LG GT540

  • Martin Hombauer 18.02.2010 - 18:54

    NortySP: Ak daju dobru cenu tak celkom v poho fon do ponuk operatorov. Hned to lepsie vyzera ked tam nieje prisekany system od LG :D

  • anonymous28.02.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    smile: pride mi ako priami nastupca wiewty strasne sa nan podoba

    anonymous28.05.2010 - 10:33 Trvalý odkaz

    ejjjjjj: Mna by zaujimala hlavne cena na pausal podla seba 3 ze ci cakat alebo si vybrat z tejto ponuky..

    anonymous26.06.2010 - 02:06 Trvalý odkaz

    Janka: neviete aka je jeho cena v orange na pausal do 18 euro??? dkaujem

    anonymous26.06.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    marian: pre?o preboha tam nedali tú kmasnutú led diodu? to je pre nich taký ve?ký technický problém? ina? výborne vybavený an takto to zabijú.

    anonymous29.06.2010 - 15:02 Trvalý odkaz

    Wiki: v Orange na pausal do 18euro stoji 79eur

    anonymous05.07.2010 - 00:57 Trvalý odkaz

    Fanatix: Telefón nahráva video v rozlíšení 640x480b. a má aj GPS najlepšie, ktoré som mal možnos? doteraz používa?. GPS signál je schopný zachyti? aj v miestnosti.

    anonymous06.07.2010 - 10:22 Trvalý odkaz

    hmmm: a co tak este zverejnit vykon procesora a velkost RAM, prosim. Dakujem

    anonymous07.07.2010 - 22:02 Trvalý odkaz

    Davs: RAM 256MB, procak 600MHz , ten isty, co ma aj HTC Desire napr..takze s vykonom nebudu problemy..

    anonymous09.07.2010 - 14:50 Trvalý odkaz

    Slip: mozem sa spytat? ma ho uz niekto? co nanho hovorite? nejake info od pouzivatela dakujem, lebo mam onho zaujem ale nejake blizsie recenzie som este nenasiel , vdaka :D

    anonymous10.07.2010 - 01:32 Trvalý odkaz

    Peter: Mac som mnoho mobilou a dost lepsie triedy. napr samsung jet som predal po kratkej dobe lebo to bol srot momentalne mam apple a aj tento lg a mozem povedat na to ze som dost kritik tento fon je super super. displej dobry, je to rychle podpora fasa. Mozem kludne doporucit

    anonymous10.07.2010 - 18:00 Trvalý odkaz

    Slip: Vdaka za koment, pomohol , ale predsa len este nejaku otazku hodim, budem velmi rad , ked mi ju zodpovies :D rozmyslam medzi htc Wildfire, htc hd mini a Lg gt 540 optimus, vzhladom na akciu orange, kedze htc desire sa mi fakt nepaci :D cize mozem tvoju kritiku a nazor vediet? vdaka vopred :D

    anonymous10.07.2010 - 20:32 Trvalý odkaz

    mario: Tak uz sa tesim.V stredu alebo vo štvrtok mi pride domov.Dlho som rozmýš?al aky fon si kupim.Rozhodoval som sa medzi htc hero,desire,samsungom b7330,se x 10 mini a mini pro.Nakoniec sa mi do rúk dostalo lg gt 540 a fonik sa mi zapá?il.Ked som si ho vyskúšal,prišlo rozhodnutie.Chcem ho.Nakrátko spomeniem len displej.Ten je sice tlakovy ale velmi kvalitný.Ak ho porovnam s displejom se vivaz tak tento je lepsi kvalitnejsi v ovládani.Fakt super reaguje.Fon sa mi zapá?il hned ako som ho spustil.Ked som zobral pomer cena vykon tak rozhodnutie bolo rychle.

    anonymous11.07.2010 - 01:39 Trvalý odkaz

    mario: pozor u opa kupite na 100 program za cca 150 e.V obchode ho zozeniete od 200 e do 260 e.Na nete najlacnejsi 182,30e.

