LG KU380

  • Martin Hombauer 30.10.2007 - 18:48

    Tomaš: celkom good telefon ale chíba mi tam FM tuner

  • anonymous30.10.2007 - 20:01 Trvalý odkaz

    samo: skor by som povedal low-end,taka korunovka
    Tomaš ina? píše sa "dobrý" miesto "good" a "chýba" miesto "chiba", "rádio" miesto "tuner" :D

    anonymous30.10.2007 - 20:06 Trvalý odkaz

    graffoo: zaujimalo by ma, co robi to tlacidlo pod lavym kontextovym :) podla obrazkov a ikonu podobny activity menu SE fonov alebo multitaskingu na samsungoch :)

    anonymous30.10.2007 - 21:56 Trvalý odkaz

    Genesis: maly displej (a na vysuvak uz duplom) ma malu uhlopriecku mohla mat aspon 2 palce ako SEcka K550 K530 atd. s takym rozlisenim.

    anonymous31.10.2007 - 21:07 Trvalý odkaz

    szaga: Ahoj ti mooooj lavacisko!! Asi si pomylil Slotovo forum fony.sk... Chlapec prebud sa... :-DDD

    anonymous01.11.2007 - 09:05 Trvalý odkaz

    jojo: newem newem ci je ok :-) ???

    anonymous02.11.2007 - 00:36 Trvalý odkaz

    Rado: Displej je presne taký ve?ký, ako na N6070 alebo K600i ?iže dos? malý, ale aspo? bude jemný.

    anonymous16.11.2007 - 17:11 Trvalý odkaz

    Jana: chem si kupit telefon LG KU380 kto ho mate ste s nim spokojny?

    anonymous16.11.2007 - 23:40 Trvalý odkaz

    malá: Má ten telefon kabel.Ale taky s ktory mozeme z PC prenosit fotky alebo take veci?????

    anonymous19.11.2007 - 16:07 Trvalý odkaz

    ?ulo: tento telefónik je fajn ak si zoberiem do úvahy že z neho nechcem robi? PC. Kábel k po?íta?u sa dá zakúpi? dodato?ne no lepšie je používa? bluetooth, tiež fajn vec.

    anonymous19.11.2007 - 16:11 Trvalý odkaz

    ?ulo: Jana ak chceš štýlový telefón s tými základnými funkciami a celkom dobrou pame?ou tak ti ho ur?ite odporú?am. Ja osobne som s ním spokojný.

    anonymous20.11.2007 - 07:56 Trvalý odkaz

    Rova: Vie niekto zrusit u LG KU380 postupne zvysovanie hlasitosti zvonenia, skusal som vsetko a on stále nezvoni od zaciatku hlasno. Nastauvje sa to cez profily

    anonymous20.11.2007 - 14:14 Trvalý odkaz

    dode: chcem sa spytat, co vsetko je v baleni od orageu???

    anonymous20.11.2007 - 14:59 Trvalý odkaz

    Rova: V baleni od Orange je Telefonik, baterka,nabijacka,návod,bluetooth sluchádko, sluchadka na pocuvanie hudby a 512 MB karta

    anonymous20.11.2007 - 19:15 Trvalý odkaz

    dode: vdaka za info:) uz len posledna otazka...kabel na prenos dat tam asi nie je, ze???

    anonymous21.11.2007 - 07:13 Trvalý odkaz

    ?ulo: no kábel tam teda nie je

    anonymous22.11.2007 - 18:08 Trvalý odkaz

    Samsung Master: Ked uz sme pri tom pravopise, tak nie su sluchadka ani sluchatka, ale sluchadla... :-D

    anonymous23.11.2007 - 12:47 Trvalý odkaz

    martin: Ahojte, vcera som si kupil LG KU380...nemal niekto niekedy problem s tym, ze sa mu mobil samovolne vypol? stalo sa mi to od vcera par krat..skusim pockat co urobi uplne vybitie baterky a nabitie...ak mate nejake postrehy, sem s nimi:) DAKUJEM

    anonymous23.11.2007 - 20:44 Trvalý odkaz

    toth: Ako sa vypina E na LG KU380

    anonymous25.11.2007 - 14:42 Trvalý odkaz

    ADA: Ahojte, aj ja mam tento tel a som s nim celkom spokojna, ale neviem si nan stiahnut ziadnu melodiu, lebo som este nenasla stranku, ktora by podporovala tento typ. Tak o nejakej viete, poradte prosim. A ta otazka, ze spociatku zvoni ticho a chvilu trva, kym sa rozbehne, je aj mne zahadou.

    anonymous26.11.2007 - 00:18 Trvalý odkaz

    wickyno: Problem so zvonenim mam aj ja, dlho sa rozbieha, ale skor ma trapi to, ze od orange je tam nadefinovane Orange MusicStore, a to neviem dat prec. Nemate niekto skusenosti? taktiez kde sa daju nan stiahnut Java hry? Melodie odporucam stiahnut cez notebook na prilozenu kartu vo formate mp3 :)))))

    anonymous26.11.2007 - 17:47 Trvalý odkaz

    daniela: co hovorite na tento telefon?ked ho chcem len telefonovanie, pisanie a a nejake pocuvanie hudby?moze byt nie??foti dobre?taky obycajny ale dobry nie???dakujem za odpoved

    anonymous26.11.2007 - 20:12 Trvalý odkaz

    marcela: co je to Orange MusicStore????

    anonymous26.11.2007 - 20:16 Trvalý odkaz

    jurkos: asi si ho kúpim má len SAR: 0,486 W/Kg oproti SonyEricssonK810i s RF vyžarovanie (S.A.R.)1,31W/Kg je to 2,7 KRÁT MENEJ

    anonymous01.12.2007 - 10:33 Trvalý odkaz

    Andrew: Podarilo sa niekomu vyriesit pb so zvonenim? Vsetky tony su ok, len signalizacia prichadzajuceho je tlmena a postupne sa stupnuje. V profiloch je tichy preciarknuty. Aktivny je samozrejme iny profil. Nepomohlo ani obnovit povodne nastavenia, ani menit zvonenia, ani modifikovat profily. Profil tichy je cerveno preciarknuty a neda sa menit. Vie niekto poradit?

    anonymous03.12.2007 - 15:29 Trvalý odkaz

    bondra: No to zvonenie aj m?a trápi, ale ako vidím tak tu na? nevie nik odpoveda?, však? Resp. asi sa s tým ani nedá ni? spravi?!?

    anonymous04.12.2007 - 18:53 Trvalý odkaz

    Karol: ale o vymene uz nechcely ani pocut, len ked sokazem ze je chybny. Asi to bude poriadna sracka lebo nikde na nete nenajdes podporu. TAKA CHYBA

    anonymous04.12.2007 - 20:37 Trvalý odkaz

    random: AD1: Vie niekto poradi?, ?i sa dajú zmeni? kontextové tla?idlá? MusicStore ma naozaj potešilo, ale len do doby, ke? som za?al h?ada?, ako sa toho zbavi?.
    AD2: Funguje niekomu LG PC Suite s týmto telefónom?

    anonymous06.12.2007 - 19:39 Trvalý odkaz

    jojo: ako funguje BT handsfree? nabil som ho,ale BT ho nenajde!v navode ani zmienka!

    anonymous07.12.2007 - 11:18 Trvalý odkaz

    wordy: vie niekto s akym programom spojím telefon s PC?

    anonymous08.12.2007 - 20:17 Trvalý odkaz

    auu: kde si stiahnem k nemu softvare do pocitaca,aby som si z neho mohla stahovat ffotky???

    anonymous09.12.2007 - 02:59 Trvalý odkaz

    Katka: a ma prosim Vas aj nejake hry? Na stranke Orange sa pise ze len moznost stiahnutia...

    anonymous09.12.2007 - 21:26 Trvalý odkaz

    monika: hrala som sa s lg,a nejako som si stíšila hlasitos? hovoru na minimum, hoci hlasitos? mám na 7, dohovorim sa len cez slúchadlá. Nejde mi ani pripoji? bluetooth.Vie niekto poradi?? v?aka.

    anonymous10.12.2007 - 23:51 Trvalý odkaz

    mino: no ako je to stým bluetooth sluchatkom?funguje abo nie??o je to OrangeMusicstore?

    anonymous11.12.2007 - 23:48 Trvalý odkaz

    mino: tak som si ho kúpil...bluetooth sluchatko nebolo problem pripoji?...nabil som ho zapol,dal vyhladat telefonov, pripojil(zadal kod 0000) a funguje prefektne...inak zatial maximalna spokojnos?

    anonymous12.12.2007 - 14:48 Trvalý odkaz

    camberius: zdravím vás. zaujímalo by ma s akým grafickým formátom pracuje tento telefón. skúšal som témy zo SE aj N a nerozozná. ako by to bolo možné???

    anonymous12.12.2007 - 16:58 Trvalý odkaz

    mino: tak témy iných zna?iek tam ur?ite nedáš

    anonymous12.12.2007 - 23:31 Trvalý odkaz

    bajulka: Tak ?udia trápi ma presne to isté,?o vás...hneva ma to zvonenie, a este viac temy...zbehala som cely net a ziadnu te,u to nepodporuje...ale inak som s nim spokojna...a vysvetli mi este niekto, naco je ten maly blud,do ktoreho si zalozim pamatovku a dalej uz neviem co s tym??dakujeeeem

    anonymous13.12.2007 - 08:28 Trvalý odkaz

    dulo: ked dáš kartu do toho bludu, tak ho môžeš da? do pc a pracova? s kartou podobne ako s usb.

    anonymous13.12.2007 - 15:10 Trvalý odkaz

    ondrej: Vie niekto kde sa daju stiahnut temy do KU380?
    Dakujem

    anonymous13.12.2007 - 17:59 Trvalý odkaz

    camberius: to mi je jasné. Neviete niekto o tom ako sa do neho dostat? okrem deštrukcie? :-)
    mino-OrangeMusicStore - je to platený download hudby priamo z Orangeu a Mobilu pokial máš aktívny WAP alebo OrangeWorld
    bajulka-ja som zase kontaktoval LG servis pre Slovensko, ze sa na to pozru,zatial sa nikto neozval. K mikroSD karte co vkladas do telefonu mas adapter na tuto mikroSD kartu, pretoze bez neho nemozes pokracovat, aspo? nie bežne - potom sta?í už len ?íta?ka kariet resp mp3 prehráva? s podporou SD kariet (vlastním)
    Kúpil som bluetooth a skúšal ho pripoji? cez bluetooth software na minicd ale v telefóne nájde len akúsi share zložku (je to pamä? telefónu a zložka iné v albume médií) kde sa to všetko ukladá
    Sklamalo ma to.

    anonymous13.12.2007 - 18:09 Trvalý odkaz

    camberius: Myslím, že to ?i chcem túto položku tam kde je bolo pred vložením sim-ky do telefónu. neviem presne,ale ?osi mi tam vtedy také nasko?ilo

    anonymous13.12.2007 - 18:12 Trvalý odkaz

    camberius: Ja si myslím, že je to úmyselný fader, ktorý je použitý u vä?šiny skladiem originálov cd.
    fader znamená od 0 - max postupne. Nie je to zlé. Ak má niekto slabšiu povahu a rád hardmetal a za?ne mu to búši? v momente hovoru :-))))))))
    Je to absurdné ale... :-)))

    anonymous13.12.2007 - 18:14 Trvalý odkaz

    camberius: LG PC suite mi nefunguje. Nájde ho, že sa pripája, pripojí ale pc suite mi vypíše, že tento telefón nie je podporovaný.

    anonymous13.12.2007 - 18:17 Trvalý odkaz

    camberius: BT handsfree by malo fungova? tak, že ho zapneš a v telefóne dáš vyh?ada? nové zariadenia
    nastavenia-pripojenie-bluetooth-vyh?adáva? nové zariadenia. Malo by Ti ho nájs? bez problémov.

    anonymous13.12.2007 - 18:21 Trvalý odkaz

    camberius: Nepotebuješ software. Sta?í usb adaptér na kartu a máš to. Kým bude software s podporou LG KU380 ešte prete?ie vody :-)

    anonymous13.12.2007 - 18:25 Trvalý odkaz

    camberius: Hry nema, ale to nevadí. Ak máš možnos? prístupu na i-net tak odporú?am hry pre mobil SE K750. Ja som ich stiahol kedysi dávno z torrentov a bežia. Nie všetky ale 80% v pohode (je ich tam 50MB) a z toho 40MB beží. Tla?ítka majú obdobné funkcie ako pri SE K750-ke

    anonymous13.12.2007 - 18:29 Trvalý odkaz

    camberius: Skús sa pohra? s profilmy. Tie sú upravite?né, ?o znamená že môžsš meni? ?oko?vek, ?o sa týka zvukových nastavení. Hlasitos? hovoru aktívne meníš pri hovore a to by malo by? ovplyvnené aj v aktuálnom profile. Skús to tam.

    anonymous13.12.2007 - 19:23 Trvalý odkaz

    mino: no tak som našiel prvé fakt ve?lké sklamanie....java...?asto používam jimma na icq...telefon má nemilo prekvapil tým, že neide minimalizova? javovu aplikáciu...?iže ak budem chcie? telefonova? alebo písa? sms tak budem musie? vypnu? jimma(kedysi som mal motorolu v500 - v nej išlo jimmovi všetko-písa?, telefonova?, foti?, wapova?, po?uva? mo3 atd , potom som si kúpil sony ericsson z550i- ?o bol od motoroly ovela novší telefon, ale paradoxne tam pri minimalizovaní nešlo okrem volania a písania sms skoro ni?..ale aspon to ale u tohto sa nedá absolutne ni?!!!!)...dalšie prekvapenie pri jave: ke? sa pripjuje jimm vždy vám u každého mobilu vysko?í upozornenie na to a otazka ?i chcte pripoji?...u každeho inteligentnejšieho mobilu máte ako odpoved "ano vždy", "ano pre tentokrát" a "nie"...túto mate len tie posledné dve možnosti...?iže pri pripojovani jimma musíte povinné párkrat odklikova? túto pi?ovinu, ?o by až tak nebol problém...problém je že v?aka nestabilnosti icq siete a hlavne tomu že pri pohybe v terene ?asto stracate signal sa ?asto jimm odpojí...jimm je na tolko inteligentný že sa za?ne automatický pripája? znovu ale telefon zas pri pripojovaní položí túto debilnu otázku...takže ke? dáte mobil do vrecka za 5 minut môžte by? odpojený a ak sa za celý de? potom na mob nepozriete a neuvidíte tú jeblu otázku tak ani neviete že ste odpojený!!!!!

    anonymous13.12.2007 - 19:49 Trvalý odkaz

    camberius: Aj ja som zistil, 6e aj ke? je v mnohom low-end mobil, ale ako píšeš nemá absolútne logické funkcie, ktoré by tam mohli by?, ?i už aplikácií alebo softwarovej podpory. Telefón ozaj len na telefonovanie. Podpora LG na mizivej úrovni a no-comment...