LG GD880 Mini

  • Martin Hombauer 18.02.2010 - 19:12

    NortySP: Mna najviac zaujala ta podlozka pod telefonom :D:D

  • anonymous18.02.2010 - 19:47 Trvalý odkaz

    mirec: tak celkom pohode masinka ale ta podlotka je o niecom inom ako o dakom highende :D

    anonymous18.02.2010 - 20:14 Trvalý odkaz

    hellwet159: tomu ver aj mna to najviac zaujalo ta podlozka :D ale tak tiez ma trochu zaujal aj ten fon :D

    anonymous19.02.2010 - 00:02 Trvalý odkaz

    mental.disease: hranatý mobil. zaujal ma displej - rozlíšenie versus rozmery. +++

    anonymous19.02.2010 - 00:50 Trvalý odkaz

    NortySP: Ako fon je v pohode :D vidno ze sa LG snazi :D ale ta podlozka je original :D take lahke synchronizovanie a posielanie a navyse stylove peckaa...to by som bral na akykolvek fon :D

    anonymous19.02.2010 - 12:04 Trvalý odkaz

    misob: z noviniek od LG myslim najsympatickejsi

    anonymous26.02.2010 - 11:39 Trvalý odkaz

    manitoss: šetrím už na? :D

    anonymous30.04.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    manitoss : ahoj chcela by som sa spytat ked uz nan setris kolko stoji ???

    anonymous03.05.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    XxX: dakujem :D to budem sporit dlho :D

    anonymous08.05.2010 - 13:26 Trvalý odkaz

    dodo: tento mobil som kupil manzelke. Dva dni som ho ale nepustil z ruky :D musim povedat, ze je to kvalitna masina, dizajn je hranaty no napriek tomu vyzera super. Pre zenu, manzelku, ktora ma rada pekne veci urcite doporucujem. ten fon maju na mp3.sk za 290 ecok. takze cenu ste trosku prepiskli

    anonymous20.05.2010 - 20:38 Trvalý odkaz

    Abbey: je hrozne krásny ... len fakt škoda že je tak strašne drahý ... to mi naši nedovolia :((( ale je úúúžasný:)

    anonymous20.05.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    People: Dnes som sa s nim hral. Dizajn a spracovanie je super.

    anonymous25.05.2010 - 01:53 Trvalý odkaz

    maledives: Ahojte, chcem sa spytat na radu, lebo velmi sa mi tento fonik paci ale neviem sa rozhodnut medzi tymto a LG arena- podla Vas ktory je lepsi,??
    dakujem,Janka

    anonymous27.05.2010 - 00:05 Trvalý odkaz

    Patrik: LG arena sa mi vypinal mrzol..ked ma niekto prezvonil tak sa vypol..baterka trpela pri wifine a tak ze sa dost prehrievala..vela zasadnich chyb..nic korejskeho radsej nechci ale mozno natrafis na spravny kus :))

    anonymous27.05.2010 - 20:11 Trvalý odkaz

    Majo: Ja som ho dnes zobral na pausal.moj azor je ze lepsia je skor arena.mini nema transmiter,slabsia bateria,tez sa prehrieva,nema 3d menu a nemozem tu nikde najst gps alebo google mapy, mam si to neako stiahnut ci co .poradte my. dik

    anonymous27.05.2010 - 20:21 Trvalý odkaz

    majo: ale zato menu fici v poho , sem tam mierne pribrzdeny a nezamrzol my zatal

    anonymous28.05.2010 - 14:48 Trvalý odkaz

    Fanatix: Akože nevieš nájs? Google mapy? Cho? do menu a hne? na prvej obrazovke máš ikonu g ako Google, klikni na ?u a prvá položka je Google mapy, pripadne si Google daj na plochu a tam sú tiež mapy.

    anonymous29.05.2010 - 01:11 Trvalý odkaz

    Patrik: tak arena je funkciovo urcite lepsia..

