Samsung Galaxy S3 Neo (i9301)

  • Matej 12.08.2014 - 14:33

    a ktorý blb by si teraz kúpil s5 mini za 400 eur :D

  • Martin12.08.2014 - 23:01 Trvalý odkaz

    Dobry večer,nemate informacie,kedy tento mobil uvedie do svojej ponuky oranžový operátor?????? :)

    Jan Hruska13.08.2014 - 11:02 Trvalý odkaz

    Trochu zbytocny krok Samsungu, ked uz davnejsie existuje LTE verzia S3 s 2GB Ram (i9305).

    Peter Čapkovič13.08.2014 - 12:23 Trvalý odkaz

    Asi ani nie, pozri na prispevok nad tebou ;-)

    ondrakomous13.08.2014 - 15:36 Trvalý odkaz

    matko24: asi sem blb, radsi si koupim s5 mini s novou technologii displaye, jak "repasovanou s3", ktera se mi za tyden vypali. je to obyc. rekl. trik, novy streva pod starou kapotou, dekuju pekne, nechci. obcas se koukam na tuningovej porad, tuni tam auta, kdy do stary kraksny narvou novej motor, ma to jednu vadu, vzdycky se jim to podela.

    Matej13.08.2014 - 16:51 Trvalý odkaz

    ondrakomous: nie sú obidva náhodou superAMOLED displeje? či čo je na tej s5 mini iné? za týždeň sa vypáli? ty dobré veci ťaháš z brucha počúvaj :D je tam väčšia ram, vieš ako keď vybereš jednu a dáš tam druhú, to nie je prerobený telefón v zmysle prestavaný, doma sa ti tiež posere počítač keď zmeníš 1 GB ram za 2? :D :D

    ondrakomous13.08.2014 - 18:32 Trvalý odkaz

    ty si myslis, ze display superamoled v s3 a s4 a s5 je stejnej, paneboze nebud naivni, proste ten display je zastaralej, at chces nebo nechces, cili kupujes upgradovanou starou sunku. samsung uvadi vsude superamoled cca 4roky a rozhodne to nejsou stejny displaye. lisi se v hodne vecech, nejenom v rozliseni. rikam recyklovat starej mobil a udelat z nej novej jakymkoliv zpusobem, tak z toho kouka maximalne nejaky smecko.

    Matej13.08.2014 - 21:57 Trvalý odkaz

    no veď mi povedz ten rozdiel o ktorom hovoríš, lebo som zatiaľ nič nepočul len že tam určite nejaký je, tak sa chcem poučiť že aký aby som vedel, čítam na nete len tak zbežne že na s5 je displej svetlejší, to je akože ten rozdiel 200 euro v cene? :D , a ešte mi povedz o tom vypálení, nejaký link alebo čo, lebo zatiaľ tu len meleš ale nejaký podklad žiadny

    Peto13.08.2014 - 21:59 Trvalý odkaz

    Je to jeden z najpodarenejsich telefonov, jake Samsung spravil, a toto je len doplnenie, aby to stacilo na mid-end telefon dnestnej doby, lebo do normalnej S III sa nezmesti kit-kat.

    ondrakomous13.08.2014 - 22:08 Trvalý odkaz

    napisu ti ten rozdil. ta s3 neo, ze ktere jsi tak nadseny, tak lezela 3roky nekde na skladu(v lepsim pripade) a oni do toho namontuji jenom jiny procesor a dostanes update, ale z 83% to bude porad zastarala s3 z roku 2012, na ktere ti praskne ramecek, vypali se ti display, exploduje baterka. dneska mas rok 2014 a kupujes 83% recyklovanou lod z roku 2012. to je prave ten marketingovej trik, ty si myslis, ze usetris 200euro, jenze ty ve vysledku na tom kaufu budes tratit.

