Samsung Omnia 7 (Samsung i8700)

  • Martin Hombauer 04.11.2010 - 00:21

    Erik Šípoš: Vyzera vcelku pekne...az na tu zadnu stranu...mohla byt tiez cierna

  • anonymous11.10.2010 - 17:23 Trvalý odkaz

    Rast0: Suhlas s Erikom. Mne sa pozdava.

    anonymous11.10.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    Peterson: A ze vraj Super AMOLED displeje dosli... :)

    anonymous11.10.2010 - 17:46 Trvalý odkaz

    Erik Šípoš: WP7 zariadenia budu bez slotu na pamatovej karte, teda styl ala ilol

    anonymous11.10.2010 - 17:46 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: 8GB bez pamatovej karty je v high-end smartfone malo. Windows phone s dobrym fotoaparatom doteraz vyrobil len Sony Ericsson, aj to len s prizmurenim oci. tak som zvedavy, ci sa v tomto smere cosi zmenilo. ale ten mini blesk natlaceny k objektivu nevesti nic dobre. Skusenosti s tymto OS tiez zatial nie su bohvieako priaznive. Uvidime...

    anonymous11.10.2010 - 17:48 Trvalý odkaz

    Erik Šípoš: na jednej ceskej stranke davali porovnavanie WP7 a iOS, a WP7 bolo na tom lepsie celkovo...nebude to az tak zle ako som si myslel...system je velmi svizny, sviznejsi nez iOS.

    anonymous11.10.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    Martin: chcelo by to recenziu WP7 ala fony.sk

    osobne si myslim, ze WP7 bude len dohanat iOS a android a nikdy ich nedobehne

    anonymous12.10.2010 - 16:27 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Diskusia premazana kvoli zachovaniu prehladnosti a temy. Prispevky mazeme po upozorneni citatelmi alebo nahodnom zisteni, ze sa ludia vyjadruju uplne mimo temy, alebo vulgarne. Dakujeme za pochopenie, robime to pre vas. ;)

    anonymous12.10.2010 - 19:41 Trvalý odkaz

    hellwet: cena tohto modelu bude 14 599Kc

    anonymous15.10.2010 - 02:04 Trvalý odkaz

    tony: myslim ze narocnejsi uzivatel nebude o mobile s WP7 ani len uvazovat. nech bude tento system akokolvek svizny a intuitivny... pokial nepodporuje pametove karty, multitasking a posielanie suborov cez BT (wtf?) tak je tento system velkym krokom spat do minulosti.
    iOS ma tiez zopar obmedzeni takze nech zije android (pripadne este aj novy symbian, to vsak uvidime neskor)

    anonymous04.11.2010 - 00:22 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na RECENZIU.

    anonymous04.11.2010 - 07:23 Trvalý odkaz

    fixo: myslite si ze prekona hranice s Galaxy s ?? podlamna ni nie

    anonymous04.11.2010 - 08:45 Trvalý odkaz

    nerd: ja tomu nerozumiem?! nech samsung urobi hoc co tak na na fony.sk sa docitam ze sa to podoba na ufona...

    anonymous04.11.2010 - 08:52 Trvalý odkaz

    nerd: ste si isti ze samsung pouziva snapdragon?

    anonymous04.11.2010 - 09:13 Trvalý odkaz

    n: clovek sa na slovensku docita aj taketo"e len vylepšený model Galaxy S a pri bežnej špecifikácii prakticky nepostrehnete zmenu. Tak ako aj model Galaxy S, využíva smartphone Omnia 7 1GHz procesor Snapdragon spolo?ne s 512MB pamäte RAM."
    nakolko samsung pouziva vlastne procesory tak ma ten snapdragon celkom prekvapil.... :D

    anonymous04.11.2010 - 09:13 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Je vidiet, ze samsung to neberie ako svoj high end model pre WP7, nakupili stare procaky od Snapdragonu miesto toho aby tam svacli z vlastnej vyroby (asi ich setria na galaxy!?). Ale vlastne vsetky nove fony aj od inych vyrobcov maju tento Snapdragon!? Asi bol v Snapdragone vypredaj alebo mali vianocnu akciu :-D

    anonymous04.11.2010 - 09:27 Trvalý odkaz

    aaa: Chlapci pre info take procesory chcel microsoft, z viacerych dovodov ako cena, dostupne mnozstvo ... neviem pisalo sa o tom

