myPhone 8810TV

  • Martin Hombauer 26.05.2009 - 02:11

    Co s analogom?
    Da sa ese vyuzit analogovy prijem TV v tomto mobile? Alebo je uz tato funkcia na prd?

  • anonymous26.05.2009 - 12:48 Trvalý odkaz

    chorche: moje skusenosti s tymto telefonom boli asi take, ze prve dva dni som z neho bol nadseny, potom uz to nadsenie vyprchalo ked mi zacali vadit veci, ktore som pri inych telefonoch povazoval za samozrejmne, hlavne nemoznost instalovat JAVA hry a aplikacie a potom uz spominany internet...

    anonymous26.05.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    Michal: Prosim Vas na myphone 6650 sa da dostat hudba z PC do mobilu len pomocou Bluetooth? Pretoze pri zapojeni mobilu do PC cez kabel, pocitac vobec nereaguje na to, ze sa nieco pripojilo, jedine co sa robi tak mobil sa nabija.
    Da sa to nejako aj cez ten kabel?
    Dakujem za odpoved

    anonymous26.05.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    XenonFlash: taketo cinske parodie na telefon by som v zivote nekupil.. to si radsej priplatim 180€ a kupim si LG KB770.. a nie takuto ,,ceglu" co budem kazdy mesiac posielat do servisu.......... a ten preklad je najlepsi.. jedno po slovensky druhe po cesky a tretie po anglicky :DDD..

    anonymous28.05.2009 - 12:09 Trvalý odkaz

    hellwet159: ja nechaapem tomu ze obmedzeny prehravac hudby to znamena ze tam mozem dat len niekolko pesniciek? afakt urobili hlupost ze tam nedali rdsko dokonca moja f480 samsung to ma :)

    anonymous28.05.2009 - 16:12 Trvalý odkaz

    Luriel: Ludia nemyslite ze je v nom trochu mala interna pamät?? lebo 700KB je nenormalna bieda ale zachranuje ta podpora MicroSD kariet

    anonymous31.05.2009 - 16:56 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Mal som moznost vyskusat sluchadla Nokia BH-504 s tymto telefonom a musim povedat, ze kym z Nokie N82 bola hudba cez Bluetooth prerusovana kazde dve minuty jemnym seknutim, 8810TV nemalo s Bluetooth prenosom hudby do sluchadiel jediny problem. Nedokaze vsak prenasat cez Bluetooth ani zvuk FM radia, ani TV, len hudobneho prehravaca. A nechybala ani podpora AVRCP - teda ovladanie skladieb vpred, vzad, pozastavenie prehravania...

    anonymous01.06.2009 - 00:40 Trvalý odkaz

    Luriel: Tento mobil mi pripadá ako velmy dobrý stroj. Dotykový displej televízny prijíma? ?o je paráda. Pozrel som videorecenziu a tá iPhone téma sa mi velmy pá?i. Dotykové pero na 2.6 palcovy displej. Kamera mohla by? lepšia no nevadí. No jednoducho sa mi pá?i.

    anonymous01.06.2009 - 00:41 Trvalý odkaz

    Luriel: 2.4 palcovy displej

    anonymous01.06.2009 - 11:07 Trvalý odkaz

    melon: Ja som ho kupil a som s nim zatial spokojny. Je pravda ze ten preklad mohol byt lepsi, ale to mi az tak nevadi. a to nastavenie wapu nie je az take tazke. dokazal som si to nastavit sam. Takze ja som spokojny s tymto telefonom

    anonymous01.06.2009 - 11:10 Trvalý odkaz

    Milan: REAKCIA NA PRÍSPEVOK OD MICHALA. Skús ten dátový kábel do tej 6650 pichnú? úplne pomaly. vtedy by sa mal chyti?.

    anonymous04.06.2009 - 10:51 Trvalý odkaz

    Stevo: Vie niekto aky je kod telefonu na 8810tv ? napr. ked chcem vymazat tel. cisla SIM karty. Nikde sa o tom neviem docitat.

    anonymous04.06.2009 - 18:24 Trvalý odkaz

    ????????: FUJ A TUTO TEHLU NEVIM AKOZE NA CO VIMISLELI AK SI JU NIEKTO KUPI TAK MU ASI DAJU ESSTE JEDNU :-d FUJ HNUS TOT BI SOM NECHCEL ANI K CUKRIKOM AKO DARCEK :-D LOL

    anonymous05.06.2009 - 12:59 Trvalý odkaz

    Stevo: Diky ten kod funguje.

