Na jeden záber: Prestigio GeoVision GV7777

  • Marian 11.05.2013 - 13:11

    risko, nie je k stojanu nahodou prilepovaci terc na pristrojovku? to by vyriesilo problem s montazou na skle.

    inak rozmer a tv - kamionisti sa budu tesit :)

  • dsien12.05.2013 - 14:03 Trvalý odkaz

    Nie, ten samolepiaci disk nie je sucastou balenia, ale nie je ho problem dokupit, dva kusy do 10 Eur hocikde na webshopoch, aspon tak som ja urobil hned po zakupeni GeoVision 7777 ;-)

    dsien12.05.2013 - 14:36 Trvalý odkaz

    No pozrel som si video... :)

    Tesim sa ze nejake video vzniklo, len som trochu prekvapeny ze co vnom bolo :)

    Kupil som to priatelke do auta, ktora chodi TO-NR hore dole kazdy pracovny den do skoly. A ANO, KUPIL SOM JEJ K TOMU SAMOLEPICI DISK, ktory som jej nalepil do stredu vrchneho dielu plaubnej dosky, kde akurat mala priestor pre odkladanie veci. Sadlo to tam tak dobre, ze navigacia je opreta o dosku a pre predstavu, jej umiestnenie je podobne ako seriova navigacia v novom Mercedesa A triedy. Perfektne.

    Takze to je velmi individualne od toho ci to cloveka vobec napadne a ci mu to auto umoznuje takto umiestnit, kazdopadne ak to ide, tak je to vyborne a aj ta video recenzia by sa niesla v trochu inom duchu...

    Nesuhlasim s tym, ze je negativum absencia konetktoru na externu antenu pre TV, co to je za blbost, ved je neskutocnym benefitom, ze nemusi clovek nic montovat, vlacit kable a podobne, nakolko signal je vynikajuci. To je praveze megabenefit...a kde by ako mali tie kable v tom aute byt, ta antena? by sa tahali po palubovke?...

    Suhlasim ze tablety su dnes lepsie, rychlejsie a ze display je na slnku zle viditelni, lebo je leskly.
    Ale porovnavat to s Ipad mini? Keby som kupil priatelke Ipad Mini (aj z bazosa), tak by som vyhodil minimalne 2x tolko penazi, a bol by jej na prd, lebo by si na nom nic nepozrela (TV). Na to ma velky smartfon, ked sa chce realizovat bez TV a navi. Absolutne scestne porovnanie s Ipadom , fakt... ked sa niekto zaujima o GV 7777, tak na 100% ide o kombinaciu funckii, takze ho zhadzovat s Ipadom, ktory mimochodm mam a mozem hodnotit, je cudne.

    SKoda ze sa vobec nespomenula asi druha najvyznamnejsia vec po TV, a to je FM transmitter, ktory robi z toho tabletu HIFI do auta, lebo prehra zvuk z navi, videa, TV ci hudbu do reproduktorov bez pouzitia extra kablov, co priatelka miluje najviac na tom tablete.

    A ano, nestal 150-200 eur ale cca. 130 eur na Alze...

    ;-)

    Cody Lambert12.05.2013 - 21:47 Trvalý odkaz

    aky to ma dvb t tuner? zvladne aj mpg4, ci len mpeg2?