N6020 a wap offline.

  • 20 príspevkov
  • Alone 20.10.2005 - 21:35

    Kamka vybrala novu N6020 z orange.A vraj sa jej neda wapovat do 30sekund.Ani na cisle 9053 sa jej neda poslat wap nastawenie!Ide jej to len cez OW! Vam sa da na takom fone wapowat do 30s?Dik;-)

    Odoslany z Nokia mobile phone

  • Pierre20.10.2005 - 22:00 Trvalý odkaz

    Manualne nastavenie je vzdy najlepsie a najistejsie podla mna,parametre su na stranke Orange.Ked to ani potom nepojde,tak je to niaka haluz bud v softe fonu alebo mozno aj fone samotnom.Mozno pomoze reset do povodnych nastaveni.To sa mi nezda ze by Orange blokoval CSD wap na akciovych fonoch a pokial viem,tak kazda Nokia zvlada offline wap dost dobre.
    Kazdopadne by bolo zaujimave napisat,aku hlasku to hadze ked nechce ist na CSD,z toho sa da usudit viac

    girus21.10.2005 - 03:04 Trvalý odkaz

    prve musis vediet co chces od telefona potom musis vediet co ti telefon ponuka a nakoniec musis vediet telefonu povedat co vlastne od neho chces. a offline browsovanie je snad len utopiaa...

    Odoslany z Sony Ericsson P900

    Quo21.10.2005 - 03:39 Trvalý odkaz

    pre niekoho mozno utopia, pre ineho obrovska vyhoda!
    keby mam nokiu a keby som v Orange, tak mozno aj ja... Ale KEBY... :D

    Alone21.10.2005 - 06:28 Trvalý odkaz

    Ta baba chce na wapku iba xatowat!Nebude platit 160sk ked to moze mat zadara!Piste len ty co maju skusenosti s n6020! A nie Truhlici taky ee! Ja snou len klepem xat.Keby mal tem mobil vruke tak by som vedel kde je chyba!

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Jaso21.10.2005 - 08:46 Trvalý odkaz

    Nebude to v tom,ze ona ani nevie,co s tym ma robit?A inak ked ludi tu povazujes za truhlikov,tak by som ti nieco napisal,ale nebudem provokovat

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Laco21.10.2005 - 09:37 Trvalý odkaz

    V telefone si treba nastavit konfiguracne nastavenia. Je to v nastaveniach, osobne konfig. nastavenia. Vybrat WEB a manualne zadefinovat. Potom ked pojde do menu Web, tak v nastaveniach je konfiguracia a konto. Tam staci iba prepnut, cez ktore konto sa chce pripojit.

    Odoslany z Nokia mobile phone

    simumarek21.10.2005 - 10:26 Trvalý odkaz

    Offline wap na 6020 ide urcite, len ho treba poriadne nastavit, ale rucne a ak si posles konfiguracnu sms tak urcite este musis novy ucer aktivovat.

    Miro21.10.2005 - 10:54 Trvalý odkaz

    girus napisal: a offline browsovanie je snad len utopiaa...

    ale zadara. :ok

    Odoslany z Nokia mobile phone

    girus21.10.2005 - 13:37 Trvalý odkaz

    lloyd napisal: ale zadara. :ok no ved jasne tych prvych 30 sekund je zadara ale uz si online. a potom stranka sa ti budto ulozi do cache alebo nie. a kazdy jeden chat musi mat vypnute cacheovanie. takze sa musis stale pripajat a to uz nieje offline. a k tej 6020 nech si ta baba zavola na 905ku oni jej poslu sms a ona ju da len ulozit. na tom sa neda nic pokazit. a ked uz toto nedokaze tak potom neviem uz kto je ten truhlik...

    Odoslany z Sony Ericsson P900

    Zihos21.10.2005 - 14:34 Trvalý odkaz

    Ak mas skontrolovane vsetky nastavenia a tak...Tak skus ine chaty napr na wwwbrno.cz.Ci to nieje len chyba servera.Skus zapnut cookie alebo vypnut proste skusaj Co to vlastne vypisuje?

    Traktorista21.10.2005 - 14:57 Trvalý odkaz

    Musi to ist na sto percent! Ja som ju mal a islo! Poriadne to treba nastavit a musi ist!

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Zihos21.10.2005 - 15:21 Trvalý odkaz

    Nie je mozne aby to neslo.Ved ked ides cez vytacane spojenie tak je to takmer ako hovor tj neslo by ti ani volat z takeho fonu.Si myslim

    Miro21.10.2005 - 15:27 Trvalý odkaz

    girus napisal: lloyd napisal: ale zadara. :ok no ved jasne tych prvych 30 sekund je zadara ale uz si online. a potom stranka sa ti budto ulozi do cache alebo nie. a kazdy jeden chat musi mat vypnute cacheovanie. takze sa musis stale pripajat a to uz nieje offline.

    :? pozri,ja tu nie som na to,aby som ta presviecal.ani som netvrdil,ci je to offline,alebo on... A chodit na chat takto nie je bohvieco,to je pravda.
    ale spat,k veci... je to zadara a to je cele,ci je to utopia,to nech kazdy posudi sam,ako mu vyhovuje. Momentalne OW, ja nepotrebujem,snad len ak by som na net chodil cez OM alebo by som potreboval posielat prilohy mailov cez wap.
    nic v zlom,len uhol pohladu ;)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Miro21.10.2005 - 15:30 Trvalý odkaz

    Zihos napisal: Nie je mozne aby to neslo.Ved ked ides cez vytacane spojenie tak je to takmer ako hovor tj neslo by ti ani volat z takeho fonu.Si myslim

    skor si myslim,ze volat mozes bez problemov,v tom to nebude.ale v nastaveni,tam je nejaka kuleha.Musi to ist

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Traktorista21.10.2005 - 16:33 Trvalý odkaz

    Tak zavolaj na 905 a poslu Ti nastavenie. Povedia Ti aky mas PIN a ked Ti to pride zadas PIN a vypnes a zapnes fon a das aktivovat to nastavenie ktore Ti poslali a na 100% pojde.

    Odoslany z Nokia mobile phone

    girus21.10.2005 - 19:48 Trvalý odkaz

    pre istotu nech zavola na 905ku a opyta sa ci to ma vobec aktivovane u operatora. lebo ked nie tak sa moze aj skockat a aj tak to nepojdee...

    Odoslany z Sony Ericsson P900

    Alone21.10.2005 - 20:58 Trvalý odkaz

    Dakujem Vam za za rady a sorry za truhlikow.Ta baba sa naozaj do mobilu nevyzna!Budeme musiet dat stretko a osobne jej aj to urobit! Xi dik

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Miro21.10.2005 - 21:06 Trvalý odkaz

    MoZNO jej islo prave o to stretko :lol: *******************... ;)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    *Zeditovane - Arrow79*

    simumarek21.10.2005 - 21:20 Trvalý odkaz

    Girus nechapem co ma byt aktivovane na CSD wape, ved ten bol odjakziva zadarmo.