Prestigio MultiPhone 4300 Duo

  • Me_Gusta 22.10.2012 - 17:49

    Telefón dobrý za tú cenu, ale od Prestigia by som si nekúpil ani vreckovky :)

  • galaxi22.10.2012 - 19:30 Trvalý odkaz

    a dovod ho nekupovat Me-gusta?
    Parametre a cena vynikajuca.

    Me_Gusta22.10.2012 - 20:23 Trvalý odkaz

    Musím sa opraviť. Pomýlil som si túto značku so POINT OF VIEW značkou. Ospravedlňujem sa :)

    galaxi22.10.2012 - 20:31 Trvalý odkaz

    ja som bol toho času z názorom na Samsung až kým som neskúsil a zmenil som názor.
    Zasa platiť veľa za značku už vyšlo z môdy.

    Ináč nemal som ešte nič od Prestigio aspoň nepämetám.

    dsien23.10.2012 - 01:50 Trvalý odkaz

    Myslim ze som niekde cital, ze Prestigio je trojkou v EU v objeme predaja tabletov (za Apple a Samsungom). Jeden mam, samozrejme to nie je samsung galaxy tab, ale vo svojej (cenovej) triede to spolu s oficialnou servisnou a technickou podporou v SR prebilo jednoznacne vsetky ostatne "no name" znacky... Nieco podobne ocakavam aj teraz, ze sa Prestigio prida k uspesnej dvojici Huawei a ZTE a potiahne to s nimi. Aj si myslim, ze ich kvoli oficialnej podpore moze predbehnut ak pride neskor s niecim lepsim :-)

    lukas8723.10.2012 - 09:09 Trvalý odkaz

    Ja nie som odporca nejakych znaciek bez dovodu, alee mal som par zariadeni od tejto znacky v rukach a tiez musim povedat ze ich produkt by som nechcel. radsej by som urcite zobral huawei alebo ZTE tam aspon viem ze za tie celkom slusne peniaze dostanem celkom schopny pristroj ale od prestigia neviem neviem. hodnotim to aj podla toho ze frajerka predavala tieto veci v elektre a hovorila ze od prestigia sa im vracalo velmi velke percento veci.

    Mário26.01.2013 - 14:12 Trvalý odkaz

    Mám mobil prestigio 4300 v bielej farbe je to dosť slušný mobil za tie peniaze všetko sa mi zatial na ňom páči vzhlad výkonnosť ale má jedno velmi velké - kvôli ktoremu by som ten mobil nikdy nekúpil a zrejme ho aj predám ... Má strašne slabú wifi a chcelo by som sa aj poradiť či by sa s tým dalo niečo urobiť ... velmi zle chytá wifi na dlkšiu vzdialenosť moji kamaráti na samsun galaxy ace , sony ericsson x10I aj mini , x8, vivaz , chytia v pohode a majú aj 2paličky sgnálu ale mne to už v tedy bud nedájde alebo len tak tak ale to hned aj spadne a vypíše že nieje v dosahu ... dalo by sa to nieako upraviť? dakujem