    anonymous31.05.2010 - 19:50 Trvalý odkaz

    milanponicky: Predám tento mobilný telefón.Kupovaný 26.5.2010 v Orange.Cena 250 euro alebo dohodou.kontakt :0917614445

    anonymous03.06.2010 - 20:20 Trvalý odkaz

    dan: prosim vas, vie on citat word a ine dokumenty? alebo da sa to niako doinstalovat?

    anonymous07.06.2010 - 00:15 Trvalý odkaz

    lubo: Chcem sa spytat ci je tento telefon dobry na hudbu,ci je dost hlasny reproduktor

    anonymous10.06.2010 - 04:16 Trvalý odkaz

    miles: Chcem sa spýta? niekoho, kto kúpil GD880 vydaný u Orange, ale použiva ho cez iného operátora.
    1. Je k dispozícii browser s HTML5, ako je spomínaný v recenziách, alebo je tam iba nejaká oklieštená alebo upravená verzia?
    2. Ak je iba nejaký upravený od Orange, môžete hodi? linku na originál?
    3. Ešte som nemal mobil s Internetom. Nechcem používa? Orange world.
    Aké mám možnosti internetovania cez 3G - môžem použiva? už zabudovaný browser a facebook, alebo je potrebné nahra? operu?
    4.Dá sa nahra? opera cez PC priamo iba prenesením .jar, alebo je treba aj nejaký jad? Na stránke opery som žiadny nenašiel.
    5.Funguje Opera mini bez problémov? Nenašiel som na oficiálnej stránke
    opery tento typ mobilu. Je vhodný opera-mini-5.0.19693-advanced-en.jar, prípadne opera-mini-4.2.14320-advanced-sk.jar?
    6. Sú niekde dostupné nezavirené aplikácie? Linka...
    ?akujem :-)

    anonymous10.06.2010 - 07:29 Trvalý odkaz

    billy1111: Predám LG GD880 mini.telefón je nový.málo používaný.Cena 180 euro,dohoda možná

    anonymous10.06.2010 - 07:30 Trvalý odkaz

    billy1111: Predám LG GD880 mini.telefón je nový.málo používaný.Cena 180 euro,dohoda možná.ponuky na : billy1111@azet.sk

    anonymous11.06.2010 - 18:51 Trvalý odkaz

    Maledives: to billy1111:
    a preco ho predavas??? v niecom ta sklamal???

    anonymous12.06.2010 - 22:06 Trvalý odkaz

    miles: Pod?a mna je to dobrý telefón ak sa uspokojíš s takými vlastnos?ami, ktoré poskytol výrobca/predajca. Iné programy (žiadna java) tam ale asi nedáš.
    Ceny pôjdu dole ;-)

    anonymous13.06.2010 - 00:11 Trvalý odkaz

    Maledives: Ja si tiez myslim ze je to dobry telefonik, az tak na take technicke veci moc nie som, ale neviem sa rozhodnut. u man su dolezite tieto faktory: velky displey s krasnymi farbami, dobry fotak a super prehravac hudby, lebo pocuvam pesnicky cez mobil. podla teba je na to dobry???

    anonymous13.06.2010 - 02:29 Trvalý odkaz

    miles: Obrazovka má použite?nú uhloprie?ku 8cm (4x7).
    Farby sú jasné a sýte, treba ale používa? v miestnosti alebo aspon v tieni, na priamom slnku to asi nebude to pravé orechové.
    Po zapnutí dolby je zvuk ve?mi dobrý, bez dolby trocha plochý.
    Fo?ák je fajn za pekného po?asia, za zlých svete?ných podmienok asi ni? moc, ale neskúšal som.
    .avi film prehráva tiež bez problémov.
    QWERTY klávesnicu som vyvolal iba pri internete, iná? iba klávesnica ako na mobile. Pre vä?šie prsty asi treba stylus pre kapacitný displej. Treba ale vyskúša? v mobil shope, lebo nie každý stylus má dobré reakcie.
    Java ma mrzí lebo som ju chcel na inštaláciu skypu pre VoIP. Ke? by niekto mal riešenie, budem pov?a?ný.
    Zatia? sa mi tiež nepodarilo nainštalova? PC Suite, hoci inštalácia mala prebehnú? automaticky po pripojení na PC. Ke? ale zvolím pripojeníe ako mass storage, môžem nahra? na externú pamä? hudbu, filmy aj fotky. Office dokumenty ani PDF som ešte neskúšal.
    Facebook a Google idú OK - skúšal som iba cez WiFi, lebo u operátora nemám zaplatený internet.
    youtube nejde. Niektoré veci ako sš?ahovanie hier, hudby apod. ise iba cez operatora.