    Peto13.08.2014 - 22:20 Trvalý odkaz

    nedavaju do toho iny procesor, len vacsiu ram, system je tam kitkat, ty si ho nemusis upgradovat a zaplatis za to o 150 € menej a je to ZHRUBA to iste

    ondrakomous13.08.2014 - 22:24 Trvalý odkaz

    je v nem jinej procak, to je snad kazdymu jasny.

    ondrakomous13.08.2014 - 22:42 Trvalý odkaz

    mas to vsude napsany, ze je v tom Snapdragon 400, grafika adreno 305, navyseni o 512mb ram, LTE nema.

    ondrakomous13.08.2014 - 22:57 Trvalý odkaz

    qualcomm je to jisty! ver mi. mel jsem ho v ruce, kdyz ho zapnes, tak je tam nastavena takova krvave cervena tapeta, ktera ti vypali oci a potom tvuj display. wow efekt u me nezafungoval, videl jsem v tom starou s3, proste nuda.

    Peto13.08.2014 - 23:09 Trvalý odkaz

    dobre ale ty pises ze je to vsade napisane, tak sa pytam ze kde

    ondrakomous13.08.2014 - 23:20 Trvalý odkaz

    ty nectes twitter jirky molnara?

    ondrakomous13.08.2014 - 23:30 Trvalý odkaz

    a twitter davida jezka taky ne?

    Matej14.08.2014 - 00:02 Trvalý odkaz

    moj otec má s3 a žiadny rámeček nepraskol ani sa displej nevypálil tak preto sa pýtam či to ťaháš z brucha ako tutovku že sa to stane alebo to máš nejak podložené. Myslíš že čo sa posledný čas robí?Presne to, trocha sa upraví dizajn, vymení sa pár weurový procesor za lepší, vymení sa displej, ramka a máme nový telefón za 700 eur :D píšeš ako keby mali vymyslieť niečo nové. A ja to nevychvaľujem ani by som si samsung nekúpil, mám s4 mini a samsung už nechcem ani vidieť, ale určite je toto lepší kauf ako s5 mini za 400 ktorá bude stáť za pol roka 280

    Peto14.08.2014 - 00:03 Trvalý odkaz

    Necitam zadny twitter, pozeram len fony.sk, a ked da nekdo link na nejaku zaujimavu vec tak si to pozrem ale nikde som nevidel jaky chipset ma s III neo

    ondrakomous14.08.2014 - 00:29 Trvalý odkaz

    hele matko, pri vsi ucte k tvymu otci, stari lidi sou vetsinou slepi. nahore jak mas stavovou listu, tak ma vypaleny hodiny, baterku a ukaz. signalu. ty stary verze meli delany pozadi s cernym pruhem nahore, neslo to zmenit, cili tam bylo jiny barevny spektrum, svitila tam furt cerna, ve 4.4 uz je to transparentni, meni se to podle tapety. ma to vypalena uplne kazda pouzita s3. stahni si nejaky display tester a uvidis to tam. vypaleny hodiny az na veky, samsung forever. myslim, ze smysly ma kazdej clovek vyvinuty jinak. treba starci bejvaj uplne slepi, pokud kolem neprojde navonena kocka na jehlach v mini.

    Peto14.08.2014 - 00:34 Trvalý odkaz

    Ked myslis ze tam dali novy chipset a grafiku, tak proc by tam nedali aj novy display ktory by sa tak nevypaloval, inac kopa ludi v mojom okoli ma SGS III, a ziadny vypaleny display nemaju

    ondrakomous14.08.2014 - 00:46 Trvalý odkaz

    dyt to rikam vetsina lidi ani nevi, ze existuje apka display tester. ani nevi, jak funguje amoled, uvidis to, kdyz si vedle sebe das novy a par let stary samsung, jak se zmeni vernost barev, vypalena je horni lista, protoze sviti porad stejny subpixely a to amoled display nema rad. priklad sviti porad ikona baterky. vsimni si, jak maji lumie udelany amoledy na windows, zadny staticky ikonky, ikony se skryvaji, vsechno musi byt dynamicky. co se stane s zarovkou,kterou nechas svitit porad.

