anonymous06.01.2008 - 22:56 Trvalý odkaz

    Moody: neviem kde sa to tu vzalo, ze Orange musi suhlasit s napalenim original sotwaru. Telefon, aj ked si ho clovek kupi v akcii, je jeho vlastnictvom a moze si s nim robit co chce a mat tam software aky uzna za vhodny. Z dodatku o viazanosti nevyplyvaju ziadne obmedzenia tykajuce sa telefonu. Dodatok len hovori o tom, ze musis po istu dobu vyuzivat ich sluzby a je uplne jedno, akym telefonom to budes robit. Preto nechapem preco by som musel mat v telefone orange soft. Taka povinnost znicoho nevyplyva.

    anonymous06.01.2008 - 22:59 Trvalý odkaz

    Saso: Áno, môžeš si s ním robi? ?o chceš. Ale záruka ti tým pádom padá :-)

    anonymous06.01.2008 - 23:21 Trvalý odkaz

    r: Ano, to mozu tvrdit, ale je to minimalne diskutabilne. Okrem toho viem ze v 50 percentach pripadov si to ani nevsimnu. A nie je problem dat naspat Orange FW.

    anonymous07.01.2008 - 09:07 Trvalý odkaz

    Moody: Mal som namysli napalenie originalneho softu v autorizovanom servise. Potom tam nie je dôvod na stratu zaruky. Vsak to je cele absurdne, to je ako keby som si kupil pocitac a nemohol tam mat ziadny iny soft, ako ten predinstalovany.

    anonymous07.01.2008 - 12:41 Trvalý odkaz

    yogi46: to mi chces povedat, ze mozem prist do predajne orangeu a oni mi napalia originalny SEsoft??? Ja som ochotny si za neho aj zaplatit, len nech nepadne zaruka. Priamo do znackoveho servisu zevraj nemozeme ist, ze po novom musis vsetko riesit cez operatora. Ked sa mylim tak ma opravte prosim....

    anonymous07.01.2008 - 15:36 Trvalý odkaz

    Moody: Ked si chces nechat napalit originalny soft nejdes to riesit s Orangom, pretoze to nie je uplatnenie vad v ramci zaruky. Neviem ako znie zarucny list na mobil od orangu, ale v zasade ked ti vykonaju upravu mobilu v autorizovanom servise, nemalo by to mat ziadny vplyv na zaruku. Pravo nepozna pojem padnutie zaruky. Zarucna doba trva cele dva roky. Akukolvek vadu mozes reklamovat v zarucnej dobe a orange takuto reklamaciu musi vybavit. Odstranenie vady ti moze orange odmietnut vtedy, ak tato vady vznikla v dôsledku tvojho konania (t.j. napr. ze si uzival mobil v rozpore s pokynmi na uzivanie, napr. ak ti telefon padne do vody). Podla mojho nazoru prehratie originalneho softwaru v autorizovanom servise nemoze spôsobit ziadnu vadu telefonu. Druha vec je, co trvdi orange a ako takymto sposobom odrbava ludi...

    anonymous08.01.2008 - 22:08 Trvalý odkaz

    Michal: Nefunguje my Jimm,?o mam robi??ICQ ?islo a heslo mam spravne zapisané,akorát sa my nedá prihlási?.?o robi?

    anonymous09.01.2008 - 11:23 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ja mám tento mt asi 2 mesiace,brala som ho z Orange-u. Som s ním v podstate spokojná,akurát mám v poslednom ?ase problém s displeyom. Po?as práce s mt mi displey samovo?ne zhasne a ja ho musím rozsvieti? hocijakým tla?idlom a potom pokra?ujem v na?atej práci.

    anonymous09.01.2008 - 11:29 Trvalý odkaz

    Zuzana: Teda asi to bude problém s celým podsvietením,lebo zhasína aj klávesnica.

