LG Optimus L5 II (E460)

  • Rosinante 04.05.2013 - 02:31

    Aj keď môj názor bol negatívny je to dobrý mobil. Mám ho sem tam zásek ale ide ako má kopa fakt kopa prispôsobení. Spokojnosť-

  • Nightmare04.05.2013 - 03:33 Trvalý odkaz

    Netrep sesternica ma LG Optimus L9 z Telekomu a nema žiadne aplikacie ani logo dokonca ani blokovany neni...

    Dejvo04.05.2013 - 13:16 Trvalý odkaz

    Mám LG Optimus L9 z Telekomu a nie je tam ziadne logo, ani ich aplikacie a blbosti od nich... A nie je ani blokovany.

    Rosinante05.05.2013 - 00:49 Trvalý odkaz

    Ja som len využil možnosť vyjadriť svoj názor ako každý. Nikoho neovplyvňujem len píšem ako každý čo si myslí nenútim nikoho zdieľať môj názor

    marek05.05.2013 - 13:14 Trvalý odkaz

    Na to že si ho zrejme este nemal ani v ruke si isiel dost do hĺbky:) podla mňa ako evrovy mobil od opa by to mohla byť dobrá voľba, jediné čo ma z tých papierových špecifikácii mrzí je velkost ramky, 512 by mali dávať už len do najnižších low-endov.Počkal by som aspoň na nejaké recenzie a potom sa uvidí.

    majstermartin13.06.2013 - 15:49 Trvalý odkaz

    Mňa by zaujímalo či to má disp na spôsob gorila glass alebo nie...

    Nightmare25.07.2013 - 05:38 Trvalý odkaz

    Ja by som povedal ze rada Optimus L ma svoj styl este aj 4xHD nie len ze dobra konstrukcne ale aj tvarom...

    majstermartin03.08.2013 - 09:58 Trvalý odkaz

    Tak som ho zobral od opa a konštatujem ,že pre mna ako bežného užívatela ( email,fb,hudba) je postačujuci. Mal som huaewei ascend a ked porovnávam tak Lg je o dost vyladenejší,má dobré reakcie na dotyk,skrátka huaeei som dal dcére a som spokojný. Jediná chyba je že sa nedá použiť mass storage na mojom starom nerbooku s xp sp3. Ale na ntb s win 7 bez problému. Takže odporúčam. Lacný,ľahký kvalitný...

    Peter03.08.2013 - 13:25 Trvalý odkaz

    aky to odborny nazor, urcite zalozeny na osobnej skusenosti :)

    oko19.08.2013 - 21:20 Trvalý odkaz

    ako urobit root na L5 II? nasiel som vroot ale ten je v cinstine. dik

    Lorenzo26.08.2013 - 22:06 Trvalý odkaz

    Zdravým,

    Kúpil som si tento telefón a som s ním nadmierne spokojný.Ale jedna vec ma naňom štve:

    Ak mi niekto zavolá a ja ten hovor nezastihnem a idem sa pozrieť kto mi volá, tak to na ploche vôbec napísané nemám že mám zmeškaný hovor...Aspoň keby mi nejako preblikával ked je zhasnutý, že mám nejakú novú správu alebo ten zmeškaný hovor.

    Zakaždým ako somár musím sťahovať tú lištu, a tam sa pozerať.Nie žeby to bolo namáhavé ale uvítal by som ak by sa to dalo aj nejakým spôsobom zjednodušiť.

    Nevedel by prosím niekto z vás poradiť?

    jabo05.12.2013 - 18:08 Trvalý odkaz

    Ahoj mám zakúpený LG Optimus L5 II ale mám také menšie hoci banálne problémy a nejako ich neviem vyriešiť momentálne. Takže nejako si neviem vypnúť clirko keďže je preddefinované operátorom, druhá vec je či sa dá nastavenie výberu režimu siete ručne lebo mi to nejako nepovoľuje. Za odpoveď ďakujem poprípade email janik.bodnar@gmail.com
    ďakujem

    Peter05.12.2013 - 19:11 Trvalý odkaz

    takze clirko si vypnes nastavenia/nastvenia hovorov/dalsie nastavenia hovorov/ID volajuceho
    siete si volis v nastavenia/viac/mobilne siete/sietovi operatori/vyhladat siete a po nacitani dostupnych sieti si zvolis manualne ktoru chces.

    Conder18.12.2013 - 17:02 Trvalý odkaz

    Je pravda, že aplikácie sa nedajú ukladať na pamäťovú kartu?