    anonymous07.06.2009 - 16:54 Trvalý odkaz

    ma3xo: zmení ti hlas na nepoznanie-(detsky, ženský,...), ale funguje to iba na operátora SIM1. Aspo? u m?a SIM1 - T-mobile, SIM2 - Orange , a ke? zmením hlas tak sa mi nedá zavola? zo SIM1 na Orange s prijatím hovoru nieje problém.

    anonymous07.06.2009 - 17:20 Trvalý odkaz

    Stevo: A ako sa to da zapnut resp. aktivovat ?

    anonymous07.06.2009 - 20:14 Trvalý odkaz

    ma3xo: Menu-Nastavenie-General call setings-Prija?-a tam máš na výber-Child,Girl,Woman,...

    anonymous07.06.2009 - 21:32 Trvalý odkaz

    STEVO: ok diky funguje to peckovo

    anonymous10.06.2009 - 12:16 Trvalý odkaz

    Maroš: aj ja som sa dal nahovori? od predava?a na tento mobil,ale mi nepovedal,že je to ?ína.Mám ho 3dnipodla návodu som ho vybiladal som na nabíja?ku.zo za?iatku vhornom rohu svietila kontrolka nabíjania,ale po chvilke sa na displeji objavila velká batéria.telefon nejde otvori? asi neni vôbec nabitý.Pôjdem to dnes reklamova? a už ho ani nechcem,som sklamaný!

    anonymous12.06.2009 - 00:51 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: Vidno, ze to je cisto prevzaty a len premenovany cinsky telefon, bez 2voch IMEI cisel (1 pre kazdu SIM kartu), nevidim ziadne C E (ani pod bateriou), ze by mal splnat minimalne bezpecnostne podmienky alebo urcene smernice EU, nehovoriac o ziadnych udajoch ohladom SAR ziarenia. Pochybujem, zeby sa dal predat (alebo by vobec fungoval z dovodu len 1x IMEI na 2 SIM) napr. v krajinach ako UK, Nemecko alebo Taliansko. A ked nasi operatory zavedu system ako je napr. v UK, tak z tohto DUAL SIMU bude klasicky Single SIM, druhu kartu jednoducho neprihlasi. Su aj ine lacnejsie a lepsie alternativy. Kazdopadne dobra recenzia, dakujem zanu, aspon nelutujem, ze som do tohto telefonu neisiel, ale som isiel k inej lacnejsej znacke :)

    anonymous16.06.2009 - 15:34 Trvalý odkaz

    marek: Keby nemal CE a príslušné certifikáty pre EU,tak by nemohol by? uvedený do predaja na SR,to len na okraj ty chytrák.....No daj nejakú lepšiu a lacnejšiu alternatívu k 8810tv....som zvedavý s ?ím vylezieš