    anonymous09.01.2008 - 18:01 Trvalý odkaz

    r : setrenie baterky? ak sa to stane takych 15sek od posledneho stlacenia klavesy tak je to ok

    anonymous10.01.2008 - 07:55 Trvalý odkaz

    Zuzana: Práveže to nie je šetrenie baterky. Jednoducho robím nie?o na telefóne (napr. píšem sms) a vtom mi zhasne telefón (ke? píšem, nie ke? nepíšem).

    anonymous10.01.2008 - 16:46 Trvalý odkaz

    Atlis: Aktualizuj si firmware, ak sa to nezmeni, reklamuj, nie je to normalne, pokial zhasina pri praci.

    anonymous10.01.2008 - 18:01 Trvalý odkaz

    Zuzana: ?akujem za radu. Mohol by si mi prosím ?a ešte poveda? ako to mám urobi?? Je to cez mobil - nastavenia - aktual.služba - h?ada? aktualizácie ? Alebo?

    anonymous10.01.2008 - 23:08 Trvalý odkaz

    Zuzana: A ešte sa chcem opýta?, ?i nestratí tou aktualizáciou firmware telefón záruku?
    ?akujem za odpove?.

    anonymous11.01.2008 - 00:37 Trvalý odkaz

    Quo: Da sa aj tak, ale pokial nemas velky datovy balik, tak to radsej neskusaj, bola by si nemylo prekvapena z faktury.
    Ak sa v tom nevyznas, skoc s nim radsej tam, kde si ho kupila a oni uz nahraju novy fw v ramci zaruky.
    Moody - tvoja rada bola dobra dovtedy, kym sa nezmenil zakon - aktiualne uz mozes reklamovat fon iba tam, kde si ho kupil - cize, aj ked chces robit na fone tebou spominane upravy, musis ho zaniest do Orange a nie do autorizovaneho servisu. Dokonca, teraz OR do kazdej krabice s ich fonom tuto informaciu priklada.

    anonymous12.01.2008 - 13:04 Trvalý odkaz

    tomas: pojebany Se mne sa animacie nehybu pitome orage sftvery....

    anonymous12.01.2008 - 15:14 Trvalý odkaz

    Saso: Pod?a tvojho písomného prejavu si "pitomý" aj ty :-)

    anonymous12.01.2008 - 15:15 Trvalý odkaz

    Saso: Pod?a tvojho písomného prejavu si "pitomý" aj ty :-)

    anonymous19.01.2008 - 23:04 Trvalý odkaz

    jojo: mam then telefon dasa neni zli dost dlho vidrzi hier thak mam asithak100 a wsetki idu ked potrbujete poradit na pokeci som smog 12

    anonymous22.01.2008 - 00:02 Trvalý odkaz

    matto: neviem ci to ma tak byt, ale ked chcem v normalnom rezime fotenia priblizit dig.zoomom, nie je to mozne, musim prepnut na zhlukove snimanie.A to som si vyskusal na viacerych 530.To by mohla byt vazna chyba..Dakujem

    anonymous23.01.2008 - 23:22 Trvalý odkaz

    yogi46: to matto: bohuzial ja uz mam tu moju K530 treti krat v servise, takze to nemozem vyskusat....co pisu v manuali, ze to ma fungovat aj v normalnom rezime??? alebo ze to musis prepnut na to zhlukove snimanie? pokial pisu v manuali nieco ine ako ten telefon robi, tak hned to pojdem reklamovat... skus mi odpisat, ja ten telefon budem mat v servise este minimalne 3 tyzdne.:(((

    anonymous06.02.2008 - 17:22 Trvalý odkaz

    k530i: ak mas najvecsie rozlisenie 2mpx tak saneda priblizit a ked si das do zhlukoveho snimania tak sa automaticki prepne do vga rozlisenia takze to ide priblizit mislim si ze je to normalne

    anonymous21.03.2008 - 13:48 Trvalý odkaz

    speedygonzales24: No tak ja som tento mobil držal v ruke,a musím poveda?,že jediné,?o mi na ?om vadí,je,že to stredové tla?idlo je akosi šmyk?avé. Nejak sa mi šmýkal palec na ?om. Ale asi je to otázka zvyku. Všimol si to už niekto?