    anonymous17.06.2010 - 23:28 Trvalý odkaz

    Gridds: Predám plne nový LG GD880 Mini (z ORANGE) za 150€ ... len pre info vyberiem ho z orange len ak ho bude chcie? niekto kúpi? mne je potrebný paušál nie mobil takto máte istotu, že je nový a k?udne nemám problém ho is? prevzia? k môjmu paušálu s kupujúcim. Cena v bazároch 220€ (používaný) moja cena 150€ new z ORANGE !!! pre viac info ?i rovno dohoda na e-mail Gridds@zoznam.sk ... k?udne dodajte mobilne ?íslo ozvem sa (OKRES BB)

    anonymous18.06.2010 - 20:08 Trvalý odkaz

    Martin: alebo nap sem dojdi do ZA a ja ho vezmem

    anonymous18.06.2010 - 22:20 Trvalý odkaz

    Marko: ja ho vezmem ja by som aj išiel do BB

    anonymous19.06.2010 - 01:16 Trvalý odkaz

    Maledives: ked je o nho taky zaujem, aky mate na nho nazor??? mne sa velmi paci,ale malo ludi tu k nemu nieco pise, akoby sa vsetci zblaznili z toho Orange boston .(((

    anonymous24.06.2010 - 22:47 Trvalý odkaz

    roman: ydravím.chcel by som sa spýta? niekoho kto má tento telefón ?i sa mu nestalo pri tom ke? mu niekto volal(a mal telefón vo vrecku)že by sa mu hovor prial alebo odmietol bez jeho vedomia ke?že telefón nemá hardvérové tla?ítka ale dotykové.díky

    anonymous06.07.2010 - 00:25 Trvalý odkaz

    bakero: poradte my :D chcem sa spýtat ze ked mam SIM kartu 3G tak my pojde aj v tomto mobile ???? by som si ho zobral a vypada velmi slusne tak ako je to z tou kartou ?

    anonymous11.07.2010 - 17:04 Trvalý odkaz

    dyndy: Dajú sa obrázky a fotografie rozdeli? do viacerých prie?inkov?

    anonymous18.07.2010 - 20:00 Trvalý odkaz

    fmihalovic: ahoj,
    kupil som si GD880, nikde vsak nemam ikonu Google mapy, co s tym?

    anonymous01.08.2010 - 12:32 Trvalý odkaz

    LovesRBD: Chcem sa opytat ci tento telefon robi pekne jasne fotky a ci sa tam da dat aj vlastne pozadie?

    anonymous03.08.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    Mia: Jak dlouho vydr?í nabitá baterie?

    anonymous05.08.2010 - 16:00 Trvalý odkaz

    maonik: kedy bude hotova recenzia na tento fonik??

    anonymous06.08.2010 - 16:38 Trvalý odkaz

    paly: Pozri na mobilmania.cz, tam je recenzia a aj videorecenzia.

    anonymous10.08.2010 - 20:51 Trvalý odkaz

    kubla: pls nevie niekto neaku podrobnejsiu recenziu?...lebo sa neviem rozhodnut but LGmini alebo Orange Boston...