    anonymous16.06.2009 - 16:58 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: Uz ked ma teda nazyvas chytrakom, tak teda davam do povedomia Anycool T808, v CZ dovozca a servis MOBI. Ma PLATNY C E certifikat (predava sa aj v Taliansku, Nemecku, UK), 2x IMEI (1 pre kazdu SIM), sar hodnota pri obidvoch naraz aktivnych SIM je celkove vyzarovanie 1.05 W/kg (norma 2 W/kg) (napr. Sony Ericsson K610i ma 1.00 W/kg). Anycool patri medzi hlavnych vyrobcov mobilov v P.R.C. .Inak funkciovo je rovnaky, kedze funguje na rovnakom CPU typu MT6227/6225, len je upraveny FF. Tento telefon uz vlastnim druhy mesiac a maximalna spokojnost. Predtym som mal SE K510i a K610i. Cena s normalnou 24 mesacnou zarukou, bola 110€. Tento telefon je uz na trhu skoro 2 roky a co som cital na roznych medzinarodnych forach, najmensia poruchovost (vdaka tomu, ze splna bezpecnostne poziadavky EU). Su uz aj rozne nasleovniky tohto telefonu T818, T828 (DVB-T tuner, co vlastne sa jedna len o pridany software modul na digitalnu televiziu). Na RAPEX je KOPIA tohto telefonu dana ako nebezpecna, presnejsie islo o USB nabijacku a prevodnik nanu z USA Plug zastrcky na EU, kopia tohto telefonu ma na zadnom kryte vypaleneho kona podobnemu znacky ferrari a nema C E certfikat, len 1x IMEI a necertifikovane baterie, ktore radi oznacuju ako Commerce Bateries. Telefon ma CPU beziaci priblizne na 30MHz od spolocnosti MTK. Je to troska malo, nestiha dekodovat poriadne video, ale zato televizny prijimac ide rychlo a plynule, to iste menu, sms a ine funkcionality telefonu. Jedna vyhoda je, ze zvacsa vsetci vyrobcovia tychto exotickych telefonov pouzivaju rovnaky Nucleus Plus OS od Mentor Graphics (ATI) na dany typ CPU, a je len upraveny (pridana/odobrana JAVA, pridana/odobrana NES podpora a etc.) takze je tam moznost modularnosti OS. Sam ked som si vyberal dual sim, som rozmyslal nad viacerymi znackami (Bliss, myPhone, Samsung, Evolve, Emgeton) a postupne som ich vyradoval, podla skusenosti uzivatelov, C E (Certificate Europe), servisu a zaruky a hlavne ceny, priamoumerne k vybave. Som si myslel, ze ak by som siel do Samsungu, tak by som nemal ziadny problem, lenzie takisto tam uzivatelia, ako pri vsetkych dualsimoch, mali problem s hlasitostou, vypadavanim signalu a nepocutiu na druhej strane, pri telefonovani zo SIM2, moze byt, ze mali mozno vadne kusy. Ale najviac ma vsak odradila cena, kedze telefon ma skor hodnotu za danu poskytovanu vybavu a funkcie telefonu okolo 100€ a nie dvojnasobok. Tak som ti tu teda pochytracil, vyber si a hlavne zober si z toho co len budes chciet.

    anonymous17.06.2009 - 17:22 Trvalý odkaz

    marek: Pekne napisane :-) mal by si zacat robit distribuciu toho tvojho telefonu na SR,ty by si predal aj mrtvemu (to je kompliment aby si sa nahodou neurazil)

    anonymous17.06.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: Dik :) praveze SR uz zacina byt presyteny CHINA mobilmi. Staci sa pozriet na slovenkse aukciove servery a bazary. A hlavne ma dost stve ked tie vsetky klony a kopie, oznacuju slovensky predajcovia ako ORIGINALY... Doslova vytvaraju podvod. Uz nejaku desiatku telefonov som predal, tak sa mozno nieco namna nalepilo ;) Tieto vecy som si pozistoval sam, kedze nerad kupujem macku vo vreci. Kludne si mozes pozriet aj moju recenziu na fore tejto stranky, ak by si chcel. Sekcia Ine.

    anonymous24.06.2009 - 15:41 Trvalý odkaz

    ma3xo: mam 8810 už asi mesiac, ale postrehol som problém - niekedy ked ani nevolam a signál mám plný stane sa že mi príde sms zo zmeškaným hovorom - a doti?ný tvrdi že sa mi nemôže dovola?.
    máte niekto taký problém?

    anonymous24.06.2009 - 16:50 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: Problem bude v tom, ze ten 8810 ma len 1x IMEI cislo ! Telefon po urcitom case stale posle daaku informaciu satelitu (vysielacu) a kontroluje svoj stav prihlasenia v sieti (nieco ako broadcast v LAN pocitacovej sieti). Ked toto robi si na kratucku chvilu nedostupny (max 1-2 sekund). Kedze tento telefon ma 2 SIM, je dost mozne, ze to robia za sebou, a kedze pouzivaju OBIDVE len jedno IMEI tak si vtedy mimo dosah. Neviem to daak blizsie popisat, IMEI je nieco ako MAC adresa v LAN sieti. Lenze v LAN sietach nemozes mat tu istu MAC adresu v PC. Je to jedinecne identifikacne cislo telefonu. V inych krajinach ako DE, UK sa neprihlasis s dualsimom, ktory ma len 1x IMEI ! Prihlasis max 1 sim. Unas je to zatial mozne, ale je to tykajuca bomba a kto vie dokedy to tak bude. Proste napr. si to postrehol sam, ze si mal telefon na stole pri reprakoch, a zrazu si pocul signal v reproduktoroch (alebo na blikacke telefonu) akoby isiel daaky prichodzi hovor alebo SMS, ale v skutocnosti to trvalo len zlomok 1-2 sekund a nic neprislo. Este jedna vec. Aj kebyze mas 2x IMEI v telefone (moj pripad) tak ci tak ked by si volal z jednej SIM, druha bude obsadena (da sa nastavit, ci ma mat spravu zotrvania na linke, alebo odkazovka, alebo dat jednoducho obsadeny. V podstate som ti nijako nepomohol, len som ti snad priblizil ako to vlastne je :)