    anonymous11.07.2010 - 01:56 Trvalý odkaz

    Peter: Jasne ze htc je ina trieda ale jedine desire ktory ma tiez nedostarky alebo este nexus one iny ako napr htc hd2 nikdy hardwarovo totalny odpad a samy problem. Co sa tyka lg cena vykon jednoznacne ano. Displej je skor odporovy ale kludne by som ho prirovnal ku kapacitnym na jeho velmi jemne ovladamie parametre na to ze je to lg je velmi dobre. A se 10 ako si pisal??? :d si ma pobavil mal si to iz v ruke? Je to prilis male a triafar na ten displej je katastrofa ale ako imagovka good. Android je zalozeny na webe a neviem si predstavit na nom browsovat netom :) a vo vidani x10 pro ked uvidis tu mini klavesnicu a budes chciet aj tuknut na to tlacitko tak ti drzim palce :d s tych co si napisal ja osobne asi lg aj ked som zastanca htc ale cena vykon lg 540. Ak chces nieco dobre spratne ber desire. Najprv si ujasni na co to chces hlavne pouzivat.

    anonymous11.07.2010 - 08:39 Trvalý odkaz

    mario: viem co potrebujem a zo spomenutych fonov to maju vsetky.niekedy som bol zastancom wp teraz to je android takze ten ma zaujima najviac.Zo spomenutych ho maju vsetky okrem b7330.Se x10 mini som drzal.Je to fajn fonik.Ano displej je mensi ale da sa zvyknut.Osobne som zastanca se tie su kvalitou daleko,no este lakavejsie su prostredim a vybavou u nesmartfonov.Pri smartoch a hlavne u androidu mi je jedno ci je to htc,se alebo lg.Tu si viem predstavit aj sansung.Poznam velmi dobre hero,no ked som spoznal gt540 tak nebolo o com.U lg zamrzi akurat podpora.A 1,6 donut je v pohode.

    anonymous11.07.2010 - 15:18 Trvalý odkaz

    Samuel: Peter.Bol som rozhodnuty kupit samsung jet no potom som nasiel tento LG .Ako tu spominas ze samsung jet je srot tak sa chcem opytat ze preco ? a co by si mi poradil ci kupit Jet alebo tento LG a preco ?

    anonymous12.07.2010 - 02:09 Trvalý odkaz

    Peter: Ano se je celkom ako tak ja osobne uz iba apple a android a v htc vidim lepsiu konstrukciu a displej mozno nejake mensie plus ktore ma htc napr sviznost ovladania. A preco ma byt problem ze lg ma fw 1.6 sak tam hod aspon 2.1 a zarucene musi ist skus kuknut gsmarena.com tusim aj tam boli dake videa aj ked kazdy tupec napise ze od 2.0 fw je potrebny aspon 1 Ghz procesor :D nezmisel ja mozem mat 300 a 1 ghz a porazim ta preco? Neznamena ze ked mas 1 ghz ze jeho taktovanie bude take a po druhe pokial ti firmware neumozni to prijat ako napr apple ci ipod touch alebo iphone tak zial daleko neuspejes skus napr obyc iphon 2g zo slabim procakom a napr htc s 1,2 ghz a vyskusaj sviznost potom pocies je to tak

    anonymous12.07.2010 - 02:18 Trvalý odkaz

    Peter: Samsung som mal asi 5 mesiacov prepall som fw na najnovsiu verziu najprv wow ale rychlo ma to preslo. Amoled displej ktory vypalil logo baterky ... Na displej , displej posobi umelo, ziadna podpora iba j2me aj to problemovo, displej ma strasne zlu ovladatelnost, je to ospevovana ako stihacka pritom je to lenive odporovi displej na velmi zlej urovni ked niekde volas dlho to trva kym vitoci a tie pazvuky co dokaze vidat hehe no katastrofa fotky s fotaku nedajboch zo zrkadlovky nedokaze ani nacitat a mnoho ineho proste katastrofa. Fotky pekne ano uznavam ale ked ich das do pc vznikne najaka rozmazana a rozostrena fotka nech robis co sa da. A hlavne uzavrety operacny system. Lg lepsi displej , android a obrovska podpora ktora je zodna na den vacsia je rychlejsi.

