LG G Pad 8.3 (V500) - osempalcové prekvapenie

  • Bajzik26 05.03.2014 - 10:46

    Vôbec to nevyzerá zle ! Aj keď mi chýba SIM :/

  • zemiak05.03.2014 - 14:18 Trvalý odkaz

    iPad Mini s Retina displejom je skvely, v kategorii "malych" tabletov je bez konkurencie (samozrejme aj cenou)

    Me_Gusta05.03.2014 - 16:38 Trvalý odkaz

    "A vôbec, ak hľadáte dokonalý desaťpalcový tablet, bude to buď iPad Air, Xperia Tablet Z alebo Samsung Galaxy Note 10.1 (edition 2014). Nič iné nemá význam, pretože potrebujete aspoň Full HD rozlíšenie obrazovky, rýchle reakcie, pekný displej..."
    Ale čo? :) No podľa toho čo viem, tak napríklad Asus Transformer Pad TF701T je minimálne tak isto dobrý, plus má klávesnciu, ktorú nemá ani jeden recenzentom vymenovaný. Ešte Asus PadFone Infinity, ktorý tak ľahko zas nezoženieme. Nový Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ sa k nim môže tiež pridať a ani Nexus 10 nie je na zahodenie aj keď má už nejaký ten rok.
    Recenzia ako vždy super :) Tablet nádherný s nádhernou cenou a určite stojí za vyskúšanie.

    Me_Gusta05.03.2014 - 21:46 Trvalý odkaz

    na alza.sk je cena 217€, čo je super na to, že predpokladaná cena bola tuším 280€. Neskutočná cena na tú výbavu.

    nerd05.03.2014 - 22:42 Trvalý odkaz

    no asi lepsia kupa ako nex 7 2013

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease06.03.2014 - 06:14 Trvalý odkaz

    Tiež mi to príde ako best buy..

    *na hej.sk dokonca 215€ čierna verzia.

    Ondrej11506.03.2014 - 12:32 Trvalý odkaz

    Na Hej.sk za 215eur to je SK distribucia ? sa mi nechce veriť že taka cena lebo na heureke je tam taký skok toto za 215eur a potom dalšia cena 260eur.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease06.03.2014 - 12:51 Trvalý odkaz

    Určite. HEJ.sk je autorizovaný predajca priamo od LG.
    Takže to navyše značí, že pre sk trh je oficiálne dostupná aj čierna verzia.

    Me_Gusta06.03.2014 - 16:18 Trvalý odkaz

    Aj na alze majú čiernu :) Asi by som osobne radšej kúpil z alza.sk. Hádam cena ostane, kým predám Nexus :D

    Me_Gusta08.03.2014 - 14:32 Trvalý odkaz

    ešte k tomu videu na jeden záber som si všimol, že presun troma prstami vraj nefunguje dobre. Ono to posunom troma prstami z pravej strany do ľavej aplikáciu ako keby "založíme" a takto si môžeme pozakladať viac app a potom ťahaním troma prstami z ľavej strany do pravej ich otvárame. Pozeral som video, kde toto robil a išlo to rýchlo a spoľahlivo.

    Juraj10.03.2014 - 11:26 Trvalý odkaz

    Všetkým vám ho môžem len odporúčiť! Po vyše 4 mesačnom používaní (dal som zaň 290€) som z neho naďalej ohúrený, pretože ma stále prekvapí niečím príjemným. Áno, tá reprodukcia za veľa nestojí, ale ak si chcem vychutnať film či video, tak aj tak mám slúchadlá, takže tie slabé repro mi nevadia. Reakcie sú rýchle, perfektne sa tom prezerajú dokumenty, prezentácie, či hrajú hry. Písanie na výšku je pohodlné a veľmi rýchle. Najviac zo všetkého sa mi páči možnosť pripôsobenia si prostredia, naozaj som prekvapený z toho, čo všetko mi LG ponúka si nastaviť. Takže ak rozmýšľate nad týmto tabletom, podľa mňa za tú cenu konkurenta nenájdete :)