Asus Transformer Pad (TF701T)

  • Richard Hombauer 13.11.2013 - 01:42

    Nikdy nezabudnem na môj prvý Transformer TF201. Tenký, kovový, ale s mizernou citlivosťou Wi-Fi a so zbytočne hrubým rámom okolo lesklého HD displeja. Tablet som takmer nikdy od klávesnice neodpájal, a tak som nakoniec skončil u Zenbooku s matným Full HD displejom a na tieto pokusy zanevrel. Otázkou teda ostáva, či Asus konečne vyriešil slabé Wi-Fi, pretože cenovka aj parametre tejto novinky sú viac než atraktívne.

  • Me_Gusta13.11.2013 - 03:43 Trvalý odkaz

    Presne toto chcem pod stromček a teším sa na neho :) ja som mal staru tf101t a bola skvela! Az na tu cenu, ale tato cena je viac nez vyborna. No chcem sa opytat, teda tento transformer pojme dve pam. Karty? A bude recenzia? :)

    Richard Hombauer13.11.2013 - 12:41 Trvalý odkaz

    neviem, ci stihneme recenziu do Vianoc. tf201 mal microSD v tablete a SD v klavesnici. snad to zachovali.

    Lenka Ivančíková13.11.2013 - 13:48 Trvalý odkaz

    V clanku je uvedene, ze jeden slot je na tele tabletovej casti a druhy v pridavnej klavesnici. :-)

    Me_Gusta13.11.2013 - 15:45 Trvalý odkaz

    nevšimol som si to :) ale je to super, pretože pamäť zariadenia sa tým pádom môže vyšplhať vysoko nad 100GB. K tomu wifi: model TF700T už problém s wifi a GPS nemal, čiže tento ho hádam tiež nebude mať ;)

    A pam. karty čítam, že sú podporované do 64GB a nie 128GB, no určite by ju tak či tak zvládol