    anonymous13.08.2010 - 00:05 Trvalý odkaz

    daddy: Tento mobil už mám par týžd?ov a je uplne super.
    Len by mohol ma? vsetky nastavenia pokope a nie rozhadzane v celom telefone a poskryvane v pod kolonkach.
    Bateria je celkom slusna.Mozem to porovnat s Iphonom ktotorý vydrží menej.
    Foti super fotky docela kvalitne na to ze to je telefon.

    anonymous13.08.2010 - 12:13 Trvalý odkaz

    Megi: ahojte, tento telefonik mam par dni, je celkovo super, bateria sa prehrieva trosku pri nabijani, a kedze sa snim dost hrajem nevydrzi az tak dlho, farby sýte, fotky krásne robi ale za vidna, za tmy nie, gps neviem najst .. a mam problemik ked si posielam fotky cez bluetooth, nechce mi na fone potom tie fotky zobrazit a aj ked si dam do fonu micro sd kartu va?šinu fotiek mi nezobrazi... viete mi poradit ?i treba nie?o nastavit..? dakujem

    anonymous13.08.2010 - 14:33 Trvalý odkaz

    palino: Tento mobil skusam cca 2 tazdne (zatial ho mam len zapozicany). Viac menej je ok, az na jednu "banalnu" vec - cca 1/2 hovorov neviem prijat!!! Klikam na display, kde sa len da (prijat/odmietnut hovor...) a nic! Pomoze jedine mechanicky odmietnut tlacitkom uzamknutia a zavolat dotycnemu spat. Ma niekto podobnu skusenost??? Dizajnovo je pre mna Nr.1, aj funkcne vyhovuje, ale vdaka tejto chybe je NEPOUZITELNY!!! Mozno je ale len tento kus vadny...

    anonymous16.08.2010 - 22:24 Trvalý odkaz

    michalNEMEC: mam ho kupeny dnes a zatial velka spokojnost len ma mrzi ak chcem fotit pri sere je to nemozne ale kdo by fotil mobilom

    anonymous19.08.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    Picos: Prosím majite?ov o uvedenie z ?oho je telo telefónu. Kov alebo plast? A zadný kryt je kovový alebo plastový ? Nev?zga? ?akujem.

    anonymous24.08.2010 - 04:20 Trvalý odkaz

    nina: mam telefon uz od maja, zadny kryt plastovy a nevrzga, ani obrazovku zatial nemam doskrabanu, v celku som spokojna az na to ze telefon ked sa prehreje tak trosku blbne, qwerty klavesnica nic moc, ale to je asi sila zvyku ja si radsej zavolam nez by som vypisovala niekolko riadkove smsky, youtube frci, operu mini som si stiahla ale chodim radsej cez orange world domovska stranka alebo historia, mam tam sd pamatovu kartu a nemam s nou ziaden problem, prehravac hudby super, gps ani google mapy netusim ako najst telefon som uz cely preluskala niekolko krat a nic, nemam problem s dvihanim hovorov, tiez mam 3G kartu kt.mi bez problemov funguje. Bateria mi vydrzi aj dva tri dni pri beznom pouzivani, telefon sa mi prehrieva hlavne ked zapnem wifi.Dost rychlo sa nabija aj pri pripojeni na PC, a da sa s nim dost vyhrat, vlastna tapeta aj pozadie pri uzamknuti(hardverove tlacitko hore zo strany) sa da nastavit, rozne typy vibracii, zvukov, zmena pisma, rychle dotykove povely, skratky widgety na pozadi, ...super, bavi ma,:)

    anonymous26.08.2010 - 10:13 Trvalý odkaz

    weduca41: PRIJA? HOVOR NEMOŽNÉ - PALINO
    ..CHCELA SOM SA SPÝTA?, ?I SI TO UŽ NEJAK VYRIEŠIL, S TÝM ŽE SA NEDÁ PRIJA? ANI UKON?I? HOVOR, LEBO MNE TELEFÓN NORMÁLNE FUNGOVAL A ZRAZU OD V?ERA MI NEJDE PRIJA? HOVOR.