    anonymous04.11.2010 - 09:43 Trvalý odkaz

    bEGBIE: Mozno budem kecat a hovorim len z vlastnej neinformovanosti, ale nefunguje to tak, ze dodavatel softu skor urci minimalne poziadavky na HW a vyrobca HW uz ma prakticky volne ruky.(daj prosim ta link nech si rozsirim obzor) Ale je mi jasne, ze tieto snapdragony su vykonne az na to GPU. Ale este uplne davno som niekde cital, ze WP7 ma byt OS kde poslape vela hier (asi aby oslovili aj mladych)a pod....tak sa mi zdalo nelogicke dat tieto procaky. Aj ked tieto fony su asi iba prve lastovicky.

    anonymous04.11.2010 - 10:04 Trvalý odkaz

    DumbasS: WP7 zatial nepodporuje hummingbird,takze vsetky WP7 budu mat len stareho snapdragona.Zesa mimoc na ten Iphone nepodoba,maximalne tlacitko windovsu ale inaksu uplne odlisne,ani mne sa moc novy vytvor mrkvosoftu nepaci chybaju mi tam ta zakladna obrazovka s widgetmi atd.Ale ked uz WP fon tak srejme tuto omniu,alebo by som si pockal na najblisie predstavovanie samsungu co bude onedlho.Myslim ze maju za lubom predstavit konkurenciu pre desire HD.Inac povacsinou co tu vypisovali zapory systemu tak to su chyby WM takze je omnia poctivy kus HW.Ked uz rozhodovat medzi Galaxi S a tuto Omniuo 7 tak asi ten SGS alebo lepsie samsung epic 4G :D.Ale pre podnikatelov to moze byt dobra volba.

    anonymous04.11.2010 - 10:15 Trvalý odkaz

    aaa: Pisali na mobilmanii alebo niekde inde, neviem nepamatam si to, nenajdem to na rychlo, bolo to tam zdvovodnene, microsoft to fakt chcel, zvolili to ako idealny komrpomis z viacerých hladisk, utkvelo mi v pamati ze slo o to ze je lancejsi a aby sa dal pouzit aj v lanejsich neskor, a aby boli zabezpecene pozadovane mnozstva, a je myslim aj nan optimalizovany, viac si napamatam.

    anonymous04.11.2010 - 12:37 Trvalý odkaz

    jimmmy: nedá sa mi stiahnu? video...odkaz nefunguje

    anonymous04.11.2010 - 19:17 Trvalý odkaz

    kim: Nech pad Hombauer menuje z toho MORA android zariadeni aspon zopar ktore su lepsie ako omnia7. Dik.

    anonymous04.11.2010 - 23:55 Trvalý odkaz

    DumbasS: Ma to mat XBox live takze niekedy v buducnosti by sa tam mohli hrat uz celkom kvalitne hry.Zatial ma WP7 market okolo 1000 apps a pochybujem ze tam je viac ako 50 hier.Skoda ze nesklbili stary a novy market,sice aj v starom je seredne malo apps ale urcite lepsie ako znovu zacinat od 0.

    anonymous05.11.2010 - 00:06 Trvalý odkaz

    DumbasS: Riso ma v podstate problem len z OS a ostatne zo strany samsungu pochvalil takze problem je zakopany skor v redmonde nez v J. Korei

    anonymous05.11.2010 - 12:00 Trvalý odkaz

    phone7sk: DumbasS: marketplace ma 1500 aplikacia, a asi tretinu hier. Navyse az vcera bola marketplace otvoreny pre vsetkych vyvojarov, doteraz bol pristupny len vyvolenym.

    Omnia 7 je top.

    anonymous06.11.2010 - 03:45 Trvalý odkaz

    exever: ku podpore pametovych kariet a celej zune zalezitosti: Zune za 9 libier mesacne znamena neobmedzenu streamovanu hudbu, takisto vsetky skladby sa daju preniest do zariadenia BEZ nutnosti kupovat albumy, to vsetko za 9 libier mesacne. otazka: kto z vas si hudbu kupuje? toto nieje telefon urceny pre nas trh, bohuzial ani iPhone a blackberry, pretoze u nas je zvyk kradnut a jailbreakovat, bohuzial

