Motorola BT Stereo HF HT820

  • 14 príspevkov
  • Richard Hombauer 30.10.2005 - 22:46

    tak mam na usiach stereo Bluetooth headset....Motorola HT820

    nikdy som na usiach nemal nic podobne. nastastie mam aj Samsung D600, ktory podporuje prenos stereo hudby cez Bluetooth. vyborne sa s tym telefonuje, vyborne sa s tym pocuva hudba..ziadne kable, kvalitny zvuk.

    dosah (bt 1.2) v ramci jednej izby, priama viditelnost odhadom 10 m, ale len cez jednu stenu.

    po 20 minutach ma bolia usi...to sa mi nepaci...

    princip super, aj dizajn

    fotky v druhom poste

    *zmeneny nazov temy :p - Arrow79*

  • Richard Hombauer30.10.2005 - 23:01 Trvalý odkaz

    kvalita hovoru premenliva...ale to bude asi prvotnou vzorkou...
    nezmenim polohu a kvalita sa meni...ale nie je to vazna chyba.

    regulacia hlasitosti pomocou dvoch tlacidiel + a - velmi dobre nahmatatelnych.

    na druhom sluchadle su dve vyrazne tlacidla pre posun skladieb...proste komplet ovladanie na sluchadlach.

    na oboch sluchadlach su okrem dvojic tlacidiel este aj dve velke tlacidla s logom Motoroly. sluzia na zapnutie/vypnutie, parovanie telefonu, prijem/ukoncenie hovoru.

    po ukonceni hovoru sa Samsung opytal, ci skladbu prehrat dalej. zvolil som ANO a skladba sa ocitla na mieste, kde bola ukoncena. super.

    Obruck30.10.2005 - 23:03 Trvalý odkaz

    Prenos hudby cez Bluetooth podporuju aj s75 a sxg75, ale to len tak. To je naozaj super, bez kablov mp3 pocuvat, co sa v tejto dobe neda...

    Odoslany z mobile device

    Richard Hombauer30.10.2005 - 23:10 Trvalý odkaz

    nakoniec zistujem, ze rovnaka skladba prehravana v standardnom stereo HF Samsungu D600 znie lepsie nez v stereo Bluetooth HF, kedze, podla mojich usi, je skladba pred odoslanim cez BT prekonvertovana na 64 kbps alebo 128 kbps. vysky su pocutelne degradovane. a pritom Samsung podporuje BT 1.2, co zarucuje prenos bez problemov aj 320 kbps (prakticky dokazane pri prenose objektu z D600 na W800i). zvlastne...

    k PC cez Bluetooth sa mi sluchadla stale nedari pripojit.

    sluchadla budu zatial v predaji (neviem kedy) bez pridavneho modulu, ktory by sa dal pripojit k Hi-Fi sustave alebo inemu hidobnemu zariadeniu. ale pracuje sa aj na dovoze tohto modulu. takto je to zatial len k PC alebo mobilu....

    Obruck30.10.2005 - 23:12 Trvalý odkaz

    Riso, to motorola handsfree skusas so samsungom?

    Odoslany z mobile device

    Richard Hombauer30.10.2005 - 23:22 Trvalý odkaz

    Bluetooth zariadenia mozes skusat akokolvek. tam je to s kompatibilotou nastastie lepsie.

    nepochopim jednu vec. mam nainstalovany BT adapter na dvoch PC....rovnayk adapter, rovnaky soft. na jednom toto HF najde, ale neposle don ziaden zvuk. na druhom ho nenajde vobec. tomuto naozaj nerozumiem.

    Richard Hombauer30.10.2005 - 23:30 Trvalý odkaz

    Motorola V3 do HF poslala zvuk len pri prehravani videa, pri pocuvani MP3 zvoneni tieto neboli reprodukovane ani fonom, ani HF.

    W800i mi zahadne HT820 nenajde vobec. :(

    som zo toho volaky zmateny. :-D

    Obruck30.10.2005 - 23:45 Trvalý odkaz

    V3 asi nedokaze poslat do hf mp3, pri videu ti asi poslalo amr alebo co to bolo.

    Odoslany z mobile device

    Kurnos31.10.2005 - 11:04 Trvalý odkaz

    po 20 minutach ma bolia usi...to sa mi nepaci...
    Akoze z nich bolia usi, ved vyzeraju celkom pohodlne... :?
    A aka je cca cena?
    Podla mna, kedze su to prve lastovicky, nemozu byt hned najlepsie, ved co by potom zlepsovali :badgrin:

    7wcsnurka31.10.2005 - 11:41 Trvalý odkaz

    ziletka nema mp3 prehravac,asi to je ten dovod :)

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    Kurnos31.10.2005 - 11:50 Trvalý odkaz

    Ved o nom tu nikto nic nepisal... Pan Riso pisal, ze pri pocuvani mp3 zvoneni... :p

    Richard Hombauer31.10.2005 - 16:28 Trvalý odkaz

    tak som az teraz nasiel v baleni kablik, ktory ma na jednom konci 2,5 mm jack a na druhom klasicky 3,5 mm...obidva samce. jeden strcite do sluchadiel a druhy napr. do diskmana, pripadne SE W800i ( :-D ).

    hra to fakt dost dobre... :) takze nizka kvalita zvuku nebude sposobena sluchadlami ale Bluetooth prenosom....

    maximalna hlasitost az prilis..

    Arrow7931.10.2005 - 17:50 Trvalý odkaz

    Riso vsak audio gateway upravuje zvuk na cca 64kbps sa mi zda.. niesom si isty, ale vysledna kvalita je horsia ako zdrojova.. to mam odskusane uz z 6230i a pustania mp3 cez PC ;)