Ako dat sam soft z W800i do K750i?

  • 24 príspevkov
  • JeSuA_mAsTeR 19.10.2005 - 19:30

    Zdravim ludkovia mam problemik,ako si mam dat sam do K750i soft z W800i?ale sam doma,ak sa to da.diiiik

  • Cuko19.10.2005 - 20:05 Trvalý odkaz

    Sam doma nie. Musis mat na to nejake zariadenie alebo nieco take. Arrow raz spominal, ze jeho kamarat sa s tym zabavka.

    JeSuA_mAsTeR19.10.2005 - 20:06 Trvalý odkaz

    a v BA to nerobia niekde?

    Arrow7919.10.2005 - 20:10 Trvalý odkaz

    Neviem ako je to na novsich SE ale na starych potrebujes terminator nato aby si ho dokazal odblokovat, resp. zmenit FW. Pri zmene FW na W800 ale ide o fullflash, cize urcite budes potrebovat nieco take + zalohu W800.. doma to podla mna neurobis.. ja mam znameho len v BB ktory to robi.

    Ryba19.10.2005 - 20:26 Trvalý odkaz

    Stare dobre siemensy. Vsetko si si spravil doma.
    :*D

    Odoslany z mobile device

    Cuko19.10.2005 - 20:44 Trvalý odkaz

    Ryba: SE ma online update, ktory si vies robit doma, lenze mne sa tam daco ******** a neviem ci si to sam opravim. Zmena fw s W800i na K750i a naopak je uz o niecom inom. Napr. Nokia nema nic.

    *zeditovane, vo fore sa spravajte slusne a nepouzivajte vulgarizmy - Ing. FijoK*

    Ing. FijoK19.10.2005 - 20:48 Trvalý odkaz

    Cuko: aktualizacna sluzba SE bola docasne mimo prevadzku, ak si to updatoval cca tyzden dozadu, bude to tym, skus to updatnut teraz

    Cuko19.10.2005 - 20:56 Trvalý odkaz

    Ja viem ze bola mimo provoz, ale uz dlhsi cas funguje. Ja som to dneska len tak skusil ci sa uz da orange fon aktualizovat. Ono ti ide len mi v polke nahravania noveho fw vyhodilu chybu: Zlyhala komunikacia medzi zariadenim alebo nieco take. Skusal som to viac krat a furt to iste. Nastastie mi telefon funguje, ale uz iba na poly. FW mam teraz R1N035. Zmeny tam badat, lenze mi nefunguje kamera a ani fotak. Zajtra to skusim na lepsom nete a dam vediet.
    Este aby ste vedeli K750i mam od Orangu, bez decustomizacie a inych zasahov.

    Ryba19.10.2005 - 21:04 Trvalý odkaz

    Cuko: Sak ja viem ze aj SE podporuje taketo vecicky, ved ja len tak. Ale kedysi sa mi skoro podarilo dat fw z M55 do C60!
    :*)

    Odoslany z mobile device

    K700icko19.10.2005 - 22:22 Trvalý odkaz

    A naco ti je fw z wecka v clare?Tu su cisla servisov SE v BA.02/55573926 alebo 02/55647318 treba cink a popitat sa.Ryba ti si iny frajer.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Richard Hombauer19.10.2005 - 23:03 Trvalý odkaz

    napisal "skoro" :lol:

    JeSuA_mAsTeR19.10.2005 - 23:27 Trvalý odkaz

    thx vsetkym :) skusim tam zajtra zavolat ;)

    lalubo20.10.2005 - 01:24 Trvalý odkaz

    No pani, ten FW z W800 do K750 si mozete dat aj vy sami doma, ale potrebujete na to program od chlapcov z DaVinci Team a nasledne si treba u nich zakupit nejaky tem kredit na update cez ich program...blizsie info na http://www.davinciteam.com
    Ak si zratate tie naklady, tak zistite, ze cenovo podobne Vam to urobia aj v servise a este k tomu, ak je seriozny servis aj s nejakou zarukou...
    Su samozrejme este aj ine programi na podobnej baze ako program od chlapcov z DaVinci Team... len treba trochu posurfovat po medzinarodnych forach...