    anonymous06.11.2010 - 13:49 Trvalý odkaz

    DumbasS: Neviem cislo 1000 je overene z mobilmanie ale kludne ich uz moze byt 1500.Tretina hier?To mas oficialnu informaciu?Ja sa nehadam, moze byt.Len na starom markete je hier pomenej tak sa cudujem ze sa vyvojari pochlapili.Pametove karty nie su zatial podporovane ale v nejakom HTC nasli pod krytom normalne slot so zasunutou pam. kartou ale ked ju chceli vymenit za vacsiu tak ich SW nepustil dalej,neviem ci to je aj pripad omnie,ze ma niekde v tele schovany slot.Exever,hudbu si kupuju IPhonisti z ITunes napr..Zune bude asi obdobou ITunes ale aj tak nedam na svoj Nitrogen dopustit kedze Zune myslim nema ani equalizer co je pri zvukovom vystupe z mojho fonu nepredstavitelne.UZ aj Zune sa da jailbreaknut,niekde som cital aj postup.

    anonymous08.11.2010 - 16:48 Trvalý odkaz

    exever: Zune sa "jailbreaknut" (tym som myslel iphone apps) neda, neexistuje ziadna cesta ako odtial ziskat hudbu zadarmo. Neviem sice ci tam je ekvalizer, ale na mojich dr. dre beats tour mi ho nikde netrebalo, a mam ho v n900, v ipode.. treba si kupit kvalitne sluchatka to je zaklad

    anonymous21.11.2010 - 17:07 Trvalý odkaz

    fry: úplne súhlasím s druhým názorom. telefón je v?aka nedokonalému opera?nému systému a bez sloven?iny takmer nepredajný.

    anonymous01.12.2010 - 09:52 Trvalý odkaz

    aaa: je nazor velkeho adnroid fanusika, takze ozaj si myslim ze nie je az tak objektivny. Slovencina bude osobne mi je jedno aku ma rec moje xp v robote je anglicke a ked mi to niekto nepovedal ani som si to nevsimol. Minimum aplikacii nie je nedostatok, nepotrebujem milion nezmyslov, si pozrite ake aplikacie maju ludia najcastejie na ifone, par tych istych. Hlavne ze ich je milion a po stiahnuti vas to presatane bavit instalovat stale zbytocnosti.
    Uzitocnych staci bohate kolko? 100? 500? 1000? a potom zvysne jednien lokane ako cestovne poriadky a ine lokalne zalezitosti co su rpe konkretny region, ja mam nejake aplikaciu tykajucu sa brazilie u ...
    Nedostatky su, ale budu sa rycho riesit. Copy paste nejaky ten mustitasking a lepsie prepinanie aplikacii, mass storage to urcite budu onedlho.
    Kedy bol dostupny za dobru cenu tieto vioanoce ho berem, uz som dlho cakal, zobral som desire, za tu cenu neni zial o com.

    anonymous05.12.2010 - 19:49 Trvalý odkaz

    Noodles: tak tento telefon je absolutna pecka!! Mam ho asi tyzden, taktiez som bol skepticky, precital XY clankov o WM7 atd. ale po pol hodine pouzivania som bol ohromeny.. ako sa pise vissie, updaty su uz na ceste, copy paste uz v januari atd... samotny telfon je TOP!!

    anonymous08.12.2010 - 15:34 Trvalý odkaz

    Atom: je tam napisane ze to podporuje Javu a Videohovory ,co s toho je pravda ?

    anonymous13.12.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    ??: Akou pamä?ou sa bude u nás tento tel. predáva? ? s 8 alebo s 16gb ?

    anonymous20.12.2010 - 14:19 Trvalý odkaz

    Roberts: Mam Omniu 7 uz 14 dni, okrem toho Galaxy S a iPhone. Jednoznacne s Risovym nazorom nemozem suhlasit, Omnia 7 je velmi zaujimavy telefon. Nazor aaa viac odpoveda realite. Samozrejme Android i iOS su vo vyvoji dalej, ale "Druhy nazor" na konci tohoto clanku je uplne mimo misu, od profika ako Richard by som taky nezmysel necakal.

    anonymous20.01.2011 - 12:35 Trvalý odkaz

    jakub: Nekupujte to!!!! Nesynchronizuje to s Outlookom! Musíte to obchádza? cez internet a vystavi? všetky svoje kontakty a kalendár na net. Vivat Big Brother!