    anonymous13.07.2010 - 02:55 Trvalý odkaz

    mario: pokial ide o lg tak tam nevidim v konstrukcii problem.Lg konstrukciu zvlada dobre.V androjde 1,6 som pisal,ze problem nevidim.ten je v poho.zamrzi len podpora vyrobcu v tomto smere.samozrejmostou je,ze kto bude chciet tak tam dostane aj 3.0.ked niekto zvladol dostat do se c702 symbian uiq tak novsi android musi byt malina.Ja mam radsej nieco legalne a originalne s podporou vyrobcu,takze 1,6 postaci ;-)

    anonymous14.07.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    5om: Slip tvoje porovnanie s desire je uplne mimo: ( desire ma 1Ghz procesor, 576RAM a rozlisenie 480 X 800 (amoled) )

    anonymous14.07.2010 - 12:11 Trvalý odkaz

    5om: pardon, mala to byt reakcia na Davs nie Slip

    anonymous14.07.2010 - 12:12 Trvalý odkaz

    5om: podporuje tento model GPS ???
    v popise v clanku, je medzi nepodporovanymi.

    anonymous14.07.2010 - 12:32 Trvalý odkaz

    mario: ano tento fon ma gps ktore funguje aj samostatne bez pripojenia na net.

    anonymous15.07.2010 - 17:02 Trvalý odkaz

    Rodrigez: Rozmyslam medzi LG GT540 Optimus, Orange Boston - nema ale radio co ma stve, Samsung Monte - slaba vydrz baterie, toto LG sa mi najviac pozdava, co by ste poradili? Ma tento LG aj equalizer na hudbu? Co si mam vybrat s tychto 3och telefonov, diki moc, pls odpiste

    anonymous15.07.2010 - 19:37 Trvalý odkaz

    jozef: Caute mam problem s tymto mobilom...mam ho uz druhy den a ked som sa pripojil na mobilnu siet tak secko ide google youtube...atd...ale ked chcem ist na market a dal som vytvorit novy ucet tak mi to velmi dlho nacitavalo a potom mi vyhodilo nejaku chybu ....pls poradte !!

    anonymous15.07.2010 - 19:51 Trvalý odkaz

    jozef: 5om...ma gps ....ale bez netu mi ho nechce rozbehnut vkuse loading....z netom hned ide takze bez netu gps neroschodis..

    anonymous15.07.2010 - 19:53 Trvalý odkaz

    jozef: hej a este jeden problem ...mobil ma 1.6 firmware android...nejde ho nejak updatovat ?

    anonymous16.07.2010 - 01:18 Trvalý odkaz

    Peter: Da sa upgradovat ved je tam android. A pokial prvy krat zle zadas gmail adresu alebo heslo treba jedine pouzit tovarenske nastavenia koli autofillu. Ak ti ani to nepomoze je problem v tvojej sim karte. Daj tam inu 3g ! Kartu daj svoj ucet na market a ked ho nakopnes kartu vyber a daj svoju a uz ti to pojde. Ak zavolas k operatorovi odkaze ta na lg servis lg ta odkaze na google do ameriky :d sam som sa na tom smial lebo som to zazil hlavne klidek a daj tie tovarenske nastavenia a potom inu simku a na market sa zaregistruj svojim gmailom. Good luck

    anonymous16.07.2010 - 01:22 Trvalý odkaz

    Peter: Boston vs lg no boston ze nema radio to neva to vyriesis aplikaciou ala ja osobne radsej lg boch ho vie co ten orange boston bude v praxi :d

    anonymous16.07.2010 - 01:26 Trvalý odkaz

    Peter: Ak nemas este zalozeny svoj gmail tak si ho skus vytvorit na pc a potom skus cez fon a molo by to ist ak nie tak tu chybu napis sem kuknem ti to

    anonymous16.07.2010 - 02:03 Trvalý odkaz

    Jozef: Peter: myslis moj gmail account ??? co mam na pc ? ..nwm lebo prvy raz som skusil vytvorit novy..overovalo ze ci je dostupne a nic..tak potom som zas dal prihlasit na existujuce asi zle lebo to dlho nacitavalo a potom ta chyba....teraz nwm co presne neskor napisem ze o jaku sa jedna......takze tovarnymi nastaveniami sa to vyriesi tym ze sa lognem na svoj ucet na gmaili ?? na pc ?? Dik

    anonymous16.07.2010 - 02:06 Trvalý odkaz

    Jozef: Peter: ako sa to da upgradnut ?? nepridem o zaruku ? mam 2dnovy mobil...

    anonymous16.07.2010 - 02:09 Trvalý odkaz

    Jozef: Rodrigez: ber LG mam ho a som celkom spokojny az na te veci co som predom pisal...