    anonymous24.06.2009 - 18:11 Trvalý odkaz

    ma3xo: DIKI MOC
    asi pouvažujem o tom Anycool, len by som sa pozrel po nejakom "nástupcovi" 808. Neporadíš nie?o? No najprv sa musím zbavi? tohoto - nekúpiš? ;-)

    anonymous24.06.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: Nemas zaco :) vies co, nastupca no, mozes opozriet po T828, ten ma uz digitalnu televiziu (podla toho kde byvas, tu v PP nemame este digitalny signal ako je v KE a v BA) a navyse DVB-T bude az (ak bude vobec) po tajomnom roku 2012, kedy aj skonjci majsky kalendar :) Kazdopadne precitaj si moju recenziu tu na fore. Tie telefony sa moc od seba nelisia, len dizajnovo, inac OS je rovnaky (rovnake CPU). A urcite ho predas, skus daaky mobil shop, popripade hod na aukro ;)

    anonymous24.06.2009 - 19:46 Trvalý odkaz

    ma3xo: no skúsim.
    ešte by som sa chcel informova? ako zistím ?i ten ktorý mobil má 2 x IMEI. Dik

    anonymous24.06.2009 - 23:03 Trvalý odkaz

    1KeNnY1KeNnY1: jednoducho, na telefone vyvolaj cislo *#06# , alebo proste musis mat vzadu pod bateriou IMEI1: ###### a IMEI2: ###### (# je cislo :))

    anonymous21.07.2009 - 17:57 Trvalý odkaz

    mohy: cawte, prosim vas vie niekto ako sa da prepnut na myphone8810tv tichy rezim bez toho aby som menil cely profil, na vsetkych predchadzajucich mobiloch mi to slo.... ak niekto viete ozvite sa diky

    anonymous23.07.2009 - 12:09 Trvalý odkaz

    v0lc0m: Ahojte. Kupil som si teraz tento telefon. Poslal som si don cez bluetooth obrazo .jpg a ked dam otovroit napise chybny format. Neviete preco?

    anonymous23.07.2009 - 15:29 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: za tu cenu sa tento fon urcite oplati vizera kvalitne a ked ma dual sim a telku a te reproduktory vzadu su moc dobre urcite aj zvuk bude good osobne by som si ho nekupil ja mam omniu 2 ale tento mobil je velmi dobry a odporucal by som ho menejmajetnim neberte to vzlom je to vela muziki za malo penazi :D

    anonymous28.07.2009 - 01:42 Trvalý odkaz

    erža: 1KeNnY1KeNnY1, prosím ?a ako si si to kúpil? Zaujímalo by ma, ?o vieš o T818, ?i sa už predáva, kde a za ko?ko. V?aka.

    anonymous10.08.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    kolombo: my phone 8810 v biedronke v PL za 300zl super cena uz je doma je to celkom dobry telefon funguje na dve sim karty display pekny velky aj rozlisenie je super nieje blokovany ma ceske ruske a anglicke menu Fm prijimac hra dobre aj telka ide v pohode akurat som si kupil 2Gb kartu je to dobry mobil za cenu 73 eur nebolo co riesit xi xi xi displey reaguje na dotyk celkom super je to cinak ale prevzala to teraz polska spolocnost a aj znackove mobily od t mob. orange niesu niekedy celkom ok xi xi xi

    anonymous02.09.2009 - 23:54 Trvalý odkaz

    mohy: cawte mam problem s tym ze mi nechce zvonit budik ,,,vsetko islo v pohode ale prestal help me.... a este neviete kde sa da zohnat sklicko lebo mi prasklo :((((((