    anonymous30.01.2011 - 20:31 Trvalý odkaz

    beny: to si tam akoze nemozem poslat hudbu cez bluetooth??? prosim odpovedzte tu, alebo na benjopqa@gmail.com dakujem.
    rozmyslam nad wp 7 ale cim viac otom citam tym menej sa mi to paci

    anonymous05.03.2011 - 20:47 Trvalý odkaz

    hellwet: rozmyslam o jeho kupe ked predam samsung wave s8500 neviete nahodou kde ho zohnat najlacnejsie?

    anonymous05.03.2011 - 20:50 Trvalý odkaz

    hellwet: teda kde zohnat najlacnejsie tu omniu 7

    anonymous19.03.2011 - 08:20 Trvalý odkaz

    Tomáš: chcel by som sa opýta? (najmä redakcie), ako je to v sú?asnosti s aktualizáciu Omnie 7, ?i je už dostupná a bezproblematická.

    anonymous08.05.2011 - 18:22 Trvalý odkaz

    Milan: Ja len tolko ktomuto tel.Ze vyrobcoa nehladi na to,ze camera na zadnej strane nieje nicim chranena.Uvytal by som daku krytku.A este jedna vec co ma mrzi,ze 5mpx je dost malo na to ze video je vo HD.Ale uprimne je fesak.A co vy na to?

    anonymous30.06.2011 - 23:19 Trvalý odkaz

    defender: Tak neviem.... telefon vyzera pekne a ma tych zopar vyhod co sa spominali. Ale, NEDOKAZR poslat fotku cez bluetoth na druhy telefon.... tak to je dost problem teda, a zopar este nedomyslenych funkcii. A spojit ho s pocitacom s OS XP - ak mi iekto povie ze mu to slo, sa mu podakujem :)

    anonymous12.07.2011 - 01:13 Trvalý odkaz

    Foxy: telefon mam necele dva tyzdne a som s nim zatial celkom spokojny, jasne ze niektore veci mi v nom chybaju, ale telefon podla mojich predstav, zial este nevyrobili. Spojenie telefonu s XP ide bez problemov, akurat ze sa neda naistalovat aktualizacia do telefonu, z nejakej priciny. Ked budem mat viac casu tak to skusim, lebo zverejnili ako sa to da opravit.

    anonymous25.07.2011 - 17:02 Trvalý odkaz

    Andy: na omnie je update ( ci resp. driver ) ci co to je na samsung stranke, s tym by to uz malo ficat v pohode. ohladne telefoniku ... Mam ho par dni, zatial som snim velmi spokojny, bal som sa trocha winu ze to bude padat ako na PC ... ale na jome prekvapenie ide svizne, rychlo, nema ziadne problemy. Dizajn jednoduchy, ale krasny, ziadne otravne farebne widgety ako je na androide ani nic podobne co by to spomalovalo. Ohladne BT prenosu, bude to az pri vydani updatu Mango, to bude cca dakedy na jesen, bude tam uz aj CZ lokalizacia, ale zatial len klavesnica, komplet preklad bude len na novych telefonoch z mangom uz robenych, resp. casom bude update aj na to. Ale podla mna ma velku nadej WP7 ... fakt dobry system, v podstate lepsi ako ked vyslo IOS, este to musia doladit atd, a android ma vazneho konkurenta :) len ma stve market, platene app zatial nejdu, pri mangu budu otvorene pre CZ, ale slovensko zatial ne, slovenska pobocka microsoftu je banda lenivych blbcou, takze to zatial nebude :(

    anonymous17.09.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    Heavy: Ak porovnáme fotky s Galaxy S, ktorý z nich je lepší?

    anonymous09.10.2011 - 14:51 Trvalý odkaz

    Lubo: Ak niekto potrebuje telefon na pracu a nie na hranie- Ak niekto potrebuje komunikovat vsetkymi sposobmi (e-mail,tf, mobil, facebook, sms, ... Ak niekto cestuje, Ak niekto potrebuje denne aktualizovat ulohy, schodzky, kontakty, Ak niekto raz pracuje za velkym pocitacom, inokedy za notebookom, a nakoniec musi mailovat na ceste z mobilu tak nie je lepsi system ako windows7...Viem co pisem. A detom, ktore oslavuju android netreba verit.

    anonymous09.10.2011 - 20:47 Trvalý odkaz

    matthew: mam problem s bluetooth . proste si tam neviem nic poslat nejak mi to nejde . na druhom mobile ked posielam na omniu tak mi vypisie ze neda sa spojit zo zariadenim .... prosim neviete niekto co je stym ? ked tak napiste mi na email : drowningpool@centrum.sk za kazdu odpoved dakujem :)