    K700icko20.10.2005 - 01:34 Trvalý odkaz

    Ako hovoris radsej v servise a mas na to zaruku.A aka je vyhoda FM z wecka v com je lepsi?

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    lalubo20.10.2005 - 02:00 Trvalý odkaz

    No napriklad uz v tom, ze ked ho zapinas, tak ti mobil da najprv moznost vyberu ci chces len MP3 prehravac alebo chces aj mobil... Najlepsie by bolo, keby si si o tomto telefone precital nejaku recenziu...

    stavo20.10.2005 - 04:39 Trvalý odkaz

    Da sa spravit update firmwareu aj cez wap? Zda sa mi ze niekde o tom cital ale uz neviem kde a ani cez ktoru stranku. Ak niekto viete dajte vediet. Dik.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Cuko20.10.2005 - 08:26 Trvalý odkaz

    Cez wap tazko. Podla mna nemas sancu. Potrebujes kabel, PC a lepsie pripojenie.
    Este k tej zmene fw s W800i na K750i a naopak. Ono sa jedna o full flash a automaticky prides o zaruku. Servis by to nemal ani robit(nemozu), oni ti v ramci zaruky smu nahrat novy fw pre tvoj mobil a nie zmenu fw na iny mobil.
    Furt sa najde niekto kto to urobi, ale pri reklamacii musis nahrat naspat fw, ktory je pre tvoj mobil a pri orange aj customizaciu lebo sa na teba vykaslu, porusenie zaruky. ;)

    Este dopisem, ze ak sa ti pokazy mobil tak, ze sa neda naspat nahrat fw pre tvoj tip tak si opravu hradis sam. Keby ze to je take jednoduche ako pisete tak by si kazdy kupil K/D 750i a bude mat W800i.
    Fw s W800i je o dost lepsi v multimedialnej casti a kvalita foto ta ista, riso moze napisat kedze ma s obidvoma skusenosti.

    stavo20.10.2005 - 09:07 Trvalý odkaz

    Ako vlastne prebieha nahratie noveho firmware, ja ze len stiahnem program ktory z pc cez kabel nahram do fonu. Dufam nie je potrebne pocas nahravania byt neustale pripojeny to by bola riadna haluz, hlavne keby padlo spojenie.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Cuko20.10.2005 - 09:44 Trvalý odkaz

    stavo: v PC potrebujes JAVU, SEUS-program pre update a specialny ovladac pre aktualizaciu. Nejaky lepsi net, nie GPRS. Nejlepsie cez IE sa pripojit na www.sonyericson.com. Vyhladat svoj mobil a skusit aktualizaciu, automaticky zisti ci mas najnosiu verziu. Cely cas musis byt online. Ak spadne pripojenie alebo vypne elektrika mozes prist o mobil. Je to na vlastne riziko.
    Viac na: http://semania.mobilmania.cz/component/option,com_smf/Itemid,77/topic,1…
    Vela zdaru. ;)

    JeSuA_mAsTeR20.10.2005 - 13:22 Trvalý odkaz

    A co keby som to dal do servisu,nech mi tam daju fw normalnej k750i?To by platila zaruka,nie?

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Cuko20.10.2005 - 13:53 Trvalý odkaz

    V ramci zaruky by ti mali prehrat-nahrat novy fw ak existuje. Mozes to zaniest aj do Orangu, ale to moze trvat aj tyzden.

    stavo20.10.2005 - 22:42 Trvalý odkaz

    Dik za info. Ide mi prave o to ze chcel by to spravit doma a nie niekam posielat bo ja tyzden bez fonu nevydrzim, mam sice na polici 15 fonov a kazdemu nieco :-( Kamos by mi spravil fullflash za 5 kilo ale zakon schvalnosti nieco odide a zaruka v pecku. Na pripojenie staci mikrovlnka abo radsej DSL?

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Cuko21.10.2005 - 20:19 Trvalý odkaz

    mas jedno, minimum je pevna linka 56Kbit. GPRS je uz malo. Vyber si co je stabilnejsie.