    anonymous23.03.2008 - 23:36 Trvalý odkaz

    Pa?ulo: No, ja som majitelom k530i tiez. Mne sa dizajnom celkom paci, taka klasika, ale musim povedat vsetko je na nom O.K, ale ten dzojestik vadi mierne aj mne, pretoze sa bojim, ze sa nejako rosipe :D alebo co sa s nim stane, po bokoch mi puka a vydava to podivne zvuky, tiez pri telefonovani, mi zadny krit velmi puka co ma znervoznuje. Jedno sklamanie pre mna je to, ze na reklame telefonov od Orange je mobil vyobrazeny aj spolu z walkmenovymi sluchatkami a ked som zbadal tie obicajne dost ma to zarazilo. A fotak. fotak je priemerny nic super, no dnesnej dobe asi " skoro " ta najnisia trieda. Urcite by sa hodil aspon stabilizator obrazu. A kvalitnejsie nastavenie svetelnych podmienok napr.(Auomaticky, Ziarovkove svetlo, Ziarivkove svetlo a pod.) Este na dokumenty moznost by sa hodila, pretoze, ked si chcem nieco takehoto typu odfotit tak to neni bohvie co a kolko krat musim hladat co tam vlastne je.
    Rozhodne sa opati investovat do vyssej triedy, ktora mozno aj splni Vase ocakavania.

    anonymous23.03.2008 - 23:41 Trvalý odkaz

    Pa?ulo: Hm, prosim ospravedlnte ma v slove " obicajne " som sa pomylil! ma byt tvrde " y "

    anonymous25.03.2008 - 09:56 Trvalý odkaz

    Jakub: Ja som s týmto foneom spokojný a podla man ORANGE nerobí zlé softwary do mobilov jednozna?ne cool-phone

    anonymous28.03.2008 - 11:50 Trvalý odkaz

    kubo: jakub mas pravdu. aj ja ho mam z orange a je v pohode.

    anonymous09.04.2008 - 21:38 Trvalý odkaz

    monika: ja mam tento mobil 4dni a som spokojna len akurat mi vrzga zadny kryt ale to sa vraj da opravit papierikom

    anonymous19.04.2008 - 18:46 Trvalý odkaz

    kenny69: sak si si zmen camdriver ja mam wertocamdriver a foti mi ovela lepse a aj pri videu to zvisilo par fps ......ale mam ho prerobemy na w660i

    anonymous28.04.2008 - 20:20 Trvalý odkaz

    peto: Dajú sa nejako odstráni? tie pod?iarknuté ?ísla v SMS - kách ?

    anonymous14.07.2008 - 23:18 Trvalý odkaz

    lupto: ja ho ties mam od orangeu a co mam robit ako si zmenim soft na original? neda sa to nejako cez USB kabel?

    anonymous29.07.2008 - 18:02 Trvalý odkaz

    Jogi: Ja aj viem preco su tie orange softy take zle. Robia ich priamo vo fracuzsku takze sa nie je comu divit. Mate tu niekto SE verziu firmwaru ? Budem mat na pravom kontextovom tlacitku normalne moznosti ako na svojom starom T610i ? Viete mi niekto poradit ako zmenit Orindzacky soft za SE? Na zaruke mi vobec nezalezi, len nechcem ten natvrdly soft , kde sa da tromi sposobmi vstupit do menu , ale bluetooth sa da zapnut len niekde v 4-5 urovni menu !!!!! To robil fakt uchyl. Mohol to aspon den - dva poskusat !!!

    anonymous29.07.2008 - 18:21 Trvalý odkaz

    Jogi: A poradi niekto neskusenemu ako sa da dostat do K530 soft z K660? /www.se-tuning.cz nepomohlo/
    Skuste mi prosim priblizit postup :o) Dakujem