Op3n Dott (P4502) - smartfónové prekvapenie z Tesca

  • ondrakomous 11.11.2014 - 23:49

    gsm arena 10/10. foti lip jak xperia m2. dobra prace Tesco.

  • Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta12.11.2014 - 08:34 Trvalý odkaz

    a úplne najúžasnejšie na tomto telefóne je, že je z Tesca... nikdy som tam nemal problém s reklamáciami...
    to že je z Tesca sa prejavilo určite aj na tom, že ste tak expresne rýchlo po uvedení urobili recenziu... koľko bodov Vám pripísali na Club Card? :D

    Peter12.11.2014 - 11:00 Trvalý odkaz

    Akurat nechapem to rozdelenie tej internej pamate moznych 5gb je tak necelych 3gb na aplikacie.

    ondrakomous12.11.2014 - 14:44 Trvalý odkaz

    To byla nejrychlejsi recenze v dejinach, Richard ma urctite plny igelitky z Teska, klobasky, chipsy, kola, benzin, telefony uz to jede, napsali to pekne, mne se ten mobil taky libi(prispevek minimalne za 2l pepsi). Rozdeleni interni pameti je pro narocnejsi uzivatele, aby meli v telefonu poradek.

    Nightmare12.11.2014 - 15:44 Trvalý odkaz

    Za tu cenu atd. aj vybava si myslim ze je to pre nenarocneho akurat

    ondrakomous12.11.2014 - 15:51 Trvalý odkaz

    vyborne suncicka z Teska aj pre teba. To uz je na mensi rautik.

    Erik12.11.2014 - 16:59 Trvalý odkaz

    Vyzorovo a vybavovo v pohode a co sa systemu tyka, nieje nic co by root nevyriesil. :)

    Lumiak62513.11.2014 - 13:42 Trvalý odkaz

    Keď len senzor automatickej regulácie je pre niekoho mínus. Podľa tých foto tam idú klasické SIM a na druhú už asi nezostal zvyšný plast. :) Poznámky, že niečo vyzerá ako v IOS sú znakom poznačenia používaním Iphonu, lebo všetko sa bude podľa autora podobať na Iphone a niečo z IOS aj keby to v Androide bolo skôr. :) Od dizajnu Lumie má ten mobil ďaleko. Podobá sa na Lenovo. Hlavne mu chýba LTE. Výhoda je vymeniteľná baterka, len neviem či by ju v Tescu mali.

    Juraj18.11.2014 - 01:47 Trvalý odkaz

    Mám ho už cez týždeň a zatiaľ som nadmieru spokojný :) je rýchly, pekný a zatiaľ všetko funguje ako má, čiže pre mňa super :) o cene ani nehovorím, 99 EUR je viac ako dobré.

    harm2221.11.2014 - 01:40 Trvalý odkaz

    podla obrazkov prostredia mam asi brata tohto fonu, priamo z ciny... a stal len 74€ aj s poistenim zasielky. tesco ako vidim ma na tom telefone tak 50€ alebo aj viac... pekna marza... ja viem, treba pricitat reklamacie a naklady na preskolenie predajcov... :D

    Peter21.11.2014 - 10:28 Trvalý odkaz

    To prostredie sa vola cisty android resp. google launcher a ma ho vatsina cinskych no-name lowendov, ale maju ho napr aj telefony google play edicie a nexusy.
    To ale neznamena si si za 74€ kupil nexus.

    clw21.11.2014 - 16:18 Trvalý odkaz

    mimochodom ten nemecky Medion co ho distribuje, servisuje aj lenova

    Profile picture for user smartxxx5@gmail.com

    Smart XXX23.11.2014 - 13:19 Trvalý odkaz

    Máte ho už niekto?
    Dajú sa inštalovať/presúvať aplikácie na pamäťovú kartu?
    Aká je kvalita zvuku do slúchadiel?
    Dík za info.

    Kuzma24.11.2014 - 23:57 Trvalý odkaz

    Manzelke som ho kupil hned po dodani do Tesca ako jej prvy smartfon (dovtedy bola zarytou odporkynou dotykovych mobilov) a mozem povedat, ze za tu cenu je to dobra kupa, co sa tyka telefonovania, SMS, surfovania po internete a zahrania si jednoduchych hier je jednoducho SUPER! Ano aplikacie sa daju presuvat na pamatovku, sluchadla som akosi este neriesil, jedine odskusal som bezdrotove a v pohode! Jediny problem je asi fakt trosku slabsia bateria a prislusenstvo ako napriklad obal, folia a tak... ale to poriesim v blizkej dobe nejakou nahradou ;)!