JBL TUNE 600BTNC - noise canceling za stovku

  • Sategi_82 24.10.2018 - 11:36

    Vcera som ich akurat obzeral, dakujem za recenziu :) Mimochodom nezdaju sa vam tazke ?

  • Borland24.10.2018 - 13:42 Trvalý odkaz

    Bez ANC je zvuk zo sluchadiel skutocne nekvalitny. Pocitajte s tym, ze ANC budete pouzivat stale. Cena je samozrejme silny element, ale stale si stojim za tym, ze sa oplati priplatit si tych 30-40€ za ine sluchadla. Pri porovnani napriklad so stuplovymi AKG bez ANC dodavanymi zdarma k Samsungu Galaxy Note8 zrazu pocujete v hudbe nastroje, ktore ste pri JBL vobec nepoculi. Nehovoriac o Bose soundsport (drahsie o 50€), kedy ste uplne v inej kategorii posluchu. Mozno miesam hrusky s jablkami, stuplove sluchadla vs. nahlavne, ale stale ide o sluchadla, o kvalitu reprodukcie a ich cenu. Podla mna JBL nestoja ani za 99€.

    Matej24.10.2018 - 15:39 Trvalý odkaz

    uf, ked som pocul 450BT, tie hrali vyborne na tu cenu, tak som ocakaval ze aj tieto budu hrat velmi dobre.
    No ale skoda. Ja sa momentalne rozhodujem medzi Sony sluchadlami, ide mi hlavne o NC a schopnu vydrz, ale zase cenovo nechcem atakovat Bose QuietComfor 35...

    EDIT: chlapi a mali ste tie sluchadla rozohrate? otazka aj na redakciu aj na Borlanda

    Richard Hombauer24.10.2018 - 18:24 Trvalý odkaz

    JBL 450BT stoja 50 eur. Borland (oprávnene) porovnáva 600BTNC so slúchadlami z vyššej kategórie. Ak teda tebe 450BT hrajú výborne, budú aj 600BTNC. :) Ja napríklad nedám dopustiť na kedysi 300-eurové MDR-1RBT od Sony. Ale to je tiež úplne iná liga, ktorú nemôžem ani len spomenúť pri teste 99-eurových slúchadiel s ANC. Navyše, tie Sony zaberú v príručnej batožine oveľa viac miesta a v lietadle v nich počuť takmer všetko, takže môžu hrať dobre ako len chcú. :)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease25.10.2018 - 01:23 Trvalý odkaz

    Noise Canceling žiaľ nemá nič s vernou reprodukciou zvuku.
    Akokoľvek v tomto prípade hrajú lúbivejšie. U väčšiny slúchadle s NC je ten zvuk hlavne iný, zväčša horší.
    Treba si uvedomiť, že sa prostredníctvom mikrofónu pridáva do hudby inverzný signál voči okolitému hluku.

    peter3425.10.2018 - 15:29 Trvalý odkaz

    Hm, v recenzii som nenašiel dosť podstatnú informáciu o podporovaných bluetooth kodekoch. Ak teda nie som slepý... :-D

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease26.10.2018 - 12:54 Trvalý odkaz

    nič iné ako SBC kodek nečakaj..