    anonymous16.07.2010 - 02:29 Trvalý odkaz

    Peter: Postup na upgrade respektive na spatny downgrade najdes na forach dost. A sprav to takto na fone si daj tovarenske nastavenia a ak mas svoj ucet na gmaile vytvoreny tak si do tvojjo fonu daj inu simku predpokladam ze mas este staru sim ktora nepovoli nastartovat danu sluzbu ked uz ho raz zaktivujes potom bez problemov pojde a budes spokojny. A ak si chces vytvorit novy ucet rozhodne by som ho vytvoril cez pc dobre si to v schranke v moznostiach ponastavuj a az nasledne si aktivuj ucet na fone.

    anonymous16.07.2010 - 02:34 Trvalý odkaz

    Peter: Ale musis dat tovarenske nastavenia a inu sim. Mne toto vyvratili aj v lg aj u operatora vraj to musi do servisu a bolo to simkou. Nezabudni ze pri tovarenskych nastavwniach prides o vsetky data takze si najprv zalohij veci alebo vyber simku ak mas na nej kontakty a taktiez pamatovku.

    anonymous16.07.2010 - 02:57 Trvalý odkaz

    Jozef: Ok ale aka karta to musi bit ?? nutne 3g ?? ked to na nej nastavim tak mozem v poho aj na tej od orange ??

    anonymous16.07.2010 - 10:40 Trvalý odkaz

    Peter: 3g je nutna. Potom uz ti pojde aj na tvojej naj taka biela sim a na nej 3g

    anonymous18.07.2010 - 00:03 Trvalý odkaz

    Jozef: Nenapise nekto nejaky strucny navod na update tohto fonu ? thx

    anonymous18.07.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    Andrej: mam silnu otazku : ide radio bez netu ??? pls poradte

    anonymous19.07.2010 - 13:51 Trvalý odkaz

    Jozef: Andrej: ano ide aj bez internetu...ale musis mat pripojeny headset (sluchadla)

    anonymous20.07.2010 - 13:03 Trvalý odkaz

    Jakub: Ahoj. Mna by najviac zaujimalo ako je to s kvalitou zvuku. Mal som walkman od sonny ericsonu a ked uz novy mobil tak taky ktory by sa mu dokazal vyrovnat. Ma teda tento mobil kvalitne prehravanie hudby cez reproduktor alebo sluchadla ?

    anonymous20.07.2010 - 20:30 Trvalý odkaz

    Palio: Je pravda ze tento phon nema multitouch display? Uz som ho chcel kupit, ale toto by bola skoda, hlavne pri browsovani...

    anonymous20.07.2010 - 23:56 Trvalý odkaz

    Jozef: Caute ako mozem updatnut android z 1.6 na 2.1 aspon ? diky

    anonymous21.07.2010 - 22:11 Trvalý odkaz

    Jozef: matko...: hej aj ja som ho riesil...a presne tam som to nasiel...ale nemyslim ze bolo treba vytiahnut baterku...iba v monile...upozornenia...a tam pripojit usb..inak nic....hej a nekedy blbne g-senzor...

    anonymous22.07.2010 - 03:43 Trvalý odkaz

    Doki: chystam sa ten fonik kupit do konca tyzdna, este vaham, vsetkym komentom rozumiem az na posledny od Jozefa "nekedy blbne g-senzor" aky senzor tym myslis? a ine problemy s nim nemas? ten mulitouch display sokda ze chyba ale myslim, ze da sa zit aj bez toho :)

    anonymous22.07.2010 - 13:49 Trvalý odkaz

    Peter: na ten G senzor som aj ja zvedavy ja som s nim spokojny max a zatial ziadny problem a co sa tyka multitouch co ja viem mam aj iphon ale lepsie sa mi priblizuje cez operu jednym dotykom naco pouzivat 2 ruky na priblizenie stranky .

    anonymous22.07.2010 - 15:10 Trvalý odkaz

    Jozef: Sorry ...je to mojou cybou...stahol som si hru do mobilu "armagedon squadron" taka lietadlova hra na g senzor "doki": je to ovladanie otacanim mobilu...viz..nekde na youtube......no prv mi to islo no a potom som proste nemohol ovladat lietadlo hore a dole...do bocnych to slo normalne........bolo to tym ze som mal v options nastavene invert y axis na on....preto to neslo ....takze zatial ziadne problemy ..ani s MARKETOM !! Konecne som sa prihlasil :D