    Peto14.08.2014 - 00:58 Trvalý odkaz

    Meles stale mimo pretoze aj ta horna lista s hodinami a baterkou sa posuva ked si das orientaciu na sirku a okrem toho vacsina ludi co si to kupi to ma aj tak vacsinu casu zablokovane a zhasnute, takze ten display odpociva a nevypaluje sa

    ondrakomous14.08.2014 - 01:04 Trvalý odkaz

    jo a kolikrat za den ten display otacis, co kdyz si dotycnej otaceni vypne, nech si na display zaply tady to okno, do kteryho pises. nech zaplej display, vypni uspani displaye a rano tam mas sedy okno z fony.sk, dokonce si prectes muj posledni prispevek dobrovolne a na veky, ty taky myslim odpocivbas. hod si tam cyanogen 4.4.4 at tu vypalenou listu uvidis. ma ji kazdej samsung po tejdnu. podle tebe bych s tim telefonem mel hrat flasku celej den a tocit s nim jak na kolotocu ne, aby se mi ta lista nevypalila. dokazes pochopit, ze ty pixly mas porad vyply a o radek niz ti porad sviti.

    Peto14.08.2014 - 01:25 Trvalý odkaz

    Ale to kazdy display, ale preco nevypnut display, ked na telefone prave nerobim, a telefon otacam vacsinou ked pisem alebo pozeram net, co je vacsina mojej prace s telefonom.

    janesbond114.08.2014 - 05:09 Trvalý odkaz

    Schvalne som si dnes pozrel asi 4 ročný s1 a žiadne vypalenie na displeji som si nevšimol. Tak isto ani na kamošovej s3 a ani mojej ročnéj s4. Pozeral som to aj v uplnej tme a porovnal aj s inými fonmi ( htc one , lg g2) neviem co za mobily si mal ty v rukách, ale na uvedených som nespozoroval nic také co píšeš a to sú denne používané fony.. Jedine co som si všimol je, že amoled nepodá modru farbu (subpixel), tak ako ostatne displeje (preto si myslim nema ani taku jasnú bielu, zato čiernu bezkonkurenčnú).

    ondrakomous14.08.2014 - 10:12 Trvalý odkaz

    hele co si pozrel je mi burt. u modry je nejnizsi zivotnost, cerna je fantasticka ty vole, protoze vubec nesviti, nevim, jestli mas mozek. kluci asi malo ctete fyziku, jeste jednou opakuju.nahore cerna lista, pixly nesviti radek pod ni sviti, cili po nejaky dobe se to musi projevit, z vasich prispevku mam akorat pocit, ze ste zabedneni a amoled je nesmrtelny. nejhorsi preargumentovat technickyho analfabeta a jeho kamose, ze on se dival na 6smartu a nikde nic neni. nakonec muzu za to, ze sou lidi slepi?

    marek14.08.2014 - 10:13 Trvalý odkaz

    ondra nemal v rukach ziadny mobil, on cita jezkove blogy a potom tu vydava bludy kadejakych skrachovancov za svoju pravdu. Este ste si to nevsimli?!

    ondrakomous14.08.2014 - 10:19 Trvalý odkaz

    tak se podivej do vlaken, kde sem uploadl fotky, lol. chces poslat fotky nexusu, treba bys konecne pochopil rozdil mezi amoledem a ips. to je stejny, jak kdyz budu tvrdit, ze foveon v mem fotaku je stejny jak apc snimaci chip, LOL. doporucuju nainstalovat, nejlepsi byva bila, ta je krasne zasedla a nesviti, nekdy tam byvaji zluty pruhy v sede napr. nahore byva vypaleny pruh po stavove liste.jas manualne regulovat na minimum. https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.dp.ustav.screentest

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne14.08.2014 - 10:28 Trvalý odkaz

    apc? nemylis si to s aps-c so snimacom s Bayerovou mriezkou?

    Peto14.08.2014 - 10:42 Trvalý odkaz

    Ty tvrdis ze je stopercentne na kazdom SG S III vypalena horna lista ale ja som nevydel zatial zadny vypaleny amoled. Kopa ludi v mojom okoli ma samsungy s amoledmi a nikde zadna vypalena lista.

    ondrakomous14.08.2014 - 10:49 Trvalý odkaz

    tvrdim neco jinyho, vypaluji se staticky znaky, jakykoliv staticky znak se po case vypali. staticke ikony napr. v horni liste, pri navigaci, napr. napis KM, ktery je vzdy na stejnem miste a nemeni se v prubehu jizdy, zadny sporic se ti nezapne, protoze naviguje. videl jsem vypaleny okno pro spusteny sms, kdy to borec nechal pusteny den, protoze se ozral, usnul, vytuhnul a zapomnel tu sms poslat, foun nechal pustenej pres noc, rano to tam mel. vzkaz pro svou milou, kterej se mu vypalil primo do displaye. na nove s3 jsem mel vypaleny boot logo, znak, kterej se porad tocil dokola, takovej klasickej bootloop, kdyz neudelas recovery a telefon se nespusti. prodavac mi dal telefon z vylohy, nevenoval jsem tomu pozornost, vubec sem si toho nevsiml, pak sem prisel domu, trosku pritmi a najednou vidim kruh na novym displayi, reklamoval jsem ho, donesl jsem ho tam, tri lidi to videli stejne, takze nekecam.

    Peto14.08.2014 - 11:00 Trvalý odkaz

    Ked telefon pouzivam, tak staticky znak nemam, na displeji sa stale nieco hybe, hybem obrazom a vypynam obrazovku vzdy ked s telefonom nerobim, pri takom zaobchadzani sa nema sancu nic vypalit.

    ondrakomous14.08.2014 - 11:08 Trvalý odkaz

    "Problém je, že ten displej se logicky nevypaluje po celé ploše rovnoměrně. To prostě nejde, tak by to bylo, kdyby byl po celé ploše obraz stejný nebo se náhodně po celé ploše přesouval. Pokud po většinu času na jednom místě displeje svítí stejné symboly, tak ty se dokáží zviditelnit poměrně brzy, mnohonásobně dříve, než na zbytku displeje. To je technická záležitost. No a záleží taky na intenzitě používání. Může být obrovský rozdíl mezi uživatelem, co mrkne pár minut na internet, přečte maily a pak jen volá nebo SMSkuje a uživatelem maniakem, který několik hodin denně brouzdá po internetu a celou dobu mu tam svítí horní lišta. Ta prostě viditelně zeslábne a je tak vidět. Neexistuje žádná hranice půl roku. Jakýkoliv svítící znak se okamžitě začíná vypalovat a je čím dál víc viditelný. Není to tak, že by třeba půl roku displej svítil stále stejně bez ohledu co se na něm zobrazuje a pak se začal vypalovat. Funguje to tak, že každý z pixelů na displeji má svůj maximální jas když je nový a s každým použitím nepatrně zeslábne a takto to je hned od začátku. Pokud některé pixely svítí při každém použití, tak slábnou mnohem rychleji, než ty ostatní. On ale takto slábne celý displej, jenže na celé ploše s výjimkou horní lišty se obraz různě mění, takže intenzita slábne rovnoměrně a vypalování není vidět, ale je tam." uz to chapes?

    Peto14.08.2014 - 11:17 Trvalý odkaz

    Ja lem tvrdim ze som videl kopu amoledov a ziaden vypaleny display som nevidel.

    ondrakomous14.08.2014 - 11:32 Trvalý odkaz

    v predchozim prispevku mas napsany, ze kazdy amoled se vypaluje a ty napises, ze si zadny vypaleny nevidel, tos si tatar? ty si pod tim slovem predstavujes asi neco uplne apokalyptickyho. ptal ses lidi, kteri s3 pouzivaji, prirovnal bych to k cloveku, kterej si v benasku(beneton) koupi svetr, nosi ho celej zivot a mysli si, ze je porad stejne krasny, vsichni kolem si mysli presnej opak, ze je to nejaky vyzrany svetr ze sekace. musis mit primy srovnani, abys videl rozdily. tezko ti spokojenej majitel s3 prizna pravdu, ze jeho display stoji za zlamanou gresli. a ze ta bila uz neni, to co byvala. a ta modra taky nic moc. od zacatku se bavime o tom, ze s3 je v dnesni dobe zastarala a davno neni trendy, cili bych si ji nekoupil ani za 250. na xiaomi sice vecne nadavam, ale prijde mi rozhodne vic cool jak totok.

    marianobr519.08.2014 - 17:04 Trvalý odkaz

    Mal som S2, S3, S4. Ziadny problem s dislpejom.... A to som ich pernametne vytazoval najma pozeranim serialov.

    ondrakomous19.08.2014 - 17:22 Trvalý odkaz

    na gsm arene je srovnani s3neo vs samsung s5 mini, jeden ceskej novinar rekl, ze problem samusngu je, ze porad "dokola recykluji" a lidi uz jim to nezerou, protoze je to a/predrzeny, b/zastaraly, c/porad vzhledove stejny. v cine uz je valcuje xiaomi, dojde to i do jinych statu, protoze lidi nejsou blbci a nemuzes furt dokola recyklovat. musis hlavne inovovat! zeptej se nekde v servisnim stredisku, kolik displayu od samsungu je vypalenych, urcite ti reknou, ze to sou odhadem tuny. fascinuje me kratkozrakost a zabednenost nekterych jedincu, tezko muzu cloveku, kterej nechape, ze oled technologie byla vyvinuta pred 15 rokama a pomalu dvacet let lezela u ledu, protoze se od zacatku vedelo, ze pixely maji nizkou zivotnost, ze proste po urcitych hodinach se vysviti. nekdo holt nedokaze pochopit, ze ta zivotnost se da akorat "nadstavit", ale proces vypalovani nejde zastavit. proto lidi odrazuju od koupe s3, pac s4 ma technologicky jinej display a s5 uplne nejlepsi, porad se to zlepsuje, proto mi prijde jako kravina, kdyz nekdo ma zdeformovany mysleni a rekne ti, usetrim 100euro, ale kupuje si starou technologii, to je jak kdyz si koupis stary auto, starou motorku, starej komp, to sou vyhozeny prachy kominem a pri takove rizikove investici musis pocitat s tim, ze "usetris", ale poneses nasledky. takovy obchod se muze podarit, ale taky nemusi. celou dobu se snazim upozornit na to, ze to je ze 70% stary mobil, ktery se prodaval nekdy v roce 2012, je pouze drobne vylepseny. porad si myslim, ze za ty penize mi konkurence napriklad xiaomi mi3, ktery koupim priblizne za stejny penize nabizi daleko, daleko vic. a jestli si nekdo mysli, ze s3neo je lepsi jak s4mini, tak je normalni blazen, protoze uz kdyz srovnam fotaky, tak s4mini ma o tridu lepsi fotak. novejsi technologii displaye atd., podle me neo je klasickej pripad, kdy samsung dela problemy sam sobe, protoze se pripravi o potencionalni kupce novejsich modelu s4mini a s5mini. me odradilo od koupe uplne neco jinyho, podival jsem se na to a rikam, paneboze dyt to vypada jak zastarala s3. a jelikoz jsem clovek od prirody zvidavy, tak me automaticky odradil vzhled toho pristroje, protoze me vracel do dizajnovyho praveku. dyt samsung tvrdil, ze se inspiroval prirodou, ze to ma pripominat oblazek, videli ste nekdy oblazek, ten je prirozene krasnej, tohle je hnusna plastova vana, v takove se koupaly decka za totace.

    Peto19.08.2014 - 21:18 Trvalý odkaz

    Prave na gsm arene je napisany opak

    ondrakomous19.08.2014 - 22:57 Trvalý odkaz

    asi samsung dobre namazal.

    Peto20.08.2014 - 00:23 Trvalý odkaz

    Telepatia funguje :D,, ale urcite je to lepsia kupa jak s5 mini za 400€.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease20.08.2014 - 17:53 Trvalý odkaz

    Doplnte si základné parametre
    čipset: Qualcomm Snapdragon 400 MSM8228
    CPU: 4x1,4 GHz, ARM Cortex-A7 MPcore
    GPU: Adreno 305

    Potom sa tu vedú "zbytočné" debaty..

    PS :-)))
    heureka.cz TOP Galaxy S III Neo
    heureka.sk TOP Galaxy S4 Mini

    ondrakomous20.08.2014 - 18:53 Trvalý odkaz

    jasnej dukaz, ze jako narod jste chytrejsi, jsem pro obnoveni rakouskauherska, ted mi jedna osamela kamaradka vypravela, jak vezla partu opilych fanousku bayernu mnichov do tater, ze byla prekvapena, jak mate u vas na slovensku vsechno krasne spraveny. kdyztak se sejdem v randalu na faith no more.