LG KU311

  • Martin Hombauer 16.11.2006 - 01:00

    Jana: Dnes som si ho zobrala v akcii z Orangu. Je skvely, zatial ziadne problemy.. V baleni bolo okrem nabijacky aj CD, sluchatka a USB kabel :)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

  • anonymous25.11.2006 - 16:42 Trvalý odkaz

    Roberto: To si ma potesila, bo planujem zaciatkom decembra si ho tiez zaobstarat. Skoda, ze nedavaju aj kartu. To by som uz asi moc chcel, takze kupujem k nemu aj 512MB microSD.

    [citat]Jana: Dnes som si ho zobrala v akcii z Orangu. Je skvely, zatial ziadne problemy.. V baleni bolo okrem nabijacky aj CD, sluchatka a USB kabel :)[/citat]Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

    anonymous29.11.2006 - 17:06 Trvalý odkaz

    Jana: Je to naozaj super telefonik, najma za tu cenu, ma v podstate vsetko co ma mat, okrem toho sa mi velmi paci ta jeho otocna kamera a fotacik v jednom, da sa to vyuzit aj pri foteni a po otoceni aj pri videohovoroch :) Aj ja som si kupila 512 MB kartu a uz som na nu ulozila zopar pesniciek a foto. Okrem toho som v nom prezerala aj fotky z digit. fotoaparatu. Sluchatka su celkom kvalitne, zvuk je ako z MP3 prehravaca. Jedine, co som zatial nenasla su nejake temy alebo hry na stiahnutie - asi preto ze LG KU311 je pomerne novy mobil... ak niekto nieco najde, dajte mi vediet. DikMozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

    anonymous29.11.2006 - 17:09 Trvalý odkaz

    jaja: je fakt peknucky, stihlucky, aj mudro spraveny, len je priserne extremne packavy.. strasne lahko sa ten jeho hladky povrch zapatle a uspini..
    a nevyhovuje mi este jedna vec - otocne koliesko s fotakom a kamerou, ktore zbiera vsetky omrvinky a prach z okolia..

    inak je ale velmi elegantny a na 92 percent som s nim zatial spokojna..Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

    anonymous30.11.2006 - 13:43 Trvalý odkaz

    Peta: Janka prosim ta, ake ma menu? Z tych par foteciek co som k nemu nasla, to vyzera ako menu u novych Samsungov. Su tam aspon lepsie farby ako na tych prvych LG telefonoch? Kolko ma ikoniek - 6 alebo 9? Tiez rozmyslam ze by som si ho zobrala na akciu...
    Nemate niekto LG KU730?

    [citat]Jana: Je to naozaj super telefonik, najma za tu cenu, ma v podstate vsetko co ma mat, okrem toho sa mi velmi paci ta jeho otocna kamera a fotacik v jednom, da sa to vyuzit aj pri foteni a po otoceni aj pri videohovoroch :) Aj ja som si kupila 512 MB kartu a uz som na nu ulozila zopar pesniciek a foto. Okrem toho som v nom prezerala aj fotky z digit. fotoaparatu. Sluchatka su celkom kvalitne, zvuk je ako z MP3 prehravaca. Jedine, co som zatial nenasla su nejake temy alebo hry na stiahnutie - asi preto ze LG KU311 je pomerne novy mobil... ak niekto nieco najde, dajte mi vediet. Dik[/citat]Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous30.11.2006 - 14:25 Trvalý odkaz

    Jana: Ano ten leskly povrch je velmi haklivy na vsetky otlacky, ale ja s tym otocnym kolieskom fotaku problem nemam, mam ho otoceny na zadnu stranu, takze sa ho vacsinou vobec nedotykam a tym padom sa ani tolko nespini a neprasi.
    Co sa tyka farieb ma ich krasne a jasne, ikoniek ma 12 - HOVORY-KONTAKTY-NASTAVENIA-FOTOAPARAT-SPRAVY-ORANGE WORLD-ZABAVA-ALBUM MEDII-ORGANIZER-DISPLEJ-PROFILY a posledna ikonka je EXTRA :) Mozes si v nom nastavovat rozne tapety pre oba displeje, tiez mozes zmenit typ pisma na zabavne alebo predvolene/klasicke, tiez farbu a velkost pisma, tiez si mozes zmenit temu/motiv sluchadla/... okrem toho v mediach si mozes vytvarat vlastne subory z hudbou ci foto, hudobne subory sa daju nasledne vdaka prednym hudob. tlacitkam na mobile prehravat.. Okrem toho si mozes ku kazdemu kontaktu/tel. cislu zvolit viacero dalsich cisiel, 2 maily, obrazok - moze byt fotka alebo mozes si vytvorit vlastnu postavicku - avatar, wap, vyzvan. melodiu, dom. adresu, nazov spolocnosti, pracov. pozicia, adresa spolocnosti a poznamka.. je tam vela roznych nastaveni, takze je sa s cim "hrat" :)
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

    anonymous30.11.2006 - 14:28 Trvalý odkaz

    Jana: Ten KU 730 vyzera byt tiez velmi kvalitny telefonik, ale dizajnovo sa mi az tak nepacil, bol omnoho vacsi a posobil tak viac manazersky, myslim si ze pre zenu je asi vhodnejsi KU311 :)Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

    anonymous11.02.2007 - 23:46 Trvalý odkaz

    miso: Ja som ho kupil teraz v piatok. Nastastie ho este mali (posledny) lebo az teraz som mohol zobrat novy. je fakt perfektny. nema chybu. a k tomu povrchu- ostavaju na nom sice odtlacky ale zasa sa nedoskriabe lebo poznam jednu co ma lg tiez z tohto materialu a vyzera ako novy a to ho nijako nesetri! Napiste mi prosim niekto na email ci viem na sd kartu cez telefon ukladat hociake subory(aj ktore nedokaze spustit) lebo do telefonu sa to neda.:( mitep@centrum.sk

    anonymous23.02.2007 - 11:45 Trvalý odkaz

    anonim: no,ludia... som technik MT a toto urcite nieje dobry mobil... SW v pi.i

    anonymous13.03.2007 - 21:24 Trvalý odkaz

    mirec: no mam ho aj ja a asi budem s technikom MT súhlasi?.je už druhi krát v v oprave s tou istou chybou.po prvej oprave som ho mal v ruke len 10 minút a šiel spä? na reklamaciu

    anonymous12.04.2007 - 11:43 Trvalý odkaz

    ja: No ja ho mam uz par mesiacov a zatial ziadne sklamanie. Co sa tyka firmware, v OR mi povedali ze tento model ho ma od Nokie... Jedine co mi chyba je radio...

    anonymous11.07.2007 - 23:17 Trvalý odkaz

    pitbull: mne slabo vydrzi baterka a skace z 3paliciek na jednu, potom je plna a obcas zastanu hodiny

    anonymous27.10.2007 - 19:07 Trvalý odkaz

    svist: ja som snim velmi spokojni ale najviac mi tam nesedi pamät. Ale inak je fajn

    anonymous08.11.2007 - 00:52 Trvalý odkaz

    mon: mam tento mobil uz skoro rok, som s nim uplne spokojna az na jednu vec. Obcas sa stane, ze mi rano nezazvoni budik, proste zastanu hodiny. Neda sa na nho v tomto 100% spolahnut. ale inac je vsetko ok.

    anonymous09.02.2008 - 17:10 Trvalý odkaz

    jana: neviem ako mam zosynchronizova? mobil s pocita?om ...nie je to take jednoduche ........ak viete ako napíste prosím vas ....

    anonymous08.03.2009 - 19:35 Trvalý odkaz

    michal: mam tento mobil uz 2 roky. Zatial islo vsedko na 100 percent ale po skonceni zarucnej doby zacne vsedko zlyhavat . Mne uz nefunguje konektor na sluchadla a dobijanie. Takze ked si chcete kupit mobil na na 2 roky tak skvela kupa.

    anonymous08.03.2009 - 19:38 Trvalý odkaz

    michal: Na CD je program menom Lg Phone Meneger ten naistaluj